Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 48 λεπτά , Katiamaxiking είπε:

      περιμένουμε τον ανδρολογο να μας παρει αλλα είχε πει οτι σε μερικούς δεν ανεβαίνουν τα επίπεδα παρόλο που παίρνουν συμπληρώματα. έχω αγωνία.. έχουμε πολυ κακή μορφολογία.

      Στην μικρογονιμοποιηση δεν βρίσκουν κάποιο καλό σπερματοζωάριο ;

Ροζ κολπικά υγρά


Irini 234

Recommended Posts

Καλησπέρα είμαι καινούργια στο forum και επειδή είμαι πολύ ανχωμενη θα μπω αμέσως στο θέμα.  Με το αγόρι μου είχαμε διακεκομμένη επαφή και εξπερματωση με προφύλαξη σε μέρες γόνιμες. 8 μέρες πριν την υπολογισμένη ημέρα περιόδου μου μετά την σεξουαλικη επαφή είχα κάποια άχνα ροζ κολπικά υγρά αργότερα παρατήρησα τα ίδια ροζ κολπικά υγρά και μετά την τουαλέτα τις επόμενες φορές που πήγα τουαλέτα δεν παρατήρησα τίποτα ήταν όλα φυσιολογικά  την επόμενη μέρα που πήγα τουαλέτα είχα παρά πολύ λίγα ελάχιστα και δύσκολα στο να παρατηρήσεις το χρώματα τους αλλά είχαν ένα καφεροζ χρώματα παρά πολύ άχνο. Γενικά η διάθεση μου πριν παρατηρήσω πρώτη φορά τα ροζ υγρά ήταν σαν να περιμένω να αδιαθέτησω λίγο νεύρα λίγο αίσθηση για κλάμα από όταν διάβασα ότι τα ροζ υγρά μπορεί να είναι σημάδι εγκυμοσύνης μου έχουν κοπεί τα πόδια και έχει κλείσει το στομάχι και γενικά είμαι παρά πολύ ανχωμενη. Έχω σταθερό κύκλο 29-30 μέρες. Με το αγόρι μου προσέχαμε αρκετά αλλά ποτέ δεν μπορείς να είσαι σίγουρος. Θέλω να παω σε γιατρό αλλά πιστεύω ότι είναι πολύ νωρις ακόμα είναι μολις η δεύτερη μέρα που το παρατήρησα     εσείς τι λέτε;Βοηθήστε σας παρακαλώ πείτε μου τι πιστεύετε. Ευχαριστώ εκ των προτέρων και συγγνώμη για το μεγάλο κείμενο 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 9 λεπτά , Irini 234 είπε:

Καλησπέρα είμαι καινούργια στο forum και επειδή είμαι πολύ ανχωμενη θα μπω αμέσως στο θέμα.  Με το αγόρι μου είχαμε διακεκομμένη επαφή και εξπερματωση με προφύλαξη σε μέρες γόνιμες. 8 μέρες πριν την υπολογισμένη ημέρα περιόδου μου μετά την σεξουαλικη επαφή είχα κάποια άχνα ροζ κολπικά υγρά αργότερα παρατήρησα τα ίδια ροζ κολπικά υγρά και μετά την τουαλέτα τις επόμενες φορές που πήγα τουαλέτα δεν παρατήρησα τίποτα ήταν όλα φυσιολογικά  την επόμενη μέρα που πήγα τουαλέτα είχα παρά πολύ λίγα ελάχιστα και δύσκολα στο να παρατηρήσεις το χρώματα τους αλλά είχαν ένα καφεροζ χρώματα παρά πολύ άχνο. Γενικά η διάθεση μου πριν παρατηρήσω πρώτη φορά τα ροζ υγρά ήταν σαν να περιμένω να αδιαθέτησω λίγο νεύρα λίγο αίσθηση για κλάμα από όταν διάβασα ότι τα ροζ υγρά μπορεί να είναι σημάδι εγκυμοσύνης μου έχουν κοπεί τα πόδια και έχει κλείσει το στομάχι και γενικά είμαι παρά πολύ ανχωμενη. Έχω σταθερό κύκλο 29-30 μέρες. Με το αγόρι μου προσέχαμε αρκετά αλλά ποτέ δεν μπορείς να είσαι σίγουρος. Θέλω να παω σε γιατρό αλλά πιστεύω ότι είναι πολύ νωρις ακόμα είναι μολις η δεύτερη μέρα που το παρατήρησα     εσείς τι λέτε;Βοηθήστε σας παρακαλώ πείτε μου τι πιστεύετε. Ευχαριστώ εκ των προτέρων και συγγνώμη για το μεγάλο κείμενο 

αν οι επαφες ειναι με προφυλακτικο μην ανχωνεσε τα ροζ ειναι προφανως τραυματισμος απο την επαφη συμβαινει συχνα. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , linaa είπε:

αν οι επαφες ειναι με προφυλακτικο μην ανχωνεσε τα ροζ ειναι προφανως τραυματισμος απο την επαφη συμβαινει συχνα. 

Το

Οι επαφές ήταν στην αρχή χώρις και προς το τέλος με προφύλαξη τα προεξπερματικα υγρά φοβάμαι 

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 55 λεπτά , Irini 234 είπε:

Καλησπέρα είμαι καινούργια στο forum και επειδή είμαι πολύ ανχωμενη θα μπω αμέσως στο θέμα.  Με το αγόρι μου είχαμε διακεκομμένη επαφή και εξπερματωση με προφύλαξη σε μέρες γόνιμες. 8 μέρες πριν την υπολογισμένη ημέρα περιόδου μου μετά την σεξουαλικη επαφή είχα κάποια άχνα ροζ κολπικά υγρά αργότερα παρατήρησα τα ίδια ροζ κολπικά υγρά και μετά την τουαλέτα τις επόμενες φορές που πήγα τουαλέτα δεν παρατήρησα τίποτα ήταν όλα φυσιολογικά  την επόμενη μέρα που πήγα τουαλέτα είχα παρά πολύ λίγα ελάχιστα και δύσκολα στο να παρατηρήσεις το χρώματα τους αλλά είχαν ένα καφεροζ χρώματα παρά πολύ άχνο. Γενικά η διάθεση μου πριν παρατηρήσω πρώτη φορά τα ροζ υγρά ήταν σαν να περιμένω να αδιαθέτησω λίγο νεύρα λίγο αίσθηση για κλάμα από όταν διάβασα ότι τα ροζ υγρά μπορεί να είναι σημάδι εγκυμοσύνης μου έχουν κοπεί τα πόδια και έχει κλείσει το στομάχι και γενικά είμαι παρά πολύ ανχωμενη. Έχω σταθερό κύκλο 29-30 μέρες. Με το αγόρι μου προσέχαμε αρκετά αλλά ποτέ δεν μπορείς να είσαι σίγουρος. Θέλω να παω σε γιατρό αλλά πιστεύω ότι είναι πολύ νωρις ακόμα είναι μολις η δεύτερη μέρα που το παρατήρησα     εσείς τι λέτε;Βοηθήστε σας παρακαλώ πείτε μου τι πιστεύετε. Ευχαριστώ εκ των προτέρων και συγγνώμη για το μεγάλο κείμενο 

Το πιο πιθανόν είναι όπως είπε κ η άλλη κοπέλα κάποιος μικροτραυματισμος ή κάποια ανωμαλία του κύκλου. Μου έχουν συμβεί κ τα 2, λίγες μέρες πριν την περίοδο να δω λίγο ροζ μετά να συνεχιστεί σκούρο καφέ για κάνα 2 μέρες κ μετά να μου έρθει κανονικά περίοδος. Βέβαια επειδή εννοείται ότι με τα προσπερματικα υγρά να μείνεις έγκυος αν δεν αδιαθετησεις καλό είναι να κάνεις κ κάποιο τεστ ή καλύτερα χοριακη. Σου εύχομαι πάντως να μην είσαι!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

το πιθανοτερο να ειναι καποιος μικροτραυματισμος

απο την αλλη λογικα σε μια εβδομαδα-10μερες δ περιμενεις;αν αργησει κανε ενα τεστ

με ολο το θαρρος,το να μην χρησιμοποιειτε προφυλακτικο απο την αρχη δ σημαινει οτι προσεχετε αρκετα,κ κατα βαθος το ξερεις αφου φοβασαι για τα προεκσπερματικα υγρα

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...