Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

Αχ αγαπουλες μου πνίγομαι από συναισθήματα από χαρά και συγκίνηση που μου προσφέρετε εσείς με τα λογια σας και την συμπαρασταση. Συγνώμη αν ποτε σας έφερα σε δύσκολη θέση γίνονται ισως εριστική. Σας το λέω ειλικρινά πάντα σας μιλούσα οπωςιλαω στους δικους μου ανθρώπους.

Περίμενα χρόνια αυτή την στιγμή. Ισως για αυτό ο πανικός γτ θέλω να είναι μοναδικά. Δεν περιγράφεται με τίποτα αυτό που αισθάνομαι και δεν περίμενα να αισθάνομαι έτσι τώρα όσο και αν ελεγα αντε να έρθει η ώρα. Οι μανουλες το καταλαβαίνουν κ εσείς εγκυουλες θα έρθει σύντομα αυτή η στιγμούλα που θα πλυμμηρισετε με συναισθήματα λίγο πριν την ευλογημένη στιγμή. Πανικός φοβος χαρά αγωνία όλα! 

Ειστε μεσα στην καρδιά μου ολες μια μια ξεχωριστά. Το ευχαριστώ είναι λίγο για όσα έχω εισπράξει από τότε που γραφτηκα.

Αύριο θα σας στείλω πρώτα ο Θεός! 

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Beboula25 είπε:

Αχ αγαπουλες μου πνίγομαι από συναισθήματα από χαρά και συγκίνηση που μου προσφέρετε εσείς με τα λογια σας και την συμπαρασταση. Συγνώμη αν ποτε σας έφερα σε δύσκολη θέση γίνονται ισως εριστική. Σας το λέω ειλικρινά πάντα σας μιλούσα οπωςιλαω στους δικους μου ανθρώπους.

Περίμενα χρόνια αυτή την στιγμή. Ισως για αυτό ο πανικός γτ θέλω να είναι μοναδικά. Δεν περιγράφεται με τίποτα αυτό που αισθάνομαι και δεν περίμενα να αισθάνομαι έτσι τώρα όσο και αν ελεγα αντε να έρθει η ώρα. Οι μανουλες το καταλαβαίνουν κ εσείς εγκυουλες θα έρθει σύντομα αυτή η στιγμούλα που θα πλυμμηρισετε με συναισθήματα λίγο πριν την ευλογημένη στιγμή. Πανικός φοβος χαρά αγωνία όλα! 

Ειστε μεσα στην καρδιά μου ολες μια μια ξεχωριστά. Το ευχαριστώ είναι λίγο για όσα έχω εισπράξει από τότε που γραφτηκα.

Αύριο θα σας στείλω πρώτα ο Θεός! 

Δεν ξέρω τι να σου πω... Είναι μοναδικά αυτά που θα νιώσεις! Τόσο μοναδικά που ούτε εσύ θα βρίσκεις λόγια για να μας περιγράψεις τη μαγεία όλων αυτών που θα ζήσεις! Εύχομαι όλα να πάνε τόσο τέλεια όσο τα φαντάζεσαι και ακόμα περισσότερο! Περιμένουμε νέα σου με μεγάλη ανυπομονησία! Να ξέρεις ότι αν ήμουν Αθήνα θα ερχόμουν να σε δω αλλά.... Θα αρκεστώ στα μηνυματακια σου! 

  • Μου αρέσει 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, 4shinediamonds είπε:

Να σας ζήσει κορίτσι μου!

Με το καλό κορίτσι μου! 

Ευχαριστώ αν κ τώρα θα δούμε ποτέ θα έρθει.. Αν δεν έρθει από μόνη της θα την πάρει το Σάββατο ο γιατρός.. Πάντως δεν ξαναείδα αίμα από πριν αλλά νιωθω πόνο στην μέση κ σαν να είναι να αδιαθετησω.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitr@17 είπε:

@Beboula25 τι κάνεις πως είσαι; εγώ είχα πάει στο νοσοκομείο κ πριν φύγω αφού τελείωσα την εξέταση είδα αίμα.. Με εξέτασαν κ μου είπαν ότι ξεκίνησε η διαδικασία του τοκετού... Μου είπαν να πάω σπίτι κ αν ξαναδώ να πάω πάλι νοσοκομείο 

Αλήθεια αγαπη μου;  Λες να είναι κ εσένα η στιγμή; Δλδ δεν μπορεί να είναι από την εξέταση; Σε πόνεσε πολύ; Εμενα δεν με πόνεσε καθόλου για αυτό σε ρωτάω μήπως σε βοήθησε να ξεκινήσει. Είμαι πολύ κάπως 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Beboula25 είπε:

Αχ αγαπουλες μου πνίγομαι από συναισθήματα από χαρά και συγκίνηση που μου προσφέρετε εσείς με τα λογια σας και την συμπαρασταση. Συγνώμη αν ποτε σας έφερα σε δύσκολη θέση γίνονται ισως εριστική. Σας το λέω ειλικρινά πάντα σας μιλούσα οπωςιλαω στους δικους μου ανθρώπους.

Περίμενα χρόνια αυτή την στιγμή. Ισως για αυτό ο πανικός γτ θέλω να είναι μοναδικά. Δεν περιγράφεται με τίποτα αυτό που αισθάνομαι και δεν περίμενα να αισθάνομαι έτσι τώρα όσο και αν ελεγα αντε να έρθει η ώρα. Οι μανουλες το καταλαβαίνουν κ εσείς εγκυουλες θα έρθει σύντομα αυτή η στιγμούλα που θα πλυμμηρισετε με συναισθήματα λίγο πριν την ευλογημένη στιγμή. Πανικός φοβος χαρά αγωνία όλα! 

Ειστε μεσα στην καρδιά μου ολες μια μια ξεχωριστά. Το ευχαριστώ είναι λίγο για όσα έχω εισπράξει από τότε που γραφτηκα.

Αύριο θα σας στείλω πρώτα ο Θεός! 

Αχ μπεμπουλα μου έφτασε η ώρα.. Αύριο ειναι η μεγάλη μέρα.. Κ εγώ είμαι κοντά γτ είδα αίμα σήμερα.. Μπορεί να σε πετύχω στο νοσοκομειο ποιος ξέρει..ολα καλα να σου πάνε... Με ένα γερό δυνατό κ τυχερό μπέμπη σου ευχομαι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, ΦαιηΚατς είπε:

Δεν ξέρω τι να σου πω... Είναι μοναδικά αυτά που θα νιώσεις! Τόσο μοναδικά που ούτε εσύ θα βρίσκεις λόγια για να μας περιγράψεις τη μαγεία όλων αυτών που θα ζήσεις! Εύχομαι όλα να πάνε τόσο τέλεια όσο τα φαντάζεσαι και ακόμα περισσότερο! Περιμένουμε νέα σου με μεγάλη ανυπομονησία! Να ξέρεις ότι αν ήμουν Αθήνα θα ερχόμουν να σε δω αλλά.... Θα αρκεστώ στα μηνυματακια σου! 

Αγαπη μου... Σε ευχαριστώ και σε έχω έγνοια διαβάζω στο άλλο που γράφεις να ξέρεις για να είμαι ησυχη. Είναι να σαν έχεις έρθει κ μόνο που το λες! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Beboula25 είπε:

Αλήθεια αγαπη μου;  Λες να είναι κ εσένα η στιγμή; Δλδ δεν μπορεί να είναι από την εξέταση; Σε πόνεσε πολύ; Εμενα δεν με πόνεσε καθόλου για αυτό σε ρωτάω μήπως σε βοήθησε να ξεκινήσει. Είμαι πολύ κάπως 

Όχι δεν είναι από την εξέταση γτ δεν με είδαν από κάτω.. Μου είπαν ότι έχει μαλακώσει ο Τράχηλος αλλά η μπέμπα είναι ακόμα ψηλά όμως έχει ξεκινήσει η διαδικασία.. Θα δούμε τι θα γινει

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitr@17 είπε:

Όχι δεν είναι από την εξέταση γτ δεν με είδαν από κάτω.. Μου είπαν ότι έχει μαλακώσει ο Τράχηλος αλλά η μπέμπα είναι ακόμα ψηλά όμως έχει ξεκινήσει η διαδικασία.. Θα δούμε τι θα γινει

Μάλλον είδαν διαστολή. Το μωρό μπορεί να κατέβει στον τοκετό. Σήμερα το ρώτησα για την εμπέδωση κ μου το είπαν πως συνηθως μαζι με τον τοκετό συμβαίνει. Οποτε έχεις πολλες πιθανοτητες. Αχ χαίρομαι παρα πολύ για σένα να το ξέρεις 

Link to comment
Share on other sites

Τι χαμός εξελίξεων! 

@mama16 να σας ζήσει και καλότυχος!!

@Beboula25 Με ένα πόνο! Όλα να σας πάνε τέλεια! Καλέ καλά κάνεις!!! σε μια φιλη περίμενε ο γιατρός μετά την ΠΗΤ γιατί άντεχε ο πλακούντας κάτι έγινε με την εμπέδωση κ έφαγε καισαρική. 

@Dimitr@17 μπαμ μπαμ όλες! Με το καλό!!


IfsYp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Beboula25 είπε:

Μάλλον είδαν διαστολή. Το μωρό μπορεί να κατέβει στον τοκετό. Σήμερα το ρώτησα για την εμπέδωση κ μου το είπαν πως συνηθως μαζι με τον τοκετό συμβαίνει. Οποτε έχεις πολλες πιθανοτητες. Αχ χαίρομαι παρα πολύ για σένα να το ξέρεις 

Εγώ πάλι έχω αγχωθεί.. Μπ δεν μου είπαν κάτι για διαστολή.. Αντιθέτως μου είπαν είναι ψηλά ακόμα.. Μου έβαλαν κ ένα χαρτάκι να δουν αν έχουν σπάσει τα νερά αλλά τίποτα.. Πάντως μ είπαν ότι είναι θετικό που είδα αίμα ξεκίνησε η διασικασια

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Kpp83 είπε:

Τι χαμός εξελίξεων! 

@mama16 να σας ζήσει και καλότυχος!!

@Beboula25 Με ένα πόνο! Όλα να σας πάνε τέλεια! Καλέ καλά κάνεις!!! σε μια φιλη περίμενε ο γιατρός μετά την ΠΗΤ γιατί άντεχε ο πλακούντας κάτι έγινε με την εμπέδωση κ έφαγε καισαρική. 

@Dimitr@17 μπαμ μπαμ όλες! Με το καλό!!

Σε ευχαριστώ πολύ! Με ανακούφισες κ εσυ και στη τελική ήθελα αύριο εφόσον ήταν όλα εντάξει κ έχω πάρει το μήνα μου. 

Just now, Dimitr@17 είπε:

Εγώ πάλι έχω αγχωθεί.. Μπ δεν μου είπαν κάτι για διαστολή.. Αντιθέτως μου είπαν είναι ψηλά ακόμα.. Μου έβαλαν κ ένα χαρτάκι να δουν αν έχουν σπάσει τα νερά αλλά τίποτα.. Πάντως μ είπαν ότι είναι θετικό που είδα αίμα ξεκίνησε η διασικασια

Οπως και να έχει έρχεται άμεσα εγω έτσι πιστεύω και ας μην είμαι ειδικός. Αν όχι σήμερα σε δυο μερες. Μου είχαν πει αν δω αιματακι αμεσως τηλ. Άρα κοντοζυγώνει. Μπορεί να μην έχει σχέση η διαστολή μην κοιτας τι λέω εγω καλε είμαι άσχετη 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Beboula25 είπε:

Αγαπη μου... Σε ευχαριστώ και σε έχω έγνοια διαβάζω στο άλλο που γράφεις να ξέρεις για να είμαι ησυχη. Είναι να σαν έχεις έρθει κ μόνο που το λες! 

Εμένα σκέφτεσαι βρε μουρλη;;;; εδώ έρχεται ο ροκάς μας να κάνει χαμό!!!!! 

  • Χαχα 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΦαιηΚατς είπε:

Εμένα σκέφτεσαι βρε μουρλη;;;; εδώ έρχεται ο ροκάς μας να κάνει χαμό!!!!! 

Nαιιιι:D Έμπαινα και έβλεπα γτ ξαφνικά σαν να είχες χαθεί κ λέω θα έχει ναυτιες από τώρα. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Beboula25 είπε:

Αχ κουκλα μου να σας ζήσει!!! Να είναι πάντα γερος στην ζωή του και εσυ καλή ανάρρωση!! ❤️❤️❤️

Κοριτσακια μου καλα μπορείτε να μου πείτε κάτι δυο λογια γιατί έχω μπλοκάρει. Γεννάω αύριο με το καλό πρώτα ο Θεός κ έχω μια ταχυκαρδία ένα ανεξήγητο συναίσθημα. Έκλαιγα πριν δεν ξέρω πως νιώθω ανάμεικτα. Και αυτό γτ ο γιατρος μου άφηνε περιθώριο και αλλες μερες και εγω είπα αύριο που είναι ακριβως 40 η Πητ μας αλλα κ η γιορτή της μανούλας μου και θέλω πολύ να έχει αυτό το δώρο. Ρώτησα να μου πουν αν αλλάζει κάτι να περιμένω κ μου είπαν τίποτα απολυτως απλώς για να έρθει μόνο του. Βέβαια η μαία για να με χαλαρώσει μου λέει κοιτα παίζει αν το αφήσεις να πάει κ φαντάρος εκεί. 

Ελεγα τόσο καιρό πως δεν έχω άγχος για την γεννα και τώρα είμαι κ εγω δεν ξέρω πως. Μόνο αυτό σκέφτομαι αν κάνω λάθος που το πιέζω... Το αγόρι μου σπρώχνει πολύ πάντως. Σορυ για το γραμμα έχω σαλτάρει 

Με το καλο ολα θα πανε τελεια μην ανυσηχεις κ μη στεναχωριεσαι εφτασες μεχρι την τελευταία μερα κ αυτο ειναι πολυ σημαντικό για το μωρακι σου δεν υπαρχει λογος να ρο αφησεις αλλο να το ταλαιπωρησεις! Στο λεω γιατι τη νυφη μου την αφησε μεχρι 42 εβδομαδων κ εφτασε 4 κιλα το μωρο κ εφαγε κ την καισαρικη στο τελος γιατι δεν ειχε χώρο κ ειχε τυλιχτει με το λωρο το μωρο οποτε μην ανχωνεσαι ολα θα πανε τέλεια θα το δεις ζηστο εσυ κ για μενα!! Φιλια πολλα!!

  • Μου αρέσει 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vasoth. είπε:

Με το καλο ολα θα πανε τελεια μην ανυσηχεις κ μη στεναχωριεσαι εφτασες μεχρι την τελευταία μερα κ αυτο ειναι πολυ σημαντικό για το μωρακι σου δεν υπαρχει λογος να ρο αφησεις αλλο να το ταλαιπωρησεις! Στο λεω γιατι τη νυφη μου την αφησε μεχρι 42 εβδομαδων κ εφτασε 4 κιλα το μωρο κ εφαγε κ την καισαρικη στο τελος γιατι δεν ειχε χώρο κ ειχε τυλιχτει με το λωρο το μωρο οποτε μην ανχωνεσαι ολα θα πανε τέλεια θα το δεις ζηστο εσυ κ για μενα!! Φιλια πολλα!!

Σε ευχαριστώ αγαπη μου..Δόξα τω Θεό πήγαν όλα καλα.Συγνώμη αν ακούστηκα αχάριστη δεν το ήθελα, ένας πανικός με κυρίευσε κ εψαχνα τον λόγο. Θα το ζήσω στο υπόσχομαι! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...