Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μωρακια στην ΜΕΝΝ!!


Recommended Posts

Vasoth σε διαβαζω καιρο κ εχω να σου πω οτι σε θαυμαζω οπως και την θεληση και την δυναμη που εχει το μωρο σου. Μεσα απο την καρδια μου σου ευχομαι συντομα να ερθει το μωρουλι σας στο σπιτι σας γερο . Τα φιλια μου.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 150
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ειμαστε στην παιδιατρικη κ παλι παμε καλα προς το παρον κ η ανάπτυξη της μια χαρα κανουμε βαρελακια πλεον φωναζουμε πολυ κ οσο ακουει τη φωνη της φωναζει κ πιο δυνατα τρωει κ ρυζαλευρο λιγο βεβαια μεχρι να προσαρμοστεί κ να γυρισουμε σε φρουτοκρεμα αυτα τα νεα μας ελπιζω να συνεχίσει το ιδιο καλα.

  • Μου αρέσει 12

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vasoth. είπε:

Ειμαστε στην παιδιατρικη κ παλι παμε καλα προς το παρον κ η ανάπτυξη της μια χαρα κανουμε βαρελακια πλεον φωναζουμε πολυ κ οσο ακουει τη φωνη της φωναζει κ πιο δυνατα τρωει κ ρυζαλευρο λιγο βεβαια μεχρι να προσαρμοστεί κ να γυρισουμε σε φρουτοκρεμα αυτα τα νεα μας ελπιζω να συνεχίσει το ιδιο καλα.

Ο Θεός κ η παναγια κ συ θα την βοηθήσουν να μην γύρισε Ο πίσω κ όλα να πάνε καλά από δω κ πέρα....συνχαρητηρια στο δυνατό παιδί σ κ σε εσένα....Φιλάκια πολλά.

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/8/2019 at 12:42 ΠΜ, Vasoth. είπε:

Ειμαστε στην παιδιατρικη κ παλι παμε καλα προς το παρον κ η ανάπτυξη της μια χαρα κανουμε βαρελακια πλεον φωναζουμε πολυ κ οσο ακουει τη φωνη της φωναζει κ πιο δυνατα τρωει κ ρυζαλευρο λιγο βεβαια μεχρι να προσαρμοστεί κ να γυρισουμε σε φρουτοκρεμα αυτα τα νεα μας ελπιζω να συνεχίσει το ιδιο καλα.

Βάσω μου πολύ χαίρομαι που επιτέλους είστε πάλι μαζί!Το κοριτσάκι σου είναι αγωνίστρια σαν εσένα!εύχομαι γρήγορα σπιτάκι σας να χαρείτε την όμορφη οικογένεια σας!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

  • 5 εβδομάδες μετά...

Καλημέρα σήμερα συμπληρώνουμε 300 μέρες μέσα στο νοσοκομείο. 10 μήνες!κ ακομα εδώ κρατάν γερά παλεύουμε κ θα τα καταφέρουμεστο τέλος! Πάμε πολύ καλά από το οξυγόνο μένουμε όλη μέρα χωρίς βοήθεια κ το βάζουμε μόνο το βραδυ πλέον αν συνεχίσει ετσι αρχίζουμε Ν παίρνουμε το δρόμο για την έξοδο! Τρώμε στέρεες πλέον αλλά δε τρελαίνεται ιδιαίτερα για το φαγητό κι ο γάλα πινει από βάρος είμαστε πολύ πίσω κατω απο τις καμπυλες κ πινουμε  ειδικο γαλα με πολλες θερμιδες για να πάρει το βάρος που πρέπει.Αυτά είναι τα νέα μας ελπίζω κ συνεχίσει ετσι 

  • Μου αρέσει 10

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Vasoth. είπε:

Καλημέρα σήμερα συμπληρώνουμε 300 μέρες μέσα στο νοσοκομείο. 10 μήνες!κ ακομα εδώ κρατάν γερά παλεύουμε κ θα τα καταφέρουμεστο τέλος! Πάμε πολύ καλά από το οξυγόνο μένουμε όλη μέρα χωρίς βοήθεια κ το βάζουμε μόνο το βραδυ πλέον αν συνεχίσει ετσι αρχίζουμε Ν παίρνουμε το δρόμο για την έξοδο! Τρώμε στέρεες πλέον αλλά δε τρελαίνεται ιδιαίτερα για το φαγητό κι ο γάλα πινει από βάρος είμαστε πολύ πίσω κατω απο τις καμπυλες κ πινουμε  ειδικο γαλα με πολλες θερμιδες για να πάρει το βάρος που πρέπει.Αυτά είναι τα νέα μας ελπίζω κ συνεχίσει ετσι 

Μπραβο κοριτσι μου! Ετσι να συνεχισετε! Δυναμη και με το καλο να γνωρισει το κανονικο της σπιτι το Διαμαντακι σου!!:wub:

  • Ευχαριστώ 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vasoth. είπε:

Καλημέρα σήμερα συμπληρώνουμε 300 μέρες μέσα στο νοσοκομείο. 10 μήνες!κ ακομα εδώ κρατάν γερά παλεύουμε κ θα τα καταφέρουμεστο τέλος! Πάμε πολύ καλά από το οξυγόνο μένουμε όλη μέρα χωρίς βοήθεια κ το βάζουμε μόνο το βραδυ πλέον αν συνεχίσει ετσι αρχίζουμε Ν παίρνουμε το δρόμο για την έξοδο! Τρώμε στέρεες πλέον αλλά δε τρελαίνεται ιδιαίτερα για το φαγητό κι ο γάλα πινει από βάρος είμαστε πολύ πίσω κατω απο τις καμπυλες κ πινουμε  ειδικο γαλα με πολλες θερμιδες για να πάρει το βάρος που πρέπει.Αυτά είναι τα νέα μας ελπίζω κ συνεχίσει ετσι 

Κορίτσι μου όμορφο εύχομαι να πάτε όσο το δυνατόν πιο σύντομα σπιτάκι σας να γεμίσει γέλια κ χαρές!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
Just now, Vasoth. είπε:

Σας γράφω πλέον από το σπίτι βγήκαμε την Παρασκευή χωρίς οξυγόνο απλά προληπτικά έχουμε όλο τον εξοπλισμό στο σπίτι κ κάθε δυο ώρες μετραμε το οξυγόνο την ημερα κ το βραδυ εχουμε μονιμα το οξυμετρο επάνω για ασφάλεια 10 μήνες 315 μέρες για την ακρίβεια αλλά τα καταφέραμε. Θέλω να σας ευχαριστήσω όλες για την συμπαράσταση κ το ενδιαφέρον που δείξατε ειλικρινά κάποιες φορές ήσασταν το στήριγμα μου με σηκωσατε πολλές φορές όταν έπεσα κ λυγιζα να έχετε όλοι υγεία κ τα παιδάκια μας πρώτα από όλα κ όλα τα άλλα λύνονται. Μαζεύουμε πλέον τα κομμάτια μας κλεινουμε τις πληγές μας κ προχωράμε έχουμε δρόμο ακόμα αλλά τα δύσκολα πέρασαν. 

Πόσο συγκινητικό μήνυμα κορίτσι μου γλυκο❤️

Δεν έχω πολλά λόγια, είστε αξιες θαυμασμου κορούλα και μανούλα! Να την χαίρεσαι και να την καμαρώνεις σαν τα ψηλά βουνα κορίτσι μου και εκείνη να σου προσφέρει χαρούμενες στιγμές! Συγχαρητήρια, η χαρά μου δεν περιγράφεται ❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Vasoth. είπε:

Σας γράφω πλέον από το σπίτι βγήκαμε την Παρασκευή χωρίς οξυγόνο απλά προληπτικά έχουμε όλο τον εξοπλισμό στο σπίτι κ κάθε δυο ώρες μετραμε το οξυγόνο την ημερα κ το βραδυ εχουμε μονιμα το οξυμετρο επάνω για ασφάλεια 10 μήνες 315 μέρες για την ακρίβεια αλλά τα καταφέραμε. Θέλω να σας ευχαριστήσω όλες για την συμπαράσταση κ το ενδιαφέρον που δείξατε ειλικρινά κάποιες φορές ήσασταν το στήριγμα μου με σηκωσατε πολλές φορές όταν έπεσα κ λυγιζα να έχετε όλοι υγεία κ τα παιδάκια μας πρώτα από όλα κ όλα τα άλλα λύνονται. Μαζεύουμε πλέον τα κομμάτια μας κλεινουμε τις πληγές μας κ προχωράμε έχουμε δρόμο ακόμα αλλά τα δύσκολα πέρασαν. 

Δεν το πιστευω κοριτσι μου μπραβο! Καλη νεα αρχη και καλη ζωη να εχετε να ευχαριστηθειτε αγγαλιτσες!! Ενα φιλακι στο πατουσακιι!!!!! Κ παντα μα παντα ΥΓΕΙΑΑΑ!!!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Vasoth. είπε:

Σας γράφω πλέον από το σπίτι βγήκαμε την Παρασκευή χωρίς οξυγόνο απλά προληπτικά έχουμε όλο τον εξοπλισμό στο σπίτι κ κάθε δυο ώρες μετραμε το οξυγόνο την ημερα κ το βραδυ εχουμε μονιμα το οξυμετρο επάνω για ασφάλεια 10 μήνες 315 μέρες για την ακρίβεια αλλά τα καταφέραμε. Θέλω να σας ευχαριστήσω όλες για την συμπαράσταση κ το ενδιαφέρον που δείξατε ειλικρινά κάποιες φορές ήσασταν το στήριγμα μου με σηκωσατε πολλές φορές όταν έπεσα κ λυγιζα να έχετε όλοι υγεία κ τα παιδάκια μας πρώτα από όλα κ όλα τα άλλα λύνονται. Μαζεύουμε πλέον τα κομμάτια μας κλεινουμε τις πληγές μας κ προχωράμε έχουμε δρόμο ακόμα αλλά τα δύσκολα πέρασαν. 

μπραβο κοριτσακι μου μπραβο τι να πω ομως για σενα χμμμμ δεν εχω να πω τιποτα γιατι αν πω κατι θα ειναι λιγο στο παιδακι σου ομως κατι θα πω και θα ειναι οτι η Παναγια να την εχει παντα ευλογημενη και υγιηη

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 12/9/2019 at 11:28 ΠΜ, Vasoth. είπε:

Καλημέρα σήμερα συμπληρώνουμε 300 μέρες μέσα στο νοσοκομείο. 10 μήνες!κ ακομα εδώ κρατάν γερά παλεύουμε κ θα τα καταφέρουμεστο τέλος! Πάμε πολύ καλά από το οξυγόνο μένουμε όλη μέρα χωρίς βοήθεια κ το βάζουμε μόνο το βραδυ πλέον αν συνεχίσει ετσι αρχίζουμε Ν παίρνουμε το δρόμο για την έξοδο! Τρώμε στέρεες πλέον αλλά δε τρελαίνεται ιδιαίτερα για το φαγητό κι ο γάλα πινει από βάρος είμαστε πολύ πίσω κατω απο τις καμπυλες κ πινουμε  ειδικο γαλα με πολλες θερμιδες για να πάρει το βάρος που πρέπει.Αυτά είναι τα νέα μας ελπίζω κ συνεχίσει ετσι 

Κορίτσι μου να είστε πάντα καλά κ εσύ και το μικράκι σου! Η ιστορία σας είναι από τις πιο ελπιδοφόρες που έχω δει στη ζωή μου και με πολύ πολύ όμορφη κατάληξη! Να σου πάνε όλα τέλεια από δω και πέρα! 

  • Μου αρέσει 1

UuEIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω παρακολουθησει την ιστορια σου..λιγα διαβασα σ αυτο το μνμ..πολλα καταλαβα...εισαι αξιεπαινη!!!με τετοια μαμα η κορουλα σου δεν εχει να φοβαται τιποτα...ολα να σασ πανε καλα απο δω κ περα..να ειστε γερεσ μαμα κ κορη..να το χαιρεσαι το κοριτσακι σου!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

On 29/9/2019 at 8:23 ΜΜ, Vasoth. είπε:

Σας γράφω πλέον από το σπίτι βγήκαμε την Παρασκευή χωρίς οξυγόνο απλά προληπτικά έχουμε όλο τον εξοπλισμό στο σπίτι κ κάθε δυο ώρες μετραμε το οξυγόνο την ημερα κ το βραδυ εχουμε μονιμα το οξυμετρο επάνω για ασφάλεια 10 μήνες 315 μέρες για την ακρίβεια αλλά τα καταφέραμε. Θέλω να σας ευχαριστήσω όλες για την συμπαράσταση κ το ενδιαφέρον που δείξατε ειλικρινά κάποιες φορές ήσασταν το στήριγμα μου με σηκωσατε πολλές φορές όταν έπεσα κ λυγιζα να έχετε όλοι υγεία κ τα παιδάκια μας πρώτα από όλα κ όλα τα άλλα λύνονται. Μαζεύουμε πλέον τα κομμάτια μας κλεινουμε τις πληγές μας κ προχωράμε έχουμε δρόμο ακόμα αλλά τα δύσκολα πέρασαν. 

Βάσω μου σου εύχομαι να πάνε όλα τέλεια και να χαρείς κάθε στιγμή με το παιδάκι σου!

Οι 315 μέρες αγωνίας να αντικατασταθούν με πολλαπλάσιες μέρες χαράς!

 

  • Ευχαριστώ 1

aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Θελω και εγω να γραψω σε αυτο το θεμα αλλα δεν ξερω αν εχω δικαιωμα να πω πολλα καποιες μανουλες εδω μεσα ειναι αξιες θαυμασμού με οσα πέρασαν 15 μερες στην Μενν με τον μπεμπουλη μου τον πηρα σημερα επιτελους σπίτι μας δεν θελω να παραπονεθω για τιποτα το μονο που με ένοιαζε ητανε να φύγει απο ολο αυτο εγω το διαχειριστικα διαφορετικα απο τις αλλες κοπελες εδω μεσα δεν ηθελα να γραψω ημουν ψυχολογικα χαλια γιατί ενω εκανα καισαρικη το μωρο δεν πρόλαβα καν να το πραω αγκαλιά οπως αλλες μαμαδες αλλα και πάλι δεν εχω δικαιωμα να παραπονεθω διότι εδω μεσα τι να πουν και οι αλλες οι μαμαδες εμεις πλεον ειμαστε σπιτακι μας ο Θεος και η Παναγια σε ολα τα μωρα κοντά

  • Μου αρέσει 2

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...