Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

      • Ευχή 1

Μανούλες Μαρτίου 2020 !!!!!!!


Recommended Posts

Λοιπον κοριτσια το εψαξα και στο facebook στην ομαδα που ειμαι, εχουν μια εταιρια με κρεατα βιολογικα που μπορεις να παραγγειλεις και να ερθουν σπιτι απλα βρισκεται στα ιωαννινα! Αν θελετε μπορω να σας στειλω πμ τα στοιχεία!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, mpoukitsa said:

Λοιπον κοριτσια το εψαξα και στο facebook στην ομαδα που ειμαι, εχουν μια εταιρια με κρεατα βιολογικα που μπορεις να παραγγειλεις και να ερθουν σπιτι απλα βρισκεται στα ιωαννινα! Αν θελετε μπορω να σας στειλω πμ τα στοιχεία!

Στειλε μου αν μπορεις, εχω ακούσει για ενα αλλα δν εχω δοκιμασει να κανω παραγγελια, δισταζω λιγο. Για τωρα ψαράκια φρεσκα απο την Ιχθυοσκαλα παραγγέλνω μονο.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, mpoukitsa είπε:

Λοιπον κοριτσια το εψαξα και στο facebook στην ομαδα που ειμαι, εχουν μια εταιρια με κρεατα βιολογικα που μπορεις να παραγγειλεις και να ερθουν σπιτι απλα βρισκεται στα ιωαννινα! Αν θελετε μπορω να σας στειλω πμ τα στοιχεία!

Στειλε μου και μενα μπουκιτσα γιατι fb δεν εχω.

Link to comment
Share on other sites

Επίσης κορίτσια ακόμα και οι έτοιμοι ζωμοι και κύβοι έχουν ίχνη. Άρα και αυτά αποκλείονται στην αποχή! Και αν δείτε ετικέτες και κάποια μπαχαρικά! Γενικώς θα πρέπει να τρώμε ανοστα απ' ότι φαίνεται!! 

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, mpoukitsa said:

Επίσης κορίτσια ακόμα και οι έτοιμοι ζωμοι και κύβοι έχουν ίχνη. Άρα και αυτά αποκλείονται στην αποχή! Και αν δείτε ετικέτες και κάποια μπαχαρικά! Γενικώς θα πρέπει να τρώμε ανοστα απ' ότι φαίνεται!! 

Άστα να πάνε..πιο πολυ απ ολα μου την εσπασε το ξίδι. Νομιζα πως έκανα σωστη αποχη αλλα τελικα είχα ελλείψεις.. :(

  • Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, KNecky είπε:

Άστα να πάνε..πιο πολυ απ ολα μου την εσπασε το ξίδι. Νομιζα πως έκανα σωστη αποχη αλλα τελικα είχα ελλείψεις.. :(

Ναι... εκτός αν είναι μηλοξυδο. Αυτό νομίζω κάνει! Και μουσταρδες-κετσαπ δεν κάνει! Έχουν κ αυτά ξύδι μέσα! Γενικά μου φαίνεται φρούτα-λαχανικα-οσπρια μας κόβω να τρώμε!! Πάντως τα καμάρια μας δεν μπορείς να πεις..μας προετοιμάζουν για την παραλία!! Αλήθεια για πρωινό τι τρώτε? Ψωμι με μέλι ή μαρμελάδα εγώ αλλά βαρέθηκα όλο το ίδιο! 

  • Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, mpoukitsa είπε:

Ναι... εκτός αν είναι μηλοξυδο. Αυτό νομίζω κάνει! Και μουσταρδες-κετσαπ δεν κάνει! Έχουν κ αυτά ξύδι μέσα! Γενικά μου φαίνεται φρούτα-λαχανικα-οσπρια μας κόβω να τρώμε!! Πάντως τα καμάρια μας δεν μπορείς να πεις..μας προετοιμάζουν για την παραλία!! Αλήθεια για πρωινό τι τρώτε? Ψωμι με μέλι ή μαρμελάδα εγώ αλλά βαρέθηκα όλο το ίδιο! 

υπαρχει νομιζω κ ταχινι κακαο που μοιαζει με μερεντα. εγω τρωω η τηγανιτες (νερο-αλευρι-αυγο) με μελι κ μου φτιαχνει κ η μανα μου ενα κεικ νηστισιμο με σταφιδες καθε βδομαδα.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagotoula είπε:

υπαρχει νομιζω κ ταχινι κακαο που μοιαζει με μερεντα. εγω τρωω η τηγανιτες (νερο-αλευρι-αυγο) με μελι κ μου φτιαχνει κ η μανα μου ενα κεικ νηστισιμο με σταφιδες καθε βδομαδα.

Ωραίες επιλογές!! Απλά εμενα το θέμα μου είναι ότι θέλω κάτι γρήγορο εκείνη την ώρα γιατί έχω τον μικρό αγκαλιά! Και δεν έχω και κανέναν κοντά να με βοηθήσει η έστω να μου κάνει ένα φαγητό! Ίσως όμως κάνω κανένα κέικ το Σαβ/Κο και το έχω για όλη την εβδομάδα! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, mpoukitsa said:

Ναι... εκτός αν είναι μηλοξυδο. Αυτό νομίζω κάνει! Και μουσταρδες-κετσαπ δεν κάνει! Έχουν κ αυτά ξύδι μέσα! Γενικά μου φαίνεται φρούτα-λαχανικα-οσπρια μας κόβω να τρώμε!! Πάντως τα καμάρια μας δεν μπορείς να πεις..μας προετοιμάζουν για την παραλία!! Αλήθεια για πρωινό τι τρώτε? Ψωμι με μέλι ή μαρμελάδα εγώ αλλά βαρέθηκα όλο το ίδιο! 

Υπαρχουν στο αρχειο της ομάδας 1-2 μουσταρδες με μηλοξιδο κ πηρα γτ εγω χωρις μουσταρδα δν ζω χαχα! Κετσαπ φτιάχνεις πανευκολα με πουμαρο, ξιδι κ μέλι κ αναλογα την δοσολογια βγαίνει πιο ξινο, γλυκοξινο, γλυκο αναλογα τ γουστα! ;)

Εγω τρωω βρωμη ή αλλο δημητριακο χωρις ιχνη εννοειται κ κομματια φρουτων φρεσκων μεσα σε υποκαταστατο γαλακτος ή χυμό. Κ με το ψωμι κανω κατι αλχημειες..μια τοματα με μουσταρδα, μια με αβοκαντο με λεμονι, με πετιμέζι απτο χωριό... Το καταστημα π προτινες πουλα κ μπεικον καθαρο κ θελω ν δοκιμασω καποτε..Αν ετρωγα αυγο μια ωραια ιδεα ειναι τα αυγομαφιν..τα εχεις ψυγειο τ βγαζεις ζεσταίνεις κ τρως!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, mpoukitsa είπε:

Ωραίες επιλογές!! Απλά εμενα το θέμα μου είναι ότι θέλω κάτι γρήγορο εκείνη την ώρα γιατί έχω τον μικρό αγκαλιά! Και δεν έχω και κανέναν κοντά να με βοηθήσει η έστω να μου κάνει ένα φαγητό! Ίσως όμως κάνω κανένα κέικ το Σαβ/Κο και το έχω για όλη την εβδομάδα! 

κ γω τις τηγανητες με το ενα χερι τις κανω..ευτυχως ειναι γρηγορο. το κεικ δυστυχως εχει βαβουρα. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, KNecky είπε:

Υπαρχουν στο αρχειο της ομάδας 1-2 μουσταρδες με μηλοξιδο κ πηρα γτ εγω χωρις μουσταρδα δν ζω χαχα! Κετσαπ φτιάχνεις πανευκολα με πουμαρο, ξιδι κ μέλι κ αναλογα την δοσολογια βγαίνει πιο ξινο, γλυκοξινο, γλυκο αναλογα τ γουστα! ;)

Εγω τρωω βρωμη ή αλλο δημητριακο χωρις ιχνη εννοειται κ κομματια φρουτων φρεσκων μεσα σε υποκαταστατο γαλακτος ή χυμό. Κ με το ψωμι κανω κατι αλχημειες..μια τοματα με μουσταρδα, μια με αβοκαντο με λεμονι, με πετιμέζι απτο χωριό... Το καταστημα π προτινες πουλα κ μπεικον καθαρο κ θελω ν δοκιμασω καποτε..Αν ετρωγα αυγο μια ωραια ιδεα ειναι τα αυγομαφιν..τα εχεις ψυγειο τ βγαζεις ζεσταίνεις κ τρως!

Μια μουστάρδα που έχει στο αρχείο την πήρα και εγώ αλλά είναι τρομερά καυτερή... Πέθανα μιλάμε!!! Ευτυχώς την τρώει ο άντρας μου! Για το μπέικον το είδα και εγώ και θα παραγγειλω... Υποκατάστατο γάλακτος καθαρό από πού παίρνεις? Γιατί τα γνωστά του σούπερ αμυγδάλου κ καρύδας δεν κανει μιας που έχουν πρόσθετες βιταμίνες! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, mpoukitsa said:

Μια μουστάρδα που έχει στο αρχείο την πήρα και εγώ αλλά είναι τρομερά καυτερή... Πέθανα μιλάμε!!! Ευτυχώς την τρώει ο άντρας μου! Για το μπέικον το είδα και εγώ και θα παραγγειλω... Υποκατάστατο γάλακτος καθαρό από πού παίρνεις? Γιατί τα γνωστά του σούπερ αμυγδάλου κ καρύδας δεν κανει μιας που έχουν πρόσθετες βιταμίνες! 

Σου στειλα πμ γ το ροφημα. Ειναι ρυζιού αυτο π πινω τωρα..

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!!! Τι κάνετε; Διαβάζω για αλλεργίες!! Υπομονή!! Η γκρίνια της δικιάς μου σημερα δεν αντεχοταν! Ξυπνια απο τις 9 το πρωί και κοιμήθηκε πριν μισή ωρα!! Μου φαίνεται το αλμα είναι ήδη στην κορύφωση του

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Polly1 είπε:

Γεια σας κορίτσια!!! Τι κάνετε; Διαβάζω για αλλεργίες!! Υπομονή!! Η γκρίνια της δικιάς μου σημερα δεν αντεχοταν! Ξυπνια απο τις 9 το πρωί και κοιμήθηκε πριν μισή ωρα!! Μου φαίνεται το αλμα είναι ήδη στην κορύφωση του

Ωωωχχχχ!! Υπομονη και σε σενα κοριτσι μου!! Οταν λες γκρινια τι κανει? Γιατι και εμενα ειναι γκρινιαρης και λεω μηπως ειναι ετσι απο χαρακτηρα η απο την αλλεργια! Ποιο αλμα περνατε? 15-19?

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Polly1 είπε:

Γεια σας κορίτσια!!! Τι κάνετε; Διαβάζω για αλλεργίες!! Υπομονή!! Η γκρίνια της δικιάς μου σημερα δεν αντεχοταν! Ξυπνια απο τις 9 το πρωί και κοιμήθηκε πριν μισή ωρα!! Μου φαίνεται το αλμα είναι ήδη στην κορύφωση του

καλημερα πολύ....κ μεις γκρίνια  ςτσι γοατι γουσταρει σχεδόν  καθε μερα απο τις 6 το πρωί  εως τις 10 το βραδυ...μετα πεφτει ξερη

Just now, mpoukitsa είπε:

Ωωωχχχχ!! Υπομονη και σε σενα κοριτσι μου!! Οταν λες γκρινια τι κανει? Γιατι και εμενα ειναι γκρινιαρης και λεω μηπως ειναι ετσι απο χαρακτηρα η απο την αλλεργια! Ποιο αλμα περνατε? 15-19?

τι είναι τα άλματα??? λες να περναει κ η δικια μ??? καλημερααααα

είναι 13 βδομαδες παρα 3 μερες ...η μέτρησα λαθος??? χαχαχχαχαχχς 24 Μαρτίου  γεννήθηκε 

Επεξεργάστηκαν by Rafaelatarzan
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...