Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλημέρα!

      Γνωρίζει καμία αν εφοσον ανοιχτεί η gonal μέχρι ποτε μπορει να διατηρηθεί στο ψυγείο και να χρησιμοποιηθεί το υπόλοιπο υλικό; Στο κουτί γραφει 28 ημέρες, αλλα μιλαει για θερμοκρασιες μικρότερες των 25, στο ψυγειο δεν θα διατηρείται σιγουρα παραπάνω; Οχι φυσικα μεχρι την αναγραφόμενη ημερομηνια ληξης, αλλα ενα διμηνο δεν θα διατηρείται; 

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

@Beboula25 & @Dimitr@17 απίστευτο μου φαίνεται που θα σας προλάβω! Κάποτε τα είχατε όλα έτοιμα και έλεγα στον ευατό μου μην αγχώνεσαι τα κορίτσια είναι πολύ πιο πριν!

Πόσο γελάω τώρα με τον ευατό μου και πόσο χαίρομαι που μιλάμε και ενεργοποιήθηκα εγκαίρως.

Θα ήμουν χαμένη τώρα σε ετοιμασίες τελευταία στιγμή...

  • Μου αρέσει 1

IfsYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

4 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Χρόνια πολλά μανουλες και εγκυουλες! Χρόνια πολλά και στις μανουλες μας! ❤️

@Dimitr@17 εδώ είμαι μετράω κ εγω σαν το φαντάρο. Την Δευτερα θα δω τι θα πούμε.Αρχισα να τρελαίνομαι στην ιδέα.Εσυ πως είσαι ποτε πας; Έχετε πει τίποτα για τις ημερομηνίες αν περάσετε την Πητ ας πούμε; 

Όχι δεν έχουμε πει κάτι με τον γιατρο... Και εγω μετράω τις μέρες.. Έχω τελική μέχρι τις 25..στο μητέρα.. Φαντάζεσαι να είμαστε μαζί;;; περπατάς εσύ καθόλου;;; εμένα μου είχε πει να το ρίξω στο περπάτημα βέβαια δεν το κάνω κ πολύ.. Επίσης είπε σεξ κ νερό αυτά τα κάνω.. Χαχα ότι με βολεύει.. 

1 hour ago, Kpp83 είπε:

@Beboula25 & @Dimitr@17 απίστευτο μου φαίνεται που θα σας προλάβω! Κάποτε τα είχατε όλα έτοιμα και έλεγα στον ευατό μου μην αγχώνεσαι τα κορίτσια είναι πολύ πιο πριν!

Πόσο γελάω τώρα με τον ευατό μου και πόσο χαίρομαι που μιλάμε και ενεργοποιήθηκα εγκαίρως.

Θα ήμουν χαμένη τώρα σε ετοιμασίες τελευταία στιγμή...

Είδες; η προετοιμασία δεν έβλαψε ποτέ κανέναν... Καλά έκανες.. Εσύ μέχρι πότε είσαι;; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου σορυ π σας ζαλιζω απλα εχω αγχωθει λιγο...εχω πονοκοιλο σαν να με πειραξε κατι κ θελω να ενεργηθω αλλα στη τουαλέτα τπτ...φοβαμαι μην ειναι κατι αλλο κ απλα εγω κοιμαμαι ορθια...οι πονοι αυτοί μοιάζουν η ειναι διαφορετικοί?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria@90 είπε:

Κοριτσια μου σορυ π σας ζαλιζω απλα εχω αγχωθει λιγο...εχω πονοκοιλο σαν να με πειραξε κατι κ θελω να ενεργηθω αλλα στη τουαλέτα τπτ...φοβαμαι μην ειναι κατι αλλο κ απλα εγω κοιμαμαι ορθια...οι πονοι αυτοί μοιάζουν η ειναι διαφορετικοί?

Πόσες ημέρες έχεις να ενεργηθεις κοριτσάκι μου;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, 4shinediamonds είπε:

Πόσες ημέρες έχεις να ενεργηθεις κοριτσάκι μου;

Πηγα σημερα μετα απο 3 μερες αλλα δεν ανακουφιστικα...κ γενικα ακουω γουργουριτα απ τη κοιλια κ εχω πονο τουαλέτας...απλα επειδη δεν αγχωθηκα μηπως ειναι κατι αλλο..κ εγω απλα δεν καταλαβαίνω .....

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria@90 είπε:

Πηγα σημερα μετα απο 3 μερες αλλα δεν ανακουφιστικα...κ γενικα ακουω γουργουριτα απ τη κοιλια κ εχω πονο τουαλέτας...απλα επειδη δεν αγχωθηκα μηπως ειναι κατι αλλο..κ εγω απλα δεν καταλαβαίνω .....

ποσες μερες πονας? γιατι δεν περνεις τον γιατρο σου να τον ενημερωσεις? μπορει να ειναι κολικος εντερου νεφρου μπορει οτιδηποτε

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα με επιασε τοσο εντονα... γι αυτο δεν την πηρα τις προηγούμενες μερες...μαλλον για κολικο τν κοβω απλα λεω μηπως μοιάζουν οι πονοι κ εγω ειμαι στον κοσμο μου!!ουφ τώρα ειμαι καλυτερα...αλλα θα την παρω αυριο καλου κακου!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria@90 είπε:

Πηγα σημερα μετα απο 3 μερες αλλα δεν ανακουφιστικα...κ γενικα ακουω γουργουριτα απ τη κοιλια κ εχω πονο τουαλέτας...απλα επειδη δεν αγχωθηκα μηπως ειναι κατι αλλο..κ εγω απλα δεν καταλαβαίνω .....

Θα συμφωνήσω με το κορίτσι πριν.Μην αφήνεις να σε βασανίζουν απορίες και να πονάς.Ενημέρωσε τον γιατρό σου κοριτσάκι μου.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Kpp83 είπε:

@Dimitr@17 Την Πέμπτη πρώτα ο θεός!

Με το καλό!! Τα είχα σχεδόν όλα έτοιμα και τώρα δεν έχω ετοιμάσει τίποτα άλλο εκτός από τα ρούχα του και την βαλίτσα μου.. 

@Dimitr@17 δεν περπατάω ανάποδα πάω ρε πριν περπατούσα κ τώρα δεν...Το ίδιο και με το σεχ Χαχα...  Τι ωραία θα είναι μαζί λες;; 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Ναι ναι, αυτή την Πέμπτη στο Ιασω.

Θα ήθελα λίγο πιο μετά να πάρει λίγο βάρος ο μικρούλης μας αλλά ο γιατρός είναι κάθετος ότι αιμορραγία με ολική νάρκωση θα είναι πιο επικίνδυνη και για τους δύο μας οπότε τον ακούω και δεν βγάζω άλλη κουβέντα.

Το γλυκούλι μου θα το ταλαιπωρήσω λίγο και που θα βγει νωρίτερα και που θα του δώσω Ίκτερο για καλωσόρισες καθώς έχω χολεριθρινη αρκετά υψηλή αλλά δεν θα αφήσω να υπερισχύσει το ενοχικό μου για πράγματα που δεν ελέγχω. 

Παρεμπιπτόντως το πόσο έχω επιθυμήσει το σεξ κ το περπάτημα δεν λέγεται! Τα έχω στερηθεί και τα δύο, καθώς με το που πέρασαν οι άτιμες οι ναυτίες, βρήκαμε το θέμα με τον πλακούντα. Αχχ βρε κορίτσια μου και σε εσάς είναι σύσταση! Πόσο περίεργο πράγμα η εγκυμοσύνη!

 

 

  • Μου αρέσει 2

IfsYp3.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Kpp83 είπε:

Ναι ναι, αυτή την Πέμπτη στο Ιασω.

Θα ήθελα λίγο πιο μετά να πάρει λίγο βάρος ο μικρούλης μας αλλά ο γιατρός είναι κάθετος ότι αιμορραγία με ολική νάρκωση θα είναι πιο επικίνδυνη και για τους δύο μας οπότε τον ακούω και δεν βγάζω άλλη κουβέντα.

Το γλυκούλι μου θα το ταλαιπωρήσω λίγο και που θα βγει νωρίτερα και που θα του δώσω Ίκτερο για καλωσόρισες καθώς έχω χολεριθρινη αρκετά υψηλή αλλά δεν θα αφήσω να υπερισχύσει το ενοχικό μου για πράγματα που δεν ελέγχω. 

Παρεμπιπτόντως το πόσο έχω επιθυμήσει το σεξ κ το περπάτημα δεν λέγεται! Τα έχω στερηθεί και τα δύο, καθώς με το που πέρασαν οι άτιμες οι ναυτίες, βρήκαμε το θέμα με τον πλακούντα. Αχχ βρε κορίτσια μου και σε εσάς είναι σύσταση! Πόσο περίεργο πράγμα η εγκυμοσύνη!

 

 

Με το καλό σου εύχομαι!!! Όλα μια χαρά θα πάνε!!!

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...