Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Lila ki είπε:

      Ναι κυρίως σε εμένα που είμαι 38…. Λόγω υψηλού κινδύνου !!! Ζαιρα μου με βλέπω με τεστ στο χέρι εάν όλα πάνε καλα … μιλάμε τέτοια ανασφάλεια κ τετοιο  φόβο ούτε όταν ήμουν φοιτήτρια και έδινα τα μαθήματα δυο δυο ….

      καλή επιτυχία σ εύχομαι ! να πάνε οοοοολα καλα! 1η σ μεταφορά; 

Μωρακια 9-12 μηνων


Comet

Recommended Posts

Just now, Comet είπε:

Καλησπερα κοριτσακια μου.Τι κανετε;Εμεις καλα ειμαστε,πηγαμε λαικη και πηραμε φρουτα,εφαγε ενα τονο κερασια,πολυ του αρεσουν.Ο μπαμπας μας το απογευμα δεν δουλευει και θα παμε βολτα στην παραλια της Θεσ/νικης

Παντως κι εγω με το ματι υπολογιζω και του δινω 2 φορες τη μερα αλλιως πεφτουν πολλα μαζι

Και εμάς μας αρέσουν τα κεράσια!καλά να περάσετε! εμείς θα πάμε στην νονά της μεγάλης μου να κάτσουμε στην αυλή της που είναι μεγάλη και έχει θέα την πόλη και πήρε λέει και ένα μεγάλο φουσκωτό τρένο που το γέμισε με μπαλάκια!θα ξετρελαθει η μικρή!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@Comet  τι ωραια οικογενειακη βολτα!!Και εμεις θα παμε κουνιες μολις ερθει ο αντρας μου.

@katrin* και εγω δεν ηξερα οτι οι φακες ειναι καλες για τη δυσκιλοοτητα αλλ οντως βοηθανε.Βεβαια ο αρακας και οι αγκινσρες εμας μας κανουν πιο καλο απο οτι εχω παρατηρησει.Εγω εχω ξεχαστει με τα φρουτα και του δινω ολο ακτινιδια και δαμασκηνα.Πρεπει να ξεκολλησουμε λιγο αλλα το κανω για να μην υποφερει.

Κοριτσια Σαββατο φευγουμε και ειναι τοσα πολλα ταπραγματα που πρεπει να παρουμε για τον μικρο..πω πω..νομοζω δε θα τα μαζεψω ποτε!Δε ξερω απο που να αρχισω!!

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Agki* είπε:

@Comet  τι ωραια οικογενειακη βολτα!!Και εμεις θα παμε κουνιες μολις ερθει ο αντρας μου.

@katrin* και εγω δεν ηξερα οτι οι φακες ειναι καλες για τη δυσκιλοοτητα αλλ οντως βοηθανε.Βεβαια ο αρακας και οι αγκινσρες εμας μας κανουν πιο καλο απο οτι εχω παρατηρησει.Εγω εχω ξεχαστει με τα φρουτα και του δινω ολο ακτινιδια και δαμασκηνα.Πρεπει να ξεκολλησουμε λιγο αλλα το κανω για να μην υποφερει.

Κοριτσια Σαββατο φευγουμε και ειναι τοσα πολλα ταπραγματα που πρεπει να παρουμε για τον μικρο..πω πω..νομοζω δε θα τα μαζεψω ποτε!Δε ξερω απο που να αρχισω!!

 

Να δουμε αν θα παμε τελικα γιατι συννεφιασε τελικα.Ελπιζω να μην βρεξει<_<


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Comet είπε:

Να δουμε αν θα παμε τελικα γιατι συννεφιασε τελικα.Ελπιζω να μην βρεξει<_<

Ωχ..ε ενταξει θα ειστε και οι 3 ομως,κατι θα βρετε να κανετε.Ελπιζω εστω να δροσισει.Φανταζομαι και εσεις εχετε ζεστη.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Agki* είπε:

Ωχ..ε ενταξει θα ειστε και οι 3 ομως,κατι θα βρετε να κανετε.Ελπιζω εστω να δροσισει.Φανταζομαι και εσεις εχετε ζεστη.

Πολυ ζεστη...Φυσαει λιγο.Σε καμια ωρα θα βγουμε κι οτι γινει


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ανέφερα στην παιδίατρο πως η συνταγή έχει και corn flouer και δεν μου είπε να μην το βάλω... Άρα να βάλω, τι λέτε; Από καλαμπόκι είναι...

Agki ξεκινούν διακοπουλες; Τέλεια! Εμείς έχουμε ακόμη έναν μήνα μπροστά μας...

Κι εδώ συννεφιασε. Για να δούμε θα δροσίσει από αύριο όπως είπαν;...


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Georgia1972 είπε:

Ανέφερα στην παιδίατρο πως η συνταγή έχει και corn flouer και δεν μου είπε να μην το βάλω... Άρα να βάλω, τι λέτε; Από καλαμπόκι είναι...

Agki ξεκινούν διακοπουλες; Τέλεια! Εμείς έχουμε ακόμη έναν μήνα μπροστά μας...

Κι εδώ συννεφιασε. Για να δούμε θα δροσίσει από αύριο όπως είπαν;...

Καλημερα Γεωργια μου!Νομιζω πως εαν σου πετυχει χωρις κορν φλαουρ σιγουρα ειναι καλυτερα.Δοκιμασετο,εμενα μου πηζει χωρις.

Καλημερα @Comet! Τα καταφερατε χθες να πατε βολτα?

Καλημερα σε ολες!Τι κανετε?Εμενα ο μικρος μου ξυπνησε λιγο νωρις σημερα αλλα ευτυχως δεξυπνησε το βραδυ,μη τα θελω ολα δικα μου!Τελικα οντως βγαινει δοντακι..το ειδα!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Agki* είπε:

Καλημερα Γεωργια μου!Νομιζω πως εαν σου πετυχει χωρις κορν φλαουρ σιγουρα ειναι καλυτερα.Δοκιμασετο,εμενα μου πηζει χωρις.

Καλημερα @Comet! Τα καταφερατε χθες να πατε βολτα?

Καλημερα σε ολες!Τι κανετε?Εμενα ο μικρος μου ξυπνησε λιγο νωρις σημερα αλλα ευτυχως δεξυπνησε το βραδυ,μη τα θελω ολα δικα μου!Τελικα οντως βγαινει δοντακι..το ειδα!!

Καλημέρα σε ολα τα κοριτσια!!!  εχουν πολυ πονο τα δοντακια γιαυτο ξυπνανε. Πως πατε με το καιρο; εδω εγινε χαμως τα εσπασε ολα δεντρα εριξε χαλασε αυτοκινητα μια τρελα. Δεν εινσι φυσιολογικο αυτο το πραγμα απο την μια 40 βαθμους και αμεσως 13 βαθμους κατω και χαλαζι. 

 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alex. Arap είπε:

Καλημέρα σε ολα τα κοριτσια!!!  εχουν πολυ πονο τα δοντακια γιαυτο ξυπνανε. Πως πατε με το καιρο; εδω εγινε χαμως τα εσπασε ολα δεντρα εριξε χαλασε αυτοκινητα μια τρελα. Δεν εινσι φυσιολογικο αυτο το πραγμα απο την μια 40 βαθμους και αμεσως 13 βαθμους κατω και χαλαζι. 

 

@Alex. Arap Που μενεις?

@Comet Τωρα ειδα τι εγινε στη Χαλκιδικη.Θεσσαλονικη πιο ηρεμα φανταζομαι.

Πως εχει αλλαξει το κλιμα βρε κοριτσια?Αναρωτιεμαι τι θα ζησουν τα παιδια μας.Πρεπει να προσεχουμε!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Agki* είπε:

@Alex. Arap Που μενεις?

@Comet Τωρα ειδα τι εγινε στη Χαλκιδικη.Θεσσαλονικη πιο ηρεμα φανταζομαι.

Πως εχει αλλαξει το κλιμα βρε κοριτσια?Αναρωτιεμαι τι θα ζησουν τα παιδια μας.Πρεπει να προσεχουμε!

Θηβα Βοιωτία ειναι εχει φτάσει εδω λέει η κακοκαιρια σήμερα δεν παμε πουθενά με την μικρη εκει που δεν βρεχει σε δευτερολεπτα ριχνει σαν τρελό. Εχει αλλαξει και ειναι χαλια που είναι οι εποχες χαθηκαν όλες τι θα ζησουν τα παιδια μας αστα. Ελπιζω την @Comet να μην την έπιασε κακοκαιρία γιατι εκανε καταστροφές που ειδα στην τηλεόραση. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Alex. Arap είπε:

Θηβα Βοιωτία ειναι εχει φτάσει εδω λέει η κακοκαιρια σήμερα δεν παμε πουθενά με την μικρη εκει που δεν βρεχει σε δευτερολεπτα ριχνει σαν τρελό. Εχει αλλαξει και ειναι χαλια που είναι οι εποχες χαθηκαν όλες τι θα ζησουν τα παιδια μας αστα. Ελπιζω την @Comet να μην την έπιασε κακοκαιρία γιατι εκανε καταστροφές που ειδα στην τηλεόραση. 

Πω βρε κοριτσι προσεχε.Καθιστε σπιτακι σημερα γιατι λεει και στη Χαλκιδικη εκει που λεγαν θα βρεξει τελικα εγινε χαμος.Πρεπει να μαθουμε στα παιδια μας να σεβονται το περιβαλλον.Να εχουν παιδεια σε ολα τα θεματα οπως και στην οδηγηση.Με απασχολει πολυ τι θα μαθει το παιδι μου.Αφου λεω στον αντρα μου που καμια φορα θυμωνει στο δρομο να μη τονδειχνει γιατι δε θελω να μαθει ο γιος μου να ειναι επιθετικος.Προτιμω να εινα ο ανωτερος καιναυτος που σεβεται τον αλλον παρα αυτος που βριζει και μουτζωνει με τα παιδια στο πισω καθισμα που δε φορανε ζωνη.

Ξεφυγα κοριτσια..απλως μου ηρθε στο μυαλο ολο αυτο!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Agki* είπε:

Πω βρε κοριτσι προσεχε.Καθιστε σπιτακι σημερα γιατι λεει και στη Χαλκιδικη εκει που λεγαν θα βρεξει τελικα εγινε χαμος.Πρεπει να μαθουμε στα παιδια μας να σεβονται το περιβαλλον.Να εχουν παιδεια σε ολα τα θεματα οπως και στην οδηγηση.Με απασχολει πολυ τι θα μαθει το παιδι μου.Αφου λεω στον αντρα μου που καμια φορα θυμωνει στο δρομο να μη τονδειχνει γιατι δε θελω να μαθει ο γιος μου να ειναι επιθετικος.Προτιμω να εινα ο ανωτερος καιναυτος που σεβεται τον αλλον παρα αυτος που βριζει και μουτζωνει με τα παιδια στο πισω καθισμα που δε φορανε ζωνη.

Ξεφυγα κοριτσια..απλως μου ηρθε στο μυαλο ολο αυτο!

Για ολα τα πραγματα πρέπει να τους μαθουμε τρόπους  πανω απο ολα πρέπει να γίνουν καλη ανθρωποι απο μικρα πρεπει να το χτίζουμε και μετα θα πάρουν καλο δρομο πυστευω. Εχεις δικιο αυτο με την οδήγηση τα γραφουν ολα η δικια μου ειναι σαν παπαγαλακι οτι πεις και οτι κάνεις τα μιμητε αμέσως. Εσυ ππυ μένεις δεν είχατε τέτοιες καταστροφες; 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alex. Arap είπε:

Για ολα τα πραγματα πρέπει να τους μαθουμε τρόπους  πανω απο ολα πρέπει να γίνουν καλη ανθρωποι απο μικρα πρεπει να το χτίζουμε και μετα θα πάρουν καλο δρομο πυστευω. Εχεις δικιο αυτο με την οδήγηση τα γραφουν ολα η δικια μου ειναι σαν παπαγαλακι οτι πεις και οτι κάνεις τα μιμητε αμέσως. Εσυ ππυ μένεις δεν είχατε τέτοιες καταστροφες; 

Αθηνα και προς το παρον ειναι ηρεμα.Φυσαει αλλα φυσιολογικα.Ελπιζω να βελτιωθει ο καιρος και το Σαββατο να φυγουμε με καλοκαιρια για Καλαματα..θα δουμε!

Μοολις κοιμηθηκε ο μικρος μου.Εναν υπνο κανει,συνηθως 3 ωρο.Γιαναδουμ σημερα...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Agki* είπε:

Αθηνα και προς το παρον ειναι ηρεμα.Φυσαει αλλα φυσιολογικα.Ελπιζω να βελτιωθει ο καιρος και το Σαββατο να φυγουμε με καλοκαιρια για Καλαματα..θα δουμε!

Μοολις κοιμηθηκε ο μικρος μου.Εναν υπνο κανει,συνηθως 3 ωρο.Γιαναδουμ σημερα...

Ειναι πιο ηρεμα αθηνα. Αχ ωραια η καλαματα καλο καιρο θα εχει τι στο καλο. Εμεις τωρα ξυπνησαμε 1 ωρα κοιμήθηκε και αλλη μια το μεσημερη και τελος μετα το βραδυ. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alex. Arap είπε:

Ειναι πιο ηρεμα αθηνα. Αχ ωραια η καλαματα καλο καιρο θα εχει τι στο καλο. Εμεις τωρα ξυπνησαμε 1 ωρα κοιμήθηκε και αλλη μια το μεσημερη και τελος μετα το βραδυ. 

Εμεις καναμε πολυ κοπο για αυτον τον υπνο.μεχρι 10 μηνων δεν εκλεινε μτι ολη μερα,ουτε νογεννητο!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...