Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

ΣΠΑΣΜΕΝΟ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ..help!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ... ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΟΥ  ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ

ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΕΙΧΑ ΣΕΞΟΥΛΑΛΙΚΗ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΜΟΥ..

ΠΗΡΑΜΕ ΤΙΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΕΣ ΠΡΟΦΥΛΑΞΕΙΣ ΑΛΛΑ ΕΣΠΑΣΕ ΤΟ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ..ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ

ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΟΥΡΗΣΑ ΕΙΔΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΥΠΟΛΕΙΜΜΑ ΤΟΥ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟΥ(ΗΤΑΝ ΤΟΥ ΚΕΦΑΛΙΟΥ)

ΗΜΟΥΝ ΣΕ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ..ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΕΓΚΥΜΩΣΥΝΗΣ??

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Απ' τη στιγμή που ήσουν στις γόνιμες μέρες υπάρχει μια περίπτωση εγκυμοσύνης αλλά δεν πιστεύω μεγάλη απ' τη στιγμή που δεν τελείωσε όταν το αντιληφθηκατε! Σ εύχομαι πάντως να μην είσαι αν αυτό θέλεις

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, maria1012 είπε:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ... ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΟΥ  ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ

ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΕΙΧΑ ΣΕΞΟΥΛΑΛΙΚΗ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΜΟΥ..

ΠΗΡΑΜΕ ΤΙΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΕΣ ΠΡΟΦΥΛΑΞΕΙΣ ΑΛΛΑ ΕΣΠΑΣΕ ΤΟ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ..ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ

ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΟΥΡΗΣΑ ΕΙΔΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΥΠΟΛΕΙΜΜΑ ΤΟΥ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟΥ(ΗΤΑΝ ΤΟΥ ΚΕΦΑΛΙΟΥ)

ΗΜΟΥΝ ΣΕ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ..ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΕΓΚΥΜΩΣΥΝΗΣ??

 

 

 

 

Εαν δεν θελεις να μείνεις έγκυος υπάρχει κ το χάπι της επόμενης μερας. Απλα πρεπει να το παρεις αμεσα για αποτροπη εγκυμοσύνης. Παρε ενα τηλ.το γυναικολογο σου και ρωτησε τον 


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, mama16 είπε:

Απ' τη στιγμή που ήσουν στις γόνιμες μέρες υπάρχει μια περίπτωση εγκυμοσύνης αλλά δεν πιστεύω μεγάλη απ' τη στιγμή που δεν τελείωσε όταν το αντιληφθηκατε! Σ εύχομαι πάντως να μην είσαι αν αυτό θέλεις

Ένα μωράκι θα ήταν το καλύτερο δώρο για μένα! Απλά ήθελα να δω τις πιθανότητες για τα προσπερματικα υγρά σας ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , maria1012 είπε:

Ένα μωράκι θα ήταν το καλύτερο δώρο για μένα! Απλά ήθελα να δω τις πιθανότητες για τα προσπερματικα υγρά σας ευχαριστώ πολύ!

Πιστεψε με υπαρχει περιπτωση στο διαβεβαιω καθοτι ειμαι 3μηνων εγκυος!δεν προσπαθουσαμε καθολου με τον συζυγο λεγαμε απτου χρονου και ετυχε το θαυματακι και τωρα πεταμε απτη χαρα μας!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, maria1012 είπε:

Ένα μωράκι θα ήταν το καλύτερο δώρο για μένα! Απλά ήθελα να δω τις πιθανότητες για τα προσπερματικα υγρά σας ευχαριστώ πολύ!

Απ' τη στιγμή που το θες μπορώ άνετα να σ πω οτι μπορεί οι πιθανότητες να είναι πολύ μεγαλύτερες άμα τελειώσει μέσα σου αλλά κ με τα προσπερματικα υγρά υπάρχει περίπτωση. Εγώ είμαι στην 21η εβδομάδα μένοντας έτσι έγκυος!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, maria1012 είπε:

Ένα μωράκι θα ήταν το καλύτερο δώρο για μένα! Απλά ήθελα να δω τις πιθανότητες για τα προσπερματικα υγρά σας ευχαριστώ πολύ!

Ειχα 2 εγκυμοσυνες και στις 2 εμεινα με τα προσπερματικα.Αν αυτο θες ναι μπορει και να εισαι.οτι καλυτερο κοπελα μου

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ! Για άλλον χρησιμοποιήσαμε προφύλαξη.... ειχα κανει μια μικροεπεμβαση και φοβαμαι λιγακι κ χρησιμοποιουμε προφυλαξη...titipapa μην βγάζεις συμπεράσματα χώρις να γνωρίζεις.. και εννοείτε Πως για να παρθεί μια τέτοια απόφαση πρέπει να είναι σύμφωνοι κ οι δυο!! 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...