Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Nima21 είπε:

      Καλησπέρα! Εγω αυριο εχω εμβρυομεταφορά και μεθαύριο θα ταξιδέψω με αεροπλάνο να επιστρέψω στον τόπο διαμονής μου.. μου ειπαν απλώς προληπτικα να μεινω μια μερα Αθήνα.. νομιζω αλλοι γιατροι σε αφηνουν και την ιδια μερα να φυγεις.. μην αγχωνεσαι, απλως δεν θα οδηγησεις και δεν θα κουβαλησεις βαρος εννοειται! Καλή επιτυχία!!! 

      Καλή επιτυχία εύχομαι να φωλιάσουν τα εμβρυακια για τα καλά στην κοιλιτσα σου🙏🏼

      2 ώρες πρίν, DizzyツMommy είπε:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία να κάνετε πολλά εμβρυακια 🙏🏼🙏🏼

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

πρίν από 16 λεπτά , marioula1234 είπε:

ολα θα πανε τελεια θα δεις :) για πες θα ήθελες να ναι δυο τα μπεμπακια;  :)

χαχαχ 

καλε βαλτε τικερακια και οι υπολοιπες να ξερουμε σε ποια εβδομάδα ειστε να μην ρωταμε συνεχεια. 

Έχουμε πονέσει πολυ κ εχουμε προσπαθησει πολυ οποτε ιδανικα θα ηθελα να ειναι 2...Να μην πω βεβαια το αυτονοητο πως θελω να ειναι υγιη... Αυτο το θελουμε ολοι... Κ οπως λεει κ ο αντρουλης μου, καλα να ειμαστε κ να μπορούμε  οικονομικα, θα παμε κ για τρίτο... 

  • Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

πρίν από 1 λεπτό , winspert είπε:

Έχουμε πονέσει πολυ κ εχουμε προσπαθησει πολυ οποτε ιδανικα θα ηθελα να ειναι 2...Να μην πω βεβαια το αυτονοητο πως θελω να ειναι υγιη... Αυτο το θελουμε ολοι... Κ οπως λεει κ ο αντρουλης μου, καλα να ειμαστε κ να μπορούμε  οικονομικα, θα παμε κ για τρίτο... 

γλυκούλα μ στο ευχομαι να ναι 2 ...Αλλά είπαμε κ ένα να είναι δεν μας πειράζει...αρκεί που είμαστε εγκυουλες.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

γλυκούλα μ στο ευχομαι να ναι 2 ...Αλλά είπαμε κ ένα να είναι δεν μας πειράζει...αρκεί που είμαστε εγκυουλες.

Εννοείται... Ειτε ενα ειτε δυο θα ειμαστε ευτυχισμενοι... :wub:

Με εκείνο το τικερακι πως γινεται τελικα; Θελω κ εγω να βαλω... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , winspert είπε:

Εννοείται... Ειτε ενα ειτε δυο θα ειμαστε ευτυχισμενοι... :wub:

Με εκείνο το τικερακι πως γινεται τελικα; Θελω κ εγω να βαλω... 

περιμένω την @Giotitsa να μας πει...Τις έστειλα μνμ ...Είναι τσαουσα αυτη.κατσε θα πεις ψάχνει μ είπε.ελπιζω να ναι εύκολο.αχχαχα

άντε @Giotitsa θα γεννήσουμε ολες μέχρι να το βρεις.χαχαχαχχα περιμενουμε εδω με την φίλη @winspert.

κορίτσια να σας πω κάτι...με πονάει καμία φορά το κόκκαλο κατω στο .....ξέρετε που ...Στο πουλάκι μ...δίπλα από τα χείλη....δηλ να σας δώσω να καταλάβετε.. μείνει κάτι αυτο...ξεριε καμία???? το χει πάθει καμία????

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 13 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

περιμένω την @Giotitsa να μας πει...Τις έστειλα μνμ ...Είναι τσαουσα αυτη.κατσε θα πεις ψάχνει μ είπε.ελπιζω να ναι εύκολο.αχχαχα

άντε @Giotitsa θα γεννήσουμε ολες μέχρι να το βρεις.χαχαχαχχα περιμενουμε εδω με την φίλη @winspert.

κορίτσια να σας πω κάτι...με πονάει καμία φορά το κόκκαλο κατω στο .....ξέρετε που ...Στο πουλάκι μ...δίπλα από τα χείλη....δηλ να σας δώσω να καταλάβετε.. μείνει κάτι αυτο...ξεριε καμία???? το χει πάθει καμία????

Ναι ξέρω ακριβώς τι λες... Το είχα νιώσει κ εγώ στις αρχές.. Αλλά κ μια φίλη μου που είναι 9 εβδομάδων τώρα αυτό μου έλεγε ότι πονάει ακριβώς εκεί.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitr@17 είπε:

Ναι ξέρω ακριβώς τι λες... Το είχα νιώσει κ εγώ στις αρχές.. Αλλά κ μια φίλη μου που είναι 9 εβδομάδων τώρα αυτό μου έλεγε ότι πονάει ακριβώς εκεί.. 

λες να ναι κάτι???? Όχι ε???? τζάμπα ανησυχώ ε???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πάτε στο google και πατάτε  lillypie μετα θα πατησετε εκεί θα σας βγάλει μέσα στο παράθυρο θα διαλεξετε τικερακι εγκυμοσύνης μετα θα διαλεξετε πως θέλετε να είναι το τικερακι και θα πατησετε τελευταια περίοδο ποτε είχατε και πιθανή ΠΗΤ ωραία μετα αφού το κάνετε αυτό θα πατήσετε save και μετα λέει κάπου δεξια πως να το Βαλέτα για forum θα πατησετε εκεί και θα βαλετε pseudo HTML και κάτι άλλο γράφει θα το κάνετε αντιγραφή αυτό μετα ερχεστε εδώ πάτε στο προφίλ τέρμα δεξια λογαριασμος και κάπου εκεί λέει υπογραφή θα πάτε εκεί θα κάνετε επικόλληση θα σβησετε τυχόν γράμματα που θα έχουν μείνει και θα αφησετε μονο το τικερακι αυτα

  • Ευχαριστώ 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Giotitsa είπε:

Πάτε στο google και πατάτε  lillypie μετα θα πατησετε εκεί θα σας βγάλει μέσα στο παράθυρο θα διαλεξετε τικερακι εγκυμοσύνης μετα θα διαλεξετε πως θέλετε να είναι το τικερακι και θα πατησετε τελευταια περίοδο ποτε είχατε και πιθανή ΠΗΤ ωραία μετα αφού το κάνετε αυτό θα πατήσετε save και μετα λέει κάπου δεξια πως να το Βαλέτα για forum θα πατησετε εκεί και θα βαλετε pseudo HTML και κάτι άλλο γράφει θα το κάνετε αντιγραφή αυτό μετα ερχεστε εδώ πάτε στο προφίλ τέρμα δεξια λογαριασμος και κάπου εκεί λέει υπογραφή θα πάτε εκεί θα κάνετε επικόλληση θα σβησετε τυχόν γράμματα που θα έχουν μείνει και θα αφησετε μονο το τικερακι αυτα

άντε να δούμε 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Giotitsa είπε:

Πάτε στο google και πατάτε  lillypie μετα θα πατησετε εκεί θα σας βγάλει μέσα στο παράθυρο θα διαλεξετε τικερακι εγκυμοσύνης μετα θα διαλεξετε πως θέλετε να είναι το τικερακι και θα πατησετε τελευταια περίοδο ποτε είχατε και πιθανή ΠΗΤ ωραία μετα αφού το κάνετε αυτό θα πατήσετε save και μετα λέει κάπου δεξια πως να το Βαλέτα για forum θα πατησετε εκεί και θα βαλετε pseudo HTML και κάτι άλλο γράφει θα το κάνετε αντιγραφή αυτό μετα ερχεστε εδώ πάτε στο προφίλ τέρμα δεξια λογαριασμος και κάπου εκεί λέει υπογραφή θα πάτε εκεί θα κάνετε επικόλληση θα σβησετε τυχόν γράμματα που θα έχουν μείνει και θα αφησετε μονο το τικερακι αυτα

Το εκανα αλλα δειχνει τη διεύθυνση που αντέγραψα... Τι εκανα λαθος; 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , Giotitsa είπε:

Χαχχαχαχαζχαχαχαχχαχαα μπούφος εντάξει έλα θα τα καταφέρεις παιδι μου δεν είναι κάτι αν είναι δυνατόν χαχαχψα

 

πρίν από 46 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

καλα δεν ξερω να το κάνω ειμαι γρια ... έλα πες πως το κάνουμε...Αλλά αργά κ καθαρά να τα γράψεις μπας κ τα καταφέρω.γιατι ειμαι κ μπούφος 

 

πρίν από 35 λεπτά , winspert είπε:

Έχουμε πονέσει πολυ κ εχουμε προσπαθησει πολυ οποτε ιδανικα θα ηθελα να ειναι 2...Να μην πω βεβαια το αυτονοητο πως θελω να ειναι υγιη... Αυτο το θελουμε ολοι... Κ οπως λεει κ ο αντρουλης μου, καλα να ειμαστε κ να μπορούμε  οικονομικα, θα παμε κ για τρίτο... 

ευχομαι να ναι δυο λοιπον :)

πρίν από 27 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

περιμένω την @Giotitsa να μας πει...Τις έστειλα μνμ ...Είναι τσαουσα αυτη.κατσε θα πεις ψάχνει μ είπε.ελπιζω να ναι εύκολο.αχχαχα

άντε @Giotitsa θα γεννήσουμε ολες μέχρι να το βρεις.χαχαχαχχα περιμενουμε εδω με την φίλη @winspert.

κορίτσια να σας πω κάτι...με πονάει καμία φορά το κόκκαλο κατω στο .....ξέρετε που ...Στο πουλάκι μ...δίπλα από τα χείλη....δηλ να σας δώσω να καταλάβετε.. μείνει κάτι αυτο...ξεριε καμία???? το χει πάθει καμία????

χαχα πάνω που θα σας έλεγα πως μπαίνει αλλα με προλαβε η γιοτιτσα :)

πρίν από 12 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

λες να ναι κάτι???? Όχι ε???? τζάμπα ανησυχώ ε???

δεν θα είναι τπτ καλη μου! 

  • Ευχαριστώ 1

83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...