Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Καλημέρα κορίτσια,

      Έκανα τεστ από το φαρμακείο και βγήκε αρνητικό..ξέρω ότι είναι πολύ νωρίς,την Τετάρτη έκανα εμβρυομεταφορά,όμως περίμενα έστω και λίγο αχνή γραμμουλα.Υπαρχει περίπτωση λέτε να βγει θετικό τη Δευτέρα που θα ξανακάνω?

      @Angot Έπρεπε να σε ακούσω και να μην κάνω σήμερα,αλλά δεν κρατήθηκα η τρελή ☹️

      1 ή 2 εμβρυακια έχεις βάλει?Εγώ Τετάρτη ετ κ Σάββατο απόγευμα έκανα τεστ early predictor κ βγήκε μια πολύ πολύ άχνη γραμμή,έχω δίδυμα όμως!

      Νομίζω κ εγώ παράεκανες νωρίς!Μας ξεπέρασες όλες😂

Πιάτα μελαμινης


deppy85

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!ο γιος μου είναι 13 μηνών και , απο τότε που άρχισε να τρώει στερεά τον τα'ι'ζω σε πλαστικό μπωλ που είναι ελεύθερο απο bpa.πριν κάνα  δύο μήνες του πήρα μπωλ μελάμινης απο  γνωστό κατάστημα και τρώει κανονικά απο εκεί.πριν απο λίγες  μέρες έπεσε το μάτι μου σε ένα σχολιασμό για τα συγκεκριμένα πιάτα ότι βλάπτουν σοβαρά την υγεία και τέτοια..τι να κάνω Τώρα;εσείς τι πιάτα χρησιμοποιήστε;Όλες οι φίλες κ γνωστές μου τα χρησιμοποιούν κατά κόρον.Έχω αρχίσει και ανησυχώ..λένε ότι μετά από έκθεση σε ζεστό φαγητό εκκρίνουν μια ουσία που προκαλεί βλάβη στα νεφρά και ακόμη και χειρότερα..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

11 ώρες πρίν, deppy85 είπε:
11 ώρες πρίν, deppy85 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!ο γιος μου είναι 13 μηνών και , απο τότε που άρχισε να τρώει στερεά τον τα'ι'ζω σε πλαστικό μπωλ που είναι ελεύθερο απο bpa.πριν κάνα  δύο μήνες του πήρα μπωλ μελάμινης απο  γνωστό κατάστημα και τρώει κανονικά απο εκεί.πριν απο λίγες  μέρες έπεσε το μάτι μου σε ένα σχολιασμό για τα συγκεκριμένα πιάτα ότι βλάπτουν σοβαρά την υγεία και τέτοια..τι να κάνω Τώρα;εσείς τι πιάτα χρησιμοποιήστε;Όλες οι φίλες κ γνωστές μου τα χρησιμοποιούν κατά κόρον.Έχω αρχίσει και ανησυχώ..λένε ότι μετά από έκθεση σε ζεστό φαγητό εκκρίνουν μια ουσία που προκαλεί βλάβη στα νεφρά και ακόμη και χειρότερα..

Καλημέρα σου! Κι εμένα η κόρη μου τόσο είναι. Έχω 2 μήνες περίπου που αποφάσισα να την ταΐζω σε γυάλινα και μόνο όταν της δίνω κάτι μπροστά της της δίνω πλαστικό από γνωστές βρεφικές εταιρίες το οποίο αντικαθιστώ συχνά. Οταν πρόκειται όμως για ζεστό φαγητό που έτσι κι αλλιώς δεν τρώει μόνη της το βάζω σε γυάλινο. Κι μετανιώνω πολύ που τους πρώτους μήνες το έβαζα σε πλαστικό βλέποντας τις αλλοιώσεις που παθαίνουν με το πέρασμα του χρόνου. 

Καλημέρα σου! Κι εμένα η κόρη μου τόσο είναι. Έχω 2 μήνες περίπου που αποφάσισα να την ταΐζω σε γυάλινα και μόνο όταν της δίνω κάτι μπροστά της της δίνω πλαστικό από γνωστές βρεφικές εταιρίες το οποίο αντικαθιστώ συχνά. Οταν πρόκειται όμως για ζεστό φαγητό που έτσι κι αλλιώς δεν τρώει μόνη της το βάζω σε γυάλινο. Κι μετανιώνω πολύ που τους πρώτους μήνες το έβαζα σε πλαστικό βλέποντας τις αλλοιώσεις που παθαίνουν με το πέρασμα του χρόνου. 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...