Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια μου, καλησπέρα! Να ρωτήσω.. βάφετε μαλλιά; Εγώ από δική μου επιλογή ουτε ρωτησα ποτέ και δεν τα εβαψα  καθόλου κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης. Τώρα όμως θέλω να πάω ένα κομμωτήριο.. Πως θα με δει ο γιος μου που αχνοφαίνεται η ασπριλα; χαχαχαχαχα 

Ρώτησα τη γιατρό και μου είπε ότι μπορώ να τα βαψω αλλά σίγουρα κάτι περνάει από τους πόρους στο μωρό αλλά δεν είναι επικίνδυνο.

Λέω να τα βαψω! Για πείτε μου τη γνώμη σας..

  • Μου αρέσει 1

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, vaso_mpempis είπε:

Κορίτσια μου, καλησπέρα! Να ρωτήσω.. βάφετε μαλλιά; Εγώ από δική μου επιλογή ουτε ρωτησα ποτέ και δεν τα εβαψα  καθόλου κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης. Τώρα όμως θέλω να πάω ένα κομμωτήριο.. Πως θα με δει ο γιος μου που αχνοφαίνεται η ασπριλα; χαχαχαχαχα 

Ρώτησα τη γιατρό και μου είπε ότι μπορώ να τα βαψω αλλά σίγουρα κάτι περνάει από τους πόρους στο μωρό αλλά δεν είναι επικίνδυνο.

Λέω να τα βαψω! Για πείτε μου τη γνώμη σας..

Εγώ να σου πω την αλήθεια μετά τους 3 μήνες έκανα ανταύγειες αλλά όχι από ρίζα... Γενικά μια περιποίηση τη θες πριν! 

  • Ευχαριστώ 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, vaso_mpempis είπε:

Κορίτσια μου, καλησπέρα! Να ρωτήσω.. βάφετε μαλλιά; Εγώ από δική μου επιλογή ουτε ρωτησα ποτέ και δεν τα εβαψα  καθόλου κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης. Τώρα όμως θέλω να πάω ένα κομμωτήριο.. Πως θα με δει ο γιος μου που αχνοφαίνεται η ασπριλα; χαχαχαχαχα 

Ρώτησα τη γιατρό και μου είπε ότι μπορώ να τα βαψω αλλά σίγουρα κάτι περνάει από τους πόρους στο μωρό αλλά δεν είναι επικίνδυνο.

Λέω να τα βαψω! Για πείτε μου τη γνώμη σας..

Θα σου πω γιατι ειναι η δουλεια μου οντως ειναι ακινδυνο για το μωρο μπορεις να τα βαψεις. συνηθως σου λενε μετα το πρωτο τριμηνο μην τυχον κ εμφανισεις καποια αλλεργια εσυ στην ουσια το απαγορευουν για σενα οχι για το μωρο το ιδιο ισχύει κ για το θηλασμο μπορεις να τα βαψεις αφοβα αρκει το μωρο να βρίσκεται σε αλλο χώρο αν παλι δε θες κανε ανταυγιες που δεν παει στην ριζα ενα μονο θα σας πω μην τα βαφετε με φυτικές γιατι εχουν χειροτερες ουσιες απο τις κανονικες μονο οι φυσικες ειναι οντως καθαρες αλλα συνηθως δεν πιανουν κ ολας καλα!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vasoth. είπε:

Θα σου πω γιατι ειναι η δουλεια μου οντως ειναι ακινδυνο για το μωρο μπορεις να τα βαψεις. συνηθως σου λενε μετα το πρωτο τριμηνο μην τυχον κ εμφανισεις καποια αλλεργια εσυ στην ουσια το απαγορευουν για σενα οχι για το μωρο το ιδιο ισχύει κ για το θηλασμο μπορεις να τα βαψεις αφοβα αρκει το μωρο να βρίσκεται σε αλλο χώρο αν παλι δε θες κανε ανταυγιες που δεν παει στην ριζα ενα μονο θα σας πω μην τα βαφετε με φυτικές γιατι εχουν χειροτερες ουσιες απο τις κανονικες μονο οι φυσικες ειναι οντως καθαρες αλλα συνηθως δεν πιανουν κ ολας καλα!

Ευχαριστώ παρα πολυ !!! Καλά για το θηλασμο η άλλη στο σεμινάριο η μαία έλεγε ότι δεν κάνει και αν τα βάψεις να μη δώσεις το γάλα στο μωρο για κάποιες ώρες! Ότι να ναι καλά λέω ότι πει η παιδίατρος...

Πες μου καμία καλή μάρκα είμαι άσχετη!!! Άντε να μας δουν τα μωράκια μας όμορφες ντε :)

 


H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, vaso_mpempis είπε:

Ευχαριστώ παρα πολυ !!! Καλά για το θηλασμο η άλλη στο σεμινάριο η μαία έλεγε ότι δεν κάνει και αν τα βάψεις να μη δώσεις το γάλα στο μωρο για κάποιες ώρες! Ότι να ναι καλά λέω ότι πει η παιδίατρος...

Πες μου καμία καλή μάρκα είμαι άσχετη!!! Άντε να μας δουν τα μωράκια μας όμορφες ντε :)

 

Δεν ισχύει κατι τετοιο ρωτησε κ τον παιδιατρο δεν την πινεις τη βαφη να περασει στο γαλα ελεος εγω κ κορτιζονη αναγκαστηκα να βαλω σε σταγονες κ μου ειπε ο γιατρος οτι δε περναει στο γαλα ειναι πολυ μικρη η ποσοτητα μη τρελαινομαστε για το τιποτα.μονη σου θα τα βαψεις? 


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vasoth. είπε:

Δεν ισχύει κατι τετοιο ρωτησε κ τον παιδιατρο δεν την πινεις τη βαφη να περασει στο γαλα ελεος εγω κ κορτιζονη αναγκαστηκα να βαλω σε σταγονες κ μου ειπε ο γιατρος οτι δε περναει στο γαλα ειναι πολυ μικρη η ποσοτητα μη τρελαινομαστε για το τιποτα.μονη σου θα τα βαψεις? 

Όχι γιατί αν τα βαψω μόνη μου θα βαψω όλο το σπίτι χαχαχαχα

Ευχαριστώ πάρα πολύ 

Τι κάνετε εσεις; Πως πάει το μωράκι σου;


H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Αγαπουλες μουυυυ!!!❤️❤️❤️

Γέννησα στις δυο το μεσημέρι έναν μπεμπαρο 4160!! Ξεκινήσαμε στις εννιά, δεν θα σας πω ψεματάκια είχα πονακια αλλα θα σας πω αυτό που λένε πως όταν το πάρετε στην αγκαλιά σας θα ταξιδέψετε!! Ζήστε το κοριτσια ρουφήξτε την στιγμή είναι μοναδικό, δεν έχω αλλα λογια να περιγράψω τα συναισθήματα του να έχεις αγκαλιά το παιδί σου! Το πλασμα σου τον καρπό του Ερωτα σου γιατί οπως  είπε κ η @Kpp83 θα ξανά ερωτευτείτε το άντρα που σας το χάρισε! 

Συγνωμη που δεν σας έστειλα νωρίτερα αλλα ήμουν χαμένη είμαι ακόμη βασιλεμενη.. Τον αγαπάω τόσο πολύ.. Κοριτσάκια μου με το καλό να το ζήσετε!! 

Για λεπτομέρειες θα τα πούμε μόλις συνέλθω γτ είμαι κάπως ακομη..

Σας φιλώ και σας ευχαριστώ για την έγνοια σας!!!!

 

Να σου ζησει μπεμπουλα μου!

Να ειναι γερος και τυχερος ο μικρος σου!

  • Μου αρέσει 1

aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, vaso_mpempis είπε:

Όχι γιατί αν τα βαψω μόνη μου θα βαψω όλο το σπίτι χαχαχαχα

Ευχαριστώ πάρα πολύ 

Τι κάνετε εσεις; Πως πάει το μωράκι σου;

Χαχα ολες οι επαγγελματικες ειναι καλες.

Πηγαιναμε πολυ καλα σχεδον θα βγαιναμε απο το οξυγονο αλλα μας εκανε ενα πυρετο το σαββατο κ πηγαμε πάλι πισω κλασσικά ευτυχως δεν ηταν τπτ αλλα πηγαμε αρκετα πισω οποτε περιμενουμε παλι!


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Vasoth. είπε:

Χαχα ολες οι επαγγελματικες ειναι καλες.

Πηγαιναμε πολυ καλα σχεδον θα βγαιναμε απο το οξυγονο αλλα μας εκανε ενα πυρετο το σαββατο κ πηγαμε πάλι πισω κλασσικά ευτυχως δεν ηταν τπτ αλλα πηγαμε αρκετα πισω οποτε περιμενουμε παλι!

Από τι ο πυρετός; Κοντεύετε δηλαδή.. :wub: 


H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, vaso_mpempis είπε:

Από τι ο πυρετός; Κοντεύετε δηλαδή.. :wub: 

Δεν βρηκαν απο τι οι εξετασεις βγηκαν καθαρες ουτε λοιμωξη ουτε καποιο μικροβιο κ δε κρατησε ουτε μια μερα.κοντευαμε πριν το πυρετο τωρα δε ξερω γιατι πηγαμε αρκετα πισω θα δειξει τις επομενες μερες πως θα παει 

  • Μου αρέσει 2

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vasoth. είπε:

Δεν βρηκαν απο τι οι εξετασεις βγηκαν καθαρες ουτε λοιμωξη ουτε καποιο μικροβιο κ δε κρατησε ουτε μια μερα.κοντευαμε πριν το πυρετο τωρα δε ξερω γιατι πηγαμε αρκετα πισω θα δειξει τις επομενες μερες πως θα παει 

Τι καλά που είναι καθαρές οι εξετάσεις, εύχομαι να πάνε καλά οι επόμενες μέρες και να βγει από το αξυγόνο σύντομα με ασφάλεια χωρίς πυρετό το μικρούλι σου!!! 

  • Μου αρέσει 1

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, vaso_mpempis είπε:

Κορίτσια μου, καλησπέρα! Να ρωτήσω.. βάφετε μαλλιά; Εγώ από δική μου επιλογή ουτε ρωτησα ποτέ και δεν τα εβαψα  καθόλου κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης. Τώρα όμως θέλω να πάω ένα κομμωτήριο.. Πως θα με δει ο γιος μου που αχνοφαίνεται η ασπριλα; χαχαχαχαχα 

Ρώτησα τη γιατρό και μου είπε ότι μπορώ να τα βαψω αλλά σίγουρα κάτι περνάει από τους πόρους στο μωρό αλλά δεν είναι επικίνδυνο.

Λέω να τα βαψω! Για πείτε μου τη γνώμη σας..

Εγω ανταύγειες εκανα λιγες μερες πριν γεννησω.να τα κανεις γτ μετα χρονος δν υπαρχει.ακομα δν εχω παει να τα ξανακανω να φανταστεις.να πας να σαι κουκλα για το μπεμπακι σου!!!!!

Just now, Vasoth. είπε:

Δεν βρηκαν απο τι οι εξετασεις βγηκαν καθαρες ουτε λοιμωξη ουτε καποιο μικροβιο κ δε κρατησε ουτε μια μερα.κοντευαμε πριν το πυρετο τωρα δε ξερω γιατι πηγαμε αρκετα πισω θα δειξει τις επομενες μερες πως θα παει 

Αγαπη μου  εχω καιρο να σας διαβασω.δν μπαινω συχνα.αχ ποση δυναμη εχεις μεσα σου.προσεύχομαι συνεχεθα για σας.δν σας ξεχναω!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...