Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα σε ολες! 'Οποια θελει μπορει να μου στειλει προσωπικό μηνυμα για γιατρους που ασχολουντε αρκετα με εξωσωματικές με δότριες (εχουν μικρες αναμονες και "καλες" επιλογές σε δότριες). Ψαχνουμε και στην Ισπανια εδω και 1.5 μήνα αλλα χωρί αποτέλεσμα προς το παρόν και θέλουμε να εχουμε και αλλες εναλλακτικές. Ευχαριστώ πολύ κορίτσια! 

Εγκυμοσύνη Ίσως


Recommended Posts

Καλησπέρα σας κορίτσια θα ήθελα την γνώμη σας για ένα θέμα πριν δύο εβδομαδες είχα πόνους σαν την περίοδο κι μ πριζεται κ μια Όχι το στήθος μου ... εδώ κι δύο μέρες από την προγραμματισμένη ημερομηνία της περιοδου μου δεν μου εχει ερθρι κι περιμένω.. έχει φουσκώσει κ η κοιλιά μου .. αν μπορούσατε ν μ πείτε την γνώμη σας κτ γτ έχω μ υποψία-προβληματισμό... σας ευχαριστώ... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Elenatrela21 είπε:

Καλησπέρα σας κορίτσια θα ήθελα την γνώμη σας για ένα θέμα πριν δύο εβδομαδες είχα πόνους σαν την περίοδο κι μ πριζεται κ μια Όχι το στήθος μου ... εδώ κι δύο μέρες από την προγραμματισμένη ημερομηνία της περιοδου μου δεν μου εχει ερθρι κι περιμένω.. έχει φουσκώσει κ η κοιλιά μου .. αν μπορούσατε ν μ πείτε την γνώμη σας κτ γτ έχω μ υποψία-προβληματισμό... σας ευχαριστώ... 

Γιατί δεν κάνεις ένα τεστακι? Με 2 μέρες καθυστέρηση θα σου δείξει!! Τα συμπτώματα περίοδου και εγκυμοσύνης είναι ίδια στην αρχή!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Owl-1 είπε:

Γιατί δεν κάνεις ένα τεστακι? Με 2 μέρες καθυστέρηση θα σου δείξει!! Τα συμπτώματα περίοδου και εγκυμοσύνης είναι ίδια στην αρχή!! 

Σε ευχαριστώ πολύ λέω ν περιμένω λίγο ακόμη Αλλιώς θα κάνω έχω κλείσει κ ραντεβού μ τον γυναικολόγο αλλά είναι αρχές τ Ιουλίου Τότε μπορεί .. σε ευχαριστώ πάντως 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Elenatrela21 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ λέω ν περιμένω λίγο ακόμη Αλλιώς θα κάνω έχω κλείσει κ ραντεβού μ τον γυναικολόγο αλλά είναι αρχές τ Ιουλίου Τότε μπορεί .. σε ευχαριστώ πάντως 

Αν αντέχεις οκ!! Εγώ θα είχα κάνει ήδη 10 χαχαχα!! (Λιιιιιγο ανυπόμονη) προσπαθείτε για μωράκι?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Owl-1 είπε:

Αν αντέχεις οκ!! Εγώ θα είχα κάνει ήδη 10 χαχαχα!! (Λιιιιιγο ανυπόμονη) προσπαθείτε για μωράκι?

Όχι ..Αλλά αν ειμαι καλοδεχούμενο... κι τ δεύτερο 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 23/6/2019 at 2:02 ΠΜ, Elenatrela21 είπε:

Όχι ..Αλλά αν ειμαι καλοδεχούμενο... κι τ δεύτερο 

Αγάπη ακριβώς τα ίδια συμπτώματα είχα κι εγώ. Έκανα τεστ την ημέρα που περιμενα περίοδο και ήταν θετικό. Απορώ πώς αντέχεις και δεν κάνεις τεστ χαχα. Και εμείς δεν προσπαθούσαμε αλλά το πιάσαμε το δεύτερο. Πόσο είναι το πρώτο σου?


Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...