Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Εγκυμοσύνη


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια! Καλη Χρονιά! 

Ειμαι καινούργια εδώ. Ήθελα να σας ρωτήσω κάτι κ ελπίζω να μην τ παρεξηγήσετε. Ειμαι με τ αγόρι μ 3 χρόνια μαζί.  Αγαπιόμαστε ΠΑΡΑ πολύ.  Απλα είναι λίγο εως πλ αναποφάσιστος στο να προχωρήσουμε.  Αποφάσισα λοιπόν να το σπρώξω λίγο.  Ειμαι 28 κ αυτός 30. Έτσι λοιπόν έκανα κάτι πλ ακραίο. Δεν χρησιμοποιούμε προφυλάξεις.  Ενω τελείωσε λοιπόν.. με το χέρι μου πήρα το σπέρμα του και το έβαλα στον κόλπο μου. Εχω καθυστέρηση 3 μέρες.  Δεν ξέρω αν γίνεται να ειμαι έγκυος.  Εσείς τι λέτε; λέτε να τα κατάφερα; ;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

7 ώρες πρίν, DvDv είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Καλη Χρονιά! 

Ειμαι καινούργια εδώ. Ήθελα να σας ρωτήσω κάτι κ ελπίζω να μην τ παρεξηγήσετε. Ειμαι με τ αγόρι μ 3 χρόνια μαζί.  Αγαπιόμαστε ΠΑΡΑ πολύ.  Απλα είναι λίγο εως πλ αναποφάσιστος στο να προχωρήσουμε.  Αποφάσισα λοιπόν να το σπρώξω λίγο.  Ειμαι 28 κ αυτός 30. Έτσι λοιπόν έκανα κάτι πλ ακραίο. Δεν χρησιμοποιούμε προφυλάξεις.  Ενω τελείωσε λοιπόν.. με το χέρι μου πήρα το σπέρμα του και το έβαλα στον κόλπο μου. Εχω καθυστέρηση 3 μέρες.  Δεν ξέρω αν γίνεται να ειμαι έγκυος.  Εσείς τι λέτε; λέτε να τα κατάφερα; ;

Καλημέρα.... Καλή χρονιά! Σκέφτηκες την περίπτωση ότι ίσως να μην είναι έτοιμος για οικογένεια; Κ αν δεν θέλει το παιδί; Τι θα κάνεις σε περίπτωση που είσαι έγκυος; Για μένα θα έπρεπε να το σκεφτείς λίγο παραπάνω .... και να το συζητήσεις μαζί του! Εντελώς φιλικά στα λέω , ευελπιστώ να μην με παρεξηγήσεις. Αν πάλι θέλεις τόσο πολύ ένα παιδί σου εύχομαι η νέα χρονιά να στο φέρει! Βέβαια δεν ξέρω κατά πόσο μπορείς να μείνεις έγκυος με αυτό το τρόπο αλλά θα μας πεις.... Ότι επιθυμείς εύχομαι!!!


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

Λες ότι αγαπιόμαστε πολύ αλλά είναι κ αναποφάσιστος στο να προχωρήσετε την σχέση σας.. Ξέρεις τον ουσιαστικό λόγο που είναι αναποφάσιστος? Είναι κάποιος από εσάς άνεργος? Έχει θέματα με την οικογένειά του? Δεν θέλει να μπει στο καβούκι του γάμου κ της συμβίωσης. Για μένα καλό θα ήταν πριν κάνεις τέτοιες κινήσεις να το συζητήσετε μεταξύ σας γιατί όσες περιπτώσεις έχω ακούσει εγκυμοσύνης που το επιδίωξε η γυναίκα χωρίς να το θέλει ο άντρας μετά από κάποια χρόνια χώρισαν. Το να κάνεις παιδί μπορεί να φαίνεται ονειρικό για οποιονδήποτε αλλά όταν μπεις στο χορό καταλαβαίνεις πόσο δύσκολο είναι. Πρέπει το ζευγάρι να έχει γερές βάσεις στην σχέση του, να επικοινωνεί μεταξύ του κ να λύνει όλα τα προβλήματα γιατί αλλιώς η σχέση περνάει μεγάλη κρίση. Ιδιαίτερα αν το παιδί ήρθε χωρίς να το περιμένει είναι ακόμα δυσκολότερο.. Τώρα στο θέμα αν μπορείς να μείνεις έτσι έγκυος δεν το ξέρω αλλά ελπίζω να γίνει αυτό που θέλετε!

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, 2angels είπε:

Καλημέρα.... Καλή χρονιά! Σκέφτηκες την περίπτωση ότι ίσως να μην είναι έτοιμος για οικογένεια; Κ αν δεν θέλει το παιδί; Τι θα κάνεις σε περίπτωση που είσαι έγκυος; Για μένα θα έπρεπε να το σκεφτείς λίγο παραπάνω .... και να το συζητήσεις μαζί του! Εντελώς φιλικά στα λέω , ευελπιστώ να μην με παρεξηγήσεις. Αν πάλι θέλεις τόσο πολύ ένα παιδί σου εύχομαι η νέα χρονιά να στο φέρει! Βέβαια δεν ξέρω κατά πόσο μπορείς να μείνεις έγκυος με αυτό το τρόπο αλλά θα μας πεις.... Ότι επιθυμείς εύχομαι!!!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλή χρονιά και καλά μυαλά!Η κίνηση σου είναι απαράδεκτη.Τονιζεις ότι αγαπιεστε παρά πολύ αλλά ξέχασες να τονίσει ότι εκείνος δεν επιθυμεί παιδι.Η απόκτηση παιδιού πρέπει να είναι αποφαση γιατί αλλαζει ολοκληρωτικά τη ζωή σου.

Τι θα κάνεις αν τελικά είσαι έγκυος και εκείνος δε θέλει περαιτέρω δεσμεύσεις και σε παρατήσει με ένα παιδι;

Είσαι 28 και θα έπρεπε να αντιμετωπίζεις τη σχέση σου και τη ζωή σου με περισσότερη συνέπεια και ευθυνη και οχι να φερεσαι εγωιστικα προσπαθώντας να αλλάξεις το μέλλον της σχέσης σου χωρίς να υπολογίζεις τον σύντροφό σου.

Και τέλος για να απαντήσω το ερώτημα σου οι πιθανότητες εγκυμοσύνης με αυτόν τον τρόπο είναι ελάχιστες για ανατομικους και οχι μόνο λογους

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...