Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Bluee19 said:

      Εμένα ο άντρας μου πέρνει τις q10 300mg της OL και θα μάθουμε αν έκαναν δουλειά σε  περίπου ένα μήνα που θα το ελέγξουμε 

      Εμείς 600 ημερησίως δεν θυμάμαι ποιας εταιρείας … για να δούμε πως θα βγουν οι εξετάσεις σας περίεργη είμαι … 

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 38 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

@Nicol_ καλημέρααα κοπέλα μουυυυ

Ναι έχω ηρεμήσει που δεν έχω ξανά δει καφέ η ροζ τουλάχιστον.. Αλλά εχθές το βράδυ κορίτσια με έπιασε μια ζαλάδα όλα τα λεφτά τουαλέτα για να κάνω πιπι ο άντρας μ με πήγαινε επειδή δεν μπορούσα να περπατήσω..αχ και αυτοί οι καημένοι τι τραβανε:razz: τώρα δεν ξέρω αν ζαλιζομουν από τα χάπια ή από την εγκυμοσύνη

Παίρνεις utrogestan; Γιατί αυτά προκαλούν ζαλάδα.εγω ένιωθα λες και έχω μεθύσει.οποτε τα έπαιρνα έριχνα και έναν υπνάκο.παντως πες στον γιατρό να τα πάρεις κολπικα,  έτσι τα παίρνω τώρα Και καθόλου παρενέργειες.

Μόλις διάβασα και ολα τα ποστ.κι εγώ 3 έπαιρνα όλα από το στόμα.των 200mg και η πίεση που λέτε και εγώ παθουσα. Αύξησα το αλάτι και το φαγητό αναγκαστικά.εσυ λίγο αλατακι Αφού είσαι ακόμα στην αρχή.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 3 λεπτά , loyloy είπε:

Παίρνεις utrogestan; Γιατί αυτά προκαλούν ζαλάδα.εγω ένιωθα λες και έχω μεθύσει.οποτε τα έπαιρνα έριχνα και έναν υπνάκο.παντως πες στον γιατρό να τα πάρεις κολπικα,  έτσι τα παίρνω τώρα Και καθόλου παρενέργειες.

Παίρνω και κολπικά και από το στόμα επειδή είδα και λίγο ροζ-καφε εχθές..της είπα να τα παίρνω μόνο κολπικά αλλά δεν με άφησε .εντάξει χαλάλι το μικρακι μου να είναι καλά και ας είμαι σαν ζόμπι εγω:razz:

πρίν από 10 λεπτά , Smile89 είπε:

Καλα ειμαι, περιμενω πώς κ πως να παμε γιατρο. 

Να μας πεις τα νέα σου..όλα καλά θα είναι!! Τι ώρα έχετε ραντεβού;


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Κωνσταντίνα16 είπε:

Παίρνω και κολπικά και από το στόμα επειδή είδα και λίγο ροζ-καφε εχθές..της είπα να τα παίρνω μόνο κολπικά αλλά δεν με άφησε .εντάξει χαλάλι το μικρακι μου να είναι καλά και ας είμαι σαν ζόμπι εγω:razz:

Να μας πεις τα νέα σου..όλα καλά θα είναι!! Τι ώρα έχετε ραντεβού;

Να κοιμάσαι καλέ.εγω Αυτό έκανα και άντεξα.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Παίρνω και κολπικά και από το στόμα επειδή είδα και λίγο ροζ-καφε εχθές..της είπα να τα παίρνω μόνο κολπικά αλλά δεν με άφησε .εντάξει χαλάλι το μικρακι μου να είναι καλά και ας είμαι σαν ζόμπι εγω:razz:

Να μας πεις τα νέα σου..όλα καλά θα είναι!! Τι ώρα έχετε ραντεβού;

Στις 7. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , palmoira είπε:

Καλημέρα κοριτσια! Ευτυχως όλα καλά! Αποκόλληση έχω, μεγάλη αλλά το μωράκι μου είναι μια χαρά! 

@palmoira χαρηκα παρα πολυ που το νινακι σου ειναι καλα! Μπραβο!Τωρα φανταζομαι ξαπλα και ξεκουραση ε?

Να σε ρωτησω, η αποκολληση γιατι μπορει να εγινε? Εννοω μπορει να εισαι ξαπλα και παρολα αυτα να συμβει? 


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Nicol_ είπε:

@palmoira χαρηκα παρα πολυ που το νινακι σου ειναι καλα! Μπραβο!Τωρα φανταζομαι ξαπλα και ξεκουραση ε?

Να σε ρωτησω, η αποκολληση γιατι μπορει να εγινε? Εννοω μπορει να εισαι ξαπλα και παρολα αυτα να συμβει? 

Άγνωστο... Μακαρι να ήξερα για να μπορώ να αποφύγω επόμενη φορά! 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

@palmoira τελος καλο ολα καλα! Θα περασει κ αυτο. Σου εδωσε οδηγιες ο γιατρος?

@Κωνσταντίνα16 ελπιζω να ηρεμησες σημερα! Σε αυτην την εγκυμοσύνη ειχα καφε με πολυ μικρα διαστηματα  ηρεμιας απο την 5η μεχρι κ την 9η βδομαδα οπου ειδα κ κοκκινο αιμα. Δεν ειχα ομως καθολου πονους. 

Σε ολες τις υπολοιπες πολλες καλημερες κ καλα ραντεβου οσες εχετε γιατρο!

  • Μου αρέσει 1

8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , evio είπε:

@palmoira τελος καλο ολα καλα! Θα περασει κ αυτο. Σου εδωσε οδηγιες ο γιατρος?

@Κωνσταντίνα16 ελπιζω να ηρεμησες σημερα! Σε αυτην την εγκυμοσύνη ειχα καφε με πολυ μικρα διαστηματα  ηρεμιας απο την 5η μεχρι κ την 9η βδομαδα οπου ειδα κ κοκκινο αιμα. Δεν ειχα ομως καθολου πονους. 

Σε ολες τις υπολοιπες πολλες καλημερες κ καλα ραντεβου οσες εχετε γιατρο!

Να σαι καλα!! 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , palmoira είπε:

Άγνωστο... Μακαρι να ήξερα για να μπορώ να αποφύγω επόμενη φορά! 

Το ρωτησα για να ξερω τι πρεπει να προσεχουμε γενικα..Ευχομαι απο εδω και περα ολα να πανε καλα! 


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Nicol_ είπε:

Το ρωτησα για να ξερω τι πρεπει να προσεχουμε γενικα..Ευχομαι απο εδω και περα ολα να πανε καλα! 

Άγνωστο....μυστήριο! Μακάρι να μην μας ξανατύχει, σε καμία μας!! Τώρα πρέπει σιγά σιγά να φύγει όλο αυτό το καφέ πράγμα και να απορροφηθεί όσο γίνεται περισσότερο. Ξάπλα, ξάπλα, ξάπλα! Ζήτω το Netflix που πραγματικά με έχει σώσει όλο αυτό το διάστημα! 

  • Μου αρέσει 3

preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , palmoira είπε:

Άγνωστο....μυστήριο! Μακάρι να μην μας ξανατύχει, σε καμία μας!! Τώρα πρέπει σιγά σιγά να φύγει όλο αυτό το καφέ πράγμα και να απορροφηθεί όσο γίνεται περισσότερο. Ξάπλα, ξάπλα, ξάπλα! Ζήτω το Netflix που πραγματικά με έχει σώσει όλο αυτό το διάστημα! 

Ναι ε? Ρε σεις της ΟΤΕ τιβι ειναι αυτο? 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...