Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

      • Λυπημένη/-ος 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Smile89 είπε:

Καλα μια Χαρούλα εγω, χαζεύω τηλεόραση. 

Μια χαρά!Εγώ γιουτιουμπ.. έβαλα Τ μωρά γι νάνι.. περιμένω Πότε Θ ξυπνήσουν..

1 hour ago, palmoira είπε:

Τα ίδια κορίτσι μου. Ξάπλα στο κρεβάτι, με λιγότερο αίμα όμως. 

Δόξα τω Θεώ! Υπομονή! Το ξέρω δύσκολα είναι..με ππολυ άγχος Αλλά Ν Είσαι όσο μπορείς ήρεμη!βοήθεια έχεις σπίτι?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βρε κορίτσια να σας πω και εγώ τον πόνο μου;η γιατρός μου έχει δώσει προληπτικά την vasclor κρέμα..εδώ και δύο μέρες που την βάζω μετά στο σερβιετακι βλέπω σαν κομματάκια από την κρέμα αλλά όχι ακριβώς λευκά είναι μπεζ περίεργα...συγνώμη για την περιγραφή απλά ήθελα να ρωτήσω γιατί ψιλό ανησύχησα


 

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Κωνσταντίνα16 είπε:

Βρε κορίτσια να σας πω και εγώ τον πόνο μου;η γιατρός μου έχει δώσει προληπτικά την vasclor κρέμα..εδώ και δύο μέρες που την βάζω μετά στο σερβιετακι βλέπω σαν κομματάκια από την κρέμα αλλά όχι ακριβώς λευκά είναι μπεζ περίεργα...συγνώμη για την περιγραφή απλά ήθελα να ρωτήσω γιατί ψιλό ανησύχησα

Καλημερα ειναι απο την κρεμα βγαινει ολη το χρωμα ειναι προφανως απο τα υγρα του κολπου δεν ειναι τιποτα τη χρησιμοποιω κ εγω απτην αρχη

@palmoiraπως εισαι σημερα? 

Τα υπολοιπα κοριτσια καλα?

  • Ευχαριστώ 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 9 λεπτά , palmoira είπε:

Όχι καθόλου. Ευτυχως αυτό είναι καλό γιατί και στη μεγάλη αιμορραγία δεν είχα καθόλου πόνο. 

Κανε λιγο υπομονη να σταματησει η αιμοραγια να πας στο γιατρο να ηρεμισεις 


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , palmoira είπε:

Όχι καθόλου. Ευτυχως αυτό είναι καλό γιατί και στη μεγάλη αιμορραγία δεν είχα καθόλου πόνο. 

Πως είσαι Σήμερα?έχει μειωθεί η αιμορραγία? 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

@palmoira Ειναι πολυ καλο το οτι δεν πονας κ φυσικα το καλο αποτελεσμα της αυχενικης, θα στρωσει πιστευω. Το αιμα τωρα ακομη κοκκινο ειναι; Βαθιες ανασες κ θα περασει!


8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...