Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Μανουλες Φεβρουαρίου 2020!!!


Recommended Posts

17 ώρες πρίν, BabyGirl_A είπε:

Μάρθα μου να σου ζήσει η πριγκίπισσα σου !!!!! Το καλύτερο δώρο για του Αγίου Βαλεντίνου. Πολύ ομαλή ακούστηκε η γέννα σου. Μπράβο και στις 2 σας κορίτσι μου! 

Αν επιτρέπεται οταν λες τα ραματα εννοείς περινεοτομη? Αν ναι, είναι υποφερτος ο πόνος? 

Άντε με το καλό να έρθει η Δευτέρα να πάτε σπίτι να την φας με τα χάδια και τις αγκαλιές ανενόχλητη.

Να σας ζήσει κορίτσι μου ! 

Ναι αυτά τα ράμματα εννοώ.. Λιγο με τσούζουν αλλα οχι κάτι ιδιαίτερο :-o

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσι μου!!!

1 hour ago, Annie4 είπε:

Να σου ζήσει η κοριτσάρα Μάρθα μου!

Υπέροχη γέννα λοιπόν, τί τυχη! Να την χαρείς κοπέλα μου καλή λοχεία :-)

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσι μου.. Ανυπομονώ αύριο να την απολαύσω όπως θέλω :x

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 400
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

11 ώρες πρίν, Marthakat είπε:

Ναι αυτά τα ράμματα εννοώ.. Λιγο με τσούζουν αλλα οχι κάτι ιδιαίτερο :-o

 

Καλημέρα κορίτσι μου !!!
Καλή εβδομάδα !!
Συγχαρητήρια ! Να σας ζήσει το κοριτσάκι σας και πολύ χαίρομαι που ήταν τόσο ωραία η εμπειρία σου !!!
Να τη χαρείτε όσο δεν πάει αυτή την περίοδο !!
Εμείς έχουμε γιατρό να δούμε τί θα μας πει..38 εβδόμαδες είμαι αλλά τόσο γέννησα και την 1η μου κόρη και δεν πιστεύω να αργήσει και αυτή η μπεμπούλα να βγει !
Φιλιά σε όλες σας !!!

  • Μου αρέσει 1

fUx9p3.png
 
Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, Marthakat είπε:

Ναι αυτά τα ράμματα εννοώ.. Λιγο με τσούζουν αλλα οχι κάτι ιδιαίτερο :-o

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσι μου!!!

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσι μου.. Ανυπομονώ αύριο να την απολαύσω όπως θέλω :x

Πολύ ωραία Μάρθα μου. Όλα τέλεια λοιπόν!!!!! Λογικά τώρα έχετε πάει και σπίτι σας και είστε μεσ' τις αγκαλιές. Καλή λοχεία κορίτσι μου !! 

3 ώρες πρίν, pennymom είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου !!!
Καλή εβδομάδα !!
Συγχαρητήρια ! Να σας ζήσει το κοριτσάκι σας και πολύ χαίρομαι που ήταν τόσο ωραία η εμπειρία σου !!!
Να τη χαρείτε όσο δεν πάει αυτή την περίοδο !!
Εμείς έχουμε γιατρό να δούμε τί θα μας πει..38 εβδόμαδες είμαι αλλά τόσο γέννησα και την 1η μου κόρη και δεν πιστεύω να αργήσει και αυτή η μπεμπούλα να βγει !
Φιλιά σε όλες σας !!!

Με το καλό Πέννυ μου και η 2η κοριτσάρα σου ! Κοντεύεις κι εσύ! Φιλιά 

  • Ευχαριστώ 1

lpatp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 12/2/2020 at 7:34 ΜΜ, Annie4 είπε:

Γειά σας κορίτσια μου!

Ο μπεμπης μου στις 03/02, μια νερα πριν την κανονισμενη προκληση, αποφασισε να μου σπασει τα νερα στις 2 τη νυχτα.

Αναμεναμε ως τις 10.30 για φτ αλλα καταληξαμε σε καισαρική. Ειχε 3πλη περιτυλιξη στον λαιμο και για αυτο δεν κατεβαινε. Όλα πηγαν καλα, 3550γραμ 52εκατ, τον αγαπω και προσπαθουμε να βρουμε ρυθμους!

Με το καλο να ερθουν και τα μωρακια σας :-)

Κορίτσια μου επίσης πουλάω ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ θήλαστρο να ξέρετε. Το πουλαω σε τιμή ενοικίασης.

Εμενα ο θηλασμος δεν ευδοκίμησε...είχα θεμα με το στηθος το οποίο τελικά δεν κατάφερα να διαχειριστώ :-(

Γεια σου κορίτσι! Να σου ζήσει ο μπεμπούλης σου! Βλέπω ότι πουλάς το θήλαστρό σου. Μπορείς να μου στείλεις σε π.μ. πληροφορίες;


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 17/2/2020 at 12:03 ΜΜ, pennymom είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου !!!
Καλή εβδομάδα !!
Συγχαρητήρια ! Να σας ζήσει το κοριτσάκι σας και πολύ χαίρομαι που ήταν τόσο ωραία η εμπειρία σου !!!
Να τη χαρείτε όσο δεν πάει αυτή την περίοδο !!
Εμείς έχουμε γιατρό να δούμε τί θα μας πει..38 εβδόμαδες είμαι αλλά τόσο γέννησα και την 1η μου κόρη και δεν πιστεύω να αργήσει και αυτή η μπεμπούλα να βγει !
Φιλιά σε όλες σας !!!

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου, τωρα είμαστε στο στάδιο της προσαρμογής κ νομίζω καλά τα παμε :x

Με το καλό να έρθει η μπέμπα σου εύχομαι!!! :-o

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

8 ώρες πρίν, Marthakat είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου, τωρα είμαστε στο στάδιο της προσαρμογής κ νομίζω καλά τα παμε :x

Με το καλό να έρθει η μπέμπα σου εύχομαι!!! :-o

Χαίρομαι που το ακούω τέλεια Μάρθα μου !!!! 

Να σαι καλααα !!!

Κι εμείς σήμερα ήρθαμε στον κόσμο!!! Γερή και δυνατή ♡ στην 39η με φτ με τεχνητους πονους και αυτόματη φυσική ρήξη ιμενων (σπασαν τα νερα μονα τους αφού βάλαμε τις ωδίνες).. ΦΤ -1ο παιδάκι σε μολις 3 ώρες είχαμε γεννήσει ! 

Με το καλό και Σε όλα τα μωράκια του γκρουπ !!!!!! 

  • Μου αρέσει 7

lpatp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, BabyGirl_A είπε:

Χαίρομαι που το ακούω τέλεια Μάρθα μου !!!! 

Να σαι καλααα !!!

Κι εμείς σήμερα ήρθαμε στον κόσμο!!! Γερή και δυνατή ♡ στην 39η με φτ με τεχνητους πονους και αυτόματη φυσική ρήξη ιμενων (σπασαν τα νερα μονα τους αφού βάλαμε τις ωδίνες).. ΦΤ -1ο παιδάκι σε μολις 3 ώρες είχαμε γεννήσει ! 

Με το καλό και Σε όλα τα μωράκια του γκρουπ !!!!!! 

Να σου ζήσει κοπέλα μου. Να είναι γερό και καλότυχο το μωράκι σου. Καλή ανάρρωση σε εσένα. Τέλεια γέννα είχες μπράβο.


Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites

Just now, katerina04 είπε:

Να σου ζήσει κοπέλα μου. Να είναι γερό και καλότυχο το μωράκι σου. Καλή ανάρρωση σε εσένα. Τέλεια γέννα είχες μπράβο.

Σε ευχαριστώ πολύ Κατερίνα μου να σαι καλά!!!!!! Τέλεια γέννα πραγματικά ♡ ο,τι επιθυμείς κι εσύ! Σε ευχαριστώ!! 

  • Ευχαριστώ 1

lpatp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, BabyGirl_A είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ Κατερίνα μου να σαι καλά!!!!!! Τέλεια γέννα πραγματικά ♡ ο,τι επιθυμείς κι εσύ! Σε ευχαριστώ!! 

Καλημέρα φιλη μ...γεννήσεις????? παναγια μ μια όμορφη που θα χεις...μπράβο αγάπη. να την χάρις κ πάντα υγεία να έχει.. φιλαξια πολλά στα μπούτια της

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, BabyGirl_A είπε:

Χαίρομαι που το ακούω τέλεια Μάρθα μου !!!! 

Να σαι καλααα !!!

Κι εμείς σήμερα ήρθαμε στον κόσμο!!! Γερή και δυνατή ♡ στην 39η με φτ με τεχνητους πονους και αυτόματη φυσική ρήξη ιμενων (σπασαν τα νερα μονα τους αφού βάλαμε τις ωδίνες).. ΦΤ -1ο παιδάκι σε μολις 3 ώρες είχαμε γεννήσει ! 

Με το καλό και Σε όλα τα μωράκια του γκρουπ !!!!!! 

Να σας ζήσει το καμάρι σας!!!! Τέλειος τοκετός!!! 


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μανούλες, καλησπέρα και συγχαρητήρια! Πλέον ανήκω κι εγώ στο κλαμπ των μαμάδων. :wub:

Πριν 2 εβδομάδες σπάσανε ξαφνικά τα νερά μου και ήρθε στη ζωή μας ο γλυκός μου μπέμπης! Λίγο πρόωρα, αλλά ευτυχώς όλα πήγαν καλά και προχωράμε γερά :-D 

Με το καλό οι υπόλοιπες, φιλάκια! 

 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πρίν, BabyGirl_A είπε:

Χαίρομαι που το ακούω τέλεια Μάρθα μου !!!! 

Να σαι καλααα !!!

Κι εμείς σήμερα ήρθαμε στον κόσμο!!! Γερή και δυνατή ♡ στην 39η με φτ με τεχνητους πονους και αυτόματη φυσική ρήξη ιμενων (σπασαν τα νερα μονα τους αφού βάλαμε τις ωδίνες).. ΦΤ -1ο παιδάκι σε μολις 3 ώρες είχαμε γεννήσει ! 

Με το καλό και Σε όλα τα μωράκια του γκρουπ !!!!!! 

Μπράβο σου κορίτσι μου συγχαρητήρια.. Καλή ανάρρωση τώρα.. Πάρε δυνάμεις όσο είσαι στην κλινική..

Να σου ζήσει το ζουζούνι γερό κ καλότυχο.. :)

6 ώρες πρίν, Anna-Vangelis είπε:

Μανούλες, καλησπέρα και συγχαρητήρια! Πλέον ανήκω κι εγώ στο κλαμπ των μαμάδων. :wub:

Πριν 2 εβδομάδες σπάσανε ξαφνικά τα νερά μου και ήρθε στη ζωή μας ο γλυκός μου μπέμπης! Λίγο πρόωρα, αλλά ευτυχώς όλα πήγαν καλά και προχωράμε γερά :-D 

Με το καλό οι υπόλοιπες, φιλάκια! 

 

Να σου ζήσει ο μπεμπούλης.. Να είναι καλότυχο κ γερό :-D

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

On 19/2/2020 at 1:59 ΠΜ, BabyGirl_A είπε:

Χαίρομαι που το ακούω τέλεια Μάρθα μου !!!! 

Να σαι καλααα !!!

Κι εμείς σήμερα ήρθαμε στον κόσμο!!! Γερή και δυνατή ♡ στην 39η με φτ με τεχνητους πονους και αυτόματη φυσική ρήξη ιμενων (σπασαν τα νερα μονα τους αφού βάλαμε τις ωδίνες).. ΦΤ -1ο παιδάκι σε μολις 3 ώρες είχαμε γεννήσει ! 

Με το καλό και Σε όλα τα μωράκια του γκρουπ !!!!!! 

Να σου ζήσει κοπέλα μου!!!

19 ώρες πρίν, Anna-Vangelis είπε:

Μανούλες, καλησπέρα και συγχαρητήρια! Πλέον ανήκω κι εγώ στο κλαμπ των μαμάδων. :wub:

Πριν 2 εβδομάδες σπάσανε ξαφνικά τα νερά μου και ήρθε στη ζωή μας ο γλυκός μου μπέμπης! Λίγο πρόωρα, αλλά ευτυχώς όλα πήγαν καλά και προχωράμε γερά :-D 

Με το καλό οι υπόλοιπες, φιλάκια! 

 

Να σου ζήσει κοριτσι μου!

On 17/2/2020 at 11:10 ΜΜ, Ele@n είπε:

Γεια σου κορίτσι! Να σου ζήσει ο μπεμπούλης σου! Βλέπω ότι πουλάς το θήλαστρό σου. Μπορείς να μου στείλεις σε π.μ. πληροφορίες;

Γεια σου κοπελα μου.

Δυστυχως, το εδωσα το θηλαστρο :-(

  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
On 19/2/2020 at 11:58 ΠΜ, Rafaelatarzan είπε:

Καλημέρα φιλη μ...γεννήσεις????? παναγια μ μια όμορφη που θα χεις...μπράβο αγάπη. να την χάρις κ πάντα υγεία να έχει.. φιλαξια πολλά στα μπούτια της

Καλησπέρα Ραφαελακι μου, σε ευχαριστώ πάρα πολύ....έδωσα πολλά πολλά φιλιά στα μπουτακια ♡ με το καλό κι εσύ!!!! 

On 19/2/2020 at 2:44 ΜΜ, Ele@n είπε:

Να σας ζήσει το καμάρι σας!!!! Τέλειος τοκετός!!! 

Τέλειος δεν λες τπτ. Αμαείναι τόσο εύκολο ξανακάνω αλλά 5-6 :P ευχαριστούμεεεε

On 19/2/2020 at 4:00 ΜΜ, Anna-Vangelis είπε:

Μανούλες, καλησπέρα και συγχαρητήρια! Πλέον ανήκω κι εγώ στο κλαμπ των μαμάδων. :wub:

Πριν 2 εβδομάδες σπάσανε ξαφνικά τα νερά μου και ήρθε στη ζωή μας ο γλυκός μου μπέμπης! Λίγο πρόωρα, αλλά ευτυχώς όλα πήγαν καλά και προχωράμε γερά :-D 

Με το καλό οι υπόλοιπες, φιλάκια! 

Τέλεια Άννα μου συγχαρητήρια!!!!! Να σου ζήσει το αντράκι σου το όμορφο πάντα υγιής!!! 

On 20/2/2020 at 12:43 ΠΜ, Marthakat είπε:

Μπράβο σου κορίτσι μου συγχαρητήρια.. Καλή ανάρρωση τώρα.. Πάρε δυνάμεις όσο είσαι στην κλινική..

Να σου ζήσει το ζουζούνι γερό κ καλότυχο.. :)

Να σαι καλά Μάρθα μου !!!!!!! Κι εσένα να σου ζήσει το μικρουλακι σου !!!! ♡ 

On 20/2/2020 at 12:59 ΜΜ, Annie4 είπε:

Να σου ζήσει κοπέλα μου!!!

Να σου ζήσει κοριτσι μου!

Γεια σου κοπελα μου.

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσι μου !!!!!!!!! Να σαι καλά!!!!!! 

Κορίτσια συγγνώμη για την καθυστερημένη απάντηση, νόμιζα πως είχα λμλατησει9την καταχώρηση αλλά τλκ δεν το είχα κάνει! 

 

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1

lpatp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια και καλή Σαρακοστή! 

Ήθελα να κάνω μια ερώτηση για τον μισό σαραντισμο! Είναι στις 20ημ, οκ, πρέπει να κάνω κάτι? Φωνάζω πχ ιερέα στο σπίτι για να μας διαβάσει ευχή? Κι αν ναι, πληρώνω κάτι τον ιερέα? Η μισή ευχή έχει να κάνει καθαρά με θρησκευτικούς λόγους σωστά? 


lpatp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...