Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 49 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ναι αυτό θα πούμε κάθε 10 μέρες μέχρι την 12 εβδομάδα που θα κάνουμε το nipt test . Να σε ρωτήσω κάτι με βάση τον υπέρηχο είναι σήμερα 5 εβδομάδων και 6 ημερών. Με βάση όμως το πρόγραμμα που υπολογίζει την κύηση με την βλαστοκυστες λέει 6 και 3 λες να υπάρχει θέμα;; Ναι το παιδάκι μασ προσπάθησε από την πρώτη στιγμή άρχισε με χοριακη 27 η ψυχούλα μας

      Ότι λέει ο υπέρηχος...και γω σύμφωνα με το ίντερνετ είμαι σήμερα 6 εβδομάδων και 3 ημερών αλλά είμαι σίγουρη ότι ο υπέρηχος θα μας πει κάτι άλλο. Εσείς επειδή ξεκινήσατε με χαμηλή χοριακη αυτό σημαίνει ότι η εμφυτευση έγινε πιο μετά (η χοριακη ξεκινάει και ανεβαίνει μετά την εμφυτευση) άρα σίγουρα θα είστε τέλος 5ης εβδομαδας. Αυτές οι 4 μέρες διαφορα δεν είναι κάτι κακό...ίσα ίσα είναι πιο λογικό και συμβατό με τη χοριακη που ξεκινήσατε. Άρα μη σας προβληματίζει καθόλου. 

      πρίν από 43 λεπτά , Nima21 είπε:

      Ναι την έκανα χθες.. όλα καλα! Αναμεικτα συναισθήματα,συγκίνηση, φόβος, περιέργεια.. και φυσικά αγχος υποσυνείδητα.. αλλα θα χαλαρωσω τωρα στο σπιτακι μου, θα ξεκουραστω και θα περιμένω τη χοριακή!! 🙏♥️

      Σε νιώθουμε όλες σε όλα αυτά που λες!!! Πότε έχεις χοριακη? Όλα θα πάνε τέλεια! 🙏Σου εύχομαι μια 3ψηφια χοριακη αν και οι 2ψηφιες χοριακες μια χαρά μωράκια έχουν δώσει!!!! 

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, Mamacita Alina είπε:

Αμοιβαία τα αισθήματα αγαπημένη!! Πραγματικά και πεσμένη να είμαι ανεβαίνει η διάθεση μου εδώ με τη παρέα σας. Ανυπομονώ βρε κορίτσια να μιλάμε για κλωτσιές.

Κολπακι για να μη σκέφτομαι απαισιόδοξα... Σκέφτομαι σαν να έχει γεννηθεί ήδη το μικρακι ώρες ώρες. Σκέφτομαι πως θα μετατρέψω το παιδικό δωμάτιο αν είναι αγόρι για να είναι και για τα δύο, σκέφτομαι τι θα χρειαστώ, σκέφτομαι ακόμη και ονόματα οπότε έτσι ενθουσιάζομαι τόσο που το αρνητικό συναίσθημα πάει πάτο (προς στιγμήν τουλάχιστον, μέχρι να νιώσω κάνα καλό πονάκι)

Αφού ψήνει αυτός αγάπη απόλαυσε το, φάε και κάνε την έγκυο μετά να πλύνει και τα πιάτα. Αααχου ζαλίζομαι ααααχ θα κάνω εμετό αγαααπη μου χαχαχαχαχαχαχαχα 

Καλά να περάσετε!! :)

Έχω πιει 2 λίτρα χυμό βύσσινο και ο άντρας μου δυο λίτρα βότκα χάχαχα χα μου λέει πάνε φέρε το αλάτι λέω αχ μωρό μου δεν μπορώ δεν νιώθω καλά.. Καλά μου λέει καλά κάτσε εσύ μην κάνεις τίποτα το παιδί πρόσεξε χαχαχα

  • Χαχα 1

n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

πρίν από 30 λεπτά , elpida20 είπε:

Έχω πιει 2 λίτρα χυμό βύσσινο και ο άντρας μου δυο λίτρα βότκα χάχαχα χα μου λέει πάνε φέρε το αλάτι λέω αχ μωρό μου δεν μπορώ δεν νιώθω καλά.. Καλά μου λέει καλά κάτσε εσύ μην κάνεις τίποτα το παιδί πρόσεξε χαχαχα

Χαχαχαχα πεθαίνω στα γέλια. Είδες πιάνει χαχαχαχα.

Μόνο που σε λίγο με τόση βότκα αυτός θα έχει συμπτώματα εγκυμοσύνης. Ξέρεις ναυτίες. Χαχαχα

Αυτά είναι τα ωραία Ελπίδα μου. Απολαύστε το :)

  • Χαχα 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Mamacita Alina είπε:

Χαχαχαχα πεθαίνω στα γέλια. Είδες πιάνει χαχαχαχα.

Μόνο που σε λίγο με τόση βότκα αυτός θα έχει συμπτώματα εγκυμοσύνης. Ξέρεις ναυτίες. Χαχαχα

Αυτά είναι τα ωραία Ελπίδα μου. Απολαύστε το :)

Κοριτσια άρχισε να παραπατάει.. Όλα καλά χαχαχαχα χασισι ήπιε και ο Θεός και έκανε την πλαση α χάχα χαχα


n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , elpida20 είπε:

Κοριτσια άρχισε να παραπατάει.. Όλα καλά χαχαχαχα χασισι ήπιε και ο Θεός και έκανε την πλαση α χάχα χαχα

α ρε ελπίδα χαρα τις ζωής εισαι....γλέντια κοπελα μ..το αξιζεται...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

α ρε ελπίδα χαρα τις ζωής εισαι....γλέντια κοπελα μ..το αξιζεται...

Όλες το αξίζουμε κορίτσια... Και κάθε γυναίκα του κόσμου... Εγώ σας το λέω δεν έχω καταλάβει ακόμη καλά τι μου συμβαίνει.. 

  • Μου αρέσει 1

n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, elpida20 είπε:

Όλες το αξίζουμε κορίτσια... Και κάθε γυναίκα του κόσμου... Εγώ σας το λέω δεν έχω καταλάβει ακόμη καλά τι μου συμβαίνει.. 

νομίζω καμία μας δεν έχει καταλάβει.. αχαχαχαχ...κ ούτε κ γω....απορώ κ λέω ώρες ώρες...Τώρα εγω ειμαι εγκυος αλήθεια???? χαχαχα ότι να ναι ειμαι

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

νομίζω καμία μας δεν έχει καταλάβει.. αχαχαχαχ...κ ούτε κ γω....απορώ κ λέω ώρες ώρες...Τώρα εγω ειμαι εγκυος αλήθεια???? χαχαχα ότι να ναι ειμαι

ΕΊΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣΣΣΣ


n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια... Κάτι δε πάει καλά. Βλέπω αίμα.... Κανονικό.... όχι τρελή ροή αλλα.... έχω και  πονακια....Δε θέλω τέτοια ώρα να πάρω το γιατρό... Αλλά τι να κάνω...


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

να τον πάρεις αμέσως αμα έχεις το θάρρος..θα σε βοηθήσει....Τον έχω πάρει εγω 3 το πρωι....γι αυτο ειναι ...Μην το περνας μονη σ....ειμαι δω ...Έχω αϋπνίες κ τα δικά μ απόψε..φοβάμαι κ γω δεν σας το κρύβω...Όσο δυνατη ειμαι κ πιστεύω σε μενα κάπου μυρίζω..έχεις πολύ αίμα...σε παρακαλώ...παίρνεις κάτι???? ουτρο κατι???? ηρέμησε κ μείνε κάτω..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Mamacita Alina είπε:

Κοριτσια... Κάτι δε πάει καλά. Βλέπω αίμα.... Κανονικό.... όχι τρελή ροή αλλα.... έχω και  πονακια....Δε θέλω τέτοια ώρα να πάρω το γιατρό... Αλλά τι να κάνω...

Κορίτσι μου δίκιο έχει, αν τον έχεις θάρρος να τον πάρεις τηλέφωνο. Ξάπλωσε και μην κάνεις τίποτα, και πάνω από όλα μην πανικοβάλλεσαι. Μίλησε με το γιατρό σου, ακολούθησε τις οδηγίες του. Παίρνεις τίποτα; Προγεστερόνη; Ενημέρωσε μας για ότι χρειάζεσαι και για το πώς είσαι! 

πρίν από 24 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

να τον πάρεις αμέσως αμα έχεις το θάρρος..θα σε βοηθήσει....Τον έχω πάρει εγω 3 το πρωι....γι αυτο ειναι ...Μην το περνας μονη σ....ειμαι δω ...Έχω αϋπνίες κ τα δικά μ απόψε..φοβάμαι κ γω δεν σας το κρύβω...Όσο δυνατη ειμαι κ πιστεύω σε μενα κάπου μυρίζω..έχεις πολύ αίμα...σε παρακαλώ...παίρνεις κάτι???? ουτρο κατι???? ηρέμησε κ μείνε κάτω..

 


EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια παίρνω μόνο φιλικό οξύ. Άμα δω κάτι παραπάνω θα τον τηλ. Προς το παρόν εκτός από το εσώρουχο που τα είδα μαζεμένα, έχω μόνο στο σκούπισμα. Έχω πονους όχι ανυπόφορους προς το παρόν. Να είστε καλά πράγματικά. Με συγκινείτε παρά πολύ.


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Mamacita Alina είπε:

Κοριτσια παίρνω μόνο φιλικό οξύ. Άμα δω κάτι παραπάνω θα τον τηλ. Προς το παρόν εκτός από το εσώρουχο που τα είδα μαζεμένα, έχω μόνο στο σκούπισμα. Έχω πονους όχι ανυπόφορους προς το παρόν. Να είστε καλά πράγματικά. Με συγκινείτε παρά πολύ.

Ευχομαι να σου πανε ολα καλα..προσπαθησε να μην αγχωνεσαι (ξερω ειναι δυσκολο) αλλα προσπαθησε να χαλαρωσεις και αν μπορεσεις να κοιμηθεις για να μη το σκεφτεσαι

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Mamacita Alina είπε:

Κοριτσια... Κάτι δε πάει καλά. Βλέπω αίμα.... Κανονικό.... όχι τρελή ροή αλλα.... έχω και  πονακια....Δε θέλω τέτοια ώρα να πάρω το γιατρό... Αλλά τι να κάνω...

κοπελα μου καλημερα τι εγινε; πως εισαι περιμενουμε νεα σου!!! 


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...