Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Αφαίρεση χολής και εγκυμοσύνη


mama16

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλους κ χρόνια πολλά, υπάρχει μήπως κάποια κοπέλα που έχει κάνει αφαίρεση χολής κ μετά έμεινε έγκυος?? Αν ναι πως ήταν η διατροφή της? Έπρεπε να προσέχει το τι τρώει για να μην εμφανιστούν πέτρες ξανά ή ήταν κανονική η διατροφή της όπως όλων των εγκυμονουσων??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Farmakotriftena είπε:

Καλή Χρονιά ! Έχεις κάνει αφαίρεση πέτρας η χολής; Γενικά πάντως θα πρέπει να προσέχεις καθώς η εγκυμοσύνη λίγο επιβαρύνει το πρόβλημα.

Μια γνωστή μου αφαίρεσε πέτρες στη χολή κ επειδή δεν έχει λογαριασμό στο φόρουμ μου είπε να ρωτήσω. Έχεις κάνει κάποια αφαίρεση εσύ? 

Link to comment
Share on other sites

Όχι στη χολή. Είχα όμως στο νεφρό εγώ και ήμουν σε άσχημη κατάσταση . Τελειως διαφορετικες καταστασεις  βέβαια αλλά ξέρω πως γενικά στην εγκυμοσύνη το πρόβλημα μπορεί γίνεται πιο εντονο. Έχω φίλη που έκανε αφαίρεση χολής και πρόσεχε πολύ στην εγκυμοσύνη.

  • Μου αρέσει 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...