Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Δε κατάλαβα πως υπολόγισε τις  βδομάδες....πως υπολογίζονται??? Η γιατρός τι σας είπε?πόσες μέρες να μείνει σπίτι??? Ότι πει η γιατρός!!!!! Αααα 30/5 ξανά!!!! Αντε με το καλό!!! Τι ωραία!!! Εσύ μπορείς να πάρεις ηρεμιστικά τυχερέ...εμείς απαγορεύεται 😄😄

      Από ότι κατάλαβα το πρόβλημα είναι η οδηγηση που ειναι 1 πήγαινε 1 έλα και έχει λακουβες. Όλη η Ελλάδα μια λακουβα!!!

      Ευτυχώς!!! Στις ηλεκτρονικές αγορές μπορείς να το κάνεις. Λογικό να μην ξέρεις ποιες να πάρεις...προσπαθείς για το καλύτερο...πόσα να γνωρίζουμε πχια!😁

      Καλά ναι, έχουμε μερικούς δρόμους στις λακούβες μας γενικά στην Ελλάδα..

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 8 λεπτά , Smile89 είπε:

Ωωωω υπομονή ρε κοριτσι μου. Να το πεις στον γιατρό. Δίνουν καποιες φορές κατι αν δεν την παλευει η έγκυος, απο οσο ξέρω. 

Ευχαριστω!Την παλευω προς το παρον..αρκει να μη κρατησει πολυ :-P


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@Nicol_ καλημέρααα κοπέλα μουυυυ

Ναι έχω ηρεμήσει που δεν έχω ξανά δει καφέ η ροζ τουλάχιστον.. Αλλά εχθές το βράδυ κορίτσια με έπιασε μια ζαλάδα όλα τα λεφτά τουαλέτα για να κάνω πιπι ο άντρας μ με πήγαινε επειδή δεν μπορούσα να περπατήσω..αχ και αυτοί οι καημένοι τι τραβανε:razz: τώρα δεν ξέρω αν ζαλιζομουν από τα χάπια ή από την εγκυμοσύνη


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

@Nicol_ καλημέρααα κοπέλα μουυυυ

Ναι έχω ηρεμήσει που δεν έχω ξανά δει καφέ η ροζ τουλάχιστον.. Αλλά εχθές το βράδυ κορίτσια με έπιασε μια ζαλάδα όλα τα λεφτά τουαλέτα για να κάνω πιπι ο άντρας μ με πήγαινε επειδή δεν μπορούσα να περπατήσω..αχ και αυτοί οι καημένοι τι τραβανε:razz: τώρα δεν ξέρω αν ζαλιζομουν από τα χάπια ή από την εγκυμοσύνη

Τι να κανουν? Πρέπει να μας προσέχουν!!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

@Nicol_ καλημέρααα κοπέλα μουυυυ

Ναι έχω ηρεμήσει που δεν έχω ξανά δει καφέ η ροζ τουλάχιστον.. Αλλά εχθές το βράδυ κορίτσια με έπιασε μια ζαλάδα όλα τα λεφτά τουαλέτα για να κάνω πιπι ο άντρας μ με πήγαινε επειδή δεν μπορούσα να περπατήσω..αχ και αυτοί οι καημένοι τι τραβανε:razz: τώρα δεν ξέρω αν ζαλιζομουν από τα χάπια ή από την εγκυμοσύνη

Παιρνεις ουτροτζεσταν?


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nicol_ είπε:

Παιρνεις ουτροτζεσταν?

3 ένα πρωί και βράδυ από στόμα και ένα κολπικά. Γίνεται να με έπιασε όμως ζαλάδα δύο ώρες αφού είχα πάρει το χάπι;συνήθως με έπιανε στο μισάωρο άλλες φορες

πρίν από 2 λεπτά , Smile89 είπε:

Τι να κανουν? Πρέπει να μας προσέχουν!!! 

Εννοείται πως πρεπει:-D


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Κωνσταντίνα16 είπε:

3 ένα πρωί και βράδυ από στόμα και ένα κολπικά. Γίνεται να με έπιασε όμως ζαλάδα δύο ώρες αφού είχα πάρει το χάπι;συνήθως με έπιανε στο μισάωρο άλλες φορες

το ουτροτζεσταν ειναι. Φερνει ζαλη, υπνηλια και ανακατωσουρα. Την πρωτη μερα που τα πηρα σηκωθηκα για τουαλετα και γυριζε το πατωμα, μου εφεραν εμετους και υπνηλια.Ειναι πολυ συνηθισμενο φαινομενο


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nicol_ είπε:

το ουτροτζεσταν ειναι. Φερνει ζαλη, υπνηλια και ανακατωσουρα. Την πρωτη μερα που τα πηρα σηκωθηκα για τουαλετα και γυριζε το πατωμα, μου εφεραν εμετους και υπνηλια.Ειναι πολυ συνηθισμενο φαινομενο

Πωωω και παίρνω πρωί βράδυ..τέλεια θα περάσωωω:? και σε έπιανε ζάλη και τέτοια τόσες ώρες μετά αφού το είχες πάρει;

Άρα να μην χαρώ ότι είναι το νίνι μου και Μ φέρνει ζαλάδες;


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Κωνσταντίνα16 είπε:

Πωωω και παίρνω πρωί βράδυ..τέλεια θα περάσωωω:? και σε έπιανε ζάλη και τέτοια τόσες ώρες μετά αφού το είχες πάρει;

Άρα να μην χαρώ ότι είναι το νίνι μου και Μ φέρνει ζαλάδες;

Τα πηρα μια μερα επειδη ειχα τα καφε που σου ελεγα αλλα επειδη εγινα πολυ χαλια απο τις ζαλαδες ζητησα αποτο γιατρο να τα κοψω.Αφου δεν συνεχιστηκαν τα καφε μου τα εκοψε ευτυχως γιατι δεν την παλευα.Αλλα μην ανησυχεις γιατι δεν ειναι τοσο εντονα τα συμπτωματα σε ολες και ισως να ειναι ετσι περισσοτερο στην αρχη. Παντως θα ευχαριστηθεις υπνο :-P 

Ποσο εισαι τωρα? 


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

3 ένα πρωί και βράδυ από στόμα και ένα κολπικά. Γίνεται να με έπιασε όμως ζαλάδα δύο ώρες αφού είχα πάρει το χάπι;συνήθως με έπιανε στο μισάωρο άλλες φορες

Εννοείται πως πρεπει:-D

Εμένα δεν με είχαν επηρεασει τα ουτρο κι έπαιρνα  3 απο το στόμα, σαν να μην τα παιρναηταν. Ίσως και να ήταν της εγκυμοσύνης, ποτε δεν ξέρεις. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Nicol_ είπε:

Τα πηρα μια μερα επειδη ειχα τα καφε που σου ελεγα αλλα επειδη εγινα πολυ χαλια απο τις ζαλαδες ζητησα αποτο γιατρο να τα κοψω.Αφου δεν συνεχιστηκαν τα καφε μου τα εκοψε ευτυχως γιατι δεν την παλευα.Αλλα μην ανησυχεις γιατι δεν ειναι τοσο εντονα τα συμπτωματα σε ολες και ισως να ειναι ετσι περισσοτερο στην αρχη. Παντως θα ευχαριστηθεις υπνο :-P 

Ποσο εισαι τωρα? 

Τα παίρνω από τότε που έμαθα πως είμαι έγκυος αλλά τις τελευταίες δύο μέρες με ενοχλούν.. αν σου πω πως δεν ξέρω ακριβώς τι θα μου πεις;8-) κανονικά από τεπ είμαι 6εβδ και 3ημερ..αλλά επειδή έχω μεγάλο κύκλο και μάλλον έκανα αργά ωορρηξία είμαι 5εβδκαι5 ημερών...τώρα θα μάθω καλύτερα η αύριο η μεθαύριο που θα πάω στην γιατρό..εσύ πόσο είσαι;

πρίν από 1 λεπτό , Smile89 είπε:

Εμένα δεν με είχαν επηρεασει τα ουτρο κι έπαιρνα  3 απο το στόμα, σαν να μην τα παιρναηταν. Ίσως και να ήταν της εγκυμοσύνης, ποτε δεν ξέρεις. 

Μακαρι να είναι από εγκυμοσύνη γιατί γενικά που και που έχω ζαλάδες..θα μάθω σε μια δύο μέρες..εσύ πως είσαι;


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , Κωνσταντίνα16 είπε:

Τα παίρνω από τότε που έμαθα πως είμαι έγκυος αλλά τις τελευταίες δύο μέρες με ενοχλούν.. αν σου πω πως δεν ξέρω ακριβώς τι θα μου πεις;8-) κανονικά από τεπ είμαι 6εβδ και 3ημερ..αλλά επειδή έχω μεγάλο κύκλο και μάλλον έκανα αργά ωορρηξία είμαι 5εβδκαι5 ημερών...τώρα θα μάθω καλύτερα η αύριο η μεθαύριο που θα πάω στην γιατρό..εσύ πόσο είσαι;

Μακαρι να είναι από εγκυμοσύνη γιατί γενικά που και που έχω ζαλάδες..θα μάθω σε μια δύο μέρες..εσύ πως είσαι;

Ισχυει οτι και η εγκυμοσυνη φερνει ζαλαδες παντως. Εγω ειμαι 13 εβδ+1 ημ. εχω και τικερακι απο κατω. 

Μηπως σου επεσε και η πιεση? Εγω που ειμαι υποτασικη τωρα με την εγκυμοσυνη εχω συχνα ζαλαδες απο αυτο. Σιγουρα θα σου πει και η γιατρος :)


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Nicol_ είπε:

Ισχυει οτι και η εγκυμοσυνη φερνει ζαλαδες παντως. Εγω ειμαι 13 εβδ+1 ημ. εχω και τικερακι απο κατω. 

Μηπως σου επεσε και η πιεση? Εγω που ειμαι υποτασικη τωρα με την εγκυμοσυνη εχω συχνα ζαλαδες απο αυτο. Σιγουρα θα σου πει και η γιατρος :)

Αχ καλέ συγνώμη μια γκαβομαρα την έχω και εγώ..δεν το είδα :shock::grin:  ναι μου πήρε την πίεση ο άντρας μ και όντως είχε πεσει


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Αχ καλέ συγνώμη μια γκαβομαρα την έχω και εγώ..δεν το είδα :shock::grin:  ναι μου πήρε την πίεση ο άντρας μ και όντως είχε πεσει

Αντε μολις πας στη γιατρο βαλε κ εσυ :wub:

 


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Nicol_ είπε:

Αντε μολις πας στη γιατρο βαλε κ εσυ :wub:

 

Μακάρι βρε κορίτσι μ να βάλω και εγώ..άντε άντε το άγχος με έχει φάει..θα περάσει μια μέρα έμεινε άντε δύο το πολυ


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Τα παίρνω από τότε που έμαθα πως είμαι έγκυος αλλά τις τελευταίες δύο μέρες με ενοχλούν.. αν σου πω πως δεν ξέρω ακριβώς τι θα μου πεις;8-) κανονικά από τεπ είμαι 6εβδ και 3ημερ..αλλά επειδή έχω μεγάλο κύκλο και μάλλον έκανα αργά ωορρηξία είμαι 5εβδκαι5 ημερών...τώρα θα μάθω καλύτερα η αύριο η μεθαύριο που θα πάω στην γιατρό..εσύ πόσο είσαι;

Μακαρι να είναι από εγκυμοσύνη γιατί γενικά που και που έχω ζαλάδες..θα μάθω σε μια δύο μέρες..εσύ πως είσαι;

Καλα ειμαι, περιμενω πώς κ πως να παμε γιατρο. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...