Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

Just now, loyloy είπε:

Εγω ανταύγειες εκανα λιγες μερες πριν γεννησω.να τα κανεις γτ μετα χρονος δν υπαρχει.ακομα δν εχω παει να τα ξανακανω να φανταστεις.να πας να σαι κουκλα για το μπεμπακι σου!!!!!

Ε ναι.. έκλεισα ήδη ραντεβού 1/6 :lol: Θα τα βάψω όλα κανονικά με loreal inoa τελικά, δε νομίζω ότι θα έχει θέμα το μωρό και η γιατρός μου έδωσε την άδεια (είναι χημικός η αδερφή του άντρα μου και ρώτησα μέχρι κι αυτή-με έχει χαζέψει τελείως η εγκυμοσύνη χαχαχαχαχαχαχχα)

Λες και είμαι ερωτευμένη νιώθω με τον μπέμπη... να με δεί όμορφη :oops::oops:

  • Μου αρέσει 1

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@Vasoth. τη μέρα που θα πάτε σπίτι προτείνω να μας το πεις για φτιάξουμε ένα ξεχωριστό ποστ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ και μόνο για εσάς.

Αν συμφωνούν και οι υπόλοιπες θα το γεμίσουμε με ευχές να ξέρει οταν μεγαλώσει πόσοι πολλοί άνθρωποι θαυμάζουν τις ηρωίδες μαμά κ κόρη.

@vaso_mpempis καλέ ανταύγειες και φυτική βαφή στη ρίζα ασυζητητί!!!!  Εγώ αν δεν ήταν 3 ωρες θα είχα βάλει κ βλεφαρίδες.

Είχα πάει κομμωτήριο για χτένισμα πεντικιούρ την προηγούμενη (χέρια απαγορεύεται) και την 3η μέρα που λουστηκα έκανα στο  Ιασώ μόνη μου ισιωμα με steam pod.

Άσε που είχα κάνει ένα φυσικό μακιγιάζ άλλο πράγμα.

Στα καλλιστεία Λεχώνα 2019 βγήκα Σταρ Ελλάς ;-)

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 4

IfsYp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kpp83 είπε:

@Vasoth. τη μέρα που θα πάτε σπίτι προτείνω να μας το πεις για φτιάξουμε ένα ξεχωριστό ποστ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ και μόνο για εσάς.

Αν συμφωνούν και οι υπόλοιπες θα το γεμίσουμε με ευχές να ξέρει οταν μεγαλώσει πόσοι πολλοί άνθρωποι θαυμάζουν τις ηρωίδες μαμά κ κόρη.

@vaso_mpempis καλέ ανταύγειες και φυτική βαφή στη ρίζα ασυζητητί!!!!  Εγώ αν δεν ήταν 3 ωρες θα είχα βάλει κ βλεφαρίδες.

Είχα πάει κομμωτήριο για χτένισμα πεντικιούρ την προηγούμενη (χέρια απαγορεύεται) και την 3η μέρα που λουστηκα έκανα στο  Ιασώ μόνη μου ισιωμα με steam pod.

Άσε που είχα κάνει ένα φυσικό μακιγιάζ άλλο πράγμα.

Στα καλλιστεία Λεχώνα 2019 βγήκα Σταρ Ελλάς ;-)

Υπέροχο!!!!!! :) 

Τι κάνεις εσύ;; πως πάνε τα πράγματα στο σπίτι; Πως είναι οι πρώτες μέρες;; ο παιδίατρος πότε κάνει την πρώτη επίσκεψη στο σπίτι; Κοιμάσαι καθόλου;;;; Πες πες πως είναι το "μετά" που όλες περιμένουμε πως και πως....


H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, vaso_mpempis είπε:

Υπέροχο!!!!!! :) 

Τι κάνεις εσύ;; πως πάνε τα πράγματα στο σπίτι; Πως είναι οι πρώτες μέρες;; ο παιδίατρος πότε κάνει την πρώτη επίσκεψη στο σπίτι; Κοιμάσαι καθόλου;;;; Πες πες πως είναι το "μετά" που όλες περιμένουμε πως και πως....

Συνήθως Τρεις μέρες αφού πάς σπίτι, για να έχεις μαζέψει απορίες. 

  • Ευχαριστώ 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kpp83 είπε:

@Vasoth. τη μέρα που θα πάτε σπίτι προτείνω να μας το πεις για φτιάξουμε ένα ξεχωριστό ποστ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ και μόνο για εσάς.

Αν συμφωνούν και οι υπόλοιπες θα το γεμίσουμε με ευχές να ξέρει οταν μεγαλώσει πόσοι πολλοί άνθρωποι θαυμάζουν τις ηρωίδες μαμά κ κόρη.

@vaso_mpempis καλέ ανταύγειες και φυτική βαφή στη ρίζα ασυζητητί!!!!  Εγώ αν δεν ήταν 3 ωρες θα είχα βάλει κ βλεφαρίδες.

Είχα πάει κομμωτήριο για χτένισμα πεντικιούρ την προηγούμενη (χέρια απαγορεύεται) και την 3η μέρα που λουστηκα έκανα στο  Ιασώ μόνη μου ισιωμα με steam pod.

Άσε που είχα κάνει ένα φυσικό μακιγιάζ άλλο πράγμα.

Στα καλλιστεία Λεχώνα 2019 βγήκα Σταρ Ελλάς ;-)

Ηθελα μα ρωτησω σχετικα με το πεμτικιουρ εγω...απαγορεύεται να βάψεις νύχι μονο στο χερι η και στο ποδι??Το ενα απ τα δυο πρέπει να ναι αβαφο?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Kpp83 είπε:

@Vasoth. τη μέρα που θα πάτε σπίτι προτείνω να μας το πεις για φτιάξουμε ένα ξεχωριστό ποστ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ και μόνο για εσάς.

Αν συμφωνούν και οι υπόλοιπες θα το γεμίσουμε με ευχές να ξέρει οταν μεγαλώσει πόσοι πολλοί άνθρωποι θαυμάζουν τις ηρωίδες μαμά κ κόρη.

@vaso_mpempis καλέ ανταύγειες και φυτική βαφή στη ρίζα ασυζητητί!!!!  Εγώ αν δεν ήταν 3 ωρες θα είχα βάλει κ βλεφαρίδες.

Είχα πάει κομμωτήριο για χτένισμα πεντικιούρ την προηγούμενη (χέρια απαγορεύεται) και την 3η μέρα που λουστηκα έκανα στο  Ιασώ μόνη μου ισιωμα με steam pod.

Άσε που είχα κάνει ένα φυσικό μακιγιάζ άλλο πράγμα.

Στα καλλιστεία Λεχώνα 2019 βγήκα Σταρ Ελλάς ;-)

 

Just now, loyloy είπε:

Εγω ανταύγειες εκανα λιγες μερες πριν γεννησω.να τα κανεις γτ μετα χρονος δν υπαρχει.ακομα δν εχω παει να τα ξανακανω να φανταστεις.να πας να σαι κουκλα για το μπεμπακι σου!!!!!

Αγαπη μου  εχω καιρο να σας διαβασω.δν μπαινω συχνα.αχ ποση δυναμη εχεις μεσα σου.προσεύχομαι συνεχεθα για σας.δν σας ξεχναω!

Ευχαριστω κοριτσια μου ολες μου δίνεται δυναμη παντα!


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Σας ευχαριστώ όλες μέσα από την καρδιά μουυ!! Είστε υπέροχες! Συγνωμη που δεν απαντώ ξεχωριστά αλλα είμαι άυπνη τελείως. Τρελαίνομαι με τα λογια κ την χαρά σας να είστε καλα!❤️

@Dimitr@17 μακάρι γλυκιά μου! Αν σε προλάβω πριν γεννήσεις θα σου πω αν και θα προτιμούσα να μην είχες ιδέα..:)

 

 

Να σου ζήσει κοριτσάκι μου γλυκό! Καλή ανάρρωση!

Just now, Vasoth. είπε:

 

Ευχαριστω κοριτσια μου ολες μου δίνεται δυναμη παντα!

Χίλια καλά στην οικογένειά σας κοριτσάκι μου,σύντομα να γεμίσει το σπιτικό σας με τα χαμόγελα της γλυκιάς σας κοπέλας!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria@90 είπε:

Ηθελα μα ρωτησω σχετικα με το πεμτικιουρ εγω...απαγορεύεται να βάψεις νύχι μονο στο χερι η και στο ποδι??Το ενα απ τα δυο πρέπει να ναι αβαφο?

Λες για την ημέρα της γέννας; αν ναι εγώ και στις δύο γέννες μου επειδή ήταν Μάιος μήνας δεν έλεγε να μην έχω βαμμένο νυχακι στα πόδια :oops: οπότε κράτησα μόνο τον ποδιών βαμμένα και δεν μου είπαν τίποτα. Στη 2η κιόλας πριν μπω μου λέει η νοσηλεύτρια έχεις βαμμένα νυχια; και της λέω στα πόδια και μου λέει. , εντάξει εκεί δεν μας πειράζει. Επίσης κι εγώ βαφω μαλλί, λίγες ημερες πριν τη γέννα.

  • Μου αρέσει 2

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria@90 είπε:

Ηθελα μα ρωτησω σχετικα με το πεμτικιουρ εγω...απαγορεύεται να βάψεις νύχι μονο στο χερι η και στο ποδι??Το ενα απ τα δυο πρέπει να ναι αβαφο?

Το ένα από τα δύο αβαφο.

  • Μου αρέσει 2

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Το ένα από τα δύο αβαφο ΣΊΓΟΥΡΑ για να.μπει το οξυμετρο. Προτείνουν σαφώς χέρια αβαφα οι γιατροί τους είναι πιο βολικό.

Σπίτι είναι πιο δύσκολα από το μαιευτήριο που τα έχεις όλα στα χέρια.

Το πρώτο βράδυ ήταν κολασμένο και τα κάναμε και όλα λάθος. ΟΛΑ!! Η πάνα μπήκε ανάποδα και φυσικά μέχρι να τη βάλουμε σωστά μας κατουροεχεσε και το ξανακαναμε 3 φορές ενώ τσιριζε σαν κρατούμενος στο Γκουαντάναμο, τα φορμακια 0-3 του είναι τεράστια και μπερδεύονται τα ποδαράκια κ κλαίει, τον αφαλό δεν τον καθαρίσαμε καλά κλπ.

Ευτυχώς η παιδιατρος ήρθε αμέσως Γτ είναι λίγο προωρούλης οπότε μας διόρθωσε :)

Παρά τα παραπάνω δεν έχω ξανανιώσει τόσο ευτυχισμένη....

PS. Ύπνος; Τι είναι αυτό;;;

 

 

  • Μου αρέσει 4
  • Ευχαριστώ 1

IfsYp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Vasoth. είπε:

Θα σου πω γιατι ειναι η δουλεια μου οντως ειναι ακινδυνο για το μωρο μπορεις να τα βαψεις. συνηθως σου λενε μετα το πρωτο τριμηνο μην τυχον κ εμφανισεις καποια αλλεργια εσυ στην ουσια το απαγορευουν για σενα οχι για το μωρο το ιδιο ισχύει κ για το θηλασμο μπορεις να τα βαψεις αφοβα αρκει το μωρο να βρίσκεται σε αλλο χώρο αν παλι δε θες κανε ανταυγιες που δεν παει στην ριζα ενα μονο θα σας πω μην τα βαφετε με φυτικές γιατι εχουν χειροτερες ουσιες απο τις κανονικες μονο οι φυσικες ειναι οντως καθαρες αλλα συνηθως δεν πιανουν κ ολας καλα!

Εμενα ο γιατρος μου μου ειπε βαφη χωρις αμμωνια, τα εχω βαψει μια φορα προς το παρον..επισης lazer που πιστευα οτι θα μου πει ναι μου ειπε λενε οτι δεν πειραζει αλλα θα σου ελεγα οχι! 

@Beboula25Κοριτσακι μου, εμαθα τα ευχαριστα νεα σου...να σας ζησει ο μπεμπακος σας και ειναι παντα γερος και καλοτυχος! Ποτε τα λεγαμε στις προσπαθειες και ποτε περασε ο καιρος και κρατας το μωρακι σου στην αγκαλια σου! Σκεφτομαι ποσο ευτυχισμενη νιωθεις! Σε φιλω γλυκα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kpp83 είπε:

Το ένα από τα δύο αβαφο ΣΊΓΟΥΡΑ για να.μπει το οξυμετρο. Προτείνουν σαφώς χέρια αβαφα οι γιατροί τους είναι πιο βολικό.

Σπίτι είναι πιο δύσκολα από το μαιευτήριο που τα έχεις όλα στα χέρια.

Το πρώτο βράδυ ήταν κολασμένο και τα κάναμε και όλα λάθος. ΟΛΑ!! Η πάνα μπήκε ανάποδα και φυσικά μέχρι να τη βάλουμε σωστά μας κατουροεχεσε και το ξανακαναμε 3 φορές ενώ τσιριζε σαν κρατούμενος στο Γκουαντάναμο, τα φορμακια 0-3 του είναι τεράστια και μπερδεύονται τα ποδαράκια κ κλαίει, τον αφαλό δεν τον καθαρίσαμε καλά κλπ.

Ευτυχώς η παιδιατρος ήρθε αμέσως Γτ είναι λίγο προωρούλης οπότε μας διόρθωσε :)

Παρά τα παραπάνω δεν έχω ξανανιώσει τόσο ευτυχισμένη....

PS. Ύπνος; Τι είναι αυτό;;;

 

 

Ax!!!! Μπεμπάκος !!!! όλα θα στρώσουν με τον καιρό, εσύ είσαι καλά; πονάς; :wub:


H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kpp83 είπε:

Το ένα από τα δύο αβαφο ΣΊΓΟΥΡΑ για να.μπει το οξυμετρο. Προτείνουν σαφώς χέρια αβαφα οι γιατροί τους είναι πιο βολικό.

Σπίτι είναι πιο δύσκολα από το μαιευτήριο που τα έχεις όλα στα χέρια.

Το πρώτο βράδυ ήταν κολασμένο και τα κάναμε και όλα λάθος. ΟΛΑ!! Η πάνα μπήκε ανάποδα και φυσικά μέχρι να τη βάλουμε σωστά μας κατουροεχεσε και το ξανακαναμε 3 φορές ενώ τσιριζε σαν κρατούμενος στο Γκουαντάναμο, τα φορμακια 0-3 του είναι τεράστια και μπερδεύονται τα ποδαράκια κ κλαίει, τον αφαλό δεν τον καθαρίσαμε καλά κλπ.

Ευτυχώς η παιδιατρος ήρθε αμέσως Γτ είναι λίγο προωρούλης οπότε μας διόρθωσε :)

Παρά τα παραπάνω δεν έχω ξανανιώσει τόσο ευτυχισμένη....

PS. Ύπνος; Τι είναι αυτό;;;

 

 

Χαχαχα μου θύμισες τι κάναμε εμείς με τον αντρα μου λίγο πριν γέννησουμε. Πήραμε ένα αρκούδι, και του βάλαμε πάνα. Δηλαδή ο άντρας μου. Εγώ γνώριζα επειδή έχω ανηψια.. Ε φυσικά την έβαλε ανάποδα.. Θεωρούσε ότι τα αυτοκόλλητα δένουν στο ποπό. Τώρα έχει γίνει εξπέρ!!!! Όλα καλά θα πάνε!!! Ότι θες μπορείς να μας ρωτάς.. :)

  • Χαχα 2

aQhvp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kpp83 είπε:

Το ένα από τα δύο αβαφο ΣΊΓΟΥΡΑ για να.μπει το οξυμετρο. Προτείνουν σαφώς χέρια αβαφα οι γιατροί τους είναι πιο βολικό.

Σπίτι είναι πιο δύσκολα από το μαιευτήριο που τα έχεις όλα στα χέρια.

Το πρώτο βράδυ ήταν κολασμένο και τα κάναμε και όλα λάθος. ΟΛΑ!! Η πάνα μπήκε ανάποδα και φυσικά μέχρι να τη βάλουμε σωστά μας κατουροεχεσε και το ξανακαναμε 3 φορές ενώ τσιριζε σαν κρατούμενος στο Γκουαντάναμο, τα φορμακια 0-3 του είναι τεράστια και μπερδεύονται τα ποδαράκια κ κλαίει, τον αφαλό δεν τον καθαρίσαμε καλά κλπ.

Ευτυχώς η παιδιατρος ήρθε αμέσως Γτ είναι λίγο προωρούλης οπότε μας διόρθωσε :)

Παρά τα παραπάνω δεν έχω ξανανιώσει τόσο ευτυχισμένη....

PS. Ύπνος; Τι είναι αυτό;;;

 

 

Αχαχαχαχαχαχα χαιρομαι πολυ για σας!!ποτε λεγαμε για τις αδειες εγκυμοσυνης κ τωρα τον εχεις σπιτι σου!!αχχ τι θα γινει μαυτεςωτις συγκινησεις παλι κλαιω!!!τα φορμακια σε 1/2 βδομαδες πιστευω θα τα βλεπεις κ θα γελας!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...