Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μωρακια στην ΜΕΝΝ!!


Recommended Posts

Just now, island1 είπε:

Η πρώτη μου σκέψη το βράδυ της Ανάστασης ήταν τα δυο σου μωρά...κ αυτό που έφυγε κ είμαι σίγουρη ότι κάνει ότι μπορεί από εκεί πάνω για σας κ αυτό που παλεύει να αναστήσει την οικογένεια σας! Βάσω μου ξέρω όλο σου τον αγώνα για το πριν για την κύηση κ για το μετά...δεν θα σου πω πως σε θαυμάζω...θα σου πω πως υποκλίνομαι κ σε σένα όπως κ σε δεκάδες άλλες που φτάνουν ψηλά τη λέξη μητρότητα.Της δίνουν άλλο νόημα...Κι αυτές οι άλλες δεν είναι απαραίτητα δυνατές..κ λυγίζουν κ κλαίνε κ τα βάζουν με το θεό...όταν πάλευα για να έρθει το παιδί μου κ έχανα το ένα μετά το άλλο βρέθηκα να κλαίω στην εικόνα της Αγίας Ειρήνης...μια απλή λοιπόν κυρία που πήγε να προσκυνήσει με έπιασε από τον ώμο κ μου είπε " όλος σου ο πόνος βρίσκεται στο γιατί σε εμενα" εάν  όμως προσθέσεις κ ένα όχι κ πεις γιατί όχι σε μένα; Αυτομάτως ο πόνος μετριάζεται.Χιλιαδες γυναίκες από διαφορετική σκοπιά βιώνουν τον πόνο..στις ΜΕΝΝ σε θεραπευτήρια σε νοσοκομεία σε κλινικές αποτοξίνωσης των παιδιών τους...όλες κουβαλούν ένα σταυρό κ περιμένουν ανάσταση....δεν είμαστε μόνοι...

Σου στέλνω όλη μου την αγάπη να μου φιλησειςπουτακια κ περιμένω νέα της μπουμπιυς

Αυτο ακριβως γιατι οχι σε μενα??μεγαλη κουβεντα!! Σ ευχαριστω για ολα ολες σας ευχαριστω για την συμπαρασταση τοσο καιρο για τις προσευχες σας για ολα!

  • Μου αρέσει 2

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 150
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Vasoth. είπε:

Αυτο ακριβως γιατι οχι σε μενα??μεγαλη κουβεντα!! Σ ευχαριστω για ολα ολες σας ευχαριστω για την συμπαρασταση τοσο καιρο για τις προσευχες σας για ολα!

Κορίτσι μου είναι σπουδαίο που μέσα σε όλα όσα περνάτε εσύ δίνεις μέσα από δω κουράγιο σε όλους...όλα τα καλά να γυρίσουν στοπεμπακι σου! Δεν ξέρουμε γιατί συμβαίνουν όλα αυτά..συμβαίνουν όμως...περνάς πολύ δύσκολα το ξέρω όμως πια είσαι μανούλα κ η προτεραιότητα σου είναι το θαυματακι σου!!! Σύντομα σπίτι σας γερή κ δυνατή ευχομαι

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα πως είστε? Εμεις παμε πολυ καλα δοξα το θεο εχει πεσει αρκετα το οξυγονο κ οι πιεσεις αν συνεχισει ετσι θα το βγαλει συντομα. τρωμε καλα με το μπιμπερο πλεον σταματησαμε κ το γαλα της προωροτητας μπηκαμε στο ενα τωρα ειμαστε 3600 σημερα ηταν και η τελευταια εξεταση απο τα ματακια της ολα καλα κ απο κει κ απο βδομαδα θα κανουμε κ μια μαγνητική εγκεφαλου να δουμε αν ειμαστε οκ κ απο κει ελπιζω να ειναι καλη με ανχωνει λιγο αυτο

  • Μου αρέσει 9

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vasoth. είπε:

Καλησπέρα πως είστε? Εμεις παμε πολυ καλα δοξα το θεο εχει πεσει αρκετα το οξυγονο κ οι πιεσεις αν συνεχισει ετσι θα το βγαλει συντομα. τρωμε καλα με το μπιμπερο πλεον σταματησαμε κ το γαλα της προωροτητας μπηκαμε στο ενα τωρα ειμαστε 3600 σημερα ηταν και η τελευταια εξεταση απο τα ματακια της ολα καλα κ απο κει κ απο βδομαδα θα κανουμε κ μια μαγνητική εγκεφαλου να δουμε αν ειμαστε οκ κ απο κει ελπιζω να ειναι καλη με ανχωνει λιγο αυτο

το διαμάντι σ / μας είναι πολύ δυνατό....τίποτα δεν θα έχει άλλο...τερμα ολα...θα ξεπεράσει κ αυτο με το οξυγόνο  κ θα ναι το πιο γλυκό μωρό τ κοσμου ......Φιλάκια να τις δώσεις...κ σε σένα....

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

το διαμάντι σ / μας είναι πολύ δυνατό....τίποτα δεν θα έχει άλλο...τερμα ολα...θα ξεπεράσει κ αυτο με το οξυγόνο  κ θα ναι το πιο γλυκό μωρό τ κοσμου ......Φιλάκια να τις δώσεις...κ σε σένα....

Σ ευχαριστω μακαρι να πανε ολα καλα!! Θα τις δωσω!!


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Vasoth. είπε:

Καλησπέρα πως είστε? Εμεις παμε πολυ καλα δοξα το θεο εχει πεσει αρκετα το οξυγονο κ οι πιεσεις αν συνεχισει ετσι θα το βγαλει συντομα. τρωμε καλα με το μπιμπερο πλεον σταματησαμε κ το γαλα της προωροτητας μπηκαμε στο ενα τωρα ειμαστε 3600 σημερα ηταν και η τελευταια εξεταση απο τα ματακια της ολα καλα κ απο κει κ απο βδομαδα θα κανουμε κ μια μαγνητική εγκεφαλου να δουμε αν ειμαστε οκ κ απο κει ελπιζω να ειναι καλη με ανχωνει λιγο αυτο

Ευχομαι να πανε ολα καλα με την μαγνητικη και να ειναι η τελευταια σας εξεταση αυτη κοριτσι μου. Θα περιμενουμε νεα σας


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vasoth. είπε:

Καλησπέρα πως είστε? Εμεις παμε πολυ καλα δοξα το θεο εχει πεσει αρκετα το οξυγονο κ οι πιεσεις αν συνεχισει ετσι θα το βγαλει συντομα. τρωμε καλα με το μπιμπερο πλεον σταματησαμε κ το γαλα της προωροτητας μπηκαμε στο ενα τωρα ειμαστε 3600 σημερα ηταν και η τελευταια εξεταση απο τα ματακια της ολα καλα κ απο κει κ απο βδομαδα θα κανουμε κ μια μαγνητική εγκεφαλου να δουμε αν ειμαστε οκ κ απο κει ελπιζω να ειναι καλη με ανχωνει λιγο αυτο

Τελεια νεα Βασω!!!

Ολα καλα θα πανε!


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, nanoula90 είπε:

Ευχομαι να πανε ολα καλα με την μαγνητικη και να ειναι η τελευταια σας εξεταση αυτη κοριτσι μου. Θα περιμενουμε νεα σας

Ευχαριστω πολυ!! 

5 ώρες πρίν, fairy-mary είπε:

Τελεια νεα Βασω!!!

Ολα καλα θα πανε!

Ευχαριστω ευχομαι κ εσυ συντομα να ηρεμισεις απο οτι σε βασανιζει!


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Vasoth. είπε:

Καλησπέρα πως είστε? Εμεις παμε πολυ καλα δοξα το θεο εχει πεσει αρκετα το οξυγονο κ οι πιεσεις αν συνεχισει ετσι θα το βγαλει συντομα. τρωμε καλα με το μπιμπερο πλεον σταματησαμε κ το γαλα της προωροτητας μπηκαμε στο ενα τωρα ειμαστε 3600 σημερα ηταν και η τελευταια εξεταση απο τα ματακια της ολα καλα κ απο κει κ απο βδομαδα θα κανουμε κ μια μαγνητική εγκεφαλου να δουμε αν ειμαστε οκ κ απο κει ελπιζω να ειναι καλη με ανχωνει λιγο αυτο

Πολύ ωραία νέα!!Όλα καλα θα πάνε κορίτσι μου θα δεις κ σύντομα σπιτάκι σας να χαρείτε την μπεμπουλα σας.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...

Να σας πω  τα νεα μου συντομα βγηκαμε απτα μυτακια κ πλεον ειναι στο πιο απλο μηχανημα που υπαρχει με ελαχιστο οξυγονο σημερα την ειχαν σε κουνια βγηκαμε απο τη θερμοκοιτιδα κ μαλλον αυριο θα μεταφερθουμε στη παιδιατρικη για παρακολούθηση εχω χαρει απο τη μια αλλα απτην αλλη εχω ανχωθει παρα πολυ θα ειμαι μαζι της 24 ωρες δε ξερω τι να κανω κ πως θα το κανω χαχα!! Θα ειναι σαν τις πρωτες μερες στο μαιευτηριο αλλα χωρις βοηθεια δε ξερω αν θα τα καταφερω @Giotitsa δε καναμε ακομα γιατι τοτε ειχαμε ενα πισωγυρισμα αλλα τωρα ολα καλα θα γινει κ αυτο συντομα

  • Μου αρέσει 4

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Vasoth. είπε:

Να σας πω  τα νεα μου συντομα βγηκαμε απτα μυτακια κ πλεον ειναι στο πιο απλο μηχανημα που υπαρχει με ελαχιστο οξυγονο σημερα την ειχαν σε κουνια βγηκαμε απο τη θερμοκοιτιδα κ μαλλον αυριο θα μεταφερθουμε στη παιδιατρικη για παρακολούθηση εχω χαρει απο τη μια αλλα απτην αλλη εχω ανχωθει παρα πολυ θα ειμαι μαζι της 24 ωρες δε ξερω τι να κανω κ πως θα το κανω χαχα!! Θα ειναι σαν τις πρωτες μερες στο μαιευτηριο αλλα χωρις βοηθεια δε ξερω αν θα τα καταφερω @Giotitsa δε καναμε ακομα γιατι τοτε ειχαμε ενα πισωγυρισμα αλλα τωρα ολα καλα θα γινει κ αυτο συντομα

Τελειαααα αγάπη να μπεις να μας πεις για την μαγνητική να μην αγχωνεσαι θα τα κανείς όλα τέλεια διότι είσαι τέλεια ακόμη δεν το έχεις καταλάβει

  • Ευχαριστώ 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 30/5/2019 at 3:04 ΠΜ, Vasoth. είπε:

Να σας πω  τα νεα μου συντομα βγηκαμε απτα μυτακια κ πλεον ειναι στο πιο απλο μηχανημα που υπαρχει με ελαχιστο οξυγονο σημερα την ειχαν σε κουνια βγηκαμε απο τη θερμοκοιτιδα κ μαλλον αυριο θα μεταφερθουμε στη παιδιατρικη για παρακολούθηση εχω χαρει απο τη μια αλλα απτην αλλη εχω ανχωθει παρα πολυ θα ειμαι μαζι της 24 ωρες δε ξερω τι να κανω κ πως θα το κανω χαχα!! Θα ειναι σαν τις πρωτες μερες στο μαιευτηριο αλλα χωρις βοηθεια δε ξερω αν θα τα καταφερω @Giotitsa δε καναμε ακομα γιατι τοτε ειχαμε ενα πισωγυρισμα αλλα τωρα ολα καλα θα γινει κ αυτο συντομα

Συγχαρητηρια Βασω μου!!!

Τι τελεια νεα ειναο αυτα!

Με το καλο!

Να χαρεις το ζουζουνι σου!

  • Ευχαριστώ 1

aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

On 4/5/2019 at 7:07 ΜΜ, Vasoth. είπε:

Το λες σε μενα?δε μου ηρθε τπτ ευκολο ουτε η εγκυμοσύνη κ μετα οτι ασχημο εχει μια εγκυμοσύνη το περασα μου ετυχαν ολα κ δε τελειωσα με τη γεννα ξεκινησε ενας αλλος αγωνας ειχα δυο μωρα κ ακομα δεν εχω κανενα στην αγκαλια μου βιωσα απώλεια εκανα εξι μηνες να κρατησω αγκαλια το μωρο μου κ αυτο για ενα τεταρτο μετα πρεπει παλι να την αφησω σε αλλα χερια κ οταν βγουμε ξεκιναει ενας αλλος αγωνας ομως ποτε δεν ειπα γιατι σε μενα κ ξερεις γιατι? Γιατι υπαρχουν κ χειροτερα παντα υπαρχουν χειροτερα σε καταλαβαινω κ εγω ζηλευω αλλες κοπελες με την καλη εννοια γιατι τιποτα δε πηγε καλα σε μενα γιατι δεν εζησα τον τοκετο ετσι οπως το ηθελα αλλα ειμαι ευγνομων που ζει κ που εχουμε φτασει εδω. Δε φταις εσυ σε αλλες πανε ολα τέλεια σε αλλες ολα στραβα δε τα κανονιζουμε εμεις αυτα δυστυχως να λες ευχαριστω που ειναι καλα το παιδακι σου κ που το εχεις στην αγκαλια σου κ οτι ειναι περαστικο μη σε απασχολεί κ μη ψαχνεις τα γιατι!

Πόσο δίκιο έχεις Βάσω...ένας διαρκής αγώνας ήταν η θεωρητικά πιο όμορφη περίοδο της ζωής σου. Όμως πάλεψες κορίτσι μου και εσυ και η μικρή και θα ανταμειφθείτε γι αυτό. 

  • Μου αρέσει 2

preg.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια τι κανετε? Εμεις παμε πολυ καλα δωξα το θεο αν συνεχισει ετσι ισως σε δυο εβδομάδες βγουμε η αναπτυξη της συμφωνα με τη διορθωμενη ηλικια ειναι λιγο πισω οχι σε αντιδρασεις σε αυτο ειμαστε καλα σχετικα απλα σε βαρος κ υψος ειμαστε σαν νεογεννητο ειναι λογικο μας ειπαν βεβαια επειδη εχει μεινει τοσο καιρο στη θερμοκοιτιδα κ επειδη γεννηθικε τοσο μικρη στα δυο χρονια θα συμβαδισει με τα τελειομηνα παιδια της κανουν φυσιοθεραπεια για το αναπνευστικο κ μου εδειξε κ μενα ασκησουλες να της κανω κ οντως τη βοηθανε αναπνεει πολυ καλυτερα κ θα κανουμε κ λιγες σε χερακια ποδαρακια να ξεπιαστει με τα γευματα της το εχουμε χασει λιγο αλλα θα το βρουμε πιστευω 

  • Μου αρέσει 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...