Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

Χοριακή μετά από εμβρυομεταφορά


tania43

Recommended Posts

Εννέα μέρες μετά την εμβρυομεταφορά βλαστοκυστών, έκανα χοριακή με αποτέλεσμα 0,9. Το κέντρο με το οποίο με επικοινωνησα, σχεδόν με μάλωσε. Μου ανέφεραν ότι είναι νωρίς και πρέπει να την κάνω την 14η μερα. Υπάρχει ελπίδα να είμαι έγκυος; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 21 λεπτά , tania43 είπε:

Εννέα μέρες μετά την εμβρυομεταφορά βλαστοκυστών, έκανα χοριακή με αποτέλεσμα 0,9. Το κέντρο με το οποίο με επικοινωνησα, σχεδόν με μάλωσε. Μου ανέφεραν ότι είναι νωρίς και πρέπει να την κάνω την 14η μερα. Υπάρχει ελπίδα να είμαι έγκυος; 

Εγω εκανα μεταφορα βλαστοκυστων κ ο γιατρος μου μου εχει πει στις 10 μερες να κανω τεστ!


aVG8p2.png

s6ucp2.png

Mao8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα μου είχαν πει στις 14 ημέρες χοριακή μετά από μεταφορά βλαστοκύστεων! Στις 11 ημέρες δεν άντεξα και την έκανα! Με δίδυμα ήταν ήδη στο 1000 η τιμή! Κάθε περίπτωση είναι διαφορετική βέβαια! Να την επαναλάβεις οπωσδήποτε! Θα περιμένουμε νέα σου!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοπέλα μου. Εύχομαι πραγματικα να έχεις το αποτέλεσμα που θέλεις τελικά. Εγώ στις 10 ημερες με μεταφορά 2 βλαστοκυστων έκανα χοριακή και βγήκε 149 με ένα μωράκι. Μακαρι να καθυστέρησε το δικό σου και για αυτό να μην έχει δείξει ακόμη. 


Lilypie Pregnancy tickers

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 6 λεπτά , Rinaki88 είπε:

Καλησπέρα κοπέλα μου. Εύχομαι πραγματικα να έχεις το αποτέλεσμα που θέλεις τελικά. Εγώ στις 10 ημερες με μεταφορά 2 βλαστοκυστων έκανα χοριακή και βγήκε 149 με ένα μωράκι. Μακαρι να καθυστέρησε το δικό σου και για αυτό να μην έχει δείξει ακόμη. 

Ρινακι μου εισαι εσυ που ενιωθες εντονους πονους?πριν?


aVG8p2.png

s6ucp2.png

Mao8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο μενα! Μολις συνδεθηκα στη παρεα σας για να μοιραστω την εμπειρια μου. Ειμαι 41 ετων κ μετα απο διεγερση, 1/2/19 εκανα 17 ωαρια, εκ των οποιων γονιμοποιηθηκαν τα 6. Πριν 9 μερες εκανα εμβρυομεταφορα 3 φρεσκων 8κυτταρων εμβρυων 3ης μερας με το ενα να χει σημαδια χαλαρωσης στους ιστους του. Σημερα δυστυχως ξυπνησα με αιμορραγια σαν εναρξη περιοδου. (Φυσιολογικα θα περιμενα σε 2 μερες=28) Στην μια ωρα ακριβως μετα την αιμορραγια μου χτυπουσαν στο φαρμακειο μια lentogest, μετα απο υποδειξη του κεντρου. Γενικα δεν παιρνω τιποτε περισσοτερο απο βιταμινες,vasclor & prezolon κατα τα αλλα. Μου ειπαν βεβαια οτι λογικα θα σταματησει το αιμα, αν οχι ομως ειναι περιοδος κανονικη. Αλλες 2 φορες απ το πρωι που πηγα τουαλετα παντως το αιμα ειναι εκει... κι ειναι 6μ.μ. στις 10 το πρωι εγινε η ενεση... τι λετε? Να κρατησω καμια αποφραδα ελπιδα, η να θεωρησω τη προσπαθεια αποτυχημενη?? Ειμαι τελειως πρωταρα σε αυτο...

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...