Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Angot είπε:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Να τον έχετε από.κοντα τον τζαναμπετη 🙂 ... εύχομαι να κερδίσετε όσες παραπάνω μέρες γίνεται!!!

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

3 ώρες πρίν, winspert είπε:

Γεια σας κοριτσια... Ειμαι 35 χρονων κ επειτα απο την 6η προσπάθεια εξωσωματικης, αυτη τη φορα  εμβρυομεταφορα 2 κατεψυγμενων βλαστοκυστεων, εκανα 2 χοριακες που μου εδειξαν οτι παμε καλα. Την πρωτη την εκανα την Τρίτη κ εδειξε 909,50 κ την επομενη την Πέμπτη που ανεβηκε στο 2037. Ισως να πηγαινουμε για διδυμακια. Αυριο θα κανω τον πρώτο μου υπερηχο για να δουμε σακο ή σακους κ την Τρίτη κατ απαιτηση του εξωσωματικου μου θα κανω κ μια τριτη χοριακη... Δεν το πιστευα ποτε οτι θα βρεθώ ποτε σε ενα τετοιο φορουμ. Ειχα χασει τις ελπιδες μου... Ειμαι συγκρατημενη κ ευχομαι να προχωρησουμε καλα γιατι ειναι αρχη ακομα...

Καλως σας βρηκα μανουλες Οκτωβρίου... :wub:

καλως ηρθες στην παρεα μας γλυκια μου! ολα θα πανε καλα θα δεις! ευχομαι να ειναι διδυμακια! :) περιμενουμε νεα σου αύριο απο τον υπερηχο μην μας ξεχασεις καλα αποτελεσματα :)

πρίν από 25 λεπτά , winspert είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου... Να εισαι καλα; Στην αρχη εισαι κ εσυ φαντάζομαι, ε; Με το καλο κ εσυ... 

Αληθεια κορίτσια, ο πρωτος υπερηχος ειναι κολπικος ή στην κοιλια; Ειμαι 5 εβδομαδων ακριβώς... 

κοριτσι. μου αναλογα στα αλλα 2 μου παοδια πηγα και καταφεραμε να δουμε σακο απο την κοιλια... σε αυτό το νινακι δεν βρισκαμε τον σακο κ ετσι το καναμε κολπικα για να το δουμε


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

πάλι???? ολη μερα αυτο κανω....χαχαχαχαχα

Ποπο ρε φιλη και εμένα η κατάσταση είναι ετσι Ολη μέρα τσιρρρρ τσιρρρρ τσιρρ χαχχαχαχχα

  • Χαχα 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Giotitsa είπε:

Ο πρώτος υπέρηχος αγάπη είναι κολπικος ναι μετα την 12 εβδομαδα μπορει να γινει απο την κοιλια νομιζω δεν θυμαμαι χαχαχχα@winspert

 

πρίν από 7 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

@winspertκολπικό ειναι αγαπη μ....

Ευχαριστώ κοριτσια μου... 

πρίν από 2 λεπτά , marioula1234 είπε:

καλως ηρθες στην παρεα μας γλυκια μου! ολα θα πανε καλα θα δεις! ευχομαι να ειναι διδυμακια! :) περιμενουμε νεα σου αύριο απο τον υπερηχο μην μας ξεχασεις καλα αποτελεσματα :)

κοριτσι. μου αναλογα στα αλλα 2 μου παοδια πηγα και καταφεραμε να δουμε σακο απο την κοιλια... σε αυτό το νινακι δεν βρισκαμε τον σακο κ ετσι το καναμε κολπικα για να το δουμε

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου... Εννοείται πως αυριο θα σας πω... Κατα το μεσημεράκι  θα παω οπότε θα σας ενημερώσω οσο πιο σύντομα μπορω... Ευχομαι  να πανε ολα καλα... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, winspert είπε:

 

Ευχαριστώ κοριτσια μου... 

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου... Εννοείται πως αυριο θα σας πω... Κατα το μεσημεράκι  θα παω οπότε θα σας ενημερώσω οσο πιο σύντομα μπορω... Ευχομαι  να πανε ολα καλα... 

ολα θα πανε τελεια θα δεις :) για πες θα ήθελες να ναι δυο τα μπεμπακια;  :)

Just now, Giotitsa είπε:

Ν1 με ζουρλομανδύα η Ραφαέλα και έρχομαι εγώ απο πίσω της με άσπρη ποδιτσα χαχχαχαχαχχα

χαχαχ 

καλε βαλτε τικερακια και οι υπολοιπες να ξερουμε σε ποια εβδομάδα ειστε να μην ρωταμε συνεχεια. 


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , marioula1234 είπε:

ολα θα πανε τελεια θα δεις :) για πες θα ήθελες να ναι δυο τα μπεμπακια;  :)

χαχαχ 

καλε βαλτε τικερακια και οι υπολοιπες να ξερουμε σε ποια εβδομάδα ειστε να μην ρωταμε συνεχεια. 

καλα δεν ξερω να το κάνω ειμαι γρια ... έλα πες πως το κάνουμε...Αλλά αργά κ καθαρά να τα γράψεις μπας κ τα καταφέρω.γιατι ειμαι κ μπούφος 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

καλα δεν ξερω να το κάνω ειμαι γρια ... έλα πες πως το κάνουμε...Αλλά αργά κ καθαρά να τα γράψεις μπας κ τα καταφέρω.γιατι ειμαι κ μπούφος 

Χαχχαχαχαζχαχαχαχχαχαα μπούφος εντάξει έλα θα τα καταφέρεις παιδι μου δεν είναι κάτι αν είναι δυνατόν χαχαχψα


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Χαχχαχαχαζχαχαχαχχαχαα μπούφος εντάξει έλα θα τα καταφέρεις παιδι μου δεν είναι κάτι αν είναι δυνατόν χαχαχψα

Ε πως για πες ....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...