Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Βοηθήστε με κορίτσια.


Recommended Posts

On 30/12/2018 at 1:50 ΠΜ, Angelmummy είπε:

Γεια σας κορίτσια....Χθες δεν άντεξα !!!! Πήρα το λεωφορείο ξεκίνησα  6 το πρωί έφτασα Θεσσαλονίκη 9:30 από κει πήρα το λεωφορείο και πήγα Λάρισα! Έμεινα για 5 πολύτιμες ώρες στον μικρό μου και μετά πάλι λεωφορείο Για Θεσσαλονίκη και από κει για Ξάνθη όπου έφτασα 11:00....Θα εσκαγα αν δεν πήγαινα!!! Εκείνες όμως τις 4-5 ώρες που ήμουν με τον μικρό μου ένιωθα τόσο όμορφα...τοσο ήρεμα....Στην αρχή όταν τον πήρα γκρινιαζε λίγο....Μετά τον αγκάλιασα άρχισα να του τραγουδώ και ηρέμησε....Αρχίζει και μου λείπει τόσο πολύ βρε κορίτσια...Φοβάμαι όμως να πω άντε ποτε θα φύγουμε...Γιατί νιώθω σαν να είμαι αχάριστη για όλο αυτό....αχ δεν ξέρω...Σας γράφω συνέχεια τις σκέψεις μου.... οπότε κάποιες φορές είναι σαν να παραμιλαω.....Είναι τόσα πολλά που σκέφτομαι....Σήμερα ψώνισα τα πρώτα ρουχαλακια...Μέχρι τώρα η μαμά μου,μου έλεγε να μην ψωνίζω ακόμα....Γιατί φοβόμαστε να μην πάει κάτι στραβά....Τόσο καιρό στην εγκυμοσύνη μου λέγαμε σιγά μωρέ το ένα και σιγά μωρέ το άλλο και να που φτάσαμε....Και τώρα μου έλεγε ...Μην ψωνίζεις ακόμα τίποτα....Φοβόμασταν.....Δεν ξέρω γιατί αλλά και γω φοβόμουν! λέγαμε ότι όταν θα μας πουν ελάτε να τον πάρετε θα πάμε σε μια μέρα και θα τα πάρουμε ΟΛΑ!!! Σήμερα όμως δεν άντεξα! Πήγαμε βόλτα στο τζάμπο και σας λέω τα είδα τόσο όμορφα τα μπεμπέ που λέω θα του πάρω κάτι δεν μπορεί! Τόσο καιρό δεν έκανα τίποτα...Μέχρι που φοβαμαι να ενθουσιαστω!!! Ναι οπως το διαβάζετε! ΦΟΒΑΜΑΙ!!! Και δεν ξέρω πότε θα σταματήσω να φοβάμαι...Πάντως ο θεός είναι μεγάλος...και αν φτάσαμε μέχρι εδώ είναι θαύμα!!!! Και το μεγαλύτερο θαυμα είναι που έκανε το παιδί μου καλά !!!!και φυσικά που ζεί!!!! Που τον πήρα στην αγκαλιά μου τον τάισα και τον κοιμησα....που τον αγκάλιασα και τον νανουρισα....πόσο όμορφο συναίσθημα....

 

Ξέρετε δεν έχω νιώσει όλες αυτές τις συγκινήσεις που όλες οι γυναίκες που γεννάνε φυσιολογικά τις ζούνε και λένε (Η ωραιότερη στιγμή,το ωραιότερο συναισθημα,κλπ κλπ κλπ) ούτε έχω νιώσει την πρώτη αγκαλιά μετά την γέννα!!!

Έχω όμως νιώσει την πρώτη ματιά...την πρώτη φορά που μου "κράτησε" το χέρι...το πρώτο μας χάδι....το πρώτο τάισμα....Η χαρά τον πρώτον 2ml που ήπιε και προοσευχομουν να τα δεχτεί!!!! Χαχαχαχα τα σκέφτομαι και χαμογελάω ....Τώρα πίνουμε 70ρια και πριν 3 μήνες παρακαλούσαμε για να δεχτεί 2ml...παίρνω μια μεγάλη και βαθιά ανάσα!!!! Βουρκωνω γραφωντας σας....θυμάμαι τόσα πολλά....και φυσικά δεν έχει τελειώσει τίποτα ακόμα!!!ΤΙΠΟΤΑ!!! Έχουμε άλλους δύο μήνες μπροστά μας!!! Και πάλι δεν τελειώνει τίποτα έχουμε πολύ πολύ πολύ δρόμο!!!!! Έχουμε ένα χειρουργείο που αν πάνε όλα καλά πρέπει να γίνει τον Μάιο...Έχουμε να περάσουμε πολύ δρόμο...όμως θα είμαστε μαζί ....Με την βοήθεια της Παναγίας θα είμαστε μαζί με τον Άγγελο!!!!

Σας φιλώ και σας αγαπώ πολύ και το ξέρετε!!!! Εύχομαι ο νέος χρόνος...Αχ εύχομαι και το λέω μέσα από την ψυχή μου ειλικρινά!!! Εύχομαι να σας φέρει πραγματικά μέσα από την ψυχη μου ότι εσείς θέλετε!!!!! Να σας φέρει ότι μα ότι μα ότι θέλετε!!!!! Πόσο μεγάλο το ενδιαφέρον σας!!! Και πόσο μεγάλη η αγάπη σας!!!! Κορίτσια μου αν πάνε όλα καλά στο τέλος με μας...Θα γράψω κάπου την ιστορία μας και θα γράψω για σας πολλά πράγματα....Σε πολλές στιγμές και για πολλά βράδια σας είχα για παρέα...και για στήριξη....Σε μια περίοδο που ημουν στα χειροτερα μου,εσείς μου γράφετε και εγώ τα διάβαζα και βουρκωνα....πόση δύναμη! Πόση αγάπη....

Καλή χρονιά κοριτσια μου σε όλες σας!!!Μια προς Μια!!!!!Σας αγαπάω Πολύ!!!

Καλή χρονιά μανούλα δυνατή! Να χαίρεσαι τον Άγγελο σου! Βουρκωσα.... :x

  • Μου αρέσει 1

l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 575
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αχ κορίτσια μου γεια σας !!!! Καλή χρονιά σε ολες!!!! Σήμερα γύρισα από την Λάρισα! Χαμογελάω με τα μηνύματα σας !!!! Πιστέψτε το!!! Τι κάνετε ?θέλω να μαθαίνω και για σας πράγματα....

Θα σας πω για μας κορίτσια μου!!! Εγώ την Τετάρτη πήγα στην Λάρισα και γύρισα σήμερα....ο μικρός μου πάει πολύ καλά!!!! Δόξα τον Θεουλη και την Παναγία μας!!! Πέρασε σήμερα οφθαλμίατρος και μας είπε ότι πάμε καλά και πως αν πάει έτσι και την άλλη εβδομάδα και δείχνει βελτίωση από μεριά της είμαστε έτοιμοι να φύγουμε..(ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ!!! ΚΑΛΑ ΔΙΑΒΑΣΑΤΕ!!!) Αργότερα πήγαμε στους παιδιάτρους και μας είπαν ότι αν πάνε όλα καλά μέχρι την άλλη βδομάδα και αυτοί θα μας διώξουν!!! (Απίστευτο?????) Ειμαιιιιι μέσα στην τρελή χαρά!!!! Δεν πίστευα ότι θα μπορούσα να είμαι πιο ευτυχισμένη ....Η μάλλον συγνώμη λάθος το είπα.....

Δεν πίστευα ότι θα μπορώ να κάνω τέτοια όνειρα!!!!

Εν πάση περιπτώσει προς το παρών πάμε καλά....Ααα χθες που το είδα είπα στην γιατρό ότι κάτω στα γεννητικά του όργανα είναι λίγο πρησμένος...Και λίγο μετά το απόγευμα έμαθα ότι το παιδί έχει βουβονοκυλη και πως θα πρέπει να χειρουργηθεί καποισ στιγμή,αλλά μπροστά σε όλα αυτά που πέρασε το παιδί λέει η γιατρός αυτό δεν είναι τίποτα!.....Ξερετε πόσο χαίρομαι που πάνε όλα καλά ????Τι υπέροχο νέο!!!!

Τι υπέροχο συναίσθημα!!!!

Κορίτσια μου θέλω να σας ζητήσω κάτι...Οι περισσότερες από εδώ ξέρετε ότι δεν δουλεύω....Και να μου είπαν να ξεκινήσω να ψωνίζω για το μωρό μέσα στην εβδομάδα και Τετάρτη να πάω για να τον παρακολουθήσω και αν πάνε όλα καλά τότε Παρασκευή βγαίνουμε!!! Εγώ όμως κορίτσια μου με όλο αυτό στην Λάρισα ακόμα κι αυτά που είχα στην άκρη τα έδωσα γιατί είχα κρύψει κάποια χρήματα σε περίπτωση που έρθει το μωρό σύντομα και τα έξοδα ηταν πολλά! Έδινα 50 ευρώ την ημέρα μόνο για το ξενοδοχείο....Γιατί για γκαρσονιέρα που είχα ρωτήσει είχαν πει 800 ευρώ νοίκι επειδή το θέλετε για δύο μήνες...εγώ που να τα βρω ?

Ντρέπομαι γι'αυτό που θα σας γράψω όμως σκέφτομαι ότι πρέπει να πάρω κάποια πράγματα και δεν ξέρω που να απευθυνθώ γιατί φοβαμαι και μήπως με παρεξηγήσουν..Θέλω να σας γράψω έναν λογαριασμό και αν δεν μπορείτε και είστε και σεις αδύναμες οικονομικά δεν πειράζει μην το σκεφτείτε καν !!!! Θα βρω μια λύση!!!! Παίρνω το θάρρος και το γράφω αυτό επειδή ήδη κάποιες κοπέλες με ρώτησαν σε προσωπικό μήνυμα και μου είπαν ότι θέλουν να κάνουν ένα δώρο στο μωρό....Και σκέφτηκα ότι το καλύτερο θα ήταν αυτό...Σε σας γράφω πράγματα μέσα από την ψυχή μου ετσι!!!! Χωρίς λόγο....Ετσι αβίαστα.....είμαι σίγουρη ότι πολλές με νιώθετε τώρα.....αλλά εγώ σας γράφω γιατί δεν σας ξεχνάω!!! Καμία σας!!!

 

Δεν θα σας δίνω ακομα κάτι....αν μου πείτε ότι θέλετε τότε θα σας γράψω αν όχι εγώ πάλι θα σας αγαπάω πολύ πολύ πολύ!!Σας ευχαριστώ πάρα πάρα πάρα πολύ για όλο αυτό τον αγώνα που κάνουμε......αααα σας ευχαριστούμε πολύ πολύ πολύ!!!

 

      Καλό βράδυ κορίτσια μου!!!!Σας αγαπάω πολύ!!!

Υ.Γ Αν νιώσατε ότι σας προσέβαλα σας παρακαλώ μην μπείτε στην διαδικασία να διαβάσετε παρακαλω άγνωστες Λοξές...

 

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Angelmummy είπε:

Αχ κορίτσια μου γεια σας !!!! Καλή χρονιά σε ολες!!!! Σήμερα γύρισα από την Λάρισα! Χαμογελάω με τα μηνύματα σας !!!! Πιστέψτε το!!! Τι κάνετε ?θέλω να μαθαίνω και για σας πράγματα....

Θα σας πω για μας κορίτσια μου!!! Εγώ την Τετάρτη πήγα στην Λάρισα και γύρισα σήμερα....ο μικρός μου πάει πολύ καλά!!!! Δόξα τον Θεουλη και την Παναγία μας!!! Πέρασε σήμερα οφθαλμίατρος και μας είπε ότι πάμε καλά και πως αν πάει έτσι και την άλλη εβδομάδα και δείχνει βελτίωση από μεριά της είμαστε έτοιμοι να φύγουμε..(ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ!!! ΚΑΛΑ ΔΙΑΒΑΣΑΤΕ!!!) Αργότερα πήγαμε στους παιδιάτρους και μας είπαν ότι αν πάνε όλα καλά μέχρι την άλλη βδομάδα και αυτοί θα μας διώξουν!!! (Απίστευτο?????) Ειμαιιιιι μέσα στην τρελή χαρά!!!! Δεν πίστευα ότι θα μπορούσα να είμαι πιο ευτυχισμένη ....Η μάλλον συγνώμη λάθος το είπα.....

Δεν πίστευα ότι θα μπορώ να κάνω τέτοια όνειρα!!!!

Εν πάση περιπτώσει προς το παρών πάμε καλά....Ααα χθες που το είδα είπα στην γιατρό ότι κάτω στα γεννητικά του όργανα είναι λίγο πρησμένος...Και λίγο μετά το απόγευμα έμαθα ότι το παιδί έχει βουβονοκυλη και πως θα πρέπει να χειρουργηθεί καποισ στιγμή,αλλά μπροστά σε όλα αυτά που πέρασε το παιδί λέει η γιατρός αυτό δεν είναι τίποτα!.....Ξερετε πόσο χαίρομαι που πάνε όλα καλά ????Τι υπέροχο νέο!!!!

Τι υπέροχο συναίσθημα!!!!

Κορίτσια μου θέλω να σας ζητήσω κάτι...Οι περισσότερες από εδώ ξέρετε ότι δεν δουλεύω....Και να μου είπαν να ξεκινήσω να ψωνίζω για το μωρό μέσα στην εβδομάδα και Τετάρτη να πάω για να τον παρακολουθήσω και αν πάνε όλα καλά τότε Παρασκευή βγαίνουμε!!! Εγώ όμως κορίτσια μου με όλο αυτό στην Λάρισα ακόμα κι αυτά που είχα στην άκρη τα έδωσα γιατί είχα κρύψει κάποια χρήματα σε περίπτωση που έρθει το μωρό σύντομα και τα έξοδα ηταν πολλά! Έδινα 50 ευρώ την ημέρα μόνο για το ξενοδοχείο....Γιατί για γκαρσονιέρα που είχα ρωτήσει είχαν πει 800 ευρώ νοίκι επειδή το θέλετε για δύο μήνες...εγώ που να τα βρω ?

Ντρέπομαι γι'αυτό που θα σας γράψω όμως σκέφτομαι ότι πρέπει να πάρω κάποια πράγματα και δεν ξέρω που να απευθυνθώ γιατί φοβαμαι και μήπως με παρεξηγήσουν..Θέλω να σας γράψω έναν λογαριασμό και αν δεν μπορείτε και είστε και σεις αδύναμες οικονομικά δεν πειράζει μην το σκεφτείτε καν !!!! Θα βρω μια λύση!!!! Παίρνω το θάρρος και το γράφω αυτό επειδή ήδη κάποιες κοπέλες με ρώτησαν σε προσωπικό μήνυμα και μου είπαν ότι θέλουν να κάνουν ένα δώρο στο μωρό....Και σκέφτηκα ότι το καλύτερο θα ήταν αυτό...Σε σας γράφω πράγματα μέσα από την ψυχή μου ετσι!!!! Χωρίς λόγο....Ετσι αβίαστα.....είμαι σίγουρη ότι πολλές με νιώθετε τώρα.....αλλά εγώ σας γράφω γιατί δεν σας ξεχνάω!!! Καμία σας!!!

 

Δεν θα σας δίνω ακομα κάτι....αν μου πείτε ότι θέλετε τότε θα σας γράψω αν όχι εγώ πάλι θα σας αγαπάω πολύ πολύ πολύ!!Σας ευχαριστώ πάρα πάρα πάρα πολύ για όλο αυτό τον αγώνα που κάνουμε......και  σας ευχαριστούμε πολύ πολύ πολύ πάλι !!

 

      Καλό βράδυ κορίτσια μου!!!!Σας αγαπάω πολύ!!!

Υ.Γ Αν νιώσατε ότι σας προσέβαλα σας παρακαλώ μην μπείτε στην διαδικασία να το διαβάσετε και ζητώ συγνώμη....

 

 

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Angelmummy είπε:

Αχ κορίτσια μου γεια σας !!!! Καλή χρονιά σε ολες!!!! Σήμερα γύρισα από την Λάρισα! Χαμογελάω με τα μηνύματα σας !!!! Πιστέψτε το!!! Τι κάνετε ?θέλω να μαθαίνω και για σας πράγματα....

Θα σας πω για μας κορίτσια μου!!! Εγώ την Τετάρτη πήγα στην Λάρισα και γύρισα σήμερα....ο μικρός μου πάει πολύ καλά!!!! Δόξα τον Θεουλη και την Παναγία μας!!! Πέρασε σήμερα οφθαλμίατρος και μας είπε ότι πάμε καλά και πως αν πάει έτσι και την άλλη εβδομάδα και δείχνει βελτίωση από μεριά της είμαστε έτοιμοι να φύγουμε..(ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ!!! ΚΑΛΑ ΔΙΑΒΑΣΑΤΕ!!!) Αργότερα πήγαμε στους παιδιάτρους και μας είπαν ότι αν πάνε όλα καλά μέχρι την άλλη βδομάδα και αυτοί θα μας διώξουν!!! (Απίστευτο?????) Ειμαιιιιι μέσα στην τρελή χαρά!!!! Δεν πίστευα ότι θα μπορούσα να είμαι πιο ευτυχισμένη ....Η μάλλον συγνώμη λάθος το είπα.....

Δεν πίστευα ότι θα μπορώ να κάνω τέτοια όνειρα!!!!

Εν πάση περιπτώσει προς το παρών πάμε καλά....Ααα χθες που το είδα είπα στην γιατρό ότι κάτω στα γεννητικά του όργανα είναι λίγο πρησμένος...Και λίγο μετά το απόγευμα έμαθα ότι το παιδί έχει βουβονοκυλη και πως θα πρέπει να χειρουργηθεί καποισ στιγμή,αλλά μπροστά σε όλα αυτά που πέρασε το παιδί λέει η γιατρός αυτό δεν είναι τίποτα!.....Ξερετε πόσο χαίρομαι που πάνε όλα καλά ????Τι υπέροχο νέο!!!!

Τι υπέροχο συναίσθημα!!!!

Κορίτσια μου θέλω να σας ζητήσω κάτι...Οι περισσότερες από εδώ ξέρετε ότι δεν δουλεύω....Και να μου είπαν να ξεκινήσω να ψωνίζω για το μωρό μέσα στην εβδομάδα και Τετάρτη να πάω για να τον παρακολουθήσω και αν πάνε όλα καλά τότε Παρασκευή βγαίνουμε!!! Εγώ όμως κορίτσια μου με όλο αυτό στην Λάρισα ακόμα κι αυτά που είχα στην άκρη τα έδωσα γιατί είχα κρύψει κάποια χρήματα σε περίπτωση που έρθει το μωρό σύντομα και τα έξοδα ηταν πολλά! Έδινα 50 ευρώ την ημέρα μόνο για το ξενοδοχείο....Γιατί για γκαρσονιέρα που είχα ρωτήσει είχαν πει 800 ευρώ νοίκι επειδή το θέλετε για δύο μήνες...εγώ που να τα βρω ?

Ντρέπομαι γι'αυτό που θα σας γράψω όμως σκέφτομαι ότι πρέπει να πάρω κάποια πράγματα και δεν ξέρω που να απευθυνθώ γιατί φοβαμαι και μήπως με παρεξηγήσουν..Θέλω να σας γράψω έναν λογαριασμό και αν δεν μπορείτε και είστε και σεις αδύναμες οικονομικά δεν πειράζει μην το σκεφτείτε καν !!!! Θα βρω μια λύση!!!! Παίρνω το θάρρος και το γράφω αυτό επειδή ήδη κάποιες κοπέλες με ρώτησαν σε προσωπικό μήνυμα και μου είπαν ότι θέλουν να κάνουν ένα δώρο στο μωρό....Και σκέφτηκα ότι το καλύτερο θα ήταν αυτό...Σε σας γράφω πράγματα μέσα από την ψυχή μου ετσι!!!! Χωρίς λόγο....Ετσι αβίαστα.....είμαι σίγουρη ότι πολλές με νιώθετε τώρα.....αλλά εγώ σας γράφω γιατί δεν σας ξεχνάω!!! Καμία σας!!!

 

Δεν θα σας δίνω ακομα κάτι....αν μου πείτε ότι θέλετε τότε θα σας γράψω αν όχι εγώ πάλι θα σας αγαπάω πολύ πολύ πολύ!!Σας ευχαριστώ πάρα πάρα πάρα πολύ για όλο αυτό τον αγώνα που κάνουμε......αααα σας ευχαριστούμε πολύ πολύ πολύ!!!

 

      Καλό βράδυ κορίτσια μου!!!!Σας αγαπάω πολύ!!!

Υ.Γ Αν νιώσατε ότι σας προσέβαλα σας παρακαλώ μην μπείτε στην διαδικασία να διαβάσετε παρακαλω άγνωστες Λοξές...

 

Δεν έχω λόγια!!! Έχω τρελαθεί από τη χαρά μου με τα νέα σας!!!! Τι ευτυχία!!! Μπράβο σας κοριτσακι μου καλό! Όσο για το άλλο που ανέφερες εγώ πρώτη το είπα και φυσικά είμαι μέσα! Όλοι οικονομικά χάλια είμαστε αλλά δεν θα σωθούμε με 5-10€ παραπάνω! Να δώσεις λογαριασμό και αν θέλεις μπορώ να σου στείλω και ρουχαλακια του μπεμπακου μου που του είναι μικρά! Ότι θέλεις εσύ! Πες μας να ξέρουμε εκτός από χρήματα τι άλλο χρειάζεσαι και εμείς εδώ είμαστε!

  • Μου αρέσει 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια πόση ανταπόκριση...χθες ντρεπόμουν που το έγραψα γιατί εγώ δεν είμαι τέτοιος άνθρωπος ....και με όλο αυτό στην Λάρισα έχω χαλάσει πολλά και δεν υπολόγιζα ότι θα μου τον δώσουν τώρα στα κοντινά....Μου είχα πει μετά από δύο μήνες... οπότε με όλο αυτό ξέρετε πως έχω γίνει....

Θα σας δώσω έναν λογαριασμό που έχω και οποία μπορεί ότι μπορεί και κορίτσια μου εγώ θα προσπαθήσω να σας τα επιστρέψω αλήθεια σας λέω! 

Εθνική τράπεζα 54974536044 Συμεών Ευθαλια

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου.

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 32 λεπτά , Angelmummy είπε:

Βρε κορίτσια πόση ανταπόκριση...χθες ντρεπόμουν που το έγραψα γιατί εγώ δεν είμαι τέτοιος άνθρωπος ....και με όλο αυτό στην Λάρισα έχω χαλάσει πολλά και δεν υπολόγιζα ότι θα μου τον δώσουν τώρα στα κοντινά....Μου είχα πει μετά από δύο μήνες... οπότε με όλο αυτό ξέρετε πως έχω γίνει....

Θα σας δώσω έναν λογαριασμό που έχω και οποία μπορεί ότι μπορεί και κορίτσια μου εγώ θα προσπαθήσω να σας τα επιστρέψω αλήθεια σας λέω! 

Εθνική τράπεζα 54974536044 Συμεών Ευθαλια

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου.

Κοριτσακι μου μήπως έχεις και κανέναν λογαριασμό Πειραιώς; Το λέω γιατί αυτές οι δύο τράπεζες είναι οι μεγαλύτερες για περισσότερη διευκόλυνση! Επίσης νομίζω θα ήταν καλύτερα να γράψεις και τον IBAN

  • Μου αρέσει 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

Θάλεια μου πόσο χάρηκα με τα νέα σας. Επιτέλους να τον πάρεις σπιτάκι. Εύχομαι από εδώ κ στο εξής μόνο χαρές. Κ εγώ πολλά αυτή τη στιγμή δεν μπορώ να βάλω αλλά θα προσπαθήσω κάποια στιγμή να πάω στην πόλη γιατί εδώ που μένω δεν έχει τράπεζα η θα βρω κάποιον γνωστό με e banking να τα βάλω έτσι

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Αχ τι υπέροχα νεα κορίτσι μου!!!! Όλες θα βοηθήσουμε, όσο μπορεί η καθεμία... Αν θέλεις όντως μπορούμε να στείλουμε και πραγματάκια, φυσικά δεν σου λέω να γράψεις δημόσια την διεύθυνση σου, αλλά μπορεί οποία κοπέλα θέλει να στείλει πραγματάκια να στο πει και να στείλεις σε προσωπικό μήνυμα τα στοιχεία σου... Μια ιδέα είναι αυτό φυσικά, εσύ αποφασίζεις!!!! 

  • Μου αρέσει 2

zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου ότι θέλετε εσείς !!!! Εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα!!!! Πόσο με κάνετε να αισθάνομαι όμορφα....Μόλις τώρα πήρα τηλέφωνο και ο μικρός έκανε δέκατα λέει αλλά δεν ξέρουμε από τι είναι έκαναν εξετάσεις και θα δούμε....ίσως λένε να είναι επειδή θα ζεστάθηκε αρκετά...θα μάθουμε το απογευμα...

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακι μου ποσο χαρηκα με τα νεα σας.Μακαρι πολυ συντομα να πατε σπιτι σας .Καλα εκανες κι εβαλες το λογαριασμο.Θα κανω οτι μπορω.Πες μας λιγο τι βαρος και υψος εχει τωρα ο μικρος

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μπράβο σας κορίτσι μου! Με το καλό να πάτε στο σπιτάκι σας κι εμείς από την πλευρά μας θα κάνουμε το καλύτερο για το παιδάκι σου. Στείλε μας το iban όποτε μπορείς.Περιμένουμε νέα σας!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Θάλεια μου, κορίτσι μου,  συγκινήθηκα τόσο με αυτά τα νέα! σύντομα με το αντράκι σου στο σπίτι σας! ότι μπορεί η καθεμία μας για τον άγγελο μας! Όπως είπαν κ τα κορίτσια,  iban εθνικής! Προσωπικά δε θέλω επιστροφή που αναφέρες παραπάνω! τα δώρα για τον  Άγγελο μας δεν επιστρέφονται!


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites

Μα τι υπεροχα νεα!  Ειμαι πολυ χαρουμενη για εσας!  Με τα δεκατα τι έγινε?  Φυσικα κ θα βοηθησουμε ολες. Εγω βρεφικα δεν εχω καθόλου να σου στειλω,  τα εχω δωσει ολα, αλλα μια μικρη βοηθεια μπορω.  Γραψε κ καμια αλλη τραπεζα για να διευκολύνθουμε ολες. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...