Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Σύλληψη,συμπτώματα??????


Recommended Posts

Κορίτσια μου καλησπέρα σας κ Καλώς σας βρήκα στο φορουμ!!!!! Σας γράφω πρώτη φορά κ εύχομαι αρχικά σε όλες ότι καλύτερο κ με το καλό κ γρήγορα να έχετε ευχάριστα νέα όσον αφορά το θέμα εγκυμοσύνης!!!! Μια από εσάς πλέον κ εγώ που επιθυμώ εδώ κ 3 μήνες να μείνω εγκυος!!!! Εδώ κ 2 μήνες παρακολουθώ την ωορρηξια μου μέσω ενός ειδικού (εξετάσεις αίματος, υπερηχους) κ προσπαθούμε πρώτα με αυτόν τον τρόπο,κ το επόμενο βήμα είναι η σπερματεγχυση!!!! Θα ήθελα να μου πείτε οσες μεινατε εγκυεςαν είχατε συμπτώματα πολυ νωρις δηλ.πριν την καθυστέρηση! Εγώ έχω τα συμπτώματα της περιοδου κ περιμένω να δω αν σε μια βδομάδα μου έρθει η όχι.....(εύχομαι οχι) 

Σας ευχαριστώ  εκ των προτερων

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

19 ώρες πρίν, Elena2018 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα σας κ Καλώς σας βρήκα στο φορουμ!!!!! Σας γράφω πρώτη φορά κ εύχομαι αρχικά σε όλες ότι καλύτερο κ με το καλό κ γρήγορα να έχετε ευχάριστα νέα όσον αφορά το θέμα εγκυμοσύνης!!!! Μια από εσάς πλέον κ εγώ που επιθυμώ εδώ κ 3 μήνες να μείνω εγκυος!!!! Εδώ κ 2 μήνες παρακολουθώ την ωορρηξια μου μέσω ενός ειδικού (εξετάσεις αίματος, υπερηχους) κ προσπαθούμε πρώτα με αυτόν τον τρόπο,κ το επόμενο βήμα είναι η σπερματεγχυση!!!! Θα ήθελα να μου πείτε οσες μεινατε εγκυεςαν είχατε συμπτώματα πολυ νωρις δηλ.πριν την καθυστέρηση! Εγώ έχω τα συμπτώματα της περιοδου κ περιμένω να δω αν σε μια βδομάδα μου έρθει η όχι.....(εύχομαι οχι) 

Σας ευχαριστώ  εκ των προτερων

Συνήθως πριν την καθυστέρηση δεν υπάρχουν ιδιαίτερα συμπτώματα. Πάντως εγώ κ στις δύο εγκυμοσύνες το πιο πρώιμο σύμπτωμα που είχα ήταν κάποια πονακια σαν σουβλιες στην μήτρα. Μετά ένιωθα ότι θα Μ έρθει περίοδος αλλά ποτέ τλκ δεν Μ ερχόταν. Σ εύχομαι αυτός ο μήνας να είναι κ ο τυχερός σου!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, mama16 είπε:

Συνήθως πριν την καθυστέρηση δεν υπάρχουν ιδιαίτερα συμπτώματα. Πάντως εγώ κ στις δύο εγκυμοσύνες το πιο πρώιμο σύμπτωμα που είχα ήταν κάποια πονακια σαν σουβλιες στην μήτρα. Μετά ένιωθα ότι θα Μ έρθει περίοδος αλλά ποτέ τλκ δεν Μ ερχόταν. Σ εύχομαι αυτός ο μήνας να είναι κ ο τυχερός σου!!!

Εμένα το μοναδικό σύμπτωμα που με υποψίασε κάπως λίγες  πριν την καθυστέρηση είναι πως είχα λευκά υγρά,  ενώ τις μέρες που περιμένω να αδιαθετησω  δεν έχω καθόλου κολπικα υγρά. Και στις 3 μέρες καθυστέρησης βγήκε θετικό τεστ.  Κατά τα άλλα δεν είχα άλλο συμπτωμα.  Αργότερα ακολούθησε η συχνοουρια και η υπνηλια.  Εύχομαι αυτό που επιθυμείς να ρθει σύντομα 


 

ydztp2.png
To get the code: 
Link to comment
Share on other sites

On 16/12/2018 at 6:23 ΜΜ, mama16 είπε:

Συνήθως πριν την καθυστέρηση δεν υπάρχουν ιδιαίτερα συμπτώματα. Πάντως εγώ κ στις δύο εγκυμοσύνες το πιο πρώιμο σύμπτωμα που είχα ήταν κάποια πονακια σαν σουβλιες στην μήτρα. Μετά ένιωθα ότι θα Μ έρθει περίοδος αλλά ποτέ τλκ δεν Μ ερχόταν. Σ εύχομαι αυτός ο μήνας να είναι κ ο τυχερός σου!!!

Μακάρι αν κ δεν το βλέπω....Έχω όλα τα συμπτώματα της περιοδου!!! Θα δείξει μέχρι τέλος της εβδομάδας! Σε ευχαριστώ πολύ!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...