Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

Just now, BettySt είπε:

ΙΚαλημέρα κορίτσια, τι κάνετε;

Διαβάζω τα νέα σας,  αλλά δεν προλαβαίνω να γράφω. 

@Beboula25 και  @Dimitr@17 κοντευετε βλέπω, χαίρομαι πολύ για εσάς, με το καλό να πάρετε τα μπεμπακια σας αγκαλιά. 

@Smile89 τι κάνετε με την πριγκίπισσα σου ;

@Kpp83 να σού ζήσει , πάντα υγιής και καλοτυχος να είναι! Καλή ανάρρωση! 

Σε ευχαριστω πολύ... Ναι έφτασε η ώρα.. Τι καλά.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, BettySt είπε:

ΙΚαλημέρα κορίτσια, τι κάνετε;

Διαβάζω τα νέα σας,  αλλά δεν προλαβαίνω να γράφω. 

@Beboula25 και  @Dimitr@17 κοντευετε βλέπω, χαίρομαι πολύ για εσάς, με το καλό να πάρετε τα μπεμπακια σας αγκαλιά. 

@Smile89 τι κάνετε με την πριγκίπισσα σου ;

@Kpp83 να σού ζήσει , πάντα υγιής και καλοτυχος να είναι! Καλή ανάρρωση! 

Έλα κορίτσι μου καλημέρα!!! Καλά εδώ ποτέ γελακια ποτέ γκρινιτσα τα κλασικά!!! Εσείς πώς τα πάτε?

7 ώρες πρίν, Dimitr@17 είπε:

Να σου ζήσει γλυκούλα μου.. Γερό κι δυνατό να είναι.. 

Έλα @Beboula25 μου πήγα στον γιατρό... 3 κιλά η μπέμπα αλλά είπε ότι έχω ακόμα δρόμο μου έβαλε κ χέρι από κάτω και μ είπε να περπατάω κ να πάω την άλλη βδομάδα.. Του είπα για τους οι ους περιόδου κ στην μέση και μ λέει καλό είναι αυτό... Βέβαια πήγα τουαλέτα κ είδα καφέ στο σκούπισμα.. Είναι από την εξέταση λέτε; 

Ναι αγάπη από την εξέταση!

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Beboula25 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ! Η κορούλα σου κ εσυ πως είστε ;

Καλά είμαστε! Μεγαλώνει η μικρούλα, σε 10 μέρες θα σαραντισει και ανυπομονώ να αρχίσουμε τις βόλτες. 

Just now, Smile89 είπε:

Έλα κορίτσι μου καλημέρα!!! Καλά εδώ ποτέ γελακια ποτέ γκρινιτσα τα κλασικά!!! Εσείς πώς τα πάτε?

Ναι αγάπη από την εξέταση!

Καλά είμαστε, έχουμε και εμείς λίγο γκρίνια, κυρίως το βράδυ. Είναι νυχτερίδα η κόρη μου, πριν τής 1 το βράδυ δεν θέλει να κλείσει μάτι. Τη κουναμε στο ρηλαξ μέχρι να τη πάρει ο ύπνος και θέλει με φορά  (έχει πλάκα γιατί το κεφαλακι της πάει πάνω κάτω και της αρέσει πολυ).

  • Μου αρέσει 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, BettySt είπε:

Καλά είμαστε! Μεγαλώνει η μικρούλα, σε 10 μέρες θα σαραντισει και ανυπομονώ να αρχίσουμε τις βόλτες. 

Καλά είμαστε, έχουμε και εμείς λίγο γκρίνια, κυρίως το βράδυ. Είναι νυχτερίδα η κόρη μου, πριν τής 1 το βράδυ δεν θέλει να κλείσει μάτι. Τη κουναμε στο ρηλαξ μέχρι να τη πάρει ο ύπνος και θέλει με φορά  (έχει πλάκα γιατί το κεφαλακι της πάει πάνω κάτω και της αρέσει πολυ).

Χαχα άτιμα πλάσματα!!!


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Smile89 είπε:

Έλα κορίτσι μου καλημέρα!!! Καλά εδώ ποτέ γελακια ποτέ γκρινιτσα τα κλασικά!!! Εσείς πώς τα πάτε?

Ναι αγάπη από την εξέταση!

Και σήμερα είδα άλλη μια φορά.. Φαντάζομαι από την εξέταση.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Dimitr@17 είπε:

Και σήμερα είδα άλλη μια φορά.. Φαντάζομαι από την εξέταση.. 

Δε σου το είπε κ ο γιατρός? Κι εγώ έβλεπα για κάποιες μέρες κ μέρα το κόκκινο έγινε καφέ. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα  κορίτσια!!! Σήμερα έκανα το μάθημα θηλασμού... ομολογώ είναι κάτι που δεν φαίνεται εύκολο ειδικά στην αρχή! Μπράβο στις μανούλες που θηλάζουν. Έχω να δω τον μπέμπη από τις 22/4 πολύ μου έχει λείψει!!! Δευτέρα περιμένω πως και πως να τον δω... βέβαια όλη μέρα επικοινωνούμε πλέον κανονικά..  καταλαβαίνω Πότε είναι ξύπνιος και Πότε κοιμάται.. Έχει σχεδόν στάνταρ ωράριο οπότε δεν ανησυχώ πια :x

Φαντάζομαι πλέον θα τον βλέπω κάθε βδομάδα μιας και μπαινω 9ο 


H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι.. με κοιτούσαν σαν ufo σήμερα που οδηγούσα κάποιες άλλες έγκυες αλλά και μια μαία μου είπε ότι μετά τον 8ο σταματαμε.  πήρα τη γιατρό αμέσως και μου είπε ότι δεν υπάρχει πρόβλημα απλά να προσέχω πολυ και να οδηγώ αργά. Εσείς οδηγείτε;


H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, vaso_mpempis είπε:

Να ρωτήσω κάτι.. με κοιτούσαν σαν ufo σήμερα που οδηγούσα κάποιες άλλες έγκυες αλλά και μια μαία μου είπε ότι μετά τον 8ο σταματαμε.  πήρα τη γιατρό αμέσως και μου είπε ότι δεν υπάρχει πρόβλημα απλά να προσέχω πολυ και να οδηγώ αργά. Εσείς οδηγείτε;

Όχι δεν οδηγούσα τότε.

  • Ευχαριστώ 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, vaso_mpempis είπε:

Να ρωτήσω κάτι.. με κοιτούσαν σαν ufo σήμερα που οδηγούσα κάποιες άλλες έγκυες αλλά και μια μαία μου είπε ότι μετά τον 8ο σταματαμε.  πήρα τη γιατρό αμέσως και μου είπε ότι δεν υπάρχει πρόβλημα απλά να προσέχω πολυ και να οδηγώ αργά. Εσείς οδηγείτε;

Εγώ είμαι ακόμη στον 8ο αλλά ο γιατρός δεν μου έχει πει κάτι για την οδήγηση. Την ζώνη χαμηλά κάτω από την κοιλιά και πάνω από αυτήν αντίστοιχα. Απλά το μωρό σου δεν ενοχλείτε όταν οδηγείς; εγώ σκέφτομαι να σταματήσω σιγά σιγά γιατί η θέση που περνώ όταν οδηγώ μάλλον τον στριμωχνει και αρχίζει το σπρώξιμο χαμηλά στην κοιλιά. Μόλις πάω λίγο το κάθισμα προς το ξαπλωτό ηρεμεί 

  • Μου αρέσει 1

zrz3p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Anna17 είπε:

Εγώ είμαι ακόμη στον 8ο αλλά ο γιατρός δεν μου έχει πει κάτι για την οδήγηση. Την ζώνη χαμηλά κάτω από την κοιλιά και πάνω από αυτήν αντίστοιχα. Απλά το μωρό σου δεν ενοχλείτε όταν οδηγείς; εγώ σκέφτομαι να σταματήσω σιγά σιγά γιατί η θέση που περνώ όταν οδηγώ μάλλον τον στριμωχνει και αρχίζει το σπρώξιμο χαμηλά στην κοιλιά. Μόλις πάω λίγο το κάθισμα προς το ξαπλωτό ηρεμεί 

Κρατάω το τιμόνι σε απόσταση, βάζω τη ζώνη  κάτω από την κοιλιά και η πλάτη ελαφρώς προς τα πίσω. Ό μπεμπης δεν ενοχλείται όχι. Κι εγω δεν νιώθω καμία ενόχληση. Βέβαια πάω σαν κότα... και δεν οδηγώ και κάθε μέρα. Μου έκαναν εντύπωση κάνα δυο αντιδράσεις σήμερα τύπου "Τι κάνεις;;" και κρατήθηκα να μην ξεσπάσω τις ορμόνες μου πάνω τους :razz:

  • Χαχα 1

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitr@17 είπε:

Και σήμερα είδα άλλη μια φορά.. Φαντάζομαι από την εξέταση.. 

Εννοείται. Και εγω έχω σήμερα. Καταρχήν τι αγχώνεσαι αφού σε είδε και είναι ακόμη ψηλα ούτε συσπασεις έχεις ούτε κάτι να δείχνει μην φοβάσαι 

Just now, vaso_mpempis είπε:

Κρατάω το τιμόνι σε απόσταση, βάζω τη ζώνη  κάτω από την κοιλιά και η πλάτη ελαφρώς προς τα πίσω. Ό μπεμπης δεν ενοχλείται όχι. Κι εγω δεν νιώθω καμία ενόχληση. Βέβαια πάω σαν κότα... και δεν οδηγώ και κάθε μέρα. Μου έκαναν εντύπωση κάνα δυο αντιδράσεις σήμερα τύπου "Τι κάνεις;;" και κρατήθηκα να μην ξεσπάσω τις ορμόνες μου πάνω τους :razz:

Και εγω θα ελεγα  καλό θα ήταν να μην οδηγείς αλλα αν εσυ νιώθεις ενταξει καντο. Εγω ας πουμε δεν μπορώ να κάτσω αρκετή ώρα σε τέτοια θέση γτ τον νιώθω στην λεκάνη πως ζορίζεται. Επίσης σορυ δεν επηρεάζω δεν μου αρέσει αλλα φοβάμαι παρα πολύ τους άλλους οποτε θα το απέφευγα να έχω μπροστά μου το τιμόνι. Φυσικά είναι καθαρα δικό σου θέμα αν αισθάνεσαι άνετα και δεν φοβάσαι μην σταματας εφόσον σου το είπε κ γιατρος.Βασικα τώρα που το σκέφτομαι για κοντινές αποστάσεις θα οδηγούσα

Βέβαια για να γελάσουμε να σας πω ότι δεν οδηγάω καν!!! Χαχαχα.. Μόνο μηχανάκι αλλα δεν έχω πια ;)

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Beboula25 είπε:

Εννοείται. Και εγω έχω σήμερα. Καταρχήν τι αγχώνεσαι αφού σε είδε και είναι ακόμη ψηλα ούτε συσπασεις έχεις ούτε κάτι να δείχνει μην φοβάσαι 

Και εγω θα ελεγα  καλό θα ήταν να μην οδηγείς αλλα αν εσυ νιώθεις ενταξει καντο. Εγω ας πουμε δεν μπορώ να κάτσω αρκετή ώρα σε τέτοια θέση γτ τον νιώθω στην λεκάνη πως ζορίζεται. Επίσης σορυ δεν επηρεάζω δεν μου αρέσει αλλα φοβάμαι παρα πολύ τους άλλους οποτε θα το απέφευγα να έχω μπροστά μου το τιμόνι. Φυσικά είναι καθαρα δικό σου θέμα αν αισθάνεσαι άνετα και δεν φοβάσαι μην σταματας εφόσον σου το είπε κ γιατρος

Δεν φοβάμαι.. Απλά θέλω να έρθει η ώρα να την δω... 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, vaso_mpempis είπε:

Να ρωτήσω κάτι.. με κοιτούσαν σαν ufo σήμερα που οδηγούσα κάποιες άλλες έγκυες αλλά και μια μαία μου είπε ότι μετά τον 8ο σταματαμε.  πήρα τη γιατρό αμέσως και μου είπε ότι δεν υπάρχει πρόβλημα απλά να προσέχω πολυ και να οδηγώ αργά. Εσείς οδηγείτε;

Εγω οδηγουσα αλλα οχι πολυ συχνα. Μετα τον 7ο σχεδον καθολου, δεν ημουν ανετα. Μονο σε πολυ κοντινες αποστασεις οδηγουσα 

  • Ευχαριστώ 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...