Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Βρέθηκε και έλλειψη ψευδαργύρου στο σπερμα. τι γνωρίζετε; πως επηρεάζει; φτιάχνει;;;

      Από όσο έχω διαβάσει επηρεάζει την ποσότητα την κινητικότητα και την μορφολογία του σπέρματος και υπάρχουν βιταμίνες ψευδαργύρου που λογικά θα ανεβάσει τα επίπεδα !!

εμφάνιση σε τηλεοπτική εκπομπή


Recommended Posts

Αν σας καλούσαν να μιλήσετε σε κάποια τηλεοπτική (σοβαρή) εκπομπή για κάποιο θέμα υγείας, διατροφής, ψυχολογίας εσάς και το παιδί σας , για μια συζήτηση, θα πηγαίνατε;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αν μέσω αυτού θα μπορούσα να αναδείξω την δουλειά μου θα πήγαινα. Οπότε για να πάω σε μια  τέτοια εκπομπή θα σήμαινε ότι είμαι είτε γιατρός, είτε διατροφολόγος είτε ψυχολόγος.. Σε κάποια άλλη περίπτωση δεν νομίζω να πήγαινα κ όπως κ να είχε δεν θα εμφανιζα στις κάμερες το παιδί μου. Αλλά ο καθένας ίσως σκέφτεται διαφορετικά!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , mama16 είπε:

Αν μέσω αυτού θα μπορούσα να αναδείξω την δουλειά μου θα πήγαινα. Οπότε για να πάω σε μια  τέτοια εκπομπή θα σήμαινε ότι είμαι είτε γιατρός, είτε διατροφολόγος είτε ψυχολόγος.. Σε κάποια άλλη περίπτωση δεν νομίζω να πήγαινα κ όπως κ να είχε δεν θα εμφανιζα στις κάμερες το παιδί μου. Αλλά ο καθένας ίσως σκέφτεται διαφορετικά!

ναι συμφωνω εχω και εγω εχω  μεγαλη ενσταση στο θεμα παιδιου δεν πρεπει να εκτιθεται σε καμερες

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...