Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

Just now, Vasoth. είπε:

Μπραβο ρε κοριτσι πρωτη φορα σε διαβαζω τοσο αισιοδοξη κ χωρις αγχος πολυ χαιρομαι αληθεια να ηρεμισεις λιγο κ εσυ ηθελα να στο πω απλα ειμαι της αποψης να φευγω χωρις αποριες κ ανχος κ να μπορω να ρωταω ελευθερα κ την παραμικρη βλακεια να του εχεις απολυτη εμπιστοσύνη 

Ναι πρωτη φορα νιωθω τοση σιγουρια κ εμπιστοσύνη για γιατρό στους τοσους μηνες ρε συ!!!με αντιμετώπισε με πιλυ ενδιαφερον κ κοιταξε τα παντα με τοση λεπτομέρεια ....κ επισης εγιναν πολλα λαθη κ παραλλειψεις κ απο το μικροβιολογικο σχετικά με το αιμα κ απο το εξωτερικο π μεναμε δεν μ κανανε β επιπέδου η βασικα μου ειχαν κανει απλα δεν μ εδωσαν τις εξετάσεις στο χερι οποτε δεν εχω να τις δειξω..στεναχωρήθηκα λιγο αλλα νιωθω σιγουρα απο δω κ περα μαζι της.!!!!ναι αγαπη εεφυγα με ολες τις απορίες μου απαντημενες!!!

Just now, Beboula25 είπε:

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου καλό!! Και εμείς σας στέλνουμε την δικη μας!!❤️❤️

Χάρηκα παρα πολύ μπράβο!! Παίζει τεράστιο ρόλο η σχέση που έχεις με τον γιατρό και η εμπιστοσύνη που σου εμπνέει. Αντε φτου φτου μην σε ματιάσω χαχαχα

Ρε συ είμαι μεγάλη έχω ζήσει την κατσαρόλα για αυτό κοπανιεμαι Χαχαχ! Από έξω λέω βρέχεται το μπουκάλι ούτε  έτσι δεν κάνει δλδ;; Πάντως είναι ζευγαράκια που δυσκολεύονται για τετοιες ανέσεις και πολλες αλλες οποτε ναι δεν είναι κακό να λέμε πως και ο πατροπαραδοτος τροπος δεν είναι κακός κάνει την δουλειά του. Καταλαβες πως μιλάω; Αλλα και που τα λέω μην νομιζεις έχω και εγω τα κολλήματα μου και παροτι δεν μας περισσεύουν ήθελα να έχω πράγματα που θα μπορουσα και να βολευτω με δανεικά να το πω έτσι. 

Χααχα Ευχαριστώ πολυ ρεεε συυ αγαπηηη!!!!μα σαι καλαααα :))) 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Beboula25 είπε:

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου καλό!! Και εμείς σας στέλνουμε την δικη μας!!❤️❤️

Χάρηκα παρα πολύ μπράβο!! Παίζει τεράστιο ρόλο η σχέση που έχεις με τον γιατρό και η εμπιστοσύνη που σου εμπνέει. Αντε φτου φτου μην σε ματιάσω χαχαχα

Ρε συ είμαι μεγάλη έχω ζήσει την κατσαρόλα για αυτό κοπανιεμαι Χαχαχ! Από έξω λέω βρέχεται το μπουκάλι ούτε  έτσι δεν κάνει δλδ;; Πάντως είναι ζευγαράκια που δυσκολεύονται για τετοιες ανέσεις και πολλες αλλες οποτε ναι δεν είναι κακό να λέμε πως και ο πατροπαραδοτος τροπος δεν είναι κακός κάνει την δουλειά του. Καταλαβες πως μιλάω; Αλλα και που τα λέω μην νομιζεις έχω και εγω τα κολλήματα μου και παροτι δεν μας περισσεύουν ήθελα να έχω πράγματα που θα μπορουσα και να βολευτω με δανεικά να το πω έτσι. 

ακου τι λεει μεγαλη . μικρη εισαι καλε 70 το αποκλειω κ εγκυος χα χα χα 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσιακια μου πως ειστε??εγω συναχωθηκα αλλα οκ παιρνω κανε ντεπον!να ρωτησω κατι σας εχουν συστησει εσας καποιο συγκεκριμενο σαπουνι ευαισθητης περιοχης για μετα τη γεννα?

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Ria@90 είπε:

Κοιτσια μουυ τι κανετε??κοριτσια αλλαξα γιατρό και τελικά πολυ καλα εκανα!!!καμια σχεση η γυναικα ασχολήθηκε οσο κανεις!!!πηρε πληρες ιστορικο κατι που η αλλη το ξεπεταξε!!!κ γενικα εκατσα πανω 2 ωρες μου τα εξηγησε ολα τοσο αναλυτικα!!!!το μωρακι μου βγαίνει μεγαλύτερο κ ειπε ειδανικα θα ηταν να γεννηθεί 38 εβδ...πολυ περπάτημα επαφες κ γενικα κίνηση!!!!μου εφυγε ενα βαρος πλεον δεν νιωθω τοση ανασφάλεια και χαίρομαι πολυ που θε γεννησω με αυτην!!!!

Μπράβο κοριτσάκι,μπράβο!

8 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου καλό!! Και εμείς σας στέλνουμε την δικη μας!!❤️❤️

Χάρηκα παρα πολύ μπράβο!! Παίζει τεράστιο ρόλο η σχέση που έχεις με τον γιατρό και η εμπιστοσύνη που σου εμπνέει. Αντε φτου φτου μην σε ματιάσω χαχαχα

Ρε συ είμαι μεγάλη έχω ζήσει την κατσαρόλα για αυτό κοπανιεμαι Χαχαχ! Από έξω λέω βρέχεται το μπουκάλι ούτε  έτσι δεν κάνει δλδ;; Πάντως είναι ζευγαράκια που δυσκολεύονται για τετοιες ανέσεις και πολλες αλλες οποτε ναι δεν είναι κακό να λέμε πως και ο πατροπαραδοτος τροπος δεν είναι κακός κάνει την δουλειά του. Καταλαβες πως μιλάω; Αλλα και που τα λέω μην νομιζεις έχω και εγω τα κολλήματα μου και παροτι δεν μας περισσεύουν ήθελα να έχω πράγματα που θα μπορουσα και να βολευτω με δανεικά να το πω έτσι. 

 Αμοιβαίο κορίτσι μου γλυκό❤

 

 

Just now, happysmile είπε:

Καλημερα κοριτσιακια μου πως ειστε??εγω συναχωθηκα αλλα οκ παιρνω κανε ντεπον!να ρωτησω κατι σας εχουν συστησει εσας καποιο συγκεκριμενο σαπουνι ευαισθητης περιοχης για μετα τη γεννα?

Περαστικά κορίτσι μου!Μπορεί να είναι και αλλεργικό.

 

Καλημέρα κορίτσια!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, 4shinediamonds είπε:

Μπράβο κοριτσάκι,μπράβο!

 Αμοιβαίο κορίτσι μου γλυκό❤

 

 

Περαστικά κορίτσι μου!Μπορεί να είναι και αλλεργικό.

 

Καλημέρα κορίτσια!

Οχι την αρπαξα ιωσουλα ειναι!!απλα ευτυχως ηταν λαιτ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, happysmile είπε:

Καλημερα κοριτσιακια μου πως ειστε??εγω συναχωθηκα αλλα οκ παιρνω κανε ντεπον!να ρωτησω κατι σας εχουν συστησει εσας καποιο συγκεκριμενο σαπουνι ευαισθητης περιοχης για μετα τη γεννα?

Καλημέρα και περαστικά! Όχι δεν μου έχει κάνει κουβέντα για σαπούνι. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, happysmile είπε:

Καλημερα κοριτσιακια μου πως ειστε??εγω συναχωθηκα αλλα οκ παιρνω κανε ντεπον!να ρωτησω κατι σας εχουν συστησει εσας καποιο συγκεκριμενο σαπουνι ευαισθητης περιοχης για μετα τη γεννα?

Περαστικα σου κοριτσι.

Εμενα δεν μου ειχε προτεινει κατι ο γιατρος, αλλα στο μαιευτηριο μας δωσανε της frezyderm intimim area, ενα υγρο σαπουνι για την ευαισθητη περιοχη κ ηταν μια χαρα. ο γιατρος μου ειπε να πλενομαι με αυτο 2 φορες την ημερα κ τις υπολοιπες με αφθονο νερο τοπικα καθε φορα μετα απο χρηση τουαλετας. Ρωτα κ συ τον γιατρο σου μηπως εχει να προτεινει κατι. 

  • Ευχαριστώ 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Περαστικα σου κοριτσι.

Εμενα δεν μου ειχε προτεινει κατι ο γιατρος, αλλα στο μαιευτηριο μας δωσανε της frezyderm intimim area, ενα υγρο σαπουνι για την ευαισθητη περιοχη κ ηταν μια χαρα. ο γιατρος μου ειπε να πλενομαι με αυτο 2 φορες την ημερα κ τις υπολοιπες με αφθονο νερο τοπικα καθε φορα μετα απο χρηση τουαλετας. Ρωτα κ συ τον γιατρο σου μηπως εχει να προτεινει κατι. 

Ρωταω κ σας επειδη θ γεννησω στο νοσοκομειο ολα πρεπει ναταπαρουμε εμεις!εκεινοι δνσ παρεχουν τπτ απολυτως.γενικα αγαπω την frezyderm εχω οδοντόκρεμα κ κρεμα αλλαγης πηρα του μωρου!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα.. Σήμερα έχω ξυπνήσει από τα χαράματα γτ με πονούσε η μέση κ η κοιλία μου σαν να είναι να αδιαθετησω... Με έφυγαν κ κάποια υγρά.. Μετά κάπως μου πέρασε κ τώρα πάλι με επίασε.. Λέτε να είναι σημάδι τοκετού; στις 25 του μήνα έχω τελική...θα πάω το απόγευμα στον γιατρό.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, happysmile είπε:

Καλημερα κοριτσιακια μου πως ειστε??εγω συναχωθηκα αλλα οκ παιρνω κανε ντεπον!να ρωτησω κατι σας εχουν συστησει εσας καποιο συγκεκριμενο σαπουνι ευαισθητης περιοχης για μετα τη γεννα?

Περαστικά κορίτσι μου, ότι σου είπε η @nanoula90

  • Ευχαριστώ 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, happysmile είπε:

Ρωταω κ σας επειδη θ γεννησω στο νοσοκομειο ολα πρεπει ναταπαρουμε εμεις!εκεινοι δνσ παρεχουν τπτ απολυτως.γενικα αγαπω την frezyderm εχω οδοντόκρεμα κ κρεμα αλλαγης πηρα του μωρου!

Κ γω της frezyderm εχω! Παρολο που παιζουν και προωθησεις φουλ απο παντου, ωστοσο δεν αναιρει αυτο την ποιοτητα των προιοντων τους. 

 

Just now, Dimitr@17 είπε:

Κορίτσια καλημέρα.. Σήμερα έχω ξυπνήσει από τα χαράματα γτ με πονούσε η μέση κ η κοιλία μου σαν να είναι να αδιαθετησω... Με έφυγαν κ κάποια υγρά.. Μετά κάπως μου πέρασε κ τώρα πάλι με επίασε.. Λέτε να είναι σημάδι τοκετού; στις 25 του μήνα έχω τελική...θα πάω το απόγευμα στον γιατρό.. 

Μπορει να ειναι τα προπαρασκευαστικα! Ειχες και αιματακι στα υγρα με βλεννη?

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitr@17 είπε:

Κορίτσια καλημέρα.. Σήμερα έχω ξυπνήσει από τα χαράματα γτ με πονούσε η μέση κ η κοιλία μου σαν να είναι να αδιαθετησω... Με έφυγαν κ κάποια υγρά.. Μετά κάπως μου πέρασε κ τώρα πάλι με επίασε.. Λέτε να είναι σημάδι τοκετού; στις 25 του μήνα έχω τελική...θα πάω το απόγευμα στον γιατρό.. 

Έλα αγαπη μου ναι μπορεί να ξεκινα η διαδικασία. Μην αγχώνεσαι πάντως!! Αντε ανυπομονώ το απόγευμα στείλε αμεσως σε παρακαλώ!!! Και εγω πήγα μητέρα το πρωί κ με εξέτασε από κάτω. Έπειτα είχα αρκετά δυνατά πονακια περιοδου και τώρα έχω σκουρα. Μου είπε βέβαια ότι λόγω της εξέτασηςπεει να δω οποτε θα ειδοποιήσω και βλέπουμε. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Beboula25 είπε:

Έλα αγαπη μου ναι μπορεί να ξεκινα η διαδικασία. Μην αγχώνεσαι πάντως!! Αντε ανυπομονώ το απόγευμα στείλε αμεσως σε παρακαλώ!!! Και εγω πήγα μητέρα το πρωί κ με εξέτασε από κάτω. Έπειτα είχα αρκετά δυνατά πονακια περιοδου και τώρα έχω σκουρα. Μου είπε βέβαια ότι λόγω της εξέτασηςπεει να δω οποτε θα ειδοποιήσω και βλέπουμε. 

Μπεμπουλα μου τι σου ειπε ο γιατρος?? Σε τι κατασταση βρισκεσαι? 

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Κ γω της frezyderm εχω! Παρολο που παιζουν και προωθησεις φουλ απο παντου, ωστοσο δεν αναιρει αυτο την ποιοτητα των προιοντων τους. 

 

Μπορει να ειναι τα προπαρασκευαστικα! Ειχες και αιματακι στα υγρα με βλεννη?

Όχι δεν έχω δει αίμα.. Μόνο διάφανα υγρά όταν μου φεύγουν που είναι κ λίγο άσπρα 

Just now, Beboula25 είπε:

Έλα αγαπη μου ναι μπορεί να ξεκινα η διαδικασία. Μην αγχώνεσαι πάντως!! Αντε ανυπομονώ το απόγευμα στείλε αμεσως σε παρακαλώ!!! Και εγω πήγα μητέρα το πρωί κ με εξέτασε από κάτω. Έπειτα είχα αρκετά δυνατά πονακια περιοδου και τώρα έχω σκουρα. Μου είπε βέβαια ότι λόγω της εξέτασηςπεει να δω οποτε θα ειδοποιήσω και βλέπουμε. Ες ν

Λες να ξεκινάει η διαδικασία; δεν θα έπρεπε να έχω συσπασεις κάτι; έχω ένα αίσθημα ότι θα αδιαθετησω.. Κατά τις 5 θα πάω στον γιατρό.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...