Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Υπνος στην αγκαλια


Recommended Posts

Ενα δικιο το χεις σε αυτα που λες αρκει να μπορεις να παρεις να παρεις μια ανασα απο τοτε που γενησσα δεν εχω ξεκουραστει καθολου.επισης εχω ενα σοβαρο προβλημα με την μεση μου που απορω πως δεν με εχει ριξει στο κρεβατι ακομα

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βιβηβιβη: Εχω και εγω μια μικρη 9 μηνων και εμενα εμαθε στην αγκαλια αλλα εχει μερικους μηνες που την κουναω λιγο κ μετα γκρνιαζει να την αφησω στο κρεβατι.βεβαια δεν την θηλαζω πλεον .και τωρα που ριναι λιγο μπουκομενη θελει συνεχεια αγκαλια.νομιζω οτι ολα τα παιδια "μαθαινουν" στην αγκαλια και μεγαλωνοντας αυτονομουνται.ισως λογω θηλασμου αργει παρπανω.δεν νομιζω οτι υπαρχει παιδι που κοιμαται μονο του μολις το αφησεις στην κουνια .οποτε υπομονη λιγους μηνες ακομα...

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, Βιβηβιβη είπε:

Ενα δικιο το χεις σε αυτα που λες αρκει να μπορεις να παρεις να παρεις μια ανασα απο τοτε που γενησσα δεν εχω ξεκουραστει καθολου.επισης εχω ενα σοβαρο προβλημα με την μεση μου που απορω πως δεν με εχει ριξει στο κρεβατι ακομα

 

Aν θες την συμβουλή μου ως μητέρα θα σου πω το εξής, δώσε μεγάλη βάση και στις δικές σου τις ανάγκες, προσπάθησε να αφιερώσεις λίγο χρόνο στο να ξεκουραστείς, γιατί όσο σημαντικό είναι να καλύπτονται οι ανάγκες του παιδιού σου εξίσου σημαντικό είναι να είσαι και εσύ καλά, σωματικά και ψυχικά, πως αλλιώς θα μπορείς να αποδώσεις στην απαιτητική καθημερινότητα? Μεγαλώνοντας το παιδί ανεξαρτητοποιείται λίγο, όμως οι γονεϊκές υποχρεώσεις εξακολουθούν να είναι πολλές,  χρειάζεται να έχεις απόθεμα αντοχών.


 
Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Κοριτσια ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες οι αγκαλιες συνεχιζονται αλλα τουλαχιστον κοιμαται περισσοτερο .σορυ που αργησα αλλα μετακομιζαμε ελπιζω οταν αρχησει να περπαταει να θελει λιγοτερη αγκαλια.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακι .να σου ζησει το μωρο σου.ο μπεμπης μου ειναι 9 μηνων.μεχρι τον 6 θηλαζα και κοιμοταν αγκαλια.μετα τον αποθηλασμο του πηρε περιπου μηνα για να μαθει να κοιμαται χωρις.αυτη τη βδομαδα που βγαζει δοντακι ομως κοιμαται παλι αγκαλια αλλιως δεν μπορει.νομιζω επειδη ποναει ηρεμει στην αγκαλια μου.φαση ειναι και θα περασει .ειναι 8,5 κιλα κι εγω εχω 3 κηλες στη μεση.δυσκολο αλλα το καημενο με ζηταει.οταν αποθηλασεις το μωρακι σου θα μαθει να κοιμαται μονο του.μεχρι τοτε λιγο υπομονη.κανεις το καλυτερο

  • Ευχαριστώ 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...
On 22/11/2018 at 9:35 ΠΜ, Comet είπε:

Καλημερα κοριτσακι .να σου ζησει το μωρο σου.ο μπεμπης μου ειναι 9 μηνων.μεχρι τον 6 θηλαζα και κοιμοταν αγκαλια.μετα τον αποθηλασμο του πηρε περιπου μηνα για να μαθει να κοιμαται χωρις.αυτη τη βδομαδα που βγαζει δοντακι ομως κοιμαται παλι αγκαλια αλλιως δεν μπορει.νομιζω επειδη ποναει ηρεμει στην αγκαλια μου.φαση ειναι και θα περασει .ειναι 8,5 κιλα κι εγω εχω 3 κηλες στη μεση.δυσκολο αλλα το καημενο με ζηταει.οταν αποθηλασεις το μωρακι σου θα μαθει να κοιμαται μονο του.μεχρι τοτε λιγο υπομονη.κανεις το καλυτερο

Το ξερω ειναι δυσκολο κομματι ο απο θηλασμος και μεις αναγκαστηκαμε να μπουμε στον αποθηλασμο και βγαλαμε και τα δυο δοντακια και να φανταστεις εαν δεν την παρω αγγαλια πολλες φορες δεν ηρεμει

 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...