Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Γυναικολόγος


Maria hram

Recommended Posts


Διαφημίσεις

10 ώρες πρίν, Maria hram είπε:

Μετά από Ποσο καιρο πρέπει να πάμε γυναικολόγο από τη στιγμή που έχουμε γινει σεξουαλικα ενεργές; Αν πάμε μετά από 1 ή 2 χρόνια υπάρχει κάποιος κίνδυνος; 

Καλό είναι να πας μετά από λίγο καιρό από την στιγμή που έχεις ολοκληρωμένη σχέση, χρονικό περιθώριο δεν ξέρω αλλά ακόμα κ να μην είσαι σεξουαλικά ενεργή μπορεί να έχεις κάποια ανωμαλία στην περίοδο κ να θες να το κοιτάξεις. Οπότε μην αγχώνεσαι πως θα το πεις στη μαμά σου, μπορείς να πεις απλά ότι δεν σου έρχεται νταν στις 28-30 μέρες κ κάποιες φίλες σου έχουν πολυκατοικίες ωοθήκες κ θες κ εσύ να δεις αν έχεις κάποιο θέμα. Η να μην πεις τπτ, να μαζέψεις κάποια λεφτά κ να πας μόνη σου. Πλέον δεν γράφουν τπτ στο βιβλιάριο, το μόνο που χρειάζεται είναι να δώσεις ΑΜΚΑ, οπότε δεν θα φαίνεται στο βιβλιάριο σου η επίσκεψη σε γυναικολόγο. Το καλύτερο βέβαια είναι να πεις την αλήθεια γιατί μεγάλωσες πλέον!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

τουλ οταν ξεκινησα εγω τις σεξ.επαφες πριν 13χρ το πρωτο τεστ παπ γινοταν ενα χρονο μετα την εναρξη των επαφων

παρολα αυτα στον γυναικολογο μπορεις να πας κ νωριτερα,ακομη κ πριν την πρωτη επαφη.ισως κανετε υπερηχο,να μιλησετε για προφυλαξη,σεξ.μεταδιδομενα νοσηματα,φυσιολογια,κυκλος κλπ

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...