Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Είπε ότι θέλει να αποκλείσει ακόμα και αυτη την μικρη πιθανότητα,γι αυτό και πρέπει να κάνω αύριο πάλι χοριακη.Δεν έκανε διάγνωση.Απλα υπάρχει και αυτό το ενδεχόμενο δυστυχώς..Μακαρι να πάω και να έχει μηδενιστεί,έχω κουραστεί..

      Εύχομαι αύριο να έχει πέσει η χοριακη σου. 🙏 κι εγω θα παω πολυ πρωι να δωσω αιμα....να δουμε....

      πρίν από 4 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Όταν έπεσε από το 29 στο 7,είχες σταματήσει τα φάρμακα?Εμένα μου είπε να τα πάρω σήμερα και αύριο να κάνω τη χοριακη.

      Έχεις δίκιο,καλύτερα που σταμάτησε τώρα και δεν παλινδρομησε πιο μετά.Ετσι κ αλλιώς δεν το πίστεψα,δεν ξέρω γιατί..Ελπίζω να ήταν απλά θέμα τύχης και να μην ήταν υγιές το έμβρυο και να μην φταίει κάτι στη μήτρα.Εχω ένα ακόμα,θα κάνω εμβρυομεταφορά μόλις μου πει ο γιατρός ότι είναι όλα οκ

      Φάρμακα γιατί συνεχιζεις???Πως το εξήγησε?

Βοηθήστε με κορίτσια.


Recommended Posts

10 ώρες πρίν, YOTOU είπε:

Αχ αγκαλιτσες!  Ποσο σε καταλαβαινω...

Ευχομαι κ προσευχομαι να εχετε τα καλυτερα νεα αυριο. Καντε μου ενα ωραιο δωρο για αυριο με τα τελεια νεα σας μιας κ εχω γενεθλια!  

 

Χρόνια σου πολλά!!!!Εύχομαι ο θεός να σου δώσει ότι εύχεσαι εις διπλούν!!!! Και πάνω από όλα υγεία και μόνο επιτυχίες στην ζωή σου!!! Ο θεός να έχει ευλογημένη την οικογένεια σου! <3

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 575
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

12 ώρες πρίν, Angelmummy είπε:

Γεια σας κορίτσια τι κάνετε ??? Μας είδε σήμερα οφθαλμίατρος....Δεν υπάρχει επιδείνωση της κατάστασης αλλά δεν υπάρχει και βελτίωση....Προς το παρών είμαστε σταθερά....Θέλουμε χρόνο και προσευχή....Κατά τα άλλα κάνουμε ωραία γεύματα,λίγο λαχανιασμενα βέβαια αλλά καλά και  με λίγο εμετουλη σήμερα σε τρία γεύματα....Αλλά όλα είναι μέσα στο πρόγραμμα....Σίγουρα έχουμε ακόμα δρόμο μπροστά μας...σίγουρα θα μείνουμε ένα μήνα ακόμα και βλέπουμε για τον δεύτερο....Αχ ας είναι καλά και ας μείνουμε βρε κορίτσια μου....Αυτό λέω μόνο !!!Ας βγούμε από δω παλικάρια!!!! Όταν με κοιτάει στα μάτια λιώνω...! Πολλές φορές με κοιτάει τρομοκρατημένος βρε κορίτσια....Σαν να μου λέει άντε μανούλα ποσό θα μείνουμε ακόμα????! Σήμερα κάναμε και ένα sinagys...

καλημερα!!! ευχαριστω για τις ευχες!!! εγω να σου ευχηθω με την σειρα μου, τον καινουργιο χρονο κ ολους τους επομενους να μην ξαναπατησετε ποτε ποτε σε νοσοκομειο!!!! να ειστε αγκαλιτσα στο σπιτακι σας κ να εχετε ΥΓΕΙΑ!!!!

Τα νεα σας μια χαρα τα βλεπω, το σταθερο ειναι καλο!!! παλικαρια θα βγειτε!!!!

κ εμεις καναμε 2 δοσεις synagis....

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά κορίτσια μου σε όλες.....εύχομαι να περάσατε καλά με τις οικογένειές σας και τα παιδάκια σας!!!

Εμείς συνεχίζουμε τον αγώνα , δύο μήνες σίγουρα ακόμα μου είπε η γιατρός....Νιώθω ότι δεν θα αντέξω ....Δεν ξέρω γιατί από την μια χαίρομαι πολύ,αλλά από την άλλη μου λείπει το παιδί μου ,είναι εγωιστικό??? Νιώθω ότι δεν ειμαι καλή μαμά κορίτσια...πήγα την προηγούμενη Τετάρτη έκατσα δύο μέρες και όταν έφυγα ήμουν έτοιμη να κλαψω, είχα πολλά νεύρα δεν ήθελα να δω κανέναν δεν ήθελα να μιλήσω με κανέναν και τα είχα με όλους και με όλα γενικα...Μου λείπει το παιδί μου κορίτσια....

Αχ εύχομαι σε όλες να είστε γερές και δυνατές !!!! Και ο νέος χρόνος να σας φέρει πολύ ευτυχισμένες στιγμές...Σας αγαπώ πολύ...!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Angelmummy είπε:

Χρόνια πολλά κορίτσια μου σε όλες.....εύχομαι να περάσατε καλά με τις οικογένειές σας και τα παιδάκια σας!!!

Εμείς συνεχίζουμε τον αγώνα , δύο μήνες σίγουρα ακόμα μου είπε η γιατρός....Νιώθω ότι δεν θα αντέξω ....Δεν ξέρω γιατί από την μια χαίρομαι πολύ,αλλά από την άλλη μου λείπει το παιδί μου ,είναι εγωιστικό??? Νιώθω ότι δεν ειμαι καλή μαμά κορίτσια...πήγα την προηγούμενη Τετάρτη έκατσα δύο μέρες και όταν έφυγα ήμουν έτοιμη να κλαψω, είχα πολλά νεύρα δεν ήθελα να δω κανέναν δεν ήθελα να μιλήσω με κανέναν και τα είχα με όλους και με όλα γενικα...Μου λείπει το παιδί μου κορίτσια....

Αχ εύχομαι σε όλες να είστε γερές και δυνατές !!!! Και ο νέος χρόνος να σας φέρει πολύ ευτυχισμένες στιγμές...Σας αγαπώ πολύ...!!!

Η καλυτερη μαμα του κοσμου εισαι κοριτσάκι μου, ο Θεουλης το ξέρει αυτο κ εμεις το ξερουμε κ όλοι οι δικοί σου το ξερουν. .. Κανεις μεγαλο αγωνα, στο τελος ομως θα δικαιωθεις. Ειναι φυσικο να σου λείπει το παιδακι σου! Κανε υπομονη λιγο ακομα . Τι ειναι 2 μηνες?  60 μερουλες! Θα περασουν γρηγορα.  Χρονια πολλα σου εύχομαι κορίτσι μου. Να εισαι γερη κ να φροντιζεις το παιδακι σου!  Του χρόνου τα Χριστούγεννα θα σου πειραζει τα στολιδια του δεντρου κ θα τον κυνηγας!!!! Στο ευχομαι με ολη μου την καρδιά! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 58 λεπτά , Angelmummy είπε:

Χρόνια πολλά κορίτσια μου σε όλες.....εύχομαι να περάσατε καλά με τις οικογένειές σας και τα παιδάκια σας!!!

Εμείς συνεχίζουμε τον αγώνα , δύο μήνες σίγουρα ακόμα μου είπε η γιατρός....Νιώθω ότι δεν θα αντέξω ....Δεν ξέρω γιατί από την μια χαίρομαι πολύ,αλλά από την άλλη μου λείπει το παιδί μου ,είναι εγωιστικό??? Νιώθω ότι δεν ειμαι καλή μαμά κορίτσια...πήγα την προηγούμενη Τετάρτη έκατσα δύο μέρες και όταν έφυγα ήμουν έτοιμη να κλαψω, είχα πολλά νεύρα δεν ήθελα να δω κανέναν δεν ήθελα να μιλήσω με κανέναν και τα είχα με όλους και με όλα γενικα...Μου λείπει το παιδί μου κορίτσια....

Αχ εύχομαι σε όλες να είστε γερές και δυνατές !!!! Και ο νέος χρόνος να σας φέρει πολύ ευτυχισμένες στιγμές...Σας αγαπώ πολύ...!!!

Αχ γλυκό μου κορίτσι είναι απόλυτα λογικό να σου λείπει το μωράκι σου... Έχει γεννηθεί πριν τόσο καιρό κ ακόμα δεν το χάρηκες.. αλλά θα περάσουν αυτοί οι 2 μέρες κ θα αναπληρώσεις τον χαμένο καιρό... Κ να σκέφτεσαι ότι είναι μακρυά σου για το καλό του! Δεν σ χορήγησε σπίτι το χαμόγελο του παιδιού?? Από το να πληρώνεις ξενοδοχεία κάθε τόσο κ εισιτήρια δεν θα σε συμφερε να νοικιάσεις μια μικρή γκαρσονιέρα επιπλωμένη για 2 μήνες? Ίσως αν έλεγες κ για τι το θέλεις να σ έκαναν καμία καλύτερη τιμή..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Παράθεση

 

Χρονια πολλα!!!διαβασα πρωτη φορα την ιστορια σου και εχω συγκινηθει τοσο...πραγματικα σε θαυμαζω και εσενα και τον μικρο σου μαχητη.Το παιδι σου θα τα καταφερει.Εχει τον Θεουλη διπλα του και το προστατευει αλλιως δεν θα ειχε φτασει μεχρι εδω.Σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου το 2019 να σας βρει αγκαλιτσα στο σπιτι σας και εκει θα τα αντιμετωπισετε ολα με δυναμη μαζι.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Angelmummy είπε:

Γεια σας κορίτσια....Χθες δεν άντεξα !!!! Πήρα το λεωφορείο ξεκίνησα  6 το πρωί έφτασα Θεσσαλονίκη 9:30 από κει πήρα το λεωφορείο και πήγα Λάρισα! Έμεινα για 5 πολύτιμες ώρες στον μικρό μου και μετά πάλι λεωφορείο Για Θεσσαλονίκη και από κει για Ξάνθη όπου έφτασα 11:00....Θα εσκαγα αν δεν πήγαινα!!! Εκείνες όμως τις 4-5 ώρες που ήμουν με τον μικρό μου ένιωθα τόσο όμορφα...τοσο ήρεμα....Στην αρχή όταν τον πήρα γκρινιαζε λίγο....Μετά τον αγκάλιασα άρχισα να του τραγουδώ και ηρέμησε....Αρχίζει και μου λείπει τόσο πολύ βρε κορίτσια...Φοβάμαι όμως να πω άντε ποτε θα φύγουμε...Γιατί νιώθω σαν να είμαι αχάριστη για όλο αυτό....αχ δεν ξέρω...Σας γράφω συνέχεια τις σκέψεις μου.... οπότε κάποιες φορές είναι σαν να παραμιλαω.....Είναι τόσα πολλά που σκέφτομαι....Σήμερα ψώνισα τα πρώτα ρουχαλακια...Μέχρι τώρα η μαμά μου,μου έλεγε να μην ψωνίζω ακόμα....Γιατί φοβόμαστε να μην πάει κάτι στραβά....Τόσο καιρό στην εγκυμοσύνη μου λέγαμε σιγά μωρέ το ένα και σιγά μωρέ το άλλο και να που φτάσαμε....Και τώρα μου έλεγε ...Μην ψωνίζεις ακόμα τίποτα....Φοβόμασταν.....Δεν ξέρω γιατί αλλά και γω φοβόμουν! λέγαμε ότι όταν θα μας πουν ελάτε να τον πάρετε θα πάμε σε μια μέρα και θα τα πάρουμε ΟΛΑ!!! Σήμερα όμως δεν άντεξα! Πήγαμε βόλτα στο τζάμπο και σας λέω τα είδα τόσο όμορφα τα μπεμπέ που λέω θα του πάρω κάτι δεν μπορεί! Τόσο καιρό δεν έκανα τίποτα...Μέχρι που φοβαμαι να ενθουσιαστω!!! Ναι οπως το διαβάζετε! ΦΟΒΑΜΑΙ!!! Και δεν ξέρω πότε θα σταματήσω να φοβάμαι...Πάντως ο θεός είναι μεγάλος...και αν φτάσαμε μέχρι εδώ είναι θαύμα!!!! Και το μεγαλύτερο θαυμα είναι που έκανε το παιδί μου καλά !!!!και φυσικά που ζεί!!!! Που τον πήρα στην αγκαλιά μου τον τάισα και τον κοιμησα....που τον αγκάλιασα και τον νανουρισα....πόσο όμορφο συναίσθημα....

 

Ξέρετε δεν έχω νιώσει όλες αυτές τις συγκινήσεις που όλες οι γυναίκες που γεννάνε φυσιολογικά τις ζούνε και λένε (Η ωραιότερη στιγμή,το ωραιότερο συναισθημα,κλπ κλπ κλπ) ούτε έχω νιώσει την πρώτη αγκαλιά μετά την γέννα!!!

Έχω όμως νιώσει την πρώτη ματιά...την πρώτη φορά που μου "κράτησε" το χέρι...το πρώτο μας χάδι....το πρώτο τάισμα....Η χαρά τον πρώτον 2ml που ήπιε και προοσευχομουν να τα δεχτεί!!!! Χαχαχαχα τα σκέφτομαι και χαμογελάω ....Τώρα πίνουμε 70ρια και πριν 3 μήνες παρακαλούσαμε για να δεχτεί 2ml...παίρνω μια μεγάλη και βαθιά ανάσα!!!! Βουρκωνω γραφωντας σας....θυμάμαι τόσα πολλά....και φυσικά δεν έχει τελειώσει τίποτα ακόμα!!!ΤΙΠΟΤΑ!!! Έχουμε άλλους δύο μήνες μπροστά μας!!! Και πάλι δεν τελειώνει τίποτα έχουμε πολύ πολύ πολύ δρόμο!!!!! Έχουμε ένα χειρουργείο που αν πάνε όλα καλά πρέπει να γίνει τον Μάιο...Έχουμε να περάσουμε πολύ δρόμο...όμως θα είμαστε μαζί ....Με την βοήθεια της Παναγίας θα είμαστε μαζί με τον Άγγελο!!!!

Σας φιλώ και σας αγαπώ πολύ και το ξέρετε!!!! Εύχομαι ο νέος χρόνος...Αχ εύχομαι και το λέω μέσα από την ψυχή μου ειλικρινά!!! Εύχομαι να σας φέρει πραγματικά μέσα από την ψυχη μου ότι εσείς θέλετε!!!!! Να σας φέρει ότι μα ότι μα ότι θέλετε!!!!! Πόσο μεγάλο το ενδιαφέρον σας!!! Και πόσο μεγάλη η αγάπη σας!!!! Κορίτσια μου αν πάνε όλα καλά στο τέλος με μας...Θα γράψω κάπου την ιστορία μας και θα γράψω για σας πολλά πράγματα....Σε πολλές στιγμές και για πολλά βράδια σας είχα για παρέα...και για στήριξη....Σε μια περίοδο που ημουν στα χειροτερα μου,εσείς μου γράφετε και εγώ τα διάβαζα και βουρκωνα....πόση δύναμη! Πόση αγάπη....

Καλή χρονιά κοριτσια μου σε όλες σας!!!Μια προς Μια!!!!!Σας αγαπάω Πολύ!!!

Ποσό όμορφη κατάθεση ψυχής κ ποσό συγκινητική!ποσο σε θαυμάζω για την δύναμη σου κ το κουράγιο σου κ που ποτέ δεν τα παρατησες!!ο γιος σου είναι αστέρι κ πολύ πολύ δυνατός!!ειμαι σίγουρη ότι στη ζωή του δεν θα κολωσει πουθενά!!!κ θα είναι παντα ο Άγγελος σου να σε προστατεύει κ να σε αγκαλιάζει με όλη του την δύναμη!!

Σας ευχομαι να έχετε κ οι δυο σας μια καλη χρονια κ το 2019 να σας φέρει πρώτα από όλα υγεία κ όχι αλλά βάσανα!!!!

εδω θα είμαστε όλες να σε διαβάζουμε κ θα περιμένουμε με αγωνία να τον πάρεις στο σπιτάκι σας!!!

Καλη χρονια κ στους δυο σας!!


xuBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Angelmummy είπε:

Γεια σας κορίτσια....Χθες δεν άντεξα !!!! Πήρα το λεωφορείο ξεκίνησα  6 το πρωί έφτασα Θεσσαλονίκη 9:30 από κει πήρα το λεωφορείο και πήγα Λάρισα! Έμεινα για 5 πολύτιμες ώρες στον μικρό μου και μετά πάλι λεωφορείο Για Θεσσαλονίκη και από κει για Ξάνθη όπου έφτασα 11:00....Θα εσκαγα αν δεν πήγαινα!!! Εκείνες όμως τις 4-5 ώρες που ήμουν με τον μικρό μου ένιωθα τόσο όμορφα...τοσο ήρεμα....Στην αρχή όταν τον πήρα γκρινιαζε λίγο....Μετά τον αγκάλιασα άρχισα να του τραγουδώ και ηρέμησε....Αρχίζει και μου λείπει τόσο πολύ βρε κορίτσια...Φοβάμαι όμως να πω άντε ποτε θα φύγουμε...Γιατί νιώθω σαν να είμαι αχάριστη για όλο αυτό....αχ δεν ξέρω...Σας γράφω συνέχεια τις σκέψεις μου.... οπότε κάποιες φορές είναι σαν να παραμιλαω.....Είναι τόσα πολλά που σκέφτομαι....Σήμερα ψώνισα τα πρώτα ρουχαλακια...Μέχρι τώρα η μαμά μου,μου έλεγε να μην ψωνίζω ακόμα....Γιατί φοβόμαστε να μην πάει κάτι στραβά....Τόσο καιρό στην εγκυμοσύνη μου λέγαμε σιγά μωρέ το ένα και σιγά μωρέ το άλλο και να που φτάσαμε....Και τώρα μου έλεγε ...Μην ψωνίζεις ακόμα τίποτα....Φοβόμασταν.....Δεν ξέρω γιατί αλλά και γω φοβόμουν! λέγαμε ότι όταν θα μας πουν ελάτε να τον πάρετε θα πάμε σε μια μέρα και θα τα πάρουμε ΟΛΑ!!! Σήμερα όμως δεν άντεξα! Πήγαμε βόλτα στο τζάμπο και σας λέω τα είδα τόσο όμορφα τα μπεμπέ που λέω θα του πάρω κάτι δεν μπορεί! Τόσο καιρό δεν έκανα τίποτα...Μέχρι που φοβαμαι να ενθουσιαστω!!! Ναι οπως το διαβάζετε! ΦΟΒΑΜΑΙ!!! Και δεν ξέρω πότε θα σταματήσω να φοβάμαι...Πάντως ο θεός είναι μεγάλος...και αν φτάσαμε μέχρι εδώ είναι θαύμα!!!! Και το μεγαλύτερο θαυμα είναι που έκανε το παιδί μου καλά !!!!και φυσικά που ζεί!!!! Που τον πήρα στην αγκαλιά μου τον τάισα και τον κοιμησα....που τον αγκάλιασα και τον νανουρισα....πόσο όμορφο συναίσθημα....

 

Ξέρετε δεν έχω νιώσει όλες αυτές τις συγκινήσεις που όλες οι γυναίκες που γεννάνε φυσιολογικά τις ζούνε και λένε (Η ωραιότερη στιγμή,το ωραιότερο συναισθημα,κλπ κλπ κλπ) ούτε έχω νιώσει την πρώτη αγκαλιά μετά την γέννα!!!

Έχω όμως νιώσει την πρώτη ματιά...την πρώτη φορά που μου "κράτησε" το χέρι...το πρώτο μας χάδι....το πρώτο τάισμα....Η χαρά τον πρώτον 2ml που ήπιε και προοσευχομουν να τα δεχτεί!!!! Χαχαχαχα τα σκέφτομαι και χαμογελάω ....Τώρα πίνουμε 70ρια και πριν 3 μήνες παρακαλούσαμε για να δεχτεί 2ml...παίρνω μια μεγάλη και βαθιά ανάσα!!!! Βουρκωνω γραφωντας σας....θυμάμαι τόσα πολλά....και φυσικά δεν έχει τελειώσει τίποτα ακόμα!!!ΤΙΠΟΤΑ!!! Έχουμε άλλους δύο μήνες μπροστά μας!!! Και πάλι δεν τελειώνει τίποτα έχουμε πολύ πολύ πολύ δρόμο!!!!! Έχουμε ένα χειρουργείο που αν πάνε όλα καλά πρέπει να γίνει τον Μάιο...Έχουμε να περάσουμε πολύ δρόμο...όμως θα είμαστε μαζί ....Με την βοήθεια της Παναγίας θα είμαστε μαζί με τον Άγγελο!!!!

Σας φιλώ και σας αγαπώ πολύ και το ξέρετε!!!! Εύχομαι ο νέος χρόνος...Αχ εύχομαι και το λέω μέσα από την ψυχή μου ειλικρινά!!! Εύχομαι να σας φέρει πραγματικά μέσα από την ψυχη μου ότι εσείς θέλετε!!!!! Να σας φέρει ότι μα ότι μα ότι θέλετε!!!!! Πόσο μεγάλο το ενδιαφέρον σας!!! Και πόσο μεγάλη η αγάπη σας!!!! Κορίτσια μου αν πάνε όλα καλά στο τέλος με μας...Θα γράψω κάπου την ιστορία μας και θα γράψω για σας πολλά πράγματα....Σε πολλές στιγμές και για πολλά βράδια σας είχα για παρέα...και για στήριξη....Σε μια περίοδο που ημουν στα χειροτερα μου,εσείς μου γράφετε και εγώ τα διάβαζα και βουρκωνα....πόση δύναμη! Πόση αγάπη....

Καλή χρονιά κοριτσια μου σε όλες σας!!!Μια προς Μια!!!!!Σας αγαπάω Πολύ!!!

Καλη μου ολα θα σου πανε καλα πια,ολα,!Καλη Χρονια σε εσενα και στον Αγγελο σου!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ συγκινητικά όλα όσα έγραψες.... Πέρασες πολλά κορίτσι μου κ βγήκες πιο δυνατή!!! Ο Άγγελος σου είναι εξαιρετικό πλασματακι κ έχει τον Χριστουλη κ την Παναγίτσα που τον προστατεύουν από όλα!! Σου εύχομαι το 2019 να είναι γεμάτο χαρά κ γέλια από τον μικρούλη σου... Να έχετε υγεία κ όλες τις δυσκολίες να τις ξεπερνατε μαζί.. Όταν τον πάρεις σπίτι να αφήσεις πίσω σου όλα όσα περάσατε κ να τα σκέφτεσαι ως μια μακρινή ανάμνηση!! Είσαι εξαιρετικός άνθρωπος κ εσύ κ ο γιος σου!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλη χρονια να εχετε κοριτσι μου!!! πραγματικα βουρκωσα.....

να σε εχει ο Θεος καλα κ εσενα κ τον κουκλο σου και ολη σου την οικογενεια! σκεψου οτι οταν θα τον παρεις σπιτι, θα τα ξεχασεις ολα!

ευχομαι το 2019 να σου δωσει απεραντη ευτυχια, ηρεμια και υγεια!!!!:wub:

 

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTtLwbsKO473CE4CE-sSu8awHR1sXfwdhh6fniZbGdG5ZfUa3wW

 

χρονια πολλα και καλη χρονια σε ολα τα κοριτσια. υγεια ευτυχια και αγαπη κοριτσια μου! να χαιρομαστε τα παιδιακια μας κ οσες δεν εχετε ακομα ευχομαι το 2019 να γινειται μανουλες!:wub:

Link to comment
Share on other sites

καλη χρονια να εχετε κοριτσι μου!!! πραγματικα βουρκωσα.....

να σε εχει ο Θεος καλα κ εσενα κ τον κουκλο σου και ολη σου την οικογενεια! σκεψου οτι οταν θα τον παρεις σπιτι, θα τα ξεχασεις ολα!

ευχομαι το 2019 να σου δωσει απεραντη ευτυχια, ηρεμια και υγεια!!!!:wub:

 

χρονια πολλα και καλη χρονια σε ολα τα κοριτσια. υγεια ευτυχια και αγαπη κοριτσια μου! να χαιρομαστε τα παιδιακια μας κ οσες δεν εχετε ακομα ευχομαι το 2019 να γινειται μανουλες!:wub:

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσι μου γλυκο σε διαβαζω αλλα δεν.προλαβσινω να γραψω.τελικα ολα καλα θα πανε!! Ποσο χαιρομαι δεν φανταζεσαι που τα πατε τοσο καλα.σιγα σιγα θα σταματησεις να φιβασαι θα δεις κ τοτε ειναι που θα τον παρεις κ στο σπιτι μαζι σου!! Ευχομαι το 2019 καρδουλα μου να σας δωσει απλοχερα οτι το 2018 σας στερησε!! Ειστε υπεροχοι κ οι δυο ειστε δυνατοι κ η αγαπη σας μοναδικη.ο θεος ειναι μαζι σας κ το ξερουμε πια.

Link to comment
Share on other sites

Διαβάζω καιρό την ιστορία σου χωρίς να έχω γράψει ποτέ τίποτα,αλλά να ξέρεις ότι έχεις πολλές μανουλες στο πλάι σου!! Καλή χρονιά να έχετε και θα δεις θα περάσουν όλα και θα έχεις το παιδάκι σου αγκαλιά συνέχεια!! Με έχετε συγκινήσει πολύ!! Η δύναμή σου και η δύναμή του μικρού σου! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...