Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

Είμαι έγκυος ή όχι


Recommended Posts

Καλησπέρα, θέλω να σας κάνω μια ερώτηση κορίτσια έδω και 5 μέρες έχω καθυστέρηση ποτέ δεν είχα σταθερό κύκλο αλλά με την σχέση μου το κάναμε πολλές φορές  και φοβάμαι μην είμαι έγκυος τον ρώτησα αν δεν πρόσεξε γιατί δεν φοράμε προφύλαξη αλλά  αυτές τις μέρες πονάει πάρα πολύ η μέση μου έχω ζαλάδες και μέσα σε ένα μήνα έχω κάνει πολλές φορές εμετό, το στήθος μου έδω και 2 μέρες με πονάει πάρα πολύ δεν ξέρω τι γίνεται...όποια μπορεί να μου απάντηση σας παρακαλώ πολύ είναι ανάγκη..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Pikachu είπε:

Καλησπέρα, θέλω να σας κάνω μια ερώτηση κορίτσια έδω και 5 μέρες έχω καθυστέρηση ποτέ δεν είχα σταθερό κύκλο αλλά με την σχέση μου το κάναμε πολλές φορές  και φοβάμαι μην είμαι έγκυος τον ρώτησα αν δεν πρόσεξε γιατί δεν φοράμε προφύλαξη αλλά  αυτές τις μέρες πονάει πάρα πολύ η μέση μου έχω ζαλάδες και μέσα σε ένα μήνα έχω κάνει πολλές φορές εμετό, το στήθος μου έδω και 2 μέρες με πονάει πάρα πολύ δεν ξέρω τι γίνεται...όποια μπορεί να μου απάντηση σας παρακαλώ πολύ είναι ανάγκη..

Φυσικά και μπορεί να είσαι!!! Πάρα πολλές κοπέλες έχουν μείνει έγκυος με την διακεκομμένη μέθοδο μιας που ΔΕΝ είναι αντισύλληψη!!! Με 5 μέρες καθυστέρηση ένα τεστ εγκυμοσύνης θα είναι αρκετό να σε πείσει για το τι συμβαίνει!!! Απλά εφόσον δεν επιθυμείς μια εγκυμοσύνη καλό είναι να προσέχεις παραπάνω και να χρησιμοποιήσετε προφυλακτικό!!! 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...