Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

17 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Αγαπουλες μουυυυ!!!❤️❤️❤️

Γέννησα στις δυο το μεσημέρι έναν μπεμπαρο 4160!! Ξεκινήσαμε στις εννιά, δεν θα σας πω ψεματάκια είχα πονακια αλλα θα σας πω αυτό που λένε πως όταν το πάρετε στην αγκαλιά σας θα ταξιδέψετε!! Ζήστε το κοριτσια ρουφήξτε την στιγμή είναι μοναδικό, δεν έχω αλλα λογια να περιγράψω τα συναισθήματα του να έχεις αγκαλιά το παιδί σου! Το πλασμα σου τον καρπό του Ερωτα σου γιατί οπως  είπε κ η @Kpp83 θα ξανά ερωτευτείτε το άντρα που σας το χάρισε! 

Συγνωμη που δεν σας έστειλα νωρίτερα αλλα ήμουν χαμένη είμαι ακόμη βασιλεμενη.. Τον αγαπάω τόσο πολύ.. Κοριτσάκια μου με το καλό να το ζήσετε!! 

Για λεπτομέρειες θα τα πούμε μόλις συνέλθω γτ είμαι κάπως ακομη..

Σας φιλώ και σας ευχαριστώ για την έγνοια σας!!!!

 

συγχαρητήρια!!!κοριτσάκι μου να σ ζήσει ο μπεμπαρος!!!φτου φτου μεγάλος!!!φυσιολογικά πήγες ή με καισαρική επειδή ήταν μεγάλος?Όπως κ να έχει γερό παιδάκι κ καλούς θηλασμουςνα έχετε κ υπομονή!!!χαρείτε τα τώρα που είναι μικρά!!!!

  • Μου αρέσει 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Farmakotriftena είπε:

Λες για την ημέρα της γέννας; αν ναι εγώ και στις δύο γέννες μου επειδή ήταν Μάιος μήνας δεν έλεγε να μην έχω βαμμένο νυχακι στα πόδια :oops: οπότε κράτησα μόνο τον ποδιών βαμμένα και δεν μου είπαν τίποτα. Στη 2η κιόλας πριν μπω μου λέει η νοσηλεύτρια έχεις βαμμένα νυχια; και της λέω στα πόδια και μου λέει. , εντάξει εκεί δεν μας πειράζει. Επίσης κι εγώ βαφω μαλλί, λίγες ημερες πριν τη γέννα.

Κι εγω δεν εβαψα καθόλου τωρα 8 μηνες αλλα λογω εποχης στη γεννα τα ποδια τουλάχιστον ηθελα να ναι περιποιημένα αρα γίνεται ετσι?στα χερια δεν με νοιάζει ας ειναι αβαφα αλλα στα ποδια φαινεται ασχημο..

Just now, Kpp83 είπε:

Το ένα από τα δύο αβαφο ΣΊΓΟΥΡΑ για να.μπει το οξυμετρο. Προτείνουν σαφώς χέρια αβαφα οι γιατροί τους είναι πιο βολικό.

Σπίτι είναι πιο δύσκολα από το μαιευτήριο που τα έχεις όλα στα χέρια.

Το πρώτο βράδυ ήταν κολασμένο και τα κάναμε και όλα λάθος. ΟΛΑ!! Η πάνα μπήκε ανάποδα και φυσικά μέχρι να τη βάλουμε σωστά μας κατουροεχεσε και το ξανακαναμε 3 φορές ενώ τσιριζε σαν κρατούμενος στο Γκουαντάναμο, τα φορμακια 0-3 του είναι τεράστια και μπερδεύονται τα ποδαράκια κ κλαίει, τον αφαλό δεν τον καθαρίσαμε καλά κλπ.

Ευτυχώς η παιδιατρος ήρθε αμέσως Γτ είναι λίγο προωρούλης οπότε μας διόρθωσε :)

Παρά τα παραπάνω δεν έχω ξανανιώσει τόσο ευτυχισμένη....

PS. Ύπνος; Τι είναι αυτό;;;

 

 

Ευχαριστώ πολυυ κοριτσαρααα!!!!

@Dimitr@17 Κοριτσι μου πως παει πας εισαι σημερα???

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Τωρα πως παει το Μπουμπουκι? Απο βαρος πως ειναι?

Παει παλι καλυτερα απο βαρος χασαμε λιγο γιατι της αλλαξαν το γαλα απο προωροτητας στο 1 αλλα δε την καλυπτε κ τωρα της δινουμε μονο δικο μου οτι εχω καταψυξη κ αρχισε να παιρνει παλι ειμαστε 3550 τωρα

Just now, Jennak83 είπε:

Εμενα ο γιατρος μου μου ειπε βαφη χωρις αμμωνια, τα εχω βαψει μια φορα προς το παρον..επισης lazer που πιστευα οτι θα μου πει ναι μου ειπε λενε οτι δεν πειραζει αλλα θα σου ελεγα οχι! 

@Beboula25Κοριτσακι μου, εμαθα τα ευχαριστα νεα σου...να σας ζησει ο μπεμπακος σας και ειναι παντα γερος και καλοτυχος! Ποτε τα λεγαμε στις προσπαθειες και ποτε περασε ο καιρος και κρατας το μωρακι σου στην αγκαλια σου! Σκεφτομαι ποσο ευτυχισμενη νιωθεις! Σε φιλω γλυκα!

Εγω σας λεω τι ισχύει με τις βαφες απο κει κ περα εννοείται κανουμε οτι μας πει ο γιατρος 

  • Μου αρέσει 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εδω οι γιατροι δεν συμφωνουν σε αλλα και αλλα, στο μαλλι κ στο νυχι θα τα βρουν?? 

Κ μενα ο δικος μου εξαρχης μου ειπε αφοβα βαφω οτι θελω οποτε θελω με οτι θελω. Κανονικη βαφη και ντεκαπαζ και ολα αμα θελω κ δεν με ενοχλει η μυρωδια. Με την προϋποθεση οτι τα εχω ξαναβαψει γενικοτερα βεβαια κ οχι για πρωτη φορα, προς αποφυγη αλλεργιας. 

Βαφτειτε οσο προλαβαινετεεεε χαχα. 5 μηνες μετα τη γεννα και δεν εχω καταφερει ακομα να παω!!

  • Χαχα 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vasoth. είπε:

Παει παλι καλυτερα απο βαρος χασαμε λιγο γιατι της αλλαξαν το γαλα απο προωροτητας στο 1 αλλα δε την καλυπτε κ τωρα της δινουμε μονο δικο μου οτι εχω καταψυξη κ αρχισε να παιρνει παλι ειμαστε 3550 τωρα

Εγω σας λεω τι ισχύει με τις βαφες απο κει κ περα εννοείται κανουμε οτι μας πει ο γιατρος 

Μια χαρα απο βαρος.μπεμπακι μωρε θηριακι ειναι.να δεις που σύντομα θα πατε σπιτακι σας.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

19 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Αγαπουλες μουυυυ!!!❤️❤️❤️

Γέννησα στις δυο το μεσημέρι έναν μπεμπαρο 4160!! Ξεκινήσαμε στις εννιά, δεν θα σας πω ψεματάκια είχα πονακια αλλα θα σας πω αυτό που λένε πως όταν το πάρετε στην αγκαλιά σας θα ταξιδέψετε!! Ζήστε το κοριτσια ρουφήξτε την στιγμή είναι μοναδικό, δεν έχω αλλα λογια να περιγράψω τα συναισθήματα του να έχεις αγκαλιά το παιδί σου! Το πλασμα σου τον καρπό του Ερωτα σου γιατί οπως  είπε κ η @Kpp83 θα ξανά ερωτευτείτε το άντρα που σας το χάρισε! 

Συγνωμη που δεν σας έστειλα νωρίτερα αλλα ήμουν χαμένη είμαι ακόμη βασιλεμενη.. Τον αγαπάω τόσο πολύ.. Κοριτσάκια μου με το καλό να το ζήσετε!! 

Για λεπτομέρειες θα τα πούμε μόλις συνέλθω γτ είμαι κάπως ακομη..

Σας φιλώ και σας ευχαριστώ για την έγνοια σας!!!!

 

Να σου ζησει ο μπεμπαρος κοπελα μου! Φτιυ φτου ολοκληρος αντρας! Με το καλο να πατε σπιτακι σας! Καλη αναρρωση!!!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria@90 είπε:

Κι εγω δεν εβαψα καθόλου τωρα 8 μηνες αλλα λογω εποχης στη γεννα τα ποδια τουλάχιστον ηθελα να ναι περιποιημένα αρα γίνεται ετσι?στα χερια δεν με νοιάζει ας ειναι αβαφα αλλα στα ποδια φαινεται ασχημο..

Ευχαριστώ πολυυ κοριτσαρααα!!!!

@Dimitr@17 Κοριτσι μου πως παει πας εισαι σημερα???

Όλα καλά... Ακόμα στην κοιλιά η μπεμπα.. Την Παρασκευή θα πάω στον γιατρό κ τελευταία μέρα ρο Σάββατο που λογικά θα την πάρει ο γιατρός αν δεν βγει μόνη της

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Αγαπουλες μουυυυ!!!❤️❤️❤️

Γέννησα στις δυο το μεσημέρι έναν μπεμπαρο 4160!! Ξεκινήσαμε στις εννιά, δεν θα σας πω ψεματάκια είχα πονακια αλλα θα σας πω αυτό που λένε πως όταν το πάρετε στην αγκαλιά σας θα ταξιδέψετε!! Ζήστε το κοριτσια ρουφήξτε την στιγμή είναι μοναδικό, δεν έχω αλλα λογια να περιγράψω τα συναισθήματα του να έχεις αγκαλιά το παιδί σου! Το πλασμα σου τον καρπό του Ερωτα σου γιατί οπως  είπε κ η @Kpp83 θα ξανά ερωτευτείτε το άντρα που σας το χάρισε! 

Συγνωμη που δεν σας έστειλα νωρίτερα αλλα ήμουν χαμένη είμαι ακόμη βασιλεμενη.. Τον αγαπάω τόσο πολύ.. Κοριτσάκια μου με το καλό να το ζήσετε!! 

Για λεπτομέρειες θα τα πούμε μόλις συνέλθω γτ είμαι κάπως ακομη..

Σας φιλώ και σας ευχαριστώ για την έγνοια σας!!!!

 

Αγαπη μου γλυκιά να σου ζήσει ο μπεμπαρος!!! Ολόκληρο παλικάρι!!!! Καλη ανατροφη απο δω και περα και εσυ σιδερενια!!!! 

Πολλά πολλά φιλιά!!!! :x

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Εδω οι γιατροι δεν συμφωνουν σε αλλα και αλλα, στο μαλλι κ στο νυχι θα τα βρουν?? 

Κ μενα ο δικος μου εξαρχης μου ειπε αφοβα βαφω οτι θελω οποτε θελω με οτι θελω. Κανονικη βαφη και ντεκαπαζ και ολα αμα θελω κ δεν με ενοχλει η μυρωδια. Με την προϋποθεση οτι τα εχω ξαναβαψει γενικοτερα βεβαια κ οχι για πρωτη φορα, προς αποφυγη αλλεργιας. 

Βαφτειτε οσο προλαβαινετεεεε χαχα. 5 μηνες μετα τη γεννα και δεν εχω καταφερει ακομα να παω!!

Εμένα μου λέει βάψε νύχι όχι μαλλί. Πάω στις 40 μέρες μετά τη γέννα δεν είχα προλάβει να τι βαψω σκατα ήταν (ευτυχώς δεν έχω λευκές απλά οι ανταύγεια είχε γίνει ομπρέ) και μου λέει καλεεεεε πως είσαι έτσι εγώ στην εγκυμοσύνη σου είπα όχι, όχι μέχρι να ξελεχωνεψεις,χέσε με του λέω δεν προλαβαίνω.ναι με τον Ντοκ μου είχαμε λίγο πιο περίεργη σχέση μουχαχαχα χαμός έγινε στη γέννα!!

  • Χαχα 2

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitr@17 είπε:

Όλα καλά... Ακόμα στην κοιλιά η μπεμπα.. Την Παρασκευή θα πάω στον γιατρό κ τελευταία μέρα ρο Σάββατο που λογικά θα την πάρει ο γιατρός αν δεν βγει μόνη της

Αντε με το καλο ολα να γίνουν!!!!Τι συμπτώματα εχεις γνκ??εχεις πονους περιόδου??

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, Ria@90 είπε:

Αντε με το καλο ολα να γίνουν!!!!Τι συμπτώματα εχεις γνκ??εχεις πονους περιόδου??

Πόνους περιόδου δεν θα το έλεγα... Πιο πολύ έχω κάτι σούβλιες από κάτω...και η μέση μου με πεθαίνει... Κάνω ότι μπορώ να βοηθήσω την μπέμπα να κατέβει αλλά αυτή εκεί κυρία... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, alina80 είπε:

@Beboula25 Να σου ζήσει κορίτσι μου ο παίδαρος! Να είστε όλοι πάντα καλά και ευτυχισμένοι όπως είστε τώρα. 

Σε ευχαριστώ και από εδώ καρδιά μου!!

7 ώρες πρίν, *ζουζουνα*!!! είπε:

συγχαρητήρια!!!κοριτσάκι μου να σ ζήσει ο μπεμπαρος!!!φτου φτου μεγάλος!!!φυσιολογικά πήγες ή με καισαρική επειδή ήταν μεγάλος?Όπως κ να έχει γερό παιδάκι κ καλούς θηλασμουςνα έχετε κ υπομονή!!!χαρείτε τα τώρα που είναι μικρά!!!!

Σε ευχαριστώ παρα πολύ!!! Φυσιολογικά! Ξεσκίστηκα πονάω αλλα χαλάλι του!! 

5 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Να σου ζησει ο μπεμπαρος κοπελα μου! Φτιυ φτου ολοκληρος αντρας! Με το καλο να πατε σπιτακι σας! Καλη αναρρωση!!!

Σε ευχαριστώ πολύ αγαπη μου!! 

5 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

Αγαπη μου γλυκιά να σου ζήσει ο μπεμπαρος!!! Ολόκληρο παλικάρι!!!! Καλη ανατροφη απο δω και περα και εσυ σιδερενια!!!! 

Πολλά πολλά φιλιά!!!! :x

Κοπελαρα μου να είσαι καλα σε ευχαριστώ πολύ!! Ναι το αγαπακι μου δόξα τω Θεό όλα καλα!! Φιλια στην τζουτζουκα σου!!!

11 ώρες πρίν, 4shinediamonds είπε:

Να σου ζήσει κοριτσάκι μου γλυκό! Καλή ανάρρωση!

Χίλια καλά στην οικογένειά σας κοριτσάκι μου,σύντομα να γεμίσει το σπιτικό σας με τα χαμόγελα της γλυκιάς σας κοπέλας!

Σε ευχαριστώ αγαπούλα μου!! 

13 ώρες πρίν, fairy-mary είπε:

Να σου ζησει μπεμπουλα μου!

Να ειναι γερος και τυχερος ο μικρος σου!

Σε ευχαριστώ πολυυ αγαπη μου !!

14 ώρες πρίν, Ele@n είπε:

@Beboula25, διαβάζω τις ιστορίες σου από πέρυσι!!! Ε, δεν μπορώ να μην σου ευχηθώ  ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΠΑΙΔΑΡΟΣ!!!! καλή ανατροφή και ανάρρωση γρήγορη για σένα!!!!

Κοριτσάκι μου.. Τι υπέροχο να σε σκέφτονται ευχαριστώ παρα πολύ!!! ❤️❤️

9 ώρες πρίν, Jennak83 είπε:

Εμενα ο γιατρος μου μου ειπε βαφη χωρις αμμωνια, τα εχω βαψει μια φορα προς το παρον..επισης lazer που πιστευα οτι θα μου πει ναι μου ειπε λενε οτι δεν πειραζει αλλα θα σου ελεγα οχι! 

@Beboula25Κοριτσακι μου, εμαθα τα ευχαριστα νεα σου...να σας ζησει ο μπεμπακος σας και ειναι παντα γερος και καλοτυχος! Ποτε τα λεγαμε στις προσπαθειες και ποτε περασε ο καιρος και κρατας το μωρακι σου στην αγκαλια σου! Σκεφτομαι ποσο ευτυχισμενη νιωθεις! Σε φιλω γλυκα!

Τα σκέφτομαι όλα και ευχαριστώ τον Θεό και την Παναγία! Να είσαι καλα αγαπη μου σε ευχαριστώ παρα πολύ φιλάκια πολλά !! 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Dimitr@17 είπε:

Πόνους περιόδου δεν θα το έλεγα... Πιο πολύ έχω κάτι σούβλιες από κάτω...και η μέση μου με πεθαίνει... Κάνω ότι μπορώ να βοηθήσω την μπέμπα να κατέβει αλλά αυτή εκεί κυρία... 

Πλησιαζεις πλησιαζεις...θα περιμενω νεα σου να μας κρατας ενήμερεςςς!!!! :wub:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...