Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Θεμα με περιοδο


Crete

Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια ειμαι νεο μελος μολις γραφτηκα θελω να ρωτησω μ ηρθε μονο δυο μερες περιοδο και μια μερα πονουσα πολυ την αλλη οχι και τοσο και σταματησε την τριτη μερα μηπως ξερετε γτ; Θα παω και στην γυναικολογο μου αλλα το φοβαμαι τι λετε εσεις; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλωσήρθες! συνήθως πόσες μέρες έχεις περίοδο? οποιαδήποτε εναλλαγή μπορεί να είναι από κάποιο άγχος η κακή ψυχολογία.ακόμη κ ο καιρός κ τα μπάνια στην θάλασσα επηρεάζουν τον κύκλο μας, μην ανησυχείς αν δεν έχεις κάποιο περίεργο σύμπτωμα.

Link to comment
Share on other sites

Συνηθως 7 μερες τωρα αυτη την βδομαδα δυο μερες μονο και τωρα το μονο που κανω συνεχεια να ξυνομαι στις θυλες με εχει τρελανει Απο χθες 

2 ώρες πρίν, Ασία είπε:

καλωσήρθες! συνήθως πόσες μέρες έχεις περίοδο? οποιαδήποτε εναλλαγή μπορεί να είναι από κάποιο άγχος η κακή ψυχολογία.ακόμη κ ο καιρός κ τα μπάνια στην θάλασσα επηρεάζουν τον κύκλο μας, μην ανησυχείς αν δεν έχεις κάποιο περίεργο σύμπτωμα.

Δυνηθως 7 μερες τωρα μονο δυο και το μονο που κανω ειναι να ξυνομαι συνεχεια στις θυλες χωρις λογο 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να μη το φοβάσαι. Πήγαινε στη γυναικολόγο,αν το ενδομήτριο είναι ακόμα εκεί μεγάλο σε μέγεθος και είχες επαφές παίζει να είναι εγκυμοσύνη και να μην ήταν περίοδος. Αν είναι λεπτό όπως στις αρχές του κύκλου ήταν ένας ορμονικα λιγότερο καλός κύκλος και απλά το προσπερνάς! Αν ξανασυμβεί το βλέπετε με τον γιατρό! Αν βιάζεσαι κάνε ένα τεστακι θα δείξει ναι η όχι να σου φύγει και η αγωνία! :-D


 Κράτα το

Link to comment
Share on other sites

αν ειχες ελευθερες επαφες μπορει να ειναι κ απο εγκυμοσυνη

αν οχι,η δ ηταν καλος κυκλος κ ηταν ορμονικο η μπορει κ να κρυωσες

εγω θα εκανα ενα τεστ,αν εβγαινε αρνητικο τοτε θα ελεγα ετυχε,αν ξανατυχει θα πηγαινα γιατρο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...