Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Eflenew είπε:

      @Blue Velvet συμφωνώ με το Σπορακι. Ειναι 1 στα 3,5 ή 1 στα 4 στη δικη σου ηλικια. Θα υο πετυχεις το καλο εμβρυακι ισως ειναι αυτο που ειναι καταψυξη.

       Σε ξενο επιστημονικό άρθρο του 2023 αναφερει: 

      Το ποσοστό ευπλοειδίας (σωστα χρωμοσωμικα) εμβρύων μειώνεται όσο αυξάνεται η ηλικία του ασθενούς, είναι 73% για έμβρυα καλής ποιότητας σε ασθενείς κάτω των 35 ετών, 54% σε ασθενείς μεταξύ 35-36, 37% σε ασθενείς μεταξύ 37-38, 31% σε ασθενείς μεταξύ 39-40, 23% σε ασθενείς μεταξύ 41-42, 5% σε ασθενείς μεταξύ 43-44 και 0 % σε ασθενείς μεταξύ 45-46 ετών. 
       
       

      Καλής ποιότητας θεωρούνται τα έμβρυα ΑΑ μόνο ; 

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 2 λεπτά , newmum94 είπε:

το να με καθυσηχασει...το να μου εξηγησει...κι οχι να μου πεταξει ενα οχι τωρα!

 

Δηλαδή δεν σου είπε ότι δεν βγαίνει Τιποτα με τον υπερηχο κοιλιας προς το παρον? Τελος παντων, δες τον και την αλλη Φορα και αναλογα αν είναι αλλαξε γιατρο. 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Smile89 δεν έχω ιδέα η αλήθεια είναι..κάποιο κοριτσάκι που να ξέρει πως στέλνουμε φωτό σε πμ;

Χιχιχιχι εε ενταξει πολλές ερωτήσεις αλλά αφού δεν σε ζαλισα θα κάνω και άλλες μετά χιχι:-P


 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια τι κανετε;;;; Βλεπω ωραια πανε οι αυχενικες μπραβο χαιρομαι για ολες! @palmoira μου διαβασα αυτο π εγινε ευχομαι να ειναι ολα καλα ξεκουραση και εχει ο Θεος! Να συγχαρω και να καλωσορισω και τα νεα τα κοριτσια με το καλο τελειομηνες εγκυμοσυνες ευχομαι!:wub:

  • Μου αρέσει 3

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , newmum94 είπε:

το να με καθυσηχασει...το να μου εξηγησει...κι οχι να μου πεταξει ενα οχι τωρα!

 

Λιοπον κοιτα δε θελω να σε ανχωσω μια φιλη που τον ειχε τσακωθηκε μαζι του γιατι την πηγαινε για καισαρικη κ εσπασαν τα νερα νωριτερα κ δεν τον εβρισκε στο τηλ κ την ξεγεννησε στο τελος ενας εφημέριος φυσιολογικα μια αλλη γνωστη μου ηταν ευχαριστημενη δεν ηταν ανχωδης βαβαια κ δε την ενοιαζε κ πολυ να ρωταει μου ειπαν κ για ενα καπωνη καπως ετσι οτι ειναι καλος τωρα ο καθε ενας θα σου πει διαφορετικες αποψεις σχετικο ειναι το ποσο καλος ειναι ο καθε γιατρος εγω θα σου προτεινα να τον δεις κ την επομενη φορα κ οτι σου βγαλει κρινε μονη σου μην επιρεαστεις.

  • Μου αρέσει 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 19 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

@Smile89 δεν έχω ιδέα η αλήθεια είναι..κάποιο κοριτσάκι που να ξέρει πως στέλνουμε φωτό σε πμ;

Χιχιχιχι εε ενταξει πολλές ερωτήσεις αλλά αφού δεν σε ζαλισα θα κάνω και άλλες μετά χιχι:-P

Να κανεις όσες θεεεες!!!! 

  • Χαχα 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 50 λεπτά , Vasoth. είπε:

Καλημερα κ απο μενα τι κανετε? Αυριο εχουμε γιατρο εμεις ανυπομωνω να περασει η μερα.

@palmoira ευχομαι ολα καλα να ειναι περιμενουμε νεα

Αχ κι εγώ!! Εσύ τι ωρα? Εγω 19:00. @palmoira εσύ τι ώρα πας γιατρο? 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια! Περιμενουμε νεα λοιπον και απο τις 3 σας αυριο! Να πανε ολα καλα :)

 

Να σας ρωτησω και κατι. Η β' επιπεδου ποτε γινεται? Καλύπτεται απο τον Εοπυυ? Ξερει καμια?


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Nicol_ είπε:

Καλημερα κοριτσια! Περιμενουμε νεα λοιπον και απο τις 3 σας αυριο! Να πανε ολα καλα :)

 

Να σας ρωτησω και κατι. Η β' επιπεδου ποτε γινεται? Καλύπτεται απο τον Εοπυυ? Ξερει καμια?

21η με 24η εβδομάδα είναι το ιδανικό.εοπυυ νομίζω μόνο σε δημόσιο νοσοκομείο.εγβ την έκανα ιδιωτικά και πλήρωσα 110 ευρώ.τωρα αν την κάνεις σε κέντρο τύπου βιοϊατρική τσεκάρε αν είναι πιστοποιημένος ο γιατρός.

Πάντως έχεις ακόμα καιρό να το ψάξεις.μην αγχώνεσαι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...