Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Επιλογή καροτσιου


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια σε λίγο καιρό θα υποδεχτώ το μωράκι μου κ είμαι σε έρευνα αγοράς για καρότσι.Εγω θα γεννήσω τέλη μαϊου.Οσες κοπέλες έχουν γεννήσει κ όσες περιμένουν τα μωρά τους,ποια είναι η άποψη σας για καρότσι 3 σε 1.Συμφερει η μήπως η καλαθουνα είναι περιττή κ συμφέρει καλύτερα το 2 σε 1?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ilios said:

Καλησπέρα κορίτσια σε λίγο καιρό θα υποδεχτώ το μωράκι μου κ είμαι σε έρευνα αγοράς για καρότσι.Εγω θα γεννήσω τέλη μαϊου.Οσες κοπέλες έχουν γεννήσει κ όσες περιμένουν τα μωρά τους,ποια είναι η άποψη σας για καρότσι 3 σε 1.Συμφερει η μήπως η καλαθουνα είναι περιττή κ συμφέρει καλύτερα το 2 σε 1?

Εγώ δεν πήρα καλαθούνα επειδή πήρα λίκνο για τους πρώτους 6 μήνες.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου κοπελα μου. Πολυ χαιρομαι που δεν γεννησες προωρα τελικα! Η υπομονη σου θα αντεμειφθει με ενα υγειες παιδακι!

Εγω πηρα 3 σε 1 κυριως γιατι το ειχα βρει σε καλη τιμη στις εκπτωσεις. Πηρα foppa pedretti up3 κ δεν το μετανιωσα. Την ημερα κοιμιζω το μωρο στην καλαθουνα. Το καθισματακι για το αυτοκινητο ειναι επισης πολυ καλο. Γενικα ηταν καλη αγορα το συγκεκριμενο. Για 2 σε 1 δεν εχω αποψη.

  • Μου αρέσει 1

8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ilios είπε:

Καλησπέρα κορίτσια σε λίγο καιρό θα υποδεχτώ το μωράκι μου κ είμαι σε έρευνα αγοράς για καρότσι.Εγω θα γεννήσω τέλη μαϊου.Οσες κοπέλες έχουν γεννήσει κ όσες περιμένουν τα μωρά τους,ποια είναι η άποψη σας για καρότσι 3 σε 1.Συμφερει η μήπως η καλαθουνα είναι περιττή κ συμφέρει καλύτερα το 2 σε 1?

Καλησπέρα γλυκούλα μου!!! Με το καλό το μωράκι σου!!! Εμείς με τον αντρα μ αποφασίσαμε να πάρουμε 3 σε 1. Στην ουσία ηταν 4 σε 1 αφού είχε κ βάση για το πορτ μπεμπέ. Εμάς μας βόλεψε πάρα πολύ το πορτ μπεμπέ αφού ακόμα εκεί το κοιμιζω δίπλα μου (είμαστε 4ων μηνών), κι επίσης όταν ήταν πολύ μικρούλης (και ακόμα δηλαδή) για τις βολτες του με το καρότσι είναι πολύ πιο εύχρηστο το πορτ μπεμπέ αφού το μωρό κοιμάται ήσυχο εκεί μεσα κ δεν το επηρεάζει ούτε ο αέρας, ούτε ο ήλιος, ούτε τίποτα.. Είναι λες κ ειναι στο κρεβατάκι του κ εσύ κάνεις άνετα την βόλτα σου.. Επίσης εμενα το συγκεκριμένο με βοήθησε πολύ επειδή έχει έναν μηχανισμό που σου σηκώνει το κάθισμα, ακόμα και 3 νομίζω θέσεις.. Δηλαδή μπορείς να το ανασηκωσεις κ λίγο πχ στην περίπτωση μας έχουμε γοπ οπότε εγώ το έχω σχεδόν συνέχεια ανασηκωμένο, με περίπου 30 μοίρες κλίση.. Με βόλεψε απίστευτα, αφού άμα δεν το ειχα αυτό, θα έπρεπε να βρω πατέντες ώστε να το έχω ανασηκωμένο μην μου κάνει κανέναν εμετό.. 

  • Μου αρέσει 1

aQhvp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 1/5/2019 at 9:28 ΜΜ, evio είπε:

Γεια σου κοπελα μου. Πολυ χαιρομαι που δεν γεννησες προωρα τελικα! Η υπομονη σου θα αντεμειφθει με ενα υγειες παιδακι!

Εγω πηρα 3 σε 1 κυριως γιατι το ειχα βρει σε καλη τιμη στις εκπτωσεις. Πηρα foppa pedretti up3 κ δεν το μετανιωσα. Την ημερα κοιμιζω το μωρο στην καλαθουνα. Το καθισματακι για το αυτοκινητο ειναι επισης πολυ καλο. Γενικα ηταν καλη αγορα το συγκεκριμενο. Για 2 σε 1 δεν εχω αποψη.

Ναι τελικά δεν γέννησα ακόμα αλλά πολύ άγχος άστα . Είμαι ξάπλα στο κρεβάτι και στέλνω τον άνδρα μου να δει κ να μου μεταφέρει κ μέσω ίντερνετ κ δυσκολεύομαι πολυ

On 1/5/2019 at 9:25 ΜΜ, Elenpap είπε:

Εγώ δεν πήρα καλαθούνα επειδή πήρα λίκνο για τους πρώτους 6 μήνες.

και εγώ πήρα λίκνο γι'αυτό σκέφτομαι μήπως η καλαθουνα είναι περιττή

On 1/5/2019 at 10:04 ΜΜ, Anneliz είπε:

Καλησπέρα γλυκούλα μου!!! Με το καλό το μωράκι σου!!! Εμείς με τον αντρα μ αποφασίσαμε να πάρουμε 3 σε 1. Στην ουσία ηταν 4 σε 1 αφού είχε κ βάση για το πορτ μπεμπέ. Εμάς μας βόλεψε πάρα πολύ το πορτ μπεμπέ αφού ακόμα εκεί το κοιμιζω δίπλα μου (είμαστε 4ων μηνών), κι επίσης όταν ήταν πολύ μικρούλης (και ακόμα δηλαδή) για τις βολτες του με το καρότσι είναι πολύ πιο εύχρηστο το πορτ μπεμπέ αφού το μωρό κοιμάται ήσυχο εκεί μεσα κ δεν το επηρεάζει ούτε ο αέρας, ούτε ο ήλιος, ούτε τίποτα.. Είναι λες κ ειναι στο κρεβατάκι του κ εσύ κάνεις άνετα την βόλτα σου.. Επίσης εμενα το συγκεκριμένο με βοήθησε πολύ επειδή έχει έναν μηχανισμό που σου σηκώνει το κάθισμα, ακόμα και 3 νομίζω θέσεις.. Δηλαδή μπορείς να το ανασηκωσεις κ λίγο πχ στην περίπτωση μας έχουμε γοπ οπότε εγώ το έχω σχεδόν συνέχεια ανασηκωμένο, με περίπου 30 μοίρες κλίση.. Με βόλεψε απίστευτα, αφού άμα δεν το ειχα αυτό, θα έπρεπε να βρω πατέντες ώστε να το έχω ανασηκωμένο μην μου κάνει κανέναν εμετό.. 

Καλησπέρα τι μάρκα είναι το καρότσι?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

5 ώρες πρίν, Ilios είπε:

Ναι τελικά δεν γέννησα ακόμα αλλά πολύ άγχος άστα . Είμαι ξάπλα στο κρεβάτι και στέλνω τον άνδρα μου να δει κ να μου μεταφέρει κ μέσω ίντερνετ κ δυσκολεύομαι πολυ

και εγώ πήρα λίκνο γι'αυτό σκέφτομαι μήπως η καλαθουνα είναι περιττή

Καλησπέρα τι μάρκα είναι το καρότσι?

Είναι το inglesina quad. Είναι λίγο ακριβό το τετραπλό. Αφού έχεις λίκνο ίσως όπως λες να σ είναι περιττό. Εμένα πάντως με έχει βολέψει πολύ για τον λόγο που σου ειπα παραπάνω.. 


aQhvp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...