Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 7 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Βγήκε η αμη και είναι στα πατώματα..2,40pmol/L..πως γίνεται μέσα σε 2,5 χρόνια να έπεσε από το 9 στο 2,40? Δεν ξέρω αν αξίζει να κάνω διέγερση..από βδομάδα θα κλείσω ραντεβού με το γιατρό να δούμε πως θα πορευτούμε..πάντως το ένα εμβρυακι που μου έμεινε,φοβάμαι να το βάλω,για κάποιο λόγο πιστεύω πως δεν θα πιάσει,οπότε προτιμώ να κάνω πρώτα ωοληψια-ες..Ήδη με τον άντρα μου κάνουμε εξετάσεις και μαζεύουμε τα δικαιολογητικα..Μεγάλο χαστούκι η ΑΜΗ,ειλικρινά τόσο χαμηλή δεν την περίμενα με τπτ...

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

Σε ευχαριστώ κοπέλα μ..μέχρι στιγμής είμαι καναπέ και με ένα χαρτί στο χέρι να ελέγχω αν έχω καφέ η ροζ..άσε τραγική η κατάσταση μου εμμονή μ έχει γίνει:evil: μακάρι να έχει ραντεβού αύριο να πάω να με δει να ηρεμήσω λιγάκι..εσύ πότε είναι να πας πάλι γιατρό;


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 10 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Σε ευχαριστώ κοπέλα μ..μέχρι στιγμής είμαι καναπέ και με ένα χαρτί στο χέρι να ελέγχω αν έχω καφέ η ροζ..άσε τραγική η κατάσταση μου εμμονή μ έχει γίνει:evil: μακάρι να έχει ραντεβού αύριο να πάω να με δει να ηρεμήσω λιγάκι..εσύ πότε είναι να πας πάλι γιατρό;

Σε νιώθω απόλυτα,

Εγώ πάλι πάω την Παρασκευή και ελπίζω να το ακούσουμε!

Την προηγούμενη φορά είδαμε κάποια εμβρυικα στοιχεία οπότε είναι πιθανό να ακούσουμε κάτι τώρα.

Και εγώ δε μπορώ να το βγάλω από το μυαλό μου!


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , fairy-mary είπε:

Σε νιώθω απόλυτα,

Εγώ πάλι πάω την Παρασκευή και ελπίζω να το ακούσουμε!

Την προηγούμενη φορά είδαμε κάποια εμβρυικα στοιχεία οπότε είναι πιθανό να ακούσουμε κάτι τώρα.

Και εγώ δε μπορώ να το βγάλω από το μυαλό μου!

Με το καλό να ακούσετε καρδουλααα!! 

Εγώ πήρα την γιατρό μ δεν μπορεί αύριο λέει γκρρ :evil:


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Με το καλό να ακούσετε καρδουλααα!! 

Εγώ πήρα την γιατρό μ δεν μπορεί αύριο λέει γκρρ :evil:

Βαθειες ανασες Χεχε υπομονη!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, palmoira είπε:

Καλημέρα. Καλά είμαι σηκώνομαι λίγο για τουαλέτα για να φεύγει όσο αίμα πρέπει να φύγει. Μια μέρα έμεινε. Αύριο πάμε για υπέρηχο.

@palmoira, ελπίζω να είσαι καλύτερα!!!!! Λίγο ακόμα και αύριο θα ακούσετε το ζουζούνι σας!!!! Να του δώσεις κι ενα γλυκό φιλί από μενα, γιατί το ζουζούνι σου είναι ο λόγος που σταμάτησα τα κλάματα και άρχισα πάλι να ελπίζω!!!!! Περιμένω νέα σας...

  • Μου αρέσει 3

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 4 λεπτά , Smile89 είπε:

Βαθειες ανασες Χεχε υπομονη!! 

Άσε μ φαίνεται θα πάω σε κάνα δημόσιο να κάνω κάνα υπέρηχο να μ φύγει η ιδέα..δεν γίνεται αλλιώς :-P


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Άσε μ φαίνεται θα πάω σε κάνα δημόσιο να κάνω κάνα υπέρηχο να μ φύγει η ιδέα..δεν γίνεται αλλιώς :-P

Βρε χαλαρωσε δε σου κανει καλο εχεις τοσους μηνες μπροστα σου τι θα κανεις???


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Vasoth. είπε:

Βρε χαλαρωσε δε σου κανει καλο εχεις τοσους μηνες μπροστα σου τι θα κανεις???

Χαχαχα αυτό ακριβώς μ είπε και η γιατρός μου.αααχχ βρε κορίτσια ξέρω πως δεν κάνει καλό αυτό που κάνω..με έπιασε η βλακεία μ τώρα..θα μ περασει


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Χαχαχα αυτό ακριβώς μ είπε και η γιατρός μου.αααχχ βρε κορίτσια ξέρω πως δεν κάνει καλό αυτό που κάνω..με έπιασε η βλακεία μ τώρα..θα μ περασει

Κανε πραγματα να ξεχαστεις δες μια ταινια διαβασε κανενα βιβλιο να φευγει το μυαλο σου υπόμονη θα περασει


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Vasoth. είπε:

Κανε πραγματα να ξεχαστεις δες μια ταινια διαβασε κανενα βιβλιο να φευγει το μυαλο σου υπόμονη θα περασει

Ουφφφφ έχετε καμία καλή σειρά να μου προτείνετε να ξεκινήσω; 

Σε ευχαριστώ κοπέλα μου


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Κωνσταντίνα16 είπε:

Άσε μ φαίνεται θα πάω σε κάνα δημόσιο να κάνω κάνα υπέρηχο να μ φύγει η ιδέα..δεν γίνεται αλλιώς :-P

Ηρεμια πανω απο ολα. Σκεψου πως το αγχος δεν κανει καλο. Ειχες ξανα καφε η ροζ? Η μονο εκεινη τη φορα?


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Κωνσταντίνα16 είπε:

Χαχαχα αυτό ακριβώς μ είπε και η γιατρός μου.αααχχ βρε κορίτσια ξέρω πως δεν κάνει καλό αυτό που κάνω..με έπιασε η βλακεία μ τώρα..θα μ περασει

Αυτο σου λέω κι εγώ κοριτσι!!! Χαχαχα θα μιλαμε εδώ θα περασει. Εδω εγώ Περασα μηνα και οι τελευταίες κουβέντες του γιατρού την τελ φορα ηταν "απο δω και περα ειναι γεννα" καταλαβαίνεις..... κι όμως καταφερα και Περασα τον μήνα. Είναι λογικό να αγωνίας θα μιλαμε ομως εδώ θα βλέπεις τηλεόραση θα μιλας με τον σύζυγο θα περασει. Οταν έχασα το προηγούμενο ημουν δυο μήνες σε ακινησία, ούτε γω ξέρω πώς το βγαλα το κανα ομως!!! :wub:;)

πρίν από 45 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Ουφφφφ έχετε καμία καλή σειρά να μου προτείνετε να ξεκινήσω; 

Σε ευχαριστώ κοπέλα μου

Greys anatomy εγώ μονο αυτή έβλεπα απο ξένες. Γερό κολλημα!!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 59 λεπτά , Nicol_ είπε:

Ηρεμια πανω απο ολα. Σκεψου πως το αγχος δεν κανει καλο. Ειχες ξανα καφε η ροζ? Η μονο εκεινη τη φορα?

Όχι άλλες δύο φορές λίγο καφέ και από τότε τίποτα και έχω ηρεμήσει λιγάκι..ούτε ποναω

πρίν από 37 λεπτά , Smile89 είπε:

Αυτο σου λέω κι εγώ κοριτσι!!! Χαχαχα θα μιλαμε εδώ θα περασει. Εδω εγώ Περασα μηνα και οι τελευταίες κουβέντες του γιατρού την τελ φορα ηταν "απο δω και περα ειναι γεννα" καταλαβαίνεις..... κι όμως καταφερα και Περασα τον μήνα. Είναι λογικό να αγωνίας θα μιλαμε ομως εδώ θα βλέπεις τηλεόραση θα μιλας με τον σύζυγο θα περασει. Οταν έχασα το προηγούμενο ημουν δυο μήνες σε ακινησία, ούτε γω ξέρω πώς το βγαλα το κανα ομως!!! :wub:;)

Greys anatomy εγώ μονο αυτή έβλεπα απο ξένες. Γερό κολλημα!!! 

Αχ βρε κοριτσάκι μ σε ευχαριστώ πολύ πολύ! Πωπω τι τράβηξες..

Αχχχχ όλα καλά να μας πάνε κοριτσουδεεεες..


 

Link to comment
Share on other sites

On 25/8/2018 at 8:27 ΜΜ, Smile89 είπε:

Γεια σας κορίτσια!!! Θέλω να ευχηθώ καλή τύχη σε όλες!!!Να μας πείτε νεάκια από τους γιατρούς σας!!!!!Εγώ σήμερα νιώθω κάποιες ενοχλήσεις στην περιοχή του αφαλού....σαν τσιμπιματάκια,σαν τσουξιματάκι....δεν μπορώ να το προσδιορίσω!!!!Έχει νιώσει κάποια κάτι αντίστοιχο???

 


EZxqp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 45 λεπτά , newmum94 είπε:

 

Εγώ έχω νιώσει έτσι..Π Κ Π δλδ με πιάνει..Αλλά δεν το έδωσα σημασία Ν πβ την αλήθεια..Θα ρωτήσω τη γιατρό..Με έβαλες σε σκέψεις.. Είναι σαν τσιμπήματα Όπως λες.. εκνευριστικο Θ το χαρακτηριζα..Όχι ότι πονάει δλδ.. εσυ το αντέχεις?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...