Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Blue Velvet said:

      Πάντως αν πάρεις τεστ,μην κανεις τη βλακεία που έκανα εγώ.Να ξεκινήσεις τουλάχιστον 7μερες από την εμβρυομεταφορά,γιατί πιο πριν θα βγει αρνητικό,ενώ μπορεί να είσαι έγκυος 

      Ναι αυτό σκεφτόμουν βασικά …. Μήπως κάνω Δευτέρα …

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

Just now, Beboula25 είπε:

Η διαδικασία ξεκινάει με τα πρώτα πονακια. Αυτά που έρχονται ανα μισάωρο με εικοσάλεπτο σταθερά και στη συνέχεια αυξάνονται σε ένταση και μειώνεται ο χρόνος μέχρι να γίνουν πεντάλεπτα. Όταν φτάσεις να πονας αν πέντε λεπτά σταθερά και έντονα τότε φεύγεις! Σε σπρώχνει η μικρούλα από κάτω. Θα το νιώσεις πιστεύω αν έχεις ξεκινήσει θα είναι σίγουρα έντονα τα πονακια. Εγω δεν βλέπω να κοιμάμαι οποτε θα μπαινοβγαινω για νέα 

Κοριτσάκι μου  βλέπω δεν έμεινε τιποτααααα για να πάρεις αγκαλίτσα τον μπέμπη σου!με το καλό κοριτσάκι μου και με έναν πόνοοοο!!!όλα να πάνε τέλεια και να σφιξεις το αστεράκι σου στην αγκαλιά σου❤️Εγώ έκανα αυχενική σήμερα..ολα ητανε τελειαααα!!και έχω κοριτσάκιιιιιιι❤️Πετάω στα σύννεφα!!!όλο βλεπω το cd και δεν το χορταίνω!!!!

  • Μου αρέσει 4

WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Dimitr@17 είπε:

Ααα που μένεις κ έχεις απόσταση; σήμερα είμαι 39 και 2...πωπω θα περιμένω πως κ πως να μου πεις αύριο την εμπειρία σου..και να μου περιγράψεις τον μπέμπη σου.. Και εσύ είχες δει αίμα Ε; η κάνω λάθος; 

Όχι δεν πειράζει απλά θα προτιμούσα μόνη της να έρθει γτ έχω ακούσει ότι με τεχνητούς πονάς πιο πολύ... Πάντως λίγες μέρες με χωρίζουν από την κόρη μου.. 

Πότε έχεις πητ εσύ; 

Κοντά στον Πειραιά. Όχι δεν είχα δει αίμα λίγα καφέ από την εξέταση για δυο μερες . Έχω αγωνία μεγάλη!

Just now, Nektarinaki είπε:

Κοριτσάκι μου  βλέπω δεν έμεινε τιποτααααα για να πάρεις αγκαλίτσα τον μπέμπη σου!με το καλό κοριτσάκι μου και με έναν πόνοοοο!!!όλα να πάνε τέλεια και να σφιξεις το αστεράκι σου στην αγκαλιά σου❤️Εγώ έκανα αυχενική σήμερα..ολα ητανε τελειαααα!!και έχω κοριτσάκιιιιιιι❤️Πετάω στα σύννεφα!!!όλο βλεπω το cd και δεν το χορταίνω!!!!

Αχ αγαπούλα μου ποσο χάρηκα που είναι όλα καλα!!! Μπράβο αγαπη μου με το καλό όλα!!❤️ Έτσι να το χαίρεσαι να το ευχαριστηθεις μην σκέφτεσαι τίποτα άλλο! Σε ευχαριστώ παρα πολύ!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Αχ αγαπουλες μου πνίγομαι από συναισθήματα από χαρά και συγκίνηση που μου προσφέρετε εσείς με τα λογια σας και την συμπαρασταση. Συγνώμη αν ποτε σας έφερα σε δύσκολη θέση γίνονται ισως εριστική. Σας το λέω ειλικρινά πάντα σας μιλούσα οπωςιλαω στους δικους μου ανθρώπους.

Περίμενα χρόνια αυτή την στιγμή. Ισως για αυτό ο πανικός γτ θέλω να είναι μοναδικά. Δεν περιγράφεται με τίποτα αυτό που αισθάνομαι και δεν περίμενα να αισθάνομαι έτσι τώρα όσο και αν ελεγα αντε να έρθει η ώρα. Οι μανουλες το καταλαβαίνουν κ εσείς εγκυουλες θα έρθει σύντομα αυτή η στιγμούλα που θα πλυμμηρισετε με συναισθήματα λίγο πριν την ευλογημένη στιγμή. Πανικός φοβος χαρά αγωνία όλα! 

Ειστε μεσα στην καρδιά μου ολες μια μια ξεχωριστά. Το ευχαριστώ είναι λίγο για όσα έχω εισπράξει από τότε που γραφτηκα.

Αύριο θα σας στείλω πρώτα ο Θεός! 

Με το καλο μπεμπουλα μαςςς με εναν πονο!!!ο Χριστός κ η Παναγια κοντα σας ολα θα πανε τέλεια!!!θα εχεις το μπεμπακι σ σε λιγοοοο στην αγκαλίτσα σου!!!τι όμορφα συναισθήματα!!!!

πρίν από 48 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ να σαι καλά.. Ναι θα θελα να έρθει πριν την ΠΗΤ η μπεμπουλα.. Γτ δεν μπορώ να περπατήσω από τον πόνο στην μέση μου.. 

Κ εσυ αγαπη μου με εναν πονο ολα θα ανε υπέροχα!!!!!!πραγματικά χαιρομαι και αγωνιώ τοσο πολυ για εσας οπως θα εκανα κ σε δικα μου ατομα!!!περιμένουμε νεοτερα κ απ τις 2!!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nektarinaki είπε:

Κοριτσάκι μου  βλέπω δεν έμεινε τιποτααααα για να πάρεις αγκαλίτσα τον μπέμπη σου!με το καλό κοριτσάκι μου και με έναν πόνοοοο!!!όλα να πάνε τέλεια και να σφιξεις το αστεράκι σου στην αγκαλιά σου❤️Εγώ έκανα αυχενική σήμερα..ολα ητανε τελειαααα!!και έχω κοριτσάκιιιιιιι❤️Πετάω στα σύννεφα!!!όλο βλεπω το cd και δεν το χορταίνω!!!!

:x τι ευχάριστα!!!! Μπράβο κοριτσάκι μου... Σου εύχομαι καλή εγκυμοσύνη να έχεις!!! Αχ Ναι τώρα η μικρή έχει χώρο και κάνει τούμπες, κι εγώ είχα τρελαθεί στην Αυχενική με τον άντρα μου.. Ήταν η πρώτη φορά που βλέπαμε το μωρό τόσο καλά.

 

  • Ευχαριστώ 1

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , Ria@90 είπε:

Με το καλο μπεμπουλα μαςςς με εναν πονο!!!ο Χριστός κ η Παναγια κοντα σας ολα θα πανε τέλεια!!!θα εχεις το μπεμπακι σ σε λιγοοοο στην αγκαλίτσα σου!!!τι όμορφα συναισθήματα!!!!

Κ εσυ αγαπη μου με εναν πονο ολα θα ανε υπέροχα!!!!!!πραγματικά χαιρομαι και αγωνιώ τοσο πολυ για εσας οπως θα εκανα κ σε δικα μου ατομα!!!περιμένουμε νεοτερα κ απ τις 2!!!!

Σε ευχαριστω πολύ.. Λίγο έμεινε και για μένα.. Τώρα οπότε αποφασίσει η μπέμπα να βγει.. Πάντως  ξύπνησα από τον πόνο κ ένιωθα ότι θα αδιαθετησω.. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Dimitr@17 είπε:

Ααα που μένεις κ έχεις απόσταση; σήμερα είμαι 39 και 2...πωπω θα περιμένω πως κ πως να μου πεις αύριο την εμπειρία σου..και να μου περιγράψεις τον μπέμπη σου.. Και εσύ είχες δει αίμα Ε; η κάνω λάθος; 

Όχι δεν πειράζει απλά θα προτιμούσα μόνη της να έρθει γτ έχω ακούσει ότι με τεχνητούς πονάς πιο πολύ... Πάντως λίγες μέρες με χωρίζουν από την κόρη μου.. 

Πότε έχεις πητ εσύ; 

Έλα ρε κορίτσι, πώς είσαι?

@Beboula25 όλες σε σκεφτόμαστε!!

Σήμερα γιορτάζει πολύς κόσμος!! Να χαίρεστε όποιον έχετε!!!

  • Μου αρέσει 2

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Smile89 είπε:

Έλα ρε κορίτσι, πώς είσαι?

@Beboula25 όλες σε σκεφτόμαστε!!

Σήμερα γιορτάζει πολύς κόσμος!! Να χαίρεστε όποιον έχετε!!!

Καλημερα.. Εγώ τα ίδια.. Πόνο στην μέση κ στην κοιλιά νιώθω σαν να αδιαθετησω.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Nektarinaki είπε:

Κοριτσάκι μου  βλέπω δεν έμεινε τιποτααααα για να πάρεις αγκαλίτσα τον μπέμπη σου!με το καλό κοριτσάκι μου και με έναν πόνοοοο!!!όλα να πάνε τέλεια και να σφιξεις το αστεράκι σου στην αγκαλιά σου❤️Εγώ έκανα αυχενική σήμερα..ολα ητανε τελειαααα!!και έχω κοριτσάκιιιιιιι❤️Πετάω στα σύννεφα!!!όλο βλεπω το cd και δεν το χορταίνω!!!!

Γειά σου Νεκταρινακι μου! Αλήθεια, είναι κοριτσάκι; Θα τρελαθώ, ξερω πόσο ήθελες ένα κορίτσι και χαρηκα πολυυυυυ. Υπέροχα θα νέα σου! Φιλιά πολλά! 

Χρόνια πολλά σε όσες γιορτάζουν σήμερα! Να χαίρεστε όσους έχετε! 

@Smile89 Χρόνια πολλά Σμαιλιτα μου, ότι επιθυμείς να το έχεις σύντομα! Καλά να περάσεις! Φιλιά! :wub:

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Kpp83 είπε:

αναμένουμε νεάκια από τις επιτοκες! Καλημέρα!

Για θηλασμό που συζητάμε? Εννοώ έχει κάποιο ειδικό τοπικ?

Καλημερα... Πωπω έχω έννοια για την @Beboula25 από στιγμή σε στιγμή θα πάρει τον μπέμπη της αγκαλιά... Τι φανταστικό.. 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitr@17 είπε:

Καλημερα.. Εγώ τα ίδια.. Πόνο στην μέση κ στην κοιλιά νιώθω σαν να αδιαθετησω.. 

Καλά το πας!!

Just now, BettySt είπε:

Γειά σου Νεκταρινακι μου! Αλήθεια, είναι κοριτσάκι; Θα τρελαθώ, ξερω πόσο ήθελες ένα κορίτσι και χαρηκα πολυυυυυ. Υπέροχα θα νέα σου! Φιλιά πολλά! 

Χρόνια πολλά σε όσες γιορτάζουν σήμερα! Να χαίρεστε όσους έχετε! 

@Smile89 Χρόνια πολλά Σμαιλιτα μου, ότι επιθυμείς να το έχεις σύντομα! Καλά να περάσεις! Φιλιά! :wub:

Ευχαριστώ πολύ καλή μου!!!


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ ανυπομονώ να μάθουμε τα νέα της @Beboula25.  

Κατά τα άλλα εγώ λιώμα αλλά ρε κορίτσια πόση αγάπη! Αγάπη προς και από το μπέμπη, λατρεία και στον άντρα μου, που αν ήξερα τι φοβερός μπαμπάς θα γίνει δεν θα του είχα ζήτησε τίποτε άλλο ποτέ. Δεν έχω ιδέα πως το κάνουν όσες επιλέγουν να κάνουν μόνες του παιδί ειλικρινά.

Μόνο το χειρουργείο δεν μπορώ να ξεφρικάρω.

Έχει συμβεί σε καμμιά άλλη;

Δεν είναι ότι πονάω τόσο... όσο ότι νιώθω κακοποιημένο το σώμα μου, δεν θέλω να δω την τομή, νιώθω φοβερή την ανακατάταξη των οργάνων κτλ. Πραγματικά δεν ξέρω αν είναι ορμονικό αλλά το εγώ μου είναι διαλυμένο και με φρικάρει το σώμα μου πολύ...

Πείτε σας παρακαλώ...

  • Μου αρέσει 1

IfsYp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kpp83 είπε:

Αχ ανυπομονώ να μάθουμε τα νέα της @Beboula25.  

Κατά τα άλλα εγώ λιώμα αλλά ρε κορίτσια πόση αγάπη! Αγάπη προς και από το μπέμπη, λατρεία και στον άντρα μου, που αν ήξερα τι φοβερός μπαμπάς θα γίνει δεν θα του είχα ζήτησε τίποτε άλλο ποτέ. Δεν έχω ιδέα πως το κάνουν όσες επιλέγουν να κάνουν μόνες του παιδί ειλικρινά.

Μόνο το χειρουργείο δεν μπορώ να ξεφρικάρω.

Έχει συμβεί σε καμμιά άλλη;

Δεν είναι ότι πονάω τόσο... όσο ότι νιώθω κακοποιημένο το σώμα μου, δεν θέλω να δω την τομή, νιώθω φοβερή την ανακατάταξη των οργάνων κτλ. Πραγματικά δεν ξέρω αν είναι ορμονικό αλλά το εγώ μου είναι διαλυμένο και με φρικάρει το σώμα μου πολύ...

Πείτε σας παρακαλώ...

Αχ να ήξερες πόσο σε καταλαβαίνω ! Και εγώ έτσι ήμουνα, πίστευα ότι δεν θα μου περάσει ποτέ. Πονούσα πάρα πολύ και ειχα αιματοματα + τίς ορμόνες, άστα. Τη τομή τόλμησα και τη κοίταξα μετά από 20 μέρες μπορεί και παραπάνω. Αλλά να ξέρεις ότι θα το ξεχάσεις σύντομα  και θα είσαι καλά, υπομονή. 

  • Ευχαριστώ 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...