Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

ΘΗΛΑΖΟΥΣΕΣ ΣΤΗΝ ΛΑΡΙΣΑ


μαμαλευτερακι

Recommended Posts

ΘΗΛΑΖΟΥΣΕΣ ΣΤΗΝ ΛΑΡΙΣΑ

ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΝΑ ΘΗΛΑΖΟΥΝ ΣΤΗΝ ΛΑΡΙΣΑ ΑΝ ΝΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ

ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΘΗΛΑΖΟΥΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ

  • Μου αρέσει 1

:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

άργησα λίγο,ε??

λοιπόν εγώ θήλασα τον μικρό ένα χρόνο και η εμπειρία μου (και η δικιά του νομίζω) είναι κάτι παραπάνω από θετική! Εσύ πού βρίσκεσαι τώρα?? θηλάζετε ακόμα?

Φιλιά

Link to comment
Share on other sites

Κούκλες έχω μπερδευτεί λιγάκι με τα καφέ και τα Τσατ.

Εδώ από Λάρισα είστε ? πολύ χάρηκα που γνωρίζω και άλλες μανούλες από την πόλη μας :-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μπορώ να μάθω λεπτομερές το παιδάκι φίλης μου έκανε μια εγχείρηση γιατί γιατρό ενδιαφέρεσαι ? αχ ωραία να γνωριστούμε κα από κοντά αν είναι εγώ μένω άγιο Κωνσταντίνο εσύ ?


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

εμείς μένουμε Νεράιδα, κοντά στην πλατεία Πρωτομαγιάς!

Λοιπόν ο Μητσάρας έχει κρυψορχία από την αριστερή πλευρά..το περιμένουμε, το περιμένουμε αλλά δεν έχει κατέβει το άτιμο μέχρι τώρα και κάπου εδώ πρέπει να μας δει ένας παιδοχειρούργος να μας πει τι μέλλει γενέσθαι. Κάποιες φορές το ψηλαφήσαμε αλλά μετά πάλι άφαντο! Γι αυτό ρωτάω τη γνώμη σου, μήπως έχεις ακούσει για κάποιον καλό, γιατί τρέμει το φυλλοκάρδι μας..

Κι εγώ χαίρομαι που βρεθήκαμε!! Να τα πούμε από κοντά!

Link to comment
Share on other sites

Κουκλίτσα μου λοιπών ο καλύτερος και μοναδικός παιδοχειρουργός στην Λάρισα είναι ο ΜΑΡΚΟΥ ΣΤΟ ΠΑΛΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ στο πανεπιστημιακό δεν έχει παιδοχειρουργό . εκεί θα πρέπει να κλήσεις ραντεβού και αν δεν μπορεί να σε εξυπηρετήσει ο ΜΑΡΚΟΥ θα σε παραπέμψει σε παιδοχειρουργό στην Θεσσαλονίκη………..παντός δεν είναι τίποτα τουλάχιστον έτσι με πληροφορήσει η φίλη μου μην φοβάστε είναι επέμβαση ρουτίνας,

Όποτε θες να βρεθούμε εγώ βγαίνω σχεδόν καθημερινών κερνώ στην πλατειά μαζί με της φίλες μου θα χαρούμε να εντάξουμε και άλλη μια μάνουλα στην παρέα μας και φυσικά θα σου πει και η Λένα από κοντά για την κρυψορχία .

Στείλε μου πμ το τηλ σου


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

αχ ωραία να γνωριστούμε κα από κοντά αν είναι εγώ μένω άγιο Κωνσταντίνο εσύ ?

Κοντά μένουμε!!!Εγώ μένω στο παλιό νοσοκομείο...ανάμεσα στο ωδείο και στο νοσοκομείο...Στον Αγ. Κων/νο παντρευτήκαμε πέρισυ και του χρόνου θα βαφτίσουμε εκεί την μπουμπού μας...Τώρα που θα αρχίσουμε να πηγαίνουμε κι εμείς παιδική χαρά θα σου στείλω το τηλ μου να κανονίσουμε συνάντηση...:):)


MRIip3.png

xnmwp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοντά μένουμε!!!Εγώ μένω στο παλιό νοσοκομείο...ανάμεσα στο ωδείο και στο νοσοκομείο...Στον Αγ. Κων/νο παντρευτήκαμε πέρισυ και του χρόνου θα βαφτίσουμε εκεί την μπουμπού μας...Τώρα που θα αρχίσουμε να πηγαίνουμε κι εμείς παιδική χαρά θα σου στείλω το τηλ μου να κανονίσουμε συνάντηση...:):)

Αχ υπέροχα να βρεθούμε

Περιμένω το τηλ


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα,

μετακομίζω στη Λάρισα σε λίγες μέρες και θηλάζω το μωρό μου σχεδόν 9 μήνες. Θα χαρώ να σας γνωρίσω και από κοντά!! Μέχρι το Μάρτιο έχω άδεια οπότε αν και ο καιρός το επιτρέπει μπορούμε να κανονίσουμε καφεδάκια μπόλικα!!:D:D


KIN6p2.png

Σε ποια έκσταση πάνω,σε χορό μαγικό μπορεί ένα τέτοιο πλάσμα να γεννήθηκε..........

Link to comment
Share on other sites

Μανούλες γεια σας.Εμείς μόλις μετακομίσαμε Λάρισα λόγω μετάθεσης του συζύγου μου.Γέννησα στις 3 Οκτώβρη την κορούλα μου αλλά δυστυχώς δεν θηλάσαμε πολύ γιατί δεν είχα πολύ γάλα.Θα χαρώ να γνωρίσω κι άλλες μανούλες από εδώ καθώς δεν έχω και πολλούς γνωστούς εδώ όπως καταλαβαίνετε....


an1cF1X-Wnm0010MTA3NzdkfDI1MzE4NTEwZGxhfEggQW5uYWxlbmEgbWFzIGVpbmFp.giftz4jzf3jrczbo6g1.png
Link to comment
Share on other sites

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙA ΚΑΙ astarti ΚΑΛΟΣ ΗΡΘΑΤΕ ΣΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΠΟΛΗ ΜΑΣ

ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΘΗΛΑΖΟΥΣΕΣ ΟΙ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΧΩΡΑΝΕ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΤΙ ΤΙΤΛΟ ΝΑ ΒΑΛΩ ….!!!!

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΑ ΠΜ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

Μανούλες γεια σας.Εμείς μόλις μετακομίσαμε Λάρισα λόγω μετάθεσης του συζύγου μου.Γέννησα στις 3 Οκτώβρη την κορούλα μου αλλά δυστυχώς δεν θηλάσαμε πολύ γιατί δεν είχα πολύ γάλα.Θα χαρώ να γνωρίσω κι άλλες μανούλες από εδώ καθώς δεν έχω και πολλούς γνωστούς εδώ όπως καταλαβαίνετε....

Μετάθεση κι εσείς εεεε! Το ίδιο κι εμείς;) Ο άνδρας μου είναι στην αεροπορία και μένουμε μέσα στη μονάδα- το λέω μήπως και είμαστε και γειτονιά!


KIN6p2.png

Σε ποια έκσταση πάνω,σε χορό μαγικό μπορεί ένα τέτοιο πλάσμα να γεννήθηκε..........

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...