Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 51 λεπτά , Bluee19 είπε:

      Από όσο έχω διαβάσει επηρεάζει την ποσότητα την κινητικότητα και την μορφολογία του σπέρματος και υπάρχουν βιταμίνες ψευδαργύρου που λογικά θα ανεβάσει τα επίπεδα !!

      περιμένουμε τον ανδρολογο να μας παρει αλλα είχε πει οτι σε μερικούς δεν ανεβαίνουν τα επίπεδα παρόλο που παίρνουν συμπληρώματα. έχω αγωνία.. έχουμε πολυ κακή μορφολογία.

Νερό στο αυτάκι


Papaki6

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!

Τώρα όπως έλουζα τη μικρή (4ων μηνών) μου γυρνάει το κεφαλάκι της και οπως κρατούσα το κανατάκι και της έριχνα νερό χύθηκε όλο μέσα στο αυτάκι της και γέμισε νερό όλο :(

Την γυρνάω αμέσως απο την αλλη να χυθεί αλλα αναστατώθηκα τώρα; Λέτε να την πειράξει; Να επικοινωνήσω μήπως με την παιδίατρο ή είμαι υπερβολική; Είναι η πρώτη φορά, δεν εχει ξαναμπεί...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 41 λεπτά , Angela123 είπε:

Και τι πειράζει που μπήκε νερο;νερό ήταν,όχι οξυ!Εσύ όταν λουζεσαι δε μπαίνει νερό στα αυτιά σου;

Απλά μπηκε πολύ.... Γεμισε μέχρι εξω.... Μην πάθει καμία ωτίτιδα.... :/

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα σου λεγα να μιλήσεις με τον παιδιατρο σου, όχι γιατί συμβαίνει κάτι απλά μόνο εκείνος μπορεί να σε καθυσηχασει γιατί μόνο αυτός ξέρει!!! Φυσικά και δεν χρειάζεται να τρελαθείς από το άγχος, αλλά δεν μπορεί κάποια από μας να σου πει ότι θα σου έλεγε ο παιδίατρος! Αυτή ειναι η γνώμη μου!  Να χαίρεσαι το παιδάκι σου!!! 

  • Μου αρέσει 1

zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Απλά έλεγα μήπως είχε καμία, καμία παρόμοια εμπειρία... Και αν συνέβει κάτι... ώστε να μην ενοχλήσω την παιδίατρο Σαββατιάτικα και οι μέρες που είναι για κάτι ίσως ασήμαντο. Την Τρίτη το πρωί εχουμε έτσι κι αλλιώς ραντεβού. Απλά αγχώθηκα λιγο η αλήθεια είναι έτσι όπως το ειδα...

Link to comment
Share on other sites

Έτσι ήμουν κι εγώ ακριβώς!!! Να μην ενοχλήσω μωρέ, δεν είναι τίποτα.... Όμως γι αυτό είναι οι παιδίατροι!!!! Παιδίατρο και γυναικολόγο Πρέπει να ενοχλείς!!!! Έχει τύχει να την πάρω και στις 5 το ξημέρωμα τηλέφωνο, και καλά που το κάνα δηλαδή γιατί μας έστειλε κατευθείαν νοσοκομείο... Από τότε την παίρνω με το παραμικρό κι ας είναι χαζομάρα, και η ίδια αυτό μου έχει πει να κάνω!! Φυσικά και θα κάνεις ότι νομιζεις εσύ σωστο!!! 

  • Μου αρέσει 1

zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...