Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης η περιόδου?


Recommended Posts

πρίν από 35 λεπτά , Trelopitaki είπε:

Εννοείται ότι θα σας ενημερώσω κατευθείαν γλυκιά μου, ελπίζω με ευχάριστα! Σε ευχαριστώ πάρα πολύ! 

Μία απορία για την χοριακη : χρειάζεται να γίνει πρωί νηστικός κλπ? Νομίζω πως όχι ε? 

@Trelopitaki πηγαινε καντην πρωι για να βγουν μεχρι το μεσημερι νηστικια οχι καλε ουτε καν 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 11 λεπτά , giotitsa είπε:

@Trelopitaki πηγαινε καντην πρωι για να βγουν μεχρι το μεσημερι νηστικια οχι καλε ουτε καν 

Ωραία θα πάω κατά τις 9 που φεύγει ο άντρας μου για δουλειά, δε θέλω να το ξέρει ότι πάω θα τον φάει η αγωνία στη δουλειά! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Trelopitaki είπε:

Ωραία θα πάω κατά τις 9 που φεύγει ο άντρας μου για δουλειά, δε θέλω να το ξέρει ότι πάω θα τον φάει η αγωνία στη δουλειά! 

αχαχχαχα τι ωραια !!!! @Trelopitaki τι ωραια θα του κανεις εκλπηξη μωρε 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , giotitsa είπε:

αχαχχαχα τι ωραια !!!! @Trelopitaki τι ωραια θα του κανεις εκλπηξη μωρε 

Ναι μωρέ δε θέλω κι αυτόν να τον ταλαιπωρω ότι είναι να το ξέρει σίγουρα. Έκπληξη δε ξέρω αν θα προλάβω να του κάνω γιατί με το που μπει σπίτι θα με καταλάβει από τα μάτια και το χαμόγελο σίγουρα! Με ξέρει καλύτερα από τον εαυτό του! Χαχα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Trelopitaki είπε:

Ναι μωρέ δε θέλω κι αυτόν να τον ταλαιπωρω ότι είναι να το ξέρει σίγουρα. Έκπληξη δε ξέρω αν θα προλάβω να του κάνω γιατί με το που μπει σπίτι θα με καταλάβει από τα μάτια και το χαμόγελο σίγουρα! Με ξέρει καλύτερα από τον εαυτό του! Χαχα

@Trelopitaki αχ ξερω πως ειναι ετσι ειναι και ο ανδρουλης μου 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , giotitsa είπε:

@Trelopitaki αχ ξερω πως ειναι ετσι ειναι και ο ανδρουλης μου 

Να τον χαίρεσαι και να σε χαίρεται γλυκιά μου είναι πολύ σημαντικό σε τέτοιο κόσμο και τέτοια εποχή να έχουμε δίπλα μας έναν άνθρωπο που μας στηρίζει και μας αγαπάει και κυρίως δε κουράζεται! Αυτός που σε ξέρει καλά,  έλεγε η γιαγιά μου,  είναι αυτός που σε έχει βάλει πάνω από τον εαυτό του! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Trelopitaki είπε:

Να τον χαίρεσαι και να σε χαίρεται γλυκιά μου είναι πολύ σημαντικό σε τέτοιο κόσμο και τέτοια εποχή να έχουμε δίπλα μας έναν άνθρωπο που μας στηρίζει και μας αγαπάει και κυρίως δε κουράζεται! Αυτός που σε ξέρει καλά,  έλεγε η γιαγιά μου,  είναι αυτός που σε έχει βάλει πάνω από τον εαυτό του! 

ετσι ακριβως ειναι κοριτσι μου οι παλιοι ητανε σοφοι ηξεραν τι ελεγαν 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , giotitsa είπε:

ετσι ακριβως ειναι κοριτσι μου οι παλιοι ητανε σοφοι ηξεραν τι ελεγαν 

Μακάρι να ήταν και σήμερα εδώ. Και στις χαρές και στις λύπες χρειάζεσαι τους ανθρώπους σου. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , giotitsa είπε:

εχεις αλλο παιδακι ;;

Οχι! Γι αυτό είμαι άσχετη από εξετάσεις και συμπτώματα χαχαχα. Οκ συμπτώματα πάνω κάτω τα ξέρω αλλά είναι αλλιώς όταν τα έχεις. Και λες τώρα είναι έτσι? Η είναι η ιδέα μου? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , Trelopitaki είπε:

Οχι! Γι αυτό είμαι άσχετη από εξετάσεις και συμπτώματα χαχαχα. Οκ συμπτώματα πάνω κάτω τα ξέρω αλλά είναι αλλιώς όταν τα έχεις. Και λες τώρα είναι έτσι? Η είναι η ιδέα μου? 

οχι κοριτσακι μου εισαι εγκυος ειναι παρα πολυ πιθανο πρωτον εχεις  3 μερες καθυστερηση


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , giotitsa είπε:

οχι κοριτσακι μου εισαι εγκυος ειναι παρα πολυ πιθανο πρωτον εχεις  3 μερες καθυστερηση

Φοβάμαι ότι μπορεί να είναι από κάποιο κρύωμα στη θάλασσα και να μου το προκαλεί! Μέσα μου δλδ έχω αυτό τον φόβο.. 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Trelopitaki είπε:

Φοβάμαι ότι μπορεί να είναι από κάποιο κρύωμα στη θάλασσα και να μου το προκαλεί! Μέσα μου δλδ έχω αυτό τον φόβο.. 

@Trelopitaki θα δεις ολα θα γίνουν οχι άγχος 

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μενα!Καταλαβαινω πολυ την αγωνια σου, εγω ειχα κανει τεστ τη μερα που περιμενα περιοδο και βγηκε θετικο! Εσυ ηδη εχεις 3 ημερες οποτε σιγουρα να κανεις και να μην αγχωνεσαι καθολου.Γενικα σου καθυστερει η περιοδος? Παντως τα συμπτωματα σου ειναι πολυ θετικα! Περιμενουμε νεα σου και σου στελνουμε ολες θετικη ενεργεια :)


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Nicol_ είπε:

Καλησπερα και απο μενα!Καταλαβαινω πολυ την αγωνια σου, εγω ειχα κανει τεστ τη μερα που περιμενα περιοδο και βγηκε θετικο! Εσυ ηδη εχεις 3 ημερες οποτε σιγουρα να κανεις και να μην αγχωνεσαι καθολου.Γενικα σου καθυστερει η περιοδος? Παντως τα συμπτωματα σου ειναι πολυ θετικα! Περιμενουμε νεα σου και σου στελνουμε ολες θετικη ενεργεια :)

Καλημέρα Nicol! Δε μου καθυστερεί ποτέ η περιοδος, εκτός από τις αλλαγές της εποχής ειδικά από καλοκαίρι προς φθινόπωρο όπως τώρα, αλλά κι αυτό μια μέρα. Πέρα από αυτά τα συμπτώματα που ανέφερα παραπάνω δεν έχω τίποτα άλλο καμιά ζαλάδα η εμετούς! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...