Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Ανακοινωση στο αντρα μας πως ειμαστε εγκυος!


Marhoua

Recommended Posts

Θελω να κανω εκπληξη στον αντρα μου πως ειμαι εγκυος αφού δυσκολεθτηκαμε αρκετα για να αποχτησουμε ενα μωρω. Μόλις  ανακάλυψα πως ειμαι εγκυος. Θελω να του το ανακοινωσω με ενα τροπο που να του μεινει αξεχαστος. Τι προτεινετε εσεις? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα.εργαζεται;αν εργάζεται πηγαίνε στη δουλειά του όταν μπορείς μια μέρα πριν πάει κ αφήσετε του μια σακούλα με μωρουδιακα κ ένα σημείωμα.κ αν έχεις κάνει κ τεστ, άφησε του κ το τεστ.δεν νομίζω να το ξεχάσει ποτε.δεν βρίσκω κάτι άλλο.

 

Link to comment
Share on other sites

το ειδα σε βιντεακι αμερικανων κ μου αρεσε πολυ

τυπωσε η μελλουσα μαμα ενα μπλουζακι για τον μπαμπα κ εγραφε πχ

2007 φιλος

2010 συζηγος

2014 μπαμπας

 

 

μπορεις να παρεις διαφορα μωρουδιακα

 

 

η να ζωγραφισεις στην κοιλια σου

baby loading.....10%

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Marhoua είπε:

Θελω να κανω εκπληξη στον αντρα μου πως ειμαι εγκυος αφού δυσκολεθτηκαμε αρκετα για να αποχτησουμε ενα μωρω. Μόλις  ανακάλυψα πως ειμαι εγκυος. Θελω να του το ανακοινωσω με ενα τροπο που να του μεινει αξεχαστος. Τι προτεινετε εσεις? 

Με το καλό σου εύχομαι. Εγώ πάλι σκέφτηκα πριν γυρίσει από την δουλειά να ξεκινήσεις μια κλωστή ροζ και μπλε νήμα καλύτερα για να φαίνεται απλωμένα στο πάτωμα θα έχεις βάλει σε ένα σημείο όμορφα διακοσμημένο το τεστ και θα του ζητήσεις να ακολουθήσει τις κλωστές και θα τον οδηγήσουν εκεί. 

Link to comment
Share on other sites

Εξυπνοοο και αυτοο. Ευχαριστω παντος.!

9 ώρες πρίν, vikib είπε:

το ειδα σε βιντεακι αμερικανων κ μου αρεσε πολυ

τυπωσε η μελλουσα μαμα ενα μπλουζακι για τον μπαμπα κ εγραφε πχ

2007 φιλος

2010 συζηγος

2014 μπαμπας

 

 

μπορεις να παρεις διαφορα μωρουδιακα

 

 

η να ζωγραφισεις στην κοιλια σου

baby loading.....10%

Αυτοο με το baby loading με αρεσεε παρα πολυυυ

10 ώρες πρίν, Μαράκι μαρακι είπε:

Καλησπέρα.εργαζεται;αν εργάζεται πηγαίνε στη δουλειά του όταν μπορείς μια μέρα πριν πάει κ αφήσετε του μια σακούλα με μωρουδιακα κ ένα σημείωμα.κ αν έχεις κάνει κ τεστ, άφησε του κ το τεστ.δεν νομίζω να το ξεχάσει ποτε.δεν βρίσκω κάτι άλλο.

 

Δουλευουμε περιπου μαζι. Εχουμε δικη μας δουλεια διπλα απο το σπιτι μααςς

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αν μπορείς να κάνεις αυτό με τη δουλειά κάντο.ειναι ωραίο σαν ιδέα.δεν θα το περιμένει σίγουρα.καλημερα.εγω δεν μπόρεσα να κάνω τπτ.εκανα το τεστ κ ήταν εκεί γιατί το ψιλιαζομασταν.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...