Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλημέρα!

      Γνωρίζει καμία αν εφοσον ανοιχτεί η gonal μέχρι ποτε μπορει να διατηρηθεί στο ψυγείο και να χρησιμοποιηθεί το υπόλοιπο υλικό; Στο κουτί γραφει 28 ημέρες, αλλα μιλαει για θερμοκρασιες μικρότερες των 25, στο ψυγειο δεν θα διατηρείται σιγουρα παραπάνω; Οχι φυσικα μεχρι την αναγραφόμενη ημερομηνια ληξης, αλλα ενα διμηνο δεν θα διατηρείται; 

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , Ria@90 είπε:

Καλα μωρε λιγο η μεση μου ποναει αυτες τις μερες δεν ξέρω αν είναι απ το εντερο η απ το βαρος η απο τι!!εχω να ενεργηθω λιγες μερες κ τον αποδιδω εκει τον πονο.....δεν ξερω τι να φαω για να ενεργηθω ειλικρινά χαχα...εσυ πως εισαι κοριτσι μ γλυκο??

Μέλι με γιαούρτι....

Μιλκο με τυρόπιτα.... τούρμπο!!! Χαχαχαχαα

Σε περίπτωση Θεσσαλονίκης ροδοπακι με Μπουγάτσα χαχαχα να γελάσουμε κ λίγο!!

  • Χαχα 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 1 λεπτό , Ria@90 είπε:

Καλα μωρε λιγο η μεση μου ποναει αυτες τις μερες δεν ξέρω αν είναι απ το εντερο η απ το βαρος η απο τι!!εχω να ενεργηθω λιγες μερες κ τον αποδιδω εκει τον πονο.....δεν ξερω τι να φαω για να ενεργηθω ειλικρινά χαχα...εσυ πως εισαι κοριτσι μ γλυκο??

Δοκίμασε το φοβερό ακτίβια..και εγω γενικά είχα θέμα με την τουαλέτα.. Μπορεί να έκανα κ 4 μέρες να πάω τουαλέτα... Κάποια διαστήματα.. Κ ας είχα ρωτήσει τον γιατρό κ μ είχε πει φρούτα κ λαχανικά τπτ.. Απο τότε π δοκίμαζα ακτίβια πήγα κατευθείαν τουαλέτα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Smile89 είπε:

Μέλι με γιαούρτι....

Μιλκο με τυρόπιτα.... τούρμπο!!! Χαχαχαχαα

Σε περίπτωση Θεσσαλονίκης ροδοπακι με Μπουγάτσα χαχαχα να γελάσουμε κ λίγο!!

Χαχα καλε ναι αυτο το ξεχασα!!!σαλονικια κ να μη το σκεφτώ απαράδεκτη ειμαι χαχα!!!εισαι θεα χαχα

Just now, Dimitr@17 είπε:

Δοκίμασε το φοβερό ακτίβια..και εγω γενικά είχα θέμα με την τουαλέτα.. Μπορεί να έκανα κ 4 μέρες να πάω τουαλέτα... Κάποια διαστήματα.. Κ ας είχα ρωτήσει τον γιατρό κ μ είχε πει φρούτα κ λαχανικά τπτ.. Απο τότε π δοκίμαζα ακτίβια πήγα κατευθείαν τουαλέτα 

Ακτιβια καλη ιδεα μ εδωσες!!!απο εκει π πήγαινα καθε μερα δεν μ ερχεται καθόλου!!σαν να μην εχω καν την αναγκη!!αλλα ειμαι σιγουρη η λεκανη μεση μ απ αυτο ποναει!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria@90 είπε:

Χαχα καλε ναι αυτο το ξεχασα!!!σαλονικια κ να μη το σκεφτώ απαράδεκτη ειμαι χαχα!!!εισαι θεα χαχα

Ακτιβια καλη ιδεα μ εδωσες!!!απο εκει π πήγαινα καθε μερα δεν μ ερχεται καθόλου!!σαν να μην εχω καν την αναγκη!!αλλα ειμαι σιγουρη η λεκανη μεση μ απ αυτο ποναει!!!

Ναι δοκιμάσε το κ θα με θυμηθείς... Κ εμενα με πονάει στο πλάι η κοιλια μ αριστερά αν δεν πάω τουαλέτα για πολλές μέρες.. Ελπίζω τώρα π θα γεννήσω κ φτιάξει κ το θέμα με την τουαλέτα 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

IMG%5D

Χρονια πολλα σε ολες τις ΜΑΝΕΣ....τις μανες με παιδια στις αγγαλιες τις μανες με παιδια στις κοιλιες και τις 'μανες' με παιδια στα δακρυα!!! Μανα ειναι μονο 1!!! Αυτη θα σ'αγαπαει απλα για ΠΑΝΤΑ! Οπως εγω το ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ!!! 

ΜΑΝΟΥΛΑ Μ ΣΑΓΑΠΩ ΠΟΛΥΥ!!

  • Μου αρέσει 9

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Smile89 είπε:

Χρόνια μας πολλά!! Να χαιρόμαστε τις μανουλες μας!!

Ασε με συμπεθερα. Πολυ συγκινηθηκα. Γιορταζουμε κ μεις φετος. Απιστευτο?? 

Να τις προσεχουμε τις μανουλες μας κοριτσια. Τελικα ειναι πολυ ιερο πραγμα η μαμα και οντως οταν κανεις παιδια αρχιζεις και καταλαβαινεις...

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


6 ώρες πρίν, Ria@90 είπε:

Χαχα καλε ναι αυτο το ξεχασα!!!σαλονικια κ να μη το σκεφτώ απαράδεκτη ειμαι χαχα!!!εισαι θεα χαχα

Ακτιβια καλη ιδεα μ εδωσες!!!απο εκει π πήγαινα καθε μερα δεν μ ερχεται καθόλου!!σαν να μην εχω καν την αναγκη!!αλλα ειμαι σιγουρη η λεκανη μεση μ απ αυτο ποναει!!!

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε; χρόνια μας πολλά και σε όλες τις μανούλες... Πώς είστε; εγώ μετράω τις μέρες αντίστροφα.. Μέχρι τις 25.. @Beboula25 που είσαι;;; εσύ γεννας πριν από μένα πως είσαι; 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Ασε με συμπεθερα. Πολυ συγκινηθηκα. Γιορταζουμε κ μεις φετος. Απιστευτο?? 

Να τις προσεχουμε τις μανουλες μας κοριτσια. Τελικα ειναι πολυ ιερο πραγμα η μαμα και οντως οταν κανεις παιδια αρχιζεις και καταλαβαινεις...

Απίστευτο. Όντως μόνο τότε καταλαβαίνεις. Από τη στιγμή που κρατάς το θετικό τέστ είσαι μανούλα ότι κι αν συμβεί στην πορεία. Στεναχωρώ αλλά εγώ έτσι ένοιωσα κι ας το χασα το πρώτο δύο μηνών. 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν θελω να σας μαυρισω.....αλλα θελω και να γραψω 2 λογια.....19 ΜΑΙΟΥ 1919 οι νεοτουρκοι του Μουσταφα εσφαξαν 350.000(ποσοι δεν καταγραφηκαν)καταγεγραμενους Ελληνες απο ενα συνολο 750.000... 100χρονια αργοτερα προχωραμε μα δεν ξεχναμε.....ειναι οι ριζες μ απο την μερια του μπαμπα μ...δηλωνω ποντια!!! Ποσοι ανθρωποι χαθηκαν!!! Κριμα κ αδικα! Με αφορμη την ημερα της μητερας θα αναφερθω στο τραγουδι ΑΥΤΟ π μας εκφραζει ολες κ λεει αληθειες!

Η ΜΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΡΥΟ ΝΕΡΟ(Η ΜΑΝΑ ΕΝ ΚΡΥΟ ΝΕΡΟ)

ΟΤΑΝ ΓΕΡΝΑ Η ΜΑΝΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΤΟΤΕ ΘΕΛΕΙ ΒΟΗΘΕΙΑ,ΤΟΤΕ ΘΕΛΕΙ ΖΩΗ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΘΑ ΖΕΙ ΑΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΧΡΕΟΣ ΣΟΥ ΘΑ ΚΑΙΓΕΤΑΙ Η ΨΥΧΗ ΣΟΥ. Η ΜΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΡΥΟ ΝΕΡΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΟΤΗΡΙ ΔΕ ΜΠΑΙΝΕΙ Η ΜΑΝΑ ΝΑ ΜΗΝ ΓΙΝΕΤΑΙ, Η ΜΑΝΑ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΙ. Η ΜΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΒΡΑΧΟΣ,Η ΜΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΒΟΥΝΟ ΣΤΗ ΔΥΣΚΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ,ΜΑΝΑ,ΜΑΝΑ,ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΘΑ ΦΩΝΑΖΕΙΣ, Η ΜΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΡΙΓΜΑ,ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ ΤΟ ΚΛΑΔΙ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ Η ΑΓΑΠΗ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΗ ΓΗ. Η ΜΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΡΥΟ ΝΕΡΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΟΤΗΡΙ ΔΕ ΜΠΑΙΝΕΙ Η ΜΑΝΑ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΤΑΙ, Η ΜΑΝΑ ΝΑ ΜΗΝ ΓΙΝΕΙ,ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝΕ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΘΑ ΓΕΡΑΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΓΛΥΤΩΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΖΩΗ ΧΩΡΙΣ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ ΤΗΝ ΕΥΧΗ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΒΛΕΠΕΙ ΧΑΪΡΙ. Η ΜΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΡΥΟ ΝΕΡΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΟΤΗΡΙ ΔΕ ΜΠΑΙΝΕΙ Η ΜΑΝΑ ΝΑ ΜΗΝ ΓΙΝΕΤΑΙ,Η ΜΑΝΑ ΝΑ ΜΗΝ ΓΙΝΕΙ!!!

Χρονια πολλα και παλι! 

  • Μου αρέσει 4

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά μανουλες και εγκυουλες! Χρόνια πολλά και στις μανουλες μας! ❤️

@Dimitr@17 εδώ είμαι μετράω κ εγω σαν το φαντάρο. Την Δευτερα θα δω τι θα πούμε.Αρχισα να τρελαίνομαι στην ιδέα.Εσυ πως είσαι ποτε πας; Έχετε πει τίποτα για τις ημερομηνίες αν περάσετε την Πητ ας πούμε; 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...