Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 3 λεπτά , loyloy είπε:

21η με 24η εβδομάδα είναι το ιδανικό.εοπυυ νομίζω μόνο σε δημόσιο νοσοκομείο.εγβ την έκανα ιδιωτικά και πλήρωσα 110 ευρώ.τωρα αν την κάνεις σε κέντρο τύπου βιοϊατρική τσεκάρε αν είναι πιστοποιημένος ο γιατρός.

Πάντως έχεις ακόμα καιρό να το ψάξεις.μην αγχώνεσαι.

Ευχαριστω! :) Το ρωταω νωριτερα γιατι διαβασα αν την κανεις σε δημοσιο νοσοκομειο θελει 1,5 μηνα και βαλε νωριτερα το ραντεβου. Ειναι καλα αν την κανεις σε δημοσιο η να μη το σκεφτω καν?


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κορίτσια Μ!!τι κάνετε?

Παλμοιρα Μ εύχομαι ολόψυχα Όλα καλα Αύριο!Π θα είναι Αλλά στο εύχομαι κιόλας!

Περιμένουμε νέα και από τα υπόλοιπα κορίτσια!! 

Εγώ χθες είδα πάλι κομμάτι κόκκινο. Κ τπτ αλλο.πήρα τη γιατρό.Κ Μ είπε πως επειδή ο πλακούντας είναι πρόσθιος χαμηλός μέχρι να ανέβει Θ βλέπω τέτοια κομμάτια..θέλει ξεκούραση μ είπε και προσοχή Μέχρι να ανέβει. Άλλος ένας μήνας..Οπότε περιορίστηκα Στο φαγητό και στο Ν παίζω με τα παιδιά..τπτ άλλο..

Πήγα Κ Εγώ Ν κάνω τα τζάμια.λέω καλά Είμαι.Ε ζοριστηκα Κ έβγαλα το κομμάτι.. εντάξει ..τουλάχιστον ξέρουμε από τι είναι..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Και εγώ τελικά κοριτσάκια μάλλον Τετάρτη θα πάω στη γιατρό γιατί είδα λίγο ροζ στο σκούπισμα :confused:

Μιλησες με την γιατρο? Τι σου ειπε? 

πρίν από 22 λεπτά , oneira_glyka είπε:

Καλησπέρα κορίτσια Μ!!τι κάνετε?

Παλμοιρα Μ εύχομαι ολόψυχα Όλα καλα Αύριο!Π θα είναι Αλλά στο εύχομαι κιόλας!

Περιμένουμε νέα και από τα υπόλοιπα κορίτσια!! 

Εγώ χθες είδα πάλι κομμάτι κόκκινο. Κ τπτ αλλο.πήρα τη γιατρό.Κ Μ είπε πως επειδή ο πλακούντας είναι πρόσθιος χαμηλός μέχρι να ανέβει Θ βλέπω τέτοια κομμάτια..θέλει ξεκούραση μ είπε και προσοχή Μέχρι να ανέβει. Άλλος ένας μήνας..Οπότε περιορίστηκα Στο φαγητό και στο Ν παίζω με τα παιδιά..τπτ άλλο..

Πήγα Κ Εγώ Ν κάνω τα τζάμια.λέω καλά Είμαι.Ε ζοριστηκα Κ έβγαλα το κομμάτι.. εντάξει ..τουλάχιστον ξέρουμε από τι είναι..

Αστα τζαμια βρε εσυ!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Smile89 μου είπε μπορεί να μην είναι τίποτα ή μπορεί να είναι καμιά αποκόλληση..ξεκούραση και μου αύξησε τα outrogestan. Και Μ είπε θετική σκέψη και ψυχραιμία..άντε να δω πως θα περάσουν οι μέρες μέχρι την Τετάρτη


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 9 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

@Smile89 μου είπε μπορεί να μην είναι τίποτα ή μπορεί να είναι καμιά αποκόλληση..ξεκούραση και μου αύξησε τα outrogestan. Και Μ είπε θετική σκέψη και ψυχραιμία..άντε να δω πως θα περάσουν οι μέρες μέχρι την Τετάρτη

Να είσαι ξαπλα κ μονο τουαλέτα κ ντουζακι κ να σηκωνεσαι σιγα σίγα απο το πλαι. Θα περασουν.... εδώ θα τα λέμε και θα περασουν!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Smile89 είπε:

Να είσαι ξαπλα κ μονο τουαλέτα κ ντουζακι κ να σηκωνεσαι σιγα σίγα απο το πλαι. Θα περασουν.... εδώ θα τα λέμε και θα περασουν!! 

Άσε όλο κλαίω από εκείνη την στιγμή..φοβάμαι μην ξανά γίνουν τα ίδια..είμαι χάλια


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Άσε όλο κλαίω από εκείνη την στιγμή..φοβάμαι μην ξανά γίνουν τα ίδια..είμαι χάλια

Έλα βρε ματια μου, μην το κανεις, δεν βοηθαει. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Smile89 είπε:

Έλα βρε ματια μου, μην το κανεις, δεν βοηθαει. 

Το ξέρω βρε κοριτσάκι μου αλλά δεν το κάνω επίτηδες..δεν θέλω να είμαι έτσι αλλά τουλάχιστον θα είμαι προετοιμασμένη για ολα


 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Nicol_ είπε:

Ευχαριστω! :) Το ρωταω νωριτερα γιατι διαβασα αν την κανεις σε δημοσιο νοσοκομειο θελει 1,5 μηνα και βαλε νωριτερα το ραντεβου. Ειναι καλα αν την κανεις σε δημοσιο η να μη το σκεφτω καν?

Κοίτα εγώ την έκανα στην κλινική που είναι ο γιατρός μου γιατί ήθελα εκείνον μαζί μου.ειναι πιστοποιημένος.παντως Δεν εχω ακούσει άσχημα για δημόσιο.αν θες άνοιξε θέμα στο φόρουμ για β επιπέδου σε δημόσιο να σου πουν κοπέλες την εμπειρία τους

1 hour ago, Κωνσταντίνα16 είπε:

Και εγώ τελικά κοριτσάκια μάλλον Τετάρτη θα πάω στη γιατρό γιατί είδα λίγο ροζ στο σκούπισμα :confused:

Δεν είναι τπτ ειλικρινά.σε καταλαβαίνω απόλυτα.ειχα μια παλλινδρομη και τώρα σε αυτη την εγκυμοσύνη είχα δει κάτι στο σκούπισμα αλλά δεν ήταν τπτ.ειλιμρινα μην αγχώνεσαι.απλα ξεκούραση 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 28 λεπτά , loyloy είπε:

Κοίτα εγώ την έκανα στην κλινική που είναι ο γιατρός μου γιατί ήθελα εκείνον μαζί μου.ειναι πιστοποιημένος.παντως Δεν εχω ακούσει άσχημα για δημόσιο.αν θες άνοιξε θέμα στο φόρουμ για β επιπέδου σε δημόσιο να σου πουν κοπέλες την εμπειρία τους

Δεν είναι τπτ ειλικρινά.σε καταλαβαίνω απόλυτα.ειχα μια παλλινδρομη και τώρα σε αυτη την εγκυμοσύνη είχα δει κάτι στο σκούπισμα αλλά δεν ήταν τπτ.ειλιμρινα μην αγχώνεσαι.απλα ξεκούραση 

Μακάρι να μην είναι τπτ και την Τετάρτη να το δω και μακάρι να το ακούσω....σε ευχαριστώ για την ενθάρρυνση..όλες σας σας ευχαριστώ..!

Επίσης νομίζω πως είναι καλό πως δεν πονάω..δλδ πέρα από τα σχετικά απαλά τσιμπιματακια απλά πονάει αρκετά η μέση μ..σαν να ανοίγει ή σαν να έχω πιαστεί πολύ ασχημα

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Κωνσταντίνα16 είπε:

Το ξέρω βρε κοριτσάκι μου αλλά δεν το κάνω επίτηδες..δεν θέλω να είμαι έτσι αλλά τουλάχιστον θα είμαι προετοιμασμένη για ολα

Το ξέρω κορίτσι μου. Σαν ακούω τον εαυτό μου, ειλικρινά. 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Μακάρι να μην είναι τπτ και την Τετάρτη να το δω και μακάρι να το ακούσω....σε ευχαριστώ για την ενθάρρυνση..όλες σας σας ευχαριστώ..!

Επίσης νομίζω πως είναι καλό πως δεν πονάω..δλδ πέρα από τα σχετικά απαλά τσιμπιματακια απλά πονάει αρκετά η μέση μ..σαν να ανοίγει ή σαν να έχω πιαστεί πολύ ασχημα

Γεια σου @Κωνσταντίνα16,

Σε ποια εβδομάδα είσαι αν επιτρεπεται;

Την Τετάρτη που μας πέρασε είδα και εγώ λίγα καφε και κόντεψα να τρελαθώ.

Παίρνω και εγώ utrogestan 3 τη μέρα και γενικά δε κουράζομαι όσο γίνεται.

Την Παρασκευή είδαμε το σάκο και φάνηκε μια μικρή αποκόλληση.

Καφέ συνεχιζω  να έχω άλλα πιο λιγα, έχω και εγώ αγωνία άλλα ελπίζω όλα να πάνε Καλά.


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , fairy-mary είπε:

Γεια σου @Κωνσταντίνα16,

Σε ποια εβδομάδα είσαι αν επιτρεπεται;

Την Τετάρτη που μας πέρασε είδα και εγώ λίγα καφε και κόντεψα να τρελαθώ.

Παίρνω και εγώ utrogestan 3 τη μέρα και γενικά δε κουράζομαι όσο γίνεται.

Την Παρασκευή είδαμε το σάκο και φάνηκε μια μικρή αποκόλληση.

Καφέ συνεχιζω  να έχω άλλα πιο λιγα, έχω και εγώ αγωνία άλλα ελπίζω όλα να πάνε Καλά.

Κοίτα τελευταία περίοδο είχα 13/7 απλά μάλλον κάνω αργά ωορρηξία..την Τετάρτη 22/8 πήγα στην γυναικολόγο μ που είδε σάκο και λεκιθικο ασκό.τπτ άλλο..βάση τεπ είμαι 6 και κάτι αλλά βάση σάκου και πιθανης σύλληψης 5 και κάτι..θα την πάρω να πάω αύριο γτ μέχρι την Τετάρτη θα αρρωστήσω..σε ευχαριστώ πολύ για την ευχή σου σου ανταποδίδω κοπέλα μου με το καλό!!


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Κοίτα τελευταία περίοδο είχα 13/7 απλά μάλλον κάνω αργά ωορρηξία..την Τετάρτη 22/8 πήγα στην γυναικολόγο μ που είδε σάκο και λεκιθικο ασκό.τπτ άλλο..βάση τεπ είμαι 6 και κάτι αλλά βάση σάκου και πιθανης σύλληψης 5 και κάτι..θα την πάρω να πάω αύριο γτ μέχρι την Τετάρτη θα αρρωστήσω..σε ευχαριστώ πολύ για την ευχή σου σου ανταποδίδω κοπέλα μου με το καλό!!

Και εμένα βγαίνει λίγο μικρότερο απ ότι βάση ΤΕΠ η οποία ήταν 10/7.

Το πιο πιθανό να μην είναι κάτι ανησυχητικό, αυτό λέω και εγώ στον εαυτό μου. 

Ξεκουράσου όσο γίνεται και αν μπορείς να πας νωρίτερα για να σου φύγει η αγωνία!

 


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...