Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 35 λεπτά , Neverstop είπε:

      Δεν κατάλαβα τι γράφεις στο τέλος..σε κλινική είσαι? φαντάζομαι έχει κι ένα κόστος η διαμονή σου εκεί.. αν σου λένε όμως χωρίς ορο θα γεννήσεις μην το διακινδυνεύσεις.να πάρει όσες περισσότερες ημέρες το μωράκι.

      ναι στην γνωστή κλινική αθηνών Μ……..α ! αποφάσισα να κατσω μέχρι 34 μετά να φύγω και όσο πάρω ! ο γιατρός είπε ότι και τώρα άμα θέλω γεννάμε , είμαστε καλα! αλλά άλλο 34 άλλο 33!

      • Μου αρέσει 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

το είχα κ εγώ,έκανα πλύσεις με το διάλυμα που βάζω στα παιδιά, αλατονερο είναι στην ουσία με την συσκευή. είναι της neilmed rinus sinus 

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!

Να σου ζήσει η μικρούλα!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Kpp83 είπε:

Καλημέρα!

Είδαμε το μπεμπίνο μας χτες πρώτη φορά τόσο ξεκάθαρα. Τώρα και αν δεν σταματάωω να κλαίω και δεν ξέρω και γιατί!!! 

Πέμπτη πρώτα ο θεός γεννάμε, ας είναι γερός τυχερός και κούκλος. Όλα τα υπόλοιπα θα τα φτιάξει ο ψυχολόγος του... :) 

Με το καλο κορίτσι μου !!!ολα θα πανε υπέροχα!!γερο κ τυχερό να ναι!! ο Χριστός κ η Παναγια μαζι σας!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Kpp83 είπε:

Καλημέρα!

Είδαμε το μπεμπίνο μας χτες πρώτη φορά τόσο ξεκάθαρα. Τώρα και αν δεν σταματάωω να κλαίω και δεν ξέρω και γιατί!!! 

Πέμπτη πρώτα ο θεός γεννάμε, ας είναι γερός τυχερός και κούκλος. Όλα τα υπόλοιπα θα τα φτιάξει ο ψυχολόγος του... :) 

Τι ευχάριστα νεα!!!!! Εφτασε η ωρα... με το καλο να έχεις μια καλη γεννα!!!! Ολα θα πανε σουπερ :x


H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια όσες παίρνεται συμπληρώματα έχετε παρατηρήσει πιο συχνές κενώσεις;Παίρνω καιρό μαγνήσιο και ασβέστιο.Τις τελευταίες ημέρες μου πρόσθεσε σίδηρο και από τη μέρα που το παίρνω οι κενώσεις είναι πιο συχνές και αλλαγή στο χρώμα,πιο σκούρο(σορρυ για την περιγραφή)και έχω περισσότερα αέρια.Είμαι στον 7ο μήνα.Μήπως είναι από τα συμπτώματα του 3ου τριμήνου;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, 4shinediamonds είπε:

Κορίτσια όσες παίρνεται συμπληρώματα έχετε παρατηρήσει πιο συχνές κενώσεις;Παίρνω καιρό μαγνήσιο και ασβέστιο.Τις τελευταίες ημέρες μου πρόσθεσε σίδηρο και από τη μέρα που το παίρνω οι κενώσεις είναι πιο συχνές και αλλαγή στο χρώμα,πιο σκούρο(σορρυ για την περιγραφή)και έχω περισσότερα αέρια.Είμαι στον 7ο μήνα.Μήπως είναι από τα συμπτώματα του 3ου τριμήνου;

σκούρο χρώμα είναι από τον σίδηρο σίγουρα . Κι εμένα άλλαξε το χρώμα όταν ξεκίνησα στον 5ο. Τώρα για τη συχνότητα και τα αέρια δεν έχω ρωτήσει αλλά υποθέτω από αυτο θα είναι.. ρωτά και τον γιατρό.


H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, 4shinediamonds είπε:

Κορίτσια όσες παίρνεται συμπληρώματα έχετε παρατηρήσει πιο συχνές κενώσεις;Παίρνω καιρό μαγνήσιο και ασβέστιο.Τις τελευταίες ημέρες μου πρόσθεσε σίδηρο και από τη μέρα που το παίρνω οι κενώσεις είναι πιο συχνές και αλλαγή στο χρώμα,πιο σκούρο(σορρυ για την περιγραφή)και έχω περισσότερα αέρια.Είμαι στον 7ο μήνα.Μήπως είναι από τα συμπτώματα του 3ου τριμήνου;

Ειναι συπτωματα σιδηρου!!!! Εγω απο οταν το ξεκινησα ειχα ευκοιλιοτητα!!! Εως το τελος!!! Κ το χρωμα ειναι απολυτο λογικο αυτο το σχεδον μαυρο,το κανει ο σιδηρος!:mrgreen:


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, 4shinediamonds είπε:

Κορίτσια όσες παίρνεται συμπληρώματα έχετε παρατηρήσει πιο συχνές κενώσεις;Παίρνω καιρό μαγνήσιο και ασβέστιο.Τις τελευταίες ημέρες μου πρόσθεσε σίδηρο και από τη μέρα που το παίρνω οι κενώσεις είναι πιο συχνές και αλλαγή στο χρώμα,πιο σκούρο(σορρυ για την περιγραφή)και έχω περισσότερα αέρια.Είμαι στον 7ο μήνα.Μήπως είναι από τα συμπτώματα του 3ου τριμήνου;

Όχι όχι κομπλέ από το σίδηρο είναι. Πάλι καλά που δεν σε έπιασε δυσκοιλιότητα


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, vaso_mpempis είπε:

σκούρο χρώμα είναι από τον σίδηρο σίγουρα . Κι εμένα άλλαξε το χρώμα όταν ξεκίνησα στον 5ο. Τώρα για τη συχνότητα και τα αέρια δεν έχω ρωτήσει αλλά υποθέτω από αυτο θα είναι.. ρωτά και τον γιατρό.

 

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ειναι συπτωματα σιδηρου!!!! Εγω απο οταν το ξεκινησα ειχα ευκοιλιοτητα!!! Εως το τελος!!! Κ το χρωμα ειναι απολυτο λογικο αυτο το σχεδον μαυρο,το κανει ο σιδηρος!:mrgreen:

 

Just now, Smile89 είπε:

Όχι όχι κομπλέ από το σίδηρο είναι. Πάλι καλά που δεν σε έπιασε δυσκοιλιότητα

Να είστε καλά κορίτσια μου,ευχαριστώ πολύ! Μα το παρατήρησα από την ημέρα που ξεκίνησα τον σίδηρο για αυτό και το συνδυασα!Γιατί από εξετάσεις μόλις  Παρασκευή πήρα αποτελέσματα και ήμουν αρνητική σε όλα τοξο,λιστερια κλπ

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, 4shinediamonds είπε:

 

 

Να είστε καλά κορίτσια μου,ευχαριστώ πολύ! Μα το παρατήρησα από την ημέρα που ξεκίνησα τον σίδηρο για αυτό και το συνδυασα!Γιατί από εξετάσεις μόλις  Παρασκευή πήρα αποτελέσματα και ήμουν αρνητική σε όλα τοξο,λιστερια κλπ

Ο σίδηρος ειναι αγαπη!!κ για το χρωμα κ για την ευκοιλιοτητα...ακριβως το ιδιο κ εγω !!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, 4shinediamonds είπε:

Ευχαριστώ κοριτσάκι μου!

Πώς είσαι εσύ;

Καλα μωρε λιγο η μεση μου ποναει αυτες τις μερες δεν ξέρω αν είναι απ το εντερο η απ το βαρος η απο τι!!εχω να ενεργηθω λιγες μερες κ τον αποδιδω εκει τον πονο.....δεν ξερω τι να φαω για να ενεργηθω ειλικρινά χαχα...εσυ πως εισαι κοριτσι μ γλυκο??

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria@90 είπε:

Καλα μωρε λιγο η μεση μου ποναει αυτες τις μερες δεν ξέρω αν είναι απ το εντερο η απ το βαρος η απο τι!!εχω να ενεργηθω λιγες μερες κ τον αποδιδω εκει τον πονο.....δεν ξερω τι να φαω για να ενεργηθω ειλικρινά χαχα...εσυ πως εισαι κοριτσι μ γλυκο??

Ωχου κοριτσάκι μου,κατάλαβα.Εγώ πάλι έχω ξεκινήσει σίδηρο και έχω συχνές επισκέψεις στην αγαπημένη τουαλέτα:)Σε καταλαβαίνω,δύσκολο το κεφάλαιο δυσκοιλιότητα. Όταν είχα θέματα δυσκοιλιότητας έτρωγα δαμάσκηνα και ακτινίδια και πιο πολλές σαλάτες με τα γεύματα μου.Βοήθησαν πολύ.Απέφευγε το μήλο.

Καλά και εμείς δόξα το Θεό κοριτσάκι μου γλυκό,ευχαριστώ πολύ που ρωτας!

Link to comment
Share on other sites

Just now, 4shinediamonds είπε:

Ωχου κοριτσάκι μου,κατάλαβα.Εγώ πάλι έχω ξεκινήσει σίδηρο και έχω συχνές επισκέψεις στην αγαπημένη τουαλέτα:)Σε καταλαβαίνω,δύσκολο το κεφάλαιο δυσκοιλιότητα. Όταν είχα θέματα δυσκοιλιότητας έτρωγα δαμάσκηνα και ακτινίδια και πιο πολλές σαλάτες με τα γεύματα μου.Βοήθησαν πολύ.Απέφευγε το μήλο.

Καλά και εμείς δόξα το Θεό κοριτσάκι μου γλυκό,ευχαριστώ πολύ που ρωτας!

Το θεμα ρε συ ειναι πως μεχρι πριν λιγες μερες ειχα τρομερή ευκοιλιοτητα λογω σιδηρου κ γενικά δεν εχω δυσκοιλιότητα σε ολη την εγκυμοσύνη!!!τι να πω θέλει μαλλον να κανει τον κυκλο του για να ενεργηθω!!! Χαιρομαι κοριτσι μου ολα να ναι τελεια για ολες ευχομαι!!!! :)))

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria@90 είπε:

Το θεμα ρε συ ειναι πως μεχρι πριν λιγες μερες ειχα τρομερή ευκοιλιοτητα λογω σιδηρου κ γενικά δεν εχω δυσκοιλιότητα σε ολη την εγκυμοσύνη!!!τι να πω θέλει μαλλον να κανει τον κυκλο του για να ενεργηθω!!! Χαιρομαι κοριτσι μου ολα να ναι τελεια για ολες ευχομαι!!!! :)))

Μη μου στενοχωριέσαι κοριτσάκι μου,δεν είναι όλες οι μέρες μας ίδιες.Ίσως κάνει τον κύκλο του οπως λες.Σε κάθε περίπτωση μίλησε με τον γιατρό σου να μην παιδευεσαι!Είναι δυσάρεστη κατάσταση η δυσκοιλιότητα!

Με το καλό τα μωράκια μας κοριτσάκι μου γλυκό!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...