Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 18 minutes ago, linaa said:

      Σκέψου ότι εάν είχες ένα θέμα υγείας κ χρειαζόταν χειρουργείο ή αλλιώς θα πέθαινες τι θα έκανες ? Ούτε το χειρουργείο ούτε τα φάρμακα είναι φυσική μέθοδος αλλά τα χρησιμοποιούμε κάθε μέρα . Οπότε επιλέγεις ή μένεις χωρίς παιδί ή κάνεις ότι σου προσφέρει η επιστήμη Κ αποκτάς ένα παιδί. 

      euxaristo gia tin apantisi .. ne exeis dikeo omos einai polli psixofthoro den ksero an niothis afto p leo akoma kai gia ton antra m einai diskolo na to apodexti ... apla skeftomoun an einai kalitera na prospathiso akoma mia fora me spermatenxisi apla afti tin fora dipli .. kai an dn iparxi alli epilogi na proxoriso me eksosomatiki. to mono p me anisixise pragmatika einai pu mu ipan oti idi einai pollis o xronos prospathiass kai oti megalonotas ta apothemata ton othikon ligostevoun opotan kai afto me vazi ligo se skepsis.

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

Just now, vaso_mpempis είπε:

Αυτο σκεφτόμουν μην μείνουν μέσα στη βαλίτσα καιρο τα ρούχα. Θα την ετοιμάσω αν είναι την επόμενη βδομάδα και θα την αεριζω όπως λες κάθε τόσο.

Θέλω να φύγει από το κεφάλι μου κι αυτό. Κι εγώ σε δημόσιο γεννάω οπότε θα εχω μαζί μου τα πάντα.

Σ ευχαριστώ πολύ 

Ναι το δημοσιο ετσι ειναι!!!! Τιποτα κοπελα μου!!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, vaso_mpempis είπε:

Κατάλαβα. Έχω την επόμενη Δευτέρα ραντεβού και θα μάθω. Πάντως όσο περνάει ο καιρός τόσο πιο δύσκολα είναι τα πράγματα!!! 

Βαλίτσα πότε ετοιμαζουμε; 

Ωραία με το καλό την Δευτερα! Θα βαραινεις κάθε εβδομάδα κ πιο πολύ.. Βαλίτσα έχω έτοιμη σχεδόν ένα μήνα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Beboula25 είπε:

Ωραία με το καλό την Δευτερα! Θα βαραινεις κάθε εβδομάδα κ πιο πολύ.. Βαλίτσα έχω έτοιμη σχεδόν ένα μήνα 

Μάλλον πρέπει να ξεκινήσω σιγά σιγά να την φτιάχνω :|

Ευχαριστώ 

Να ρωτήσω κάτι ακόμα βρήκα προσφορά και πηρα 3πακέτα  (x54 πανες)  νούμερο 1 (2-5 κιλα). Μου είπε μια κοπέλα ότι είναι πολλά και καλύτερα αν μπορέσω ν αλλάξω το ένα πακέτο και να πάρω το νούμερο 2.

Τι γνώμη έχετε; 


H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, vaso_mpempis είπε:

Μάλλον πρέπει να ξεκινήσω σιγά σιγά να την φτιάχνω :|

Ευχαριστώ 

Να ρωτήσω κάτι ακόμα βρήκα προσφορά και πηρα 3πακέτα  (x54 πανες)  νούμερο 1 (2-5 κιλα). Μου είπε μια κοπέλα ότι είναι πολλά και καλύτερα αν μπορέσω ν αλλάξω το ένα πακέτο και να πάρω το νούμερο 2.

Τι γνώμη έχετε; 

Να το κρατήσεις!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, vaso_mpempis είπε:

Μάλλον πρέπει να ξεκινήσω σιγά σιγά να την φτιάχνω :|

Ευχαριστώ 

Να ρωτήσω κάτι ακόμα βρήκα προσφορά και πηρα 3πακέτα  (x54 πανες)  νούμερο 1 (2-5 κιλα). Μου είπε μια κοπέλα ότι είναι πολλά και καλύτερα αν μπορέσω ν αλλάξω το ένα πακέτο και να πάρω το νούμερο 2.

Τι γνώμη έχετε; 

Εγω πήρα δυο το νούμερο 1 σύνολο 48 πανες και ένα πακέτο το 2 που έχει 42 πανες. Θέλω οπωσδήποτε ένα μεγαλύτερο να έχω για σιγουριά κ δεν θα πάει χαμένο αλλωστε. Για εμενα το πιο σοβαρό είναι σε τι πανες θα καταλήξουμε καταρχήν κ μετά το νούμερο το βρίσκουμε. 

Σορυ είμαι λίγο χαζούλα Επι 54 εννοείς 162 πανες;; Αν ναι δεν ξέρω εγω τις βρίσκω πολλες για το νούμερο 1 

Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Θα χαρώ πολύ! Καλα είμαι αυτά τα πονακια κ εμενα ξεκίνησαν αλλα με πιάνει σήμερα και μετά μεθαύριο δεν είναι δλδ συνεχόμενα. Σε λίγο έχω ραντεβού

Ναι κ μένα το ίδιο..χθες ας πούμε ένιωσα έναν πόνο πάρα πολύ δυνατό αριστερά χαμηλά... Και μετά απο 10 λεπτά ακριβώς το ίδιο.. Και μετά τπτ.. Ουτε σήμερα.. Έχω και την μάνα μου που μου λέει περπατά να κατέβει το παιδί... Δεν έχω καθόλου όρεξη όμως.. Για πες τι είπε ο γιατρός; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, vaso_mpempis είπε:

Μάλλον πρέπει να ξεκινήσω σιγά σιγά να την φτιάχνω :|

Ευχαριστώ 

Να ρωτήσω κάτι ακόμα βρήκα προσφορά και πηρα 3πακέτα  (x54 πανες)  νούμερο 1 (2-5 κιλα). Μου είπε μια κοπέλα ότι είναι πολλά και καλύτερα αν μπορέσω ν αλλάξω το ένα πακέτο και να πάρω το νούμερο 2.

Τι γνώμη έχετε; 

3πακετα των 54 ειναι καλα κρατα τα! Σκεψου οτι τις 3πρωτες μερες χαλανε περιπου 10πανες την ημερα λογω μυκωνιου! Και τις επομενες μερες τουλ 8 πανες μεσο ορο την ημερα! 

 

Just now, Beboula25 είπε:

Εγω πήρα δυο το νούμερο 1 σύνολο 48 πανες και ένα πακέτο το 2 που έχει 42 πανες. Θέλω οπωσδήποτε ένα μεγαλύτερο να έχω για σιγουριά κ δεν θα πάει χαμένο αλλωστε. Για εμενα το πιο σοβαρό είναι σε τι πανες θα καταλήξουμε καταρχήν κ μετά το νούμερο το βρίσκουμε. 

Σορυ είμαι λίγο χαζούλα Επι 54 εννοείς 162 πανες;; Αν ναι δεν ξέρω εγω τις βρίσκω πολλες για το νούμερο 1 

Αν σκεφτεις 8πανες την ημερα παει 20μερες...σε 20 μερες δεν νομιζω πως το μωρο θαφτασει τα 4μιση κιλα π θα χρειαστει το ν2! 

  • Ευχαριστώ 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Beboula25 είπε:

Εγω πήρα δυο το νούμερο 1 σύνολο 48 πανες και ένα πακέτο το 2 που έχει 42 πανες. Θέλω οπωσδήποτε ένα μεγαλύτερο να έχω για σιγουριά κ δεν θα πάει χαμένο αλλωστε. Για εμενα το πιο σοβαρό είναι σε τι πανες θα καταλήξουμε καταρχήν κ μετά το νούμερο το βρίσκουμε. 

Σορυ είμαι λίγο χαζούλα Επι 54 εννοείς 162 πανες;; Αν ναι δεν ξέρω εγω τις βρίσκω πολλες για το νούμερο 1 

εγώ είμαι απλά άσχετη. Ναι 54 το ένα έχει. Υπολόγισα ότι είναι περίπου για 15-  20 μέρες  χαχαχαχαχα αλλά για να το λέι η μανούλα @Smile89 Θα κρατήσω και το τρίτο πακέτο και βλέποντας και κάνοντας! :P Μα θα περάσει τα 5 κιλά σε 20 μέρες;;;

Ευχαριστώωωωωω

  • Μου αρέσει 1

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Dimitr@17 είπε:

Ναι κ μένα το ίδιο..χθες ας πούμε ένιωσα έναν πόνο πάρα πολύ δυνατό αριστερά χαμηλά... Και μετά απο 10 λεπτά ακριβώς το ίδιο.. Και μετά τπτ.. Ουτε σήμερα.. Έχω και την μάνα μου που μου λέει περπατά να κατέβει το παιδί... Δεν έχω καθόλου όρεξη όμως.. Για πες τι είπε ο γιατρός; 

Ούτε εγω έχω όρεξη. Εχθές το βράδυ είχα έντονα της περιοδου και τα ξημερώματα μου έκανε ένα τεντωμα κ έσπρωξε από κάτω μου τόσο που μου κόπηκε η ανάσα. Λοιπόν θα πάω την Πέμπτη το πρωί στο Μητέρα να το δω και θα κάνω κ εκεί ένα nst και την Δευτερα στο ιατρείο θα με εξετάσει κολπικά. Αν λέει έχω καλες προδιαγραφές την Τριτη που είναι κ η τελική θα μπούμε. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Εκτος κ αν γεννηθει μεγαλο μωρο εμενα π γεννηθηκε 3.200 εβαλε 3πακετα των ν1!

ξέρω και γω.... βρήκα προσφορά και πήρα η άσχετη!!! 

Just now, Beboula25 είπε:

Ούτε εγω έχω όρεξη. Εχθές το βράδυ είχα έντονα της περιοδου και τα ξημερώματα μου έκανε ένα τεντωμα κ έσπρωξε από κάτω μου τόσο που μου κόπηκε η ανάσα. Λοιπόν θα πάω την Πέμπτη το πρωί στο Μητέρα να το δω και θα κάνω κ εκεί ένα nst και την Δευτερα στο ιατρείο θα με εξετάσει κολπικά. Αν λέει έχω καλες προδιαγραφές την Τριτη που είναι κ η τελική θα μπούμε. 

έφτασε η ώρα!!!!!!!!!! Αχ τι ωραία!!!!! Με το καλό να έρθει το μωράκι σου :wub:

  • Μου αρέσει 1

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

3πακετα των 54 ειναι καλα κρατα τα! Σκεψου οτι τις 3πρωτες μερες χαλανε περιπου 10πανες την ημερα λογω μυκωνιου! Και τις επομενες μερες τουλ 8 πανες μεσο ορο την ημερα! 

 

Αν σκεφτεις 8πανες την ημερα παει 20μερες...σε 20 μερες δεν νομιζω πως το μωρο θαφτασει τα 4μιση κιλα π θα χρειαστει το ν2! 

Δεν ξέρω αγαπη μου. Εγω θέλω να έχω όχι πως αν δεν είχα είναι πρόβλημα αλλα θέλω να υπάρχει. Δεν ξέρω ποσο θα βγει το μωρό ούτε ποση ανάπτυξη θα έχει σε 20 μερες. Αν γεννησω ας πούμε 4 κιλά πολύ πιθανόν σε ένα μήνα να είναι κοντά στα 4μιση οποτε γιατί να του τα έχω τσίμα τσίμα. Για μένα λέω έτσι; Ουτως ή αλλως η κάθε μια μας ότι θεωρεί σωστότερο θα κανει 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...