Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

On 16/5/2019 at 9:34 ΜΜ, Kpp83 είπε:

Όλα καλά κορίτσια μου! Τέλειο το αγοράκι μου ξανθό κ πανέμορφο 3.080κιλά.  

Πρόλαβα να τον θηλασω μια φορά αλλά τελικά τον έβαλαν στο οξυγόνο που το ψιλοαναμέναμε.

Πονάω τώρα ομολογώ αρκετά αλλά αντέχω.

Μπράβο να χαίρεσαι τον γιοκα σου γερό κ δυνατό το μωράκι σου !σιδερενια

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, anemoni1989 είπε:

Ααααα γεννησες Μπετουλα??? Να σου ζησει!!!! Τι καλα!!!! Ποσο χαίρομαι για σενα!!!! Γερη  και καλοτυχη να ναι η μπεμπα σου!!!! Χαρηκα τοσο πολυ!!! :)

Ωωωωω ηρθε η ωρα???? Με το καλο Δημητρα!!!! :)

Με εναν πονο!!! :)

Έφτασε και εσενα η μεγάλη στιγμή???? Με το καλο αγάπη!!!! Ποσο χαίρομαι!!!! Με εναν πονο!!! :)

Σε ευχαριστω γλυκιά μου να σαι καλα

Link to comment
Share on other sites

Just now, anemoni1989 είπε:

Ααααα γεννησες Μπετουλα??? Να σου ζησει!!!! Τι καλα!!!! Ποσο χαίρομαι για σενα!!!! Γερη  και καλοτυχη να ναι η μπεμπα σου!!!! Χαρηκα τοσο πολυ!!! :)

Ωωωωω ηρθε η ωρα???? Με το καλο Δημητρα!!!! :)

Με εναν πονο!!! :)

Έφτασε και εσενα η μεγάλη στιγμή???? Με το καλο αγάπη!!!! Ποσο χαίρομαι!!!! Με εναν πονο!!! :)

Κορίτσι μου τι κανεις πως είστε με την κορούλα σας πες μας τα νέα σας! Σε ευχαριστώ παρα πολύ αγαπη μου!!!

Just now, Dimitr@17 είπε:

Ναι σίγουρα θα είναι η ομορφότερη στιγμή της ζωής μου.. Μόνο όταν το νιώσω θα το καταλάβω... Σε ευχαριστώ πολύ... Ότι καλύτερο σου εύχομαι 

Μμμ σίγουρα είναι καφέ υδαρη δεν θα το έλεγα.. Πιο πολύ σαν κομματάκια μικρά.. Εσύ έχεις ακόμα υγρά; 

Είχα μέχρι και το απόγευμα.Απλα ήταν σαν βλέννες κ σε μια φάση ένιωσα πονακι και εβγαλα μπόλικο για αυτό ρώτησα. Λένε πως είναι το βύσμα του τραχήλου αν ήταν αυτό δλδ και πως σηματοδοτεί την έναρξη. Θα ρωτήσω την Δευτέρα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Beboula25 είπε:

Κορίτσι μου τι κανεις πως είστε με την κορούλα σας πες μας τα νέα σας! Σε ευχαριστώ παρα πολύ αγαπη μου!!!

Είχα μέχρι και το απόγευμα.Απλα ήταν σαν βλέννες κ σε μια φάση ένιωσα πονακι και εβγαλα μπόλικο για αυτό ρώτησα. Λένε πως είναι το βύσμα του τραχήλου αν ήταν αυτό δλδ και πως σηματοδοτεί την έναρξη. Θα ρωτήσω την Δευτέρα 

Κοίτα εσύ είσαι πιο μπροστά από μένα.. Αν δεν κάνω λάθος έχεις πητ 21..οποτε λογικό είναι να έχει αρχίσει η διαδικασία... Πας καθόλου για περπάτημα; εγώ έχω που κ που καφέ κ κ κάποιες σούβλιες από κάτω.. Αλλά πιστεύω εγώ θα την φάω την βδαδα π έρχεται.. Εσενα τι σου έχει πει ο γιατρός αν δεν έρθει απο μόνο τ να γεννησεις στις 21;

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Καταρχήν να ξεκινήσω λέγοντας πως θυμαμαι κάτι βραδυα πηυ τα λέγαμε σε πμ όταν ήσουν σχεδόν στα μισά και εγω προσπαθούσα... Τα έχουμε πει δεν χρειάζεται να πω περαιτέρω μόνο ότι σε ευχαριστώ να το πω κ εδώ..

Τωρα με εμενα το άγχος μου είναι όχι η γεννα αλλα να τον παρω στη αγκαλια μου. Δεν θέλω να πω ότι αγχώνομαι να το πιστέψω γτ θα προδώσω κάτι πολύ σημαντικό..

@Dimitr@17τα υγρα που έχεις πως είναι μπορείς να μου περιγράψεις; Είναι χρωματιστά οπως είπες αλλα είναι υδαρή ή ζελέ; 

Δεν υπάρχει λόγος για ευχαριστω αγάπη ειλικρινά!!

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 8 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Ααααα γεννησες Μπετουλα??? Να σου ζησει!!!! Τι καλα!!!! Ποσο χαίρομαι για σενα!!!! Γερη  και καλοτυχη να ναι η μπεμπα σου!!!! Χαρηκα τοσο πολυ!!! :)

Ωωωωω ηρθε η ωρα???? Με το καλο Δημητρα!!!! :)

Με εναν πονο!!! :)

Έφτασε και εσενα η μεγάλη στιγμή???? Με το καλο αγάπη!!!! Ποσο χαίρομαι!!!! Με εναν πονο!!! :)

Σε ευχαριστώ γλυκιά μου! Εσείς τι κάνετε, πώς είστε;


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Dimitr@17 είπε:

Κοίτα εσύ είσαι πιο μπροστά από μένα.. Αν δεν κάνω λάθος έχεις πητ 21..οποτε λογικό είναι να έχει αρχίσει η διαδικασία... Πας καθόλου για περπάτημα; εγώ έχω που κ που καφέ κ κ κάποιες σούβλιες από κάτω.. Αλλά πιστεύω εγώ θα την φάω την βδαδα π έρχεται.. Εσενα τι σου έχει πει ο γιατρός αν δεν έρθει απο μόνο τ να γεννησεις στις 21;

Ναι σε τρεις μερες πρώτα ο Θεός! Έρχονται τα μπεμπακια μας αγαπη μου!

Καλημερα! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Beboula25 είπε:

Ναι σε τρεις μερες πρώτα ο Θεός! Έρχονται τα μπεμπακια μας αγαπη μου!

Καλημερα! 

Ναι έρχονται... Εμένα μου είπε ότι δεν θα με αφήσει πανω από τις 25..παντως..ελπιζω να έρθει από μόνη της κ να μην μου κάνουν τεχνητούς...εσενα τι σου έχει πει; 

Just now, vaso_mpempis είπε:

Καλησπέρα  :x 

Καλό Σαββατοκύριακο 

Τι καλοκαιράκι ωραίο είναι αυτό σήμερα;;; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Dimitr@17 είπε:

Ναι έρχονται... Εμένα μου είπε ότι δεν θα με αφήσει πανω από τις 25..παντως..ελπιζω να έρθει από μόνη της κ να μην μου κάνουν τεχνητούς...εσενα τι σου έχει πει; 

Τι καλοκαιράκι ωραίο είναι αυτό σήμερα;;; 

Ναι!!!! Έχει πάρα πολύ ωραία μέρα είναι για βολτες

βέβαια έκανα τις δουλειές μου και έχω απλώσει στον καναπέ δεν με βλέπω να βγαίνω σήμερα.... όλο χασμουριεμαι και νυσταζω


H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitr@17 είπε:

Ναι έρχονται... Εμένα μου είπε ότι δεν θα με αφήσει πανω από τις 25..παντως..ελπιζω να έρθει από μόνη της κ να μην μου κάνουν τεχνητούς...εσενα τι σου έχει πει; 

Τι καλοκαιράκι ωραίο είναι αυτό σήμερα;;; 

Ε αφού θα μπω την Τριτη εννοείται θα γίνει με πρόκληση. Αν θελήσει ο μικρός να έρθει νωρίτερα έχει καλως. Πολύ ωραίος καιρός αλλα εμείς καναμε δουλειες σήμερα στο σπίτι να είναι πανέτοιμα. Θα πάμε το απόγευμα βολτούλα ομως  

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσαρες μου πολυ συγκρίνουμαι μεσα απ τη ψυχη μου που βλεπω πως φτανουμε σιγα σιγα ολες στη μεγαλη μερα!!! Ισως να μην ξεκινησα απ την αρχη του φόρουμ μαζι σας αλλα δεν παυει η παρεα σας να ειναι πολύτιμη σε ολο αυτο το μναδικο ταξιδι!μ!!ησαστε μια πολυ καλη παρεα σε ολες τις ανησυχίες κ τις αποψεις που ανταλλάξαμε τοσο καιρο!!!ανυπομονω να παρουμε ολες γερα τα μωρακια μας στα χερια μας και σύντομα να συζητάμε για αυτα !!!!! Να πεταξω κ το ασχετο της ημέρας σημερα με πεθαινει το ισχιο μου κ περπαταω σαν ηλίθια τι να κανωωωωω?? χαχα

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, vaso_mpempis είπε:

Ναι!!!! Έχει πάρα πολύ ωραία μέρα είναι για βολτες

βέβαια έκανα τις δουλειές μου και έχω απλώσει στον καναπέ δεν με βλέπω να βγαίνω σήμερα.... όλο χασμουριεμαι και νυσταζω

Εγώ πήγα στα μαγαζιά κ έκανα μια τεράστια βόλτα περπατώντας.. Και θα ξανά βγω για περπάτημα όχι πολύ θα πάω μέχρι την αδερφή μου.. 

Just now, Beboula25 είπε:

Ε αφού θα μπω την Τριτη εννοείται θα γίνει με πρόκληση. Αν θελήσει ο μικρός να έρθει νωρίτερα έχει καλως. Πολύ ωραίος καιρός αλλα εμείς καναμε δουλειες σήμερα στο σπίτι να είναι πανέτοιμα. Θα πάμε το απόγευμα βολτούλα ομως  

Θα περιμενω να μου πεις την εμπειρία σου... Νιώθεις κανένα σημάδι μήπως έρθει μόνος του ο μπεμπης; εγώ έχω κάτι καφέ υγρά που κ που αλλά μου φεύγουν κ κανονικά υγρά άσπρα.. Μακάρι να έρθουν από μόνα τους τα μπουμπούκια μας... 

Just now, Ria@90 είπε:

Κοριτσαρες μου πολυ συγκρίνουμαι μεσα απ τη ψυχη μου που βλεπω πως φτανουμε σιγα σιγα ολες στη μεγαλη μερα!!! Ισως να μην ξεκινησα απ την αρχη του φόρουμ μαζι σας αλλα δεν παυει η παρεα σας να ειναι πολύτιμη σε ολο αυτο το μναδικο ταξιδι!μ!!ησαστε μια πολυ καλη παρεα σε ολες τις ανησυχίες κ τις αποψεις που ανταλλάξαμε τοσο καιρο!!!ανυπομονω να παρουμε ολες γερα τα μωρακια μας στα χερια μας και σύντομα να συζητάμε για αυτα !!!!! Να πεταξω κ το ασχετο της ημέρας σημερα με πεθαινει το ισχιο μου κ περπαταω σαν ηλίθια τι να κανωωωωω?? χαχα

Κ εμενα με πονάει η μέση μου κ το δεξί μ πόδι και έχω την εντύπωση ότι περπατάω σαν πιγκουίνος... Αλλά κάνω υπομονή όλα θα περάσουν.. Την άλλη βδομάδα γεννάω... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria@90 είπε:

Κοριτσαρες μου πολυ συγκρίνουμαι μεσα απ τη ψυχη μου που βλεπω πως φτανουμε σιγα σιγα ολες στη μεγαλη μερα!!! Ισως να μην ξεκινησα απ την αρχη του φόρουμ μαζι σας αλλα δεν παυει η παρεα σας να ειναι πολύτιμη σε ολο αυτο το μναδικο ταξιδι!μ!!ησαστε μια πολυ καλη παρεα σε ολες τις ανησυχίες κ τις αποψεις που ανταλλάξαμε τοσο καιρο!!!ανυπομονω να παρουμε ολες γερα τα μωρακια μας στα χερια μας και σύντομα να συζητάμε για αυτα !!!!! Να πεταξω κ το ασχετο της ημέρας σημερα με πεθαινει το ισχιο μου κ περπαταω σαν ηλίθια τι να κανωωωωω?? χαχα

Γεια σου!!! Κι εγω περπατάω σαν πιγκουίνος άσε, βέβαια ευτυχώς δεν εχω πόνους αλλά πλέον έχουμε βαρύνει οπότε υπομονηηηη!!!! Λίγο έμεινε! 

Εγώ μπήκα 9ο ακόμα δεν το πιστεύω ότι σε λίγο θα γνωρίσω τον μικρό και θα τον πάρω αγκαλίτσα!!! Σκέφτομαι συνέχεια να είναι καλά...

Το φόρουμ κι εμένα με έχει βοηθήσει πάρα πολύ και Ευχαριστώ ολα τα κορίτσια!!!  πιάνω τον εαυτό μου σε αρκετές στιγμές της ημέρας να σας σκέφτομαι ακόμα και όταν δεν μπαίνω!!!!!

 

Εγώ ήθελα να ρωτήσω, Απο κινήσεις το μωρό στον 9ο πως πάει; νιώθω ότι ο μικρός έχει στριμώχτει.. κουνιέται όταν ξυπνάει κάθε φορά αλλά περιορισμένα... 

και κουνιέται όλη η κοιλιά μαζί έχει πλάκα... Εκτός από κάνα δυο φορές που έχω πάει να κατουρηθω με Κάτι κουτουλιες και δεν είχε πλάκα :razz:

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...