Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Δε κατάλαβα πως υπολόγισε τις  βδομάδες....πως υπολογίζονται??? Η γιατρός τι σας είπε?πόσες μέρες να μείνει σπίτι??? Ότι πει η γιατρός!!!!! Αααα 30/5 ξανά!!!! Αντε με το καλό!!! Τι ωραία!!! Εσύ μπορείς να πάρεις ηρεμιστικά τυχερέ...εμείς απαγορεύεται 😄😄

      Από ότι κατάλαβα το πρόβλημα είναι η οδηγηση που ειναι 1 πήγαινε 1 έλα και έχει λακουβες. Όλη η Ελλάδα μια λακουβα!!!

      Ευτυχώς!!! Στις ηλεκτρονικές αγορές μπορείς να το κάνεις. Λογικό να μην ξέρεις ποιες να πάρεις...προσπαθείς για το καλύτερο...πόσα να γνωρίζουμε πχια!😁

      Καλά ναι, έχουμε μερικούς δρόμους στις λακούβες μας γενικά στην Ελλάδα..

      • Χαχα 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

Just now, oneira_glyka είπε:

Εγώ έχω νιώσει έτσι..Π Κ Π δλδ με πιάνει..Αλλά δεν το έδωσα σημασία Ν πβ την αλήθεια..Θα ρωτήσω τη γιατρό..Με έβαλες σε σκέψεις.. Είναι σαν τσιμπήματα Όπως λες.. εκνευριστικο Θ το χαρακτηριζα..Όχι ότι πονάει δλδ.. εσυ το αντέχεις?

Ναι αντέχεται....ωρες-ωρες γινεται λιγο εκνευριστικο.....ειδικα οταν ειμαι μισοξαπλωμένη.....εσύ πόσων εβδομάδων είσαι??


EZxqp3.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Κωνσταντίνα16 είπε:

Όχι άλλες δύο φορές λίγο καφέ και από τότε τίποτα και έχω ηρεμήσει λιγάκι..ούτε ποναω

Αχ βρε κοριτσάκι μ σε ευχαριστώ πολύ πολύ! Πωπω τι τράβηξες..

Αχχχχ όλα καλά να μας πάνε κοριτσουδεεεες..

Σε όλες μας μια χαρά θα πανε, εμέναε έπιασαν πονοι περιοδου Τωρα για κανα πενταλεπτο αλλα μόλις ηρέμησα, πηρα καο το μαγνήσιο μου οποτε Κομπλε, λογικα. Σαν σήμερα θα μου ρχοταν περιοδος, λέτε να παίζει ρόλο αυτο? 

1 hour ago, newmum94 είπε:

 

Ναι ειχα νοιώσει αλλα δεν ξέρω τι ηταν, παντως ολα Κομπλε. 

πρίν από 14 λεπτά , newmum94 είπε:

Ναι αντέχεται....ωρες-ωρες γινεται λιγο εκνευριστικο.....ειδικα οταν ειμαι μισοξαπλωμένη.....εσύ πόσων εβδομάδων είσαι??

Βαλτε τικεριακιαααα!!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Ναι εγώ έχω ακούσει πως κάθε μήνα όταν ήταν να αδιαθετησεις έχεις πονακια..

Πώς βάζουμε τικερακι; Μήπως να μην βάλω ακόμα;

Αι ρεεεεε!!! Αλλα επειδή εχεις ενδιασμους θα σου πω την τέταρτη πώς να βαλεις βρε ατιμη!!!! Χαχαχα Χαχαχα Χαχαχα 

  • Χαχα 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Smile89 είπε:

Αι ρεεεεε!!! Αλλα επειδή εχεις ενδιασμους θα σου πω την τέταρτη πώς να βαλεις βρε ατιμη!!!! Χαχαχα Χαχαχα Χαχαχα 

Χαχαχαχαχα εντάξει λοιπόν! :-D


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 12 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Χαχαχαχαχα εντάξει λοιπόν! :-D

Χαχαχα Χαχαχα Χαχαχα Τωρα η @newmum94 ρώτα πώς μπαίνει θα αναγκαστω να της πω κυρία μου!!!! Χαχαχα Χαχαχα 

πρίν από 12 λεπτά , newmum94 είπε:

πως μπαινει το τικερακι??????

Αρχικα μπες εδώ https://lilypie.com

Πατα pregrancy 

Μετα development stages

Μετα επιλεγεις μεγεθος

Μετα επιλεγεις ποια scene option θες και μετα πατας πανω δεξια το slider και διαλέγεις το slider που θες μετα πατας details βαζεις την τελ περιοδο για να στο υπολογίσει και μετα save. 

Μετα αντιγραφείς το URL της εικόνας (image URL) αφού το κανεις αντιγραφή πες μου.....!!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έγραψα πώς μπαινεο το τικερακι αλλα εχει το μήνυμα μου σε απόκρυψη δεν ξέρω γιατί. 

πρίν από 24 λεπτά , newmum94 είπε:

πως μπαινει το τικερακι??????

Σου έστειλα πμ!!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, newmum94 είπε:

Ναι αντέχεται....ωρες-ωρες γινεται λιγο εκνευριστικο.....ειδικα οταν ειμαι μισοξαπλωμένη.....εσύ πόσων εβδομάδων είσαι??

Ποιος ξέρει από τι είναι.. Εγώ είμαι 13Η εβδομάδα. Εσυ?

1 hour ago, Smile89 είπε:

Σε όλες μας μια χαρά θα πανε, εμέναε έπιασαν πονοι περιοδου Τωρα για κανα πενταλεπτο αλλα μόλις ηρέμησα, πηρα καο το μαγνήσιο μου οποτε Κομπλε, λογικα. Σαν σήμερα θα μου ρχοταν περιοδος, λέτε να παίζει ρόλο αυτο? 

Ναι ειχα νοιώσει αλλα δεν ξέρω τι ηταν, παντως ολα Κομπλε. 

Βαλτε τικεριακιαααα!!! 

Έχω βάλει Αλλά δεν Μ το εμφανίζει γτ λέει είναι πολλά Κ Μ το εμφανίζει με γράμματα. Θ πρέπει ν το ψάξω από υπολογιστή γτ από κινητό δεν την παλεύω.

Link to comment
Share on other sites

Just now, oneira_glyka είπε:

Ποιος ξέρει από τι είναι.. Εγώ είμαι 13Η εβδομάδα. Εσυ?

Έχω βάλει Αλλά δεν Μ το εμφανίζει γτ λέει είναι πολλά Κ Μ το εμφανίζει με γράμματα. Θ πρέπει ν το ψάξω από υπολογιστή γτ από κινητό δεν την παλεύω.

Αντέγραψε το URL της εικόνας οχι αυτό!! 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


5 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Αντέγραψε το URL της εικόνας οχι αυτό!! 

Αυτό κάνω κ μου λέει πολλές εικόνες.δεν επιτρέπεται.Μετά δοκίμασα αυτό Κ το παράτησα..Θ το ξαναψαξω μόλις βρώ λίγο χρόνο παραπάνω.;)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!

@Smile89 και μενα που και που με πιανουν σαν πονοι περιοδου. Οταν ειχα ρωτησει το γιατρο παλιοτερα ειπε ειναι φυσιολογικο αρκει να μην ειναι εντονοι υπερβολικα. Επισης και τσιμπιματακια εχω.Το βρισκω παντως λογικο αφου η μητρα συνεχεια μεγαλωνει, αρα θα τα νιωθουμε αυτα. 

@Κωνσταντίνα16 ειναι πολυ θετικο οτι ειχες λιγα καφε μονο, ειναι σιγουρο οτι δεν ειναι τιποτα. Και εγω ειχα καφε κανα 2 μερες και ειχα τρομαξει αλλα τελικα δεν ηταν τιποτα.Μια φιλη μου που ειχε επισης καφε,ειχε παει στη γιατρο της και της ειχε πει πως επειδη ασκείται μια πιεση στον τραχηλο σπανε αυτα τα αγγειακια μερικες φορες γιαυτο ειχε αυτο το καφε.Την εξετασε ηταν ολα καλα και δεν της εδωσε ουτε ουτροτζεσταν. Κρατησαν 4 μερες τελειωσαν και ολα καλα.

Περιμενουμε τα νεα απο @Smile89 @Vasoth. @palmoira που θα πατε στο γιατρο!

  • Μου αρέσει 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Nicol_ είπε:

Καλημερα κοριτσια!!

@Smile89 και μενα που και που με πιανουν σαν πονοι περιοδου. Οταν ειχα ρωτησει το γιατρο παλιοτερα ειπε ειναι φυσιολογικο αρκει να μην ειναι εντονοι υπερβολικα. Επισης και τσιμπιματακια εχω.Το βρισκω παντως λογικο αφου η μητρα συνεχεια μεγαλωνει, αρα θα τα νιωθουμε αυτα. 

@Κωνσταντίνα16 ειναι πολυ θετικο οτι ειχες λιγα καφε μονο, ειναι σιγουρο οτι δεν ειναι τιποτα. Και εγω ειχα καφε κανα 2 μερες και ειχα τρομαξει αλλα τελικα δεν ηταν τιποτα.Μια φιλη μου που ειχε επισης καφε,ειχε παει στη γιατρο της και της ειχε πει πως επειδη ασκείται μια πιεση στον τραχηλο σπανε αυτα τα αγγειακια μερικες φορες γιαυτο ειχε αυτο το καφε.Την εξετασε ηταν ολα καλα και δεν της εδωσε ουτε ουτροτζεσταν. Κρατησαν 4 μερες τελειωσαν και ολα καλα.

Περιμενουμε τα νεα απο @Smile89 @Vasoth. @palmoira που θα πατε στο γιατρο!

Καλημερα!!!! Ευτυχώς ξύπνησα καλα, έντονοι ηταν πόνοι αλλα για εκείνο το 5 λεπτο. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Smile89 είπε:

Καλημερα!!!! Ευτυχώς ξύπνησα καλα, έντονοι ηταν πόνοι αλλα για εκείνο το 5 λεπτο. 

Φανταζομαι οσο περναει ο καιρος και μεγαλωνει και το μωρακι θα εχουμε τετοιους πονους.Σημερα που θα πας και γιατρο θα μας πεις:)

Ας πω και εγω τον πονο μου παιδια :-P

Ενω ειχα ξεκινησει 7η εβδομαδα με αναγουλες απλα, τωρα τον τελευταιο καιρο εχω περισσοτερες και κανω και εμετους..χθες εκανα 3 φορες και το στομαχι χαλια. Ελπιζω μονο να μη μου κρατησουν μεχρι το τελος :-(


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , Nicol_ είπε:

Φανταζομαι οσο περναει ο καιρος και μεγαλωνει και το μωρακι θα εχουμε τετοιους πονους.Σημερα που θα πας και γιατρο θα μας πεις:)

Ας πω και εγω τον πονο μου παιδια :-P

Ενω ειχα ξεκινησει 7η εβδομαδα με αναγουλες απλα, τωρα τον τελευταιο καιρο εχω περισσοτερες και κανω και εμετους..χθες εκανα 3 φορες και το στομαχι χαλια. Ελπιζω μονο να μη μου κρατησουν μεχρι το τελος :-(

Ωωωω υπομονή ρε κοριτσι μου. Να το πεις στον γιατρό. Δίνουν καποιες φορές κατι αν δεν την παλευει η έγκυος, απο οσο ξέρω. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...