Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Ραντεβού με αναισθησιολόγο


Papaki6

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια...

Ισως λίγο άκυρη και άσχετη η ερώτηση αλλα.... Αυριο είπε ο αναισθησιολογος οτι θέλει να με δει... (την Παρασκευή γεννάω με προγραμματισμένη καισαρική). Τί θα μου κάνει; Εχω άγχος....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν θα σου κάνει τίποτα. Ένα πλήρες ιστορικό θα σου πάρει ... Να θυμάσαι ακριβώς τι φάρμακα παίρνεις και πόσα mg. Αν έχεις κάποια αλλεργία, αν έχεις κάποια νόσο κτλ. Μην φοβάσαι....


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, 2angels είπε:

Δεν θα σου κάνει τίποτα. Ένα πλήρες ιστορικό θα σου πάρει ... Να θυμάσαι ακριβώς τι φάρμακα παίρνεις και πόσα mg. Αν έχεις κάποια αλλεργία, αν έχεις κάποια νόσο κτλ. Μην φοβάσαι....

Μαααλιστα... Ευχαριστώ πολύ... Απλα μου εκανε εντύπωση που θελει να παω απο κοντά... Και αναρρωτήθηκα τί με περιμένει παλι.... :/

Link to comment
Share on other sites

Τελικά μιλησαμε τηλεφωνικά... Λεω ήρθα χθες στην κλινική αλλα δεν σας βρηκα... Αν πρόκειται για ιστορικο κλπ δε γίνεται μέσω τηλεφώνου; -.- Μου λεει εξετάσεις αίματος διασταύρωση εχεις κανει; Λεω ναι... Τοτε μου λεει οκ δε χρειάζεται να ερθεις... Ωστόσο μηπως έκανα κανένα λάθος...; Χθες πηγα και μου πήραν αίμα για θρομβους και κατι τέτοια έλεγε... Που μου ειχε γραψει ο γιατρός μου για να κανω στην κλινική... Διασταύρωση ομως τί εννοει; Ετσι λέγεται η εξέταση; Εσεις μια φορά κανατε πριν το χειρουργείο εξεταση αίματος;

Και κατι αλλο μου είπε οχι γαλακτοκομικά, όσπρια, λαχανικά κλπ ωστοσο οταν μιλήσαμε το πρωι είχα προλάβει να φαω ενα γιαουρτάκι... Αλλα η απορία είναι... Το βράδυ 6-8 μου είπε να φαω κάτι ελαφρύ όπως μακαρόνια βραστά με λίγο τυράκι.... Το τυράκι όμως γαλακτοκομικό δεν είναι; :/ εσας τί σας είχαν πει για βραδινό;

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...