Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μωρακια 9-12 μηνων


Comet

Recommended Posts

Σημερα εφαγε φακη χοντρη με λιγο καροτο και ψωμακι για να μην ειναι πολυ ζουμερη.10 κουταλιες περιπου και τη μασουσε.Δεν ενθουσιαστηκε,μαλλον δεν του πολυαρεσε η υφη.Το υπολοιπο το αλεσα και το καταπιε σε δευτερολεπτα.Την αλλη βδομαδα παλι φακη.Αυριο θα του κανω κοτοπουλο.Το βραδυ θα του δωσω τραχανα.Δεν εχει ξαναφαει,θα δουμε


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 7 λεπτά , Comet είπε:

Σημερα εφαγε φακη χοντρη με λιγο καροτο και ψωμακι για να μην ειναι πολυ ζουμερη.10 κουταλιες περιπου και τη μασουσε.Δεν ενθουσιαστηκε,μαλλον δεν του πολυαρεσε η υφη.Το υπολοιπο το αλεσα και το καταπιε σε δευτερολεπτα.Την αλλη βδομαδα παλι φακη.Αυριο θα του κανω κοτοπουλο.Το βραδυ θα του δωσω τραχανα.Δεν εχει ξαναφαει,θα δουμε

Πως θα το κάνεις το τραχανα θέλω να της δώσω και εγώ ξυνο η γλυκό τραχανα; 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ του έδωσα φασολάδα με ψωμί και μια χαρά έφαγε.τραχανα έχει φτιάξει η μαμά μου και μας έχει δώσει ένα μεγάλο κουτί και ο μικρος ούτε να τα μυρίσει. Είναι το μοναδικό που δεν τρώει.Ισως αργότερα αλλάξει γνώμη 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Πως θα το κάνεις το τραχανα θέλω να της δώσω και εγώ ξυνο η γλυκό τραχανα; 

Η πεθερα μου εδωσε ξυνο .Η μαμα μου θα το βρασει με λιγο λαδακι στο τελος.Ο μπεμπης τρωει κατσικισιο γιαουρτι που ειναι ξυνο οποτε ελπιζω να το φαει

πρίν από 12 λεπτά , Angela123 είπε:

Εγώ του έδωσα φασολάδα με ψωμί και μια χαρά έφαγε.τραχανα έχει φτιάξει η μαμά μου και μας έχει δώσει ένα μεγάλο κουτί και ο μικρος ούτε να τα μυρίσει. Είναι το μοναδικό που δεν τρώει.Ισως αργότερα αλλάξει γνώμη 

Κι εμενα πριν 2 μηνες που δοκιμασα τυρι το εβγαλε.Τωρα το τρωει.Εν τωμεταξυ σημερα με πηρε ο υπνος και σηκωθηκαμε σχεδον 9:30. Ακομη δεν κοιμηθηκαμε για απογευμα.Θα τον βαλω τωρα αλλιως θα αργησουμε να κοιμηθουμε και βραδυ

πρίν από 50 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Πως θα το κάνεις το τραχανα θέλω να της δώσω και εγώ ξυνο η γλυκό τραχανα; 

Τρωει το μωρακι σου αυγο;Γιατι νομιζω οτι ο τραχανας εχει.Στο λεω γιατι εμεις το αυγο το ξεκινησαμε στον 8 ο αλλα πολλοι παιδιατροι το δινουν στο χρονο


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , Comet είπε:

Η πεθερα μου εδωσε ξυνο .Η μαμα μου θα το βρασει με λιγο λαδακι στο τελος.Ο μπεμπης τρωει κατσικισιο γιαουρτι που ειναι ξυνο οποτε ελπιζω να το φαει

Κι εμενα πριν 2 μηνες που δοκιμασα τυρι το εβγαλε.Τωρα το τρωει.Εν τωμεταξυ σημερα με πηρε ο υπνος και σηκωθηκαμε σχεδον 9:30. Ακομη δεν κοιμηθηκαμε για απογευμα.Θα τον βαλω τωρα αλλιως θα αργησουμε να κοιμηθουμε και βραδυ

Τρωει το μωρακι σου αυγο;Γιατι νομιζω οτι ο τραχανας εχει.Στο λεω γιατι εμεις το αυγο το ξεκινησαμε στον 8 ο αλλα πολλοι παιδιατροι το δινουν στο χρονο

Αυγό τώρα στον 8 αλλά μου είχε πει και τις έχω δώσει χυλοπίτες  που έχουν αυγά και δεν μου έκανε αλλεργία γιαυτό μου έχει πει και τραχανα. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 32 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Αυγό τώρα στον 8 αλλά μου είχε πει και τις έχω δώσει χυλοπίτες  που έχουν αυγά και δεν μου έκανε αλλεργία γιαυτό μου έχει πει και τραχανα. 

Α οκ.Τοτε ειστε ενταξει

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Comet πως πήγε το παιδάκι σου με τον τραχανα;εφαγε;

Εμένα δεν έχει σταματήσει να τρώει αυτές τις μερες.ξυπνησε από τον μεσημεριανό ύπνο και έφαγε κοτομπουκιες με γλυκοπατατες,πήγαμε σουπερμάρκετ και του πήρα στικς καρότο που τα έφαγε και αυτά,μετά έφαγε κορνφλεικς και τώρα πίνει γαλα

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Angela123 είπε:

Comet πως πήγε το παιδάκι σου με τον τραχανα;εφαγε;

Εμένα δεν έχει σταματήσει να τρώει αυτές τις μερες.ξυπνησε από τον μεσημεριανό ύπνο και έφαγε κοτομπουκιες με γλυκοπατατες,πήγαμε σουπερμάρκετ και του πήρα στικς καρότο που τα έφαγε και αυτά,μετά έφαγε κορνφλεικς και τώρα πίνει γαλα

Δεν καναμε τελικα γιατι ειχαμε επισκεψεις.Εφαγε γιαουρτι.Μια χαρα τρωνε τα παιδακια μας.Δυσκολο να μη σου τρωει το μωρο.Εν τωμεταξυ 10:10 λαγοκοιμαται στην αγκαλια μου και παιρνουν τηλ τον αντρα μου απο την κλινικη για μια ασθενη και ξυπναει και κλαιει ,μεχρι να τον ηρεμησω τελικα κοιμηθηκε 10:30.Πως τσατιστηκα...Ειχε αφησει οδηγιες κι αυτος παλι πηρε


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πρίν, Comet είπε:

Καλημερα κοριτσι.Αυτο το δοντακι το περιμενουμε 2 βδομαδες.Παντως ετοιμο ειναι..

Καλημερα. Νομιζω ειναι μικρος ο δικος μου για πανα βρακακι.Εμεις φοραμε pampers premium care λογω της ευαισθησιας το 4.Εχει και σε αυτα προσφορα.Θα παρω 2-3 πακετα.Ευτυχως εχει συχνα προσφορες

Καλημερα.Τωρα το πρωι ηταν πολυ καλα ο ποπος του.Κατουραει και σαν τρελο,πινει πολυ νερο τωρα που τα τρωμε πατημενα.

Και εμας απο τοτε που εσκασε το ουλο εκανε δυο βδομαδες να εμφανηστει.Χρησημοποιουμε πανε βρακακι απο 6μηνων γιατι οταν πηγαινα να της αλλαξω την πανα εκανε σαν μαιμου μονο που εχει μερικες απωλειες καποιες φορες οταν ειναι πολλα τα κακα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , Βιβηβιβη είπε:

Και εμας απο τοτε που εσκασε το ουλο εκανε δυο βδομαδες να εμφανηστει.Χρησημοποιουμε πανε βρακακι απο 6μηνων γιατι οταν πηγαινα να της αλλαξω την πανα εκανε σαν μαιμου μονο που εχει μερικες απωλειες καποιες φορες οταν ειναι πολλα τα κακα

Καλημερα. Εχω μια νυστα!!Αφου κοιμηθηκε στις 10:30 ξυπνησε στις 5 το πρωι βρεγμενος.Ειχε κατουρησει πολυ και τα ρουχα του.Τον αλλαξα και κοιμηθηκε μετα τις 7. Τωρα θα τον ξυπνησω στις 9:30 .Νυσταζω!!!


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 40 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Γειά σου κορίτσι καλά εσύ; που τέτοια τύχη κυνηγαμε τι άλλο!! 

 

Εμενα οπως καταλαβες κοιμαται τωρα κι εγω πινω το καφεδακι μου.Σημερα απο το πρωι φωναζει γκια γκια(για για).Την μανα μου που ειναι εδω.Και οταν πηγα σπιτι της μολις με ειδε μπουσουλισε προς εμενα και ειπε μαμαμα.Τρελαθηκα!!!Ανυπομονω να μιλησει


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εμένα σε τρία τεταρτα θα τι βάλω για το απογευματινό ύπνο. Η δικιά μου μονο μα μα μα μπα μπα ντα ντα και διάφορα άλλα που δεν τα  Καταλαβενω.έχουν πολύ πλάκα να τα φας σου έρχετε όταν βγάζουν φωνούλες. Έχει πόση ώρα πάνω στη περπατουρα μια όρθια μια κάτω αντε πάλι δεν έχει κολω το κορίτσι μου!!!! 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Εμένα σε τρία τεταρτα θα τι βάλω για το απογευματινό ύπνο. Η δικιά μου μονο μα μα μα μπα μπα ντα ντα και διάφορα άλλα που δεν τα  Καταλαβενω.έχουν πολύ πλάκα να τα φας σου έρχετε όταν βγάζουν φωνούλες. Έχει πόση ώρα πάνω στη περπατουρα μια όρθια μια κάτω αντε πάλι δεν έχει κολω το κορίτσι μου!!!! 

Ναι τι γλυκες φωνουλες που βγαζουν...Κι εμενα στην περπατουρα τρελενεται παει οπου θελει και τραβαει οτι βρει..Κι αν τον απομακρυνεις φωναζει κατι στη γλωσσα του.. Τσατιζεται ο κυριος.Τι πλακα εχει


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...