Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Συμπτώματα εγκυμοσύνης η περιόδου?


Recommended Posts

πρίν από 5 λεπτά , Trelopitaki είπε:

Καλημέρα Nicol! Δε μου καθυστερεί ποτέ η περιοδος, εκτός από τις αλλαγές της εποχής ειδικά από καλοκαίρι προς φθινόπωρο όπως τώρα, αλλά κι αυτό μια μέρα. Πέρα από αυτά τα συμπτώματα που ανέφερα παραπάνω δεν έχω τίποτα άλλο καμιά ζαλάδα η εμετούς! 

Εγω για αρκετο καιρο ειχα μονο κραμπες περιοδου.Κανενα αλλο συμπτωμα. Αναγουλες ξεκινησαν σταδιακα στην 7η εβδομαδα. Θα πας τελικα για χοριακη ?Αναμενουμε τα νεα σου με χαρα!Μηπως να κανεις ενα τεστακι καθως θα περιμενεις μεχρι το απογευμα? :wub:


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , Nicol_ είπε:

Εγω για αρκετο καιρο ειχα μονο κραμπες περιοδου.Κανενα αλλο συμπτωμα. Αναγουλες ξεκινησαν σταδιακα στην 7η εβδομαδα. Θα πας τελικα για χοριακη ?Αναμενουμε τα νεα σου με χαρα!Μηπως να κανεις ενα τεστακι καθως θα περιμενεις μεχρι το απογευμα? :wub:

Ότι έχω κι εγώ δλδ!! :xΕίπα να πάω σήμερα και τελικά δε πήγε για δουλειά ο άντρας μου και λέω να πάω αύριο που θα λείπει και θα είμαι (πρώτα ο Θεός) στην πέμπτη μέρα καθυστέρησης! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , Trelopitaki είπε:

Ότι έχω κι εγώ δλδ!! :xΕίπα να πάω σήμερα και τελικά δε πήγε για δουλειά ο άντρας μου και λέω να πάω αύριο που θα λείπει και θα είμαι (πρώτα ο Θεός) στην πέμπτη μέρα καθυστέρησης! 

Αν κανεις τεστ παντως θα δειξει πιστεύω αφου εισαι στην 4η μερα καθυστέρησης :)


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 48 λεπτά , Trelopitaki είπε:

Ότι έχω κι εγώ δλδ!! :xΕίπα να πάω σήμερα και τελικά δε πήγε για δουλειά ο άντρας μου και λέω να πάω αύριο που θα λείπει και θα είμαι (πρώτα ο Θεός) στην πέμπτη μέρα καθυστέρησης! 

Χαρά στο κουράγιο σου που μπορείς κ περιμένεις... Εγώ θα είχα πάει με το που άνοιγαν τα μικροβιολογικά!!!! Πάντως αφού γενικά δεν έχεις καθυστέρηση πιστεύω ότι θα είσαι. Κ συμπτώματα δεν χρειάζεται να έχεις.. εμένα τα πρώτα συμπτώματα ήταν μεγάλη πείνα στην 6η εβδομάδα κ από την 7 ξεκίνησαν οι αναγουλες..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Nicol_ είπε:

Αν κανεις τεστ παντως θα δειξει πιστεύω αφου εισαι στην 4η μερα καθυστέρησης :)

Έκλεισα για αύριο το πρωί!! Δε τα θέλω τα τεστ είναι μάρκες και μάρκες και δε ξέρω ποιο θα είναι σίγουρο και ποιο όχι! 

πρίν από 6 λεπτά , mama16 είπε:

Χαρά στο κουράγιο σου που μπορείς κ περιμένεις... Εγώ θα είχα πάει με το που άνοιγαν τα μικροβιολογικά!!!! Πάντως αφού γενικά δεν έχεις καθυστέρηση πιστεύω ότι θα είσαι. Κ συμπτώματα δεν χρειάζεται να έχεις.. εμένα τα πρώτα συμπτώματα ήταν μεγάλη πείνα στην 6η εβδομάδα κ από την 7 ξεκίνησαν οι αναγουλες..

Ναι δε ξέρω κι εγώ πως το κάνω τώρα αυτό γτ γενικά είμαι ανυπόμονος άνθρωπος! Δε ξέρω τι με κρατάει τόσο πολύ.. Φοβάμαι το αρνητικό και περιμένω να αυξηθούν οι πιθανότητες.. Πάνω που το είχα πάρει απόφαση έμεινε και ο άντρας μου εδώ και δε πήγα, περνάμε καλά όμως τώρα με ταινιούλες και ξεχνιέμαι λιγάκι χάχα! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Trelopitaki είπε:

Έκλεισα για αύριο το πρωί!! Δε τα θέλω τα τεστ είναι μάρκες και μάρκες και δε ξέρω ποιο θα είναι σίγουρο και ποιο όχι! 

Ναι δε ξέρω κι εγώ πως το κάνω τώρα αυτό γτ γενικά είμαι ανυπόμονος άνθρωπος! Δε ξέρω τι με κρατάει τόσο πολύ.. Φοβάμαι το αρνητικό και περιμένω να αυξηθούν οι πιθανότητες.. Πάνω που το είχα πάρει απόφαση έμεινε και ο άντρας μου εδώ και δε πήγα, περνάμε καλά όμως τώρα με ταινιούλες και ξεχνιέμαι λιγάκι χάχα! 

Περιμένουμε πάντως νέα σου κ μακάρι να είναι θετικά!!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Trelopitaki είπε:

Μη περίμενε άλλο κοριτσάρες!!! Μόλις πήγα κι έκανα το τεστ! Νααααααα ένα θετικό χαχαχα! ΈΧΩ ΈΝΑ ΜΩΡΆΚΙΙΙΙ

@Trelopitaki μωρακι μωρακι εχουμε μωρακι χχααχχχαχαχα ετσι σε θελω 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, giotitsa είπε:

@Trelopitaki μωρακι μωρακι εχουμε μωρακι χχααχχχαχαχα ετσι σε θελω 

Χεχεχεεεε εσύ πρώτα ο Θεός να πάνε όλα καλά έχεις να βαρέσεις πολύ σκοπιά εδώ μέσα μαζί μου 9 μήνες!!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Trelopitaki είπε:

Χεχεχεεεε εσύ πρώτα ο Θεός να πάνε όλα καλά έχεις να βαρέσεις πολύ σκοπιά εδώ μέσα μαζί μου 9 μήνες!!! 

@Trelopitaki ειπ εδω θα τα χαλασουμε θα πανε καλα θελω θετικη σκεψη με ακουσες 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , giotitsa είπε:

@Trelopitaki ειπ εδω θα τα χαλασουμε θα πανε καλα θελω θετικη σκεψη με ακουσες 

Θετική ναι θετική ομμμμμ! Μακάρι δε σου κρύβω έναν φόβο τον έχω... 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Trelopitaki είπε:

Μη περίμενε άλλο κοριτσάρες!!! Μόλις πήγα κι έκανα το τεστ! Νααααααα ένα θετικό χαχαχα! ΈΧΩ ΈΝΑ ΜΩΡΆΚΙΙΙΙ

Μπραβο κοπελαρα αντε με το καλο μια τελειομηνη εγκυμοσυνη ευχομαι κ ενα γερο μωρακι!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Μπραβο κοπελαρα αντε με το καλο μια τελειομηνη εγκυμοσυνη ευχομαι κ ενα γερο μωρακι!!!

Αμήν! Σε ευχαριστώ παααρα πολύ! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , Trelopitaki είπε:

Μη περίμενε άλλο κοριτσάρες!!! Μόλις πήγα κι έκανα το τεστ! Νααααααα ένα θετικό χαχαχα! ΈΧΩ ΈΝΑ ΜΩΡΆΚΙΙΙΙ

Ααααααααα τι υπεροχα νεα!!!Μπραβοοοοοοο!!!Πολυ χαρηκα!! :wub: Καλα εκανες και εκανες τεστ, εγω δεν θα μπορουσα με τιποτα να περιμενω! Το ειπες στον αντρα σου?? Σου ευχομαι οτι καλυτερο κοριτσι μου μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Nicol_ είπε:

Ααααααααα τι υπεροχα νεα!!!Μπραβοοοοοοο!!!Πολυ χαρηκα!! :wub: Καλα εκανες και εκανες τεστ, εγω δεν θα μπορουσα με τιποτα να περιμενω! Το ειπες στον αντρα σου?? Σου ευχομαι οτι καλυτερο κοριτσι μου μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!

Σε ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου κι εσύ ότι επιθυμείς! Του άντρα μου θα του το πω σε λίγο που θα έρθει χεχεχε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...